Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

čudni obeskiO_o


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
11 komentarjev na to temo

#1 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 16. februar 2005, 19:14

Ok jaz sem si prejšnjo let kupil eno verižico ku je gor en simbol, no danes pa sma se z eno profesorco menla in ona je opazila obesek in je rekla neko čudno latinsko besedo pa rekla da ta obesek ima 8krakov in naj bi v budizmu predstavljal osem vrednost življenja-kako mora človek živeti in se sevda ravnati po teh zakonih.Spodaj je slika obeska.

Ajd fajn bote x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#2 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 16. februar 2005, 19:22

tnx :D
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#3 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 16. februar 2005, 19:29

ne bi sestrei rekel naj mi v LJ enega kupi samo je bolana pa je nočem nekaj matrat :ermm:
Ej pa veš kaka frka je bla tam ko sem si ta obesek kupil. No jaz sem full vneto iskal pentagram samo ga nisem našel pol pa sem tak na slepo enega vun potegno no pa kupimo totega. In drug dan grem v sosedno trgovino ko je tržnica ej meni je skoraj dopizdilo, tam so meli vse pentagrame hexagrama heptagrame kar jih človek premore >_> >_> >_>

Joj sem bil nor da nisem šel gledat tja, pol pa se mi ga več ni dalo kupit ker pride 1600 :0:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#4 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 16. februar 2005, 19:37

ne je iz materjala ki ne zrjavi.Ganjo si nosila?OMG to samo luzeri nosijo danes in t.i. luzeri se imenujejo reperji :vragec: Pizda jih mrzim, pa majo take ogabne vrečaste hlače pa majco pol pa moj sosšolc je še debel pa zgleda ku vreča sala :vragec:

Ah back na temo rejš če ne bo marsa doživela B.F :vragec: x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#5 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 16. februar 2005, 20:02

:lol:, ne saj se že zdaj neakterim kozlarijam režim ko sem jih včasih delal x:Dx
Ne sej un sošolc je neki mamin sinko, si misli da je ne vem kaki frajer če sred pouka zaspi... xrolleyesx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#6 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 16. februar 2005, 20:22

Očitno je res neki na tem, mamini sinkoti, pa rap x:Dx Moj brat... sam da zdej, ko se tako obnaša je mamo sram, da ma takega sinkota. Drugač pa... siprav želim, da bi bila spet v srednji šoli, ker na faksu je vse sam od tebe odvisno in se začneš zavedat, da sedaj pa moraš sam zase skrbet... In.. kriza. :C: Včasih sem dul optimist, včasih pa me pol vse mine. V srednji šoli si še kr v nekih oblakih... Pol pa realnost. Res, blagor tistim, k majo take starše, da jih čez vse to obdobje pripeljejo, brez da bi občutli kake večje skrbi in da pol niti ne občutijo tk hudo tega prehoda iz otroštva v odraslost.

#7 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 16. februar 2005, 20:30

ja na faksu res moraš skrbet zase posebaj če si v študentu da tam nimaš ne kosila ne nič vse si moraš sam delat :sori: Jah žal bo to vsakega od nas dočakalo x;)x
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#8 vasudeva

vasudeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 111

Objavljeno: 16. februar 2005, 21:04

jaz npr. tud imam široke cote in ne predstvalam nobene glasbene sekte.. to mi pač paše, ker je pune udobno in ni nobenega stišjenega feelinga. ko odložiš stišjeno oprijeto obleko vidiš kaj je svoboda..
drugače pa, cote gor ali dol, glavno da je dobro počutje.. zaj pa ali so tu reperi, rejveri, komerciala..-boli mene, vse skup so sami playerji...

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. februar 2005, 21:10

<{POST_SNAPBACK}>pa majo take ogabne vrečaste hlače pa majco pol pa moj sosšolc je še debel pa zgleda ku vreča sala :vragec:

x:Dx x:Dx x:Dx

xcivx xcivx xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 17. februar 2005, 14:10

<{POST_SNAPBACK}>jaz npr. tud imam široke cote in ne predstvalam nobene glasbene sekte.. to mi pač paše, ker je pune udobno in ni nobenega stišjenega feelinga. ko odložiš stišjeno oprijeto obleko vidiš kaj je svoboda..
drugače pa, cote gor ali dol, glavno da je dobro počutje.. zaj pa ali so tu reperi, rejveri, komerciala..-boli mene, vse skup so sami playerji...

Dobro povedano :palec:

Jah marsa sory ampak tak pač mislim ker se zdijo narabnost patetični x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#11 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 17. februar 2005, 23:10

<{POST_SNAPBACK}>Ok jaz sem si prejšnjo let kupil eno verižico ku je gor en simbol, no danes pa sma se z eno profesorco menla in ona je opazila obesek in je rekla neko čudno latinsko besedo pa rekla da ta obesek ima 8krakov in naj bi v budizmu predstavljal osem vrednost življenja-kako mora človek živeti in se sevda ravnati po teh zakonih.Spodaj je slika obeska.

Ajd fajn bote x:Dx

Če pogledaš dobr, vidš svastiko značilna za budiste in hindujce.
Ja sam ka mali pao s lipe

#12 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 18. februar 2005, 09:14

Ja sej pomeni nekaj v budizmu, samo jaz ne vem koga x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0