Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sveče


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
29 komentarjev na to temo

#1 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 17. februar 2005, 16:35

V zadnji številki Zdravje sem prebrala da se v nekaterih stenjih sveč nahaja svinec in kadmij,ki pri gorenju uhajata v zrak in zastrupljata prostor. Problem je v tem ker se oba iz telesa izločata več let .
Omenjene so raziskave, kjer navajajo da je ena izmed sveč, ki je bila kupljena v nam priljubljeni Ikei vsebovala kadmij....
Ve kdo kaj več o tem?
:eek:

#2 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 17. februar 2005, 16:46

Vem, da ni dobro prižigati barvne sveče samo bele!
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#3 Irina

Irina
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 17. februar 2005, 16:46

Upsa, jaz pa tako pridno vsak dan "kurim" čajne svečke, da lepo diši po hiši. Tole bo še zanimivo.
Irina

#4 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 17. februar 2005, 16:56

ma daj, jaz to tudi vsak dan kurim ko meditiram. Upsi x:Ix Ah mal si bom samo zdravlje zjebal saj nebo frke.
Pa bi blo fajn če bi napisal kako opozorilo :vragec:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#5 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 17. februar 2005, 16:57

najbolj pa se izogibaj rdečim svečam.
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#6 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 17. februar 2005, 17:03

<{POST_SNAPBACK}>najbolj pa se izogibaj rdečim svečam.

o fak, te ko lgih najbolj uporabljam :xx!: :xx!: :xx!: Ok nasankal sem ga :xx!:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#7 vasudeva

vasudeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 111

Objavljeno: 17. februar 2005, 17:23

ma folk!
sam imam bol malo pojma, ampak tukaj vidim, da medijski vplivi pune nardijo vpliva v umo.. v tisto kar verjameš, tisto potem obstaja ozr.tisto doživljaš/odsevaš
glejte, nobena stvar ti ne more škodit, noben vpliv misli, satan, ničč. 90% vseh predstav, bolezni itd. izvira iz uma. prejmeš sugestijo, da je pomaranča škodljiva, in ta sugestija nato deluje. po pomaranči ti bo slabo, in tako je tudi z drugimi stvarmi.. resda obstajajo svari, ki niso preveč zdrave za telo, a tukaj je spet odvisna sugestija, in prepričanje..
kaj bi rekel: ne verjemite vsega, sami bodite raziskovalci. morda enemu škoduje in drugemu ne..

P.S
v indiji ženske rojevaja popolnoma neboleči porod, ker sploh niso nikdar slišale za kakšno takšno vrsto bolečino..tukaj pri nas vse ženske trpijo. zakaj? zato, ker so prejele sugestije da porod boli itd.. in tako je skoraj z vsemi stvarmi.. prepričajte se sami..

#8 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 17. februar 2005, 17:33

jst ti grem enkrat v trgovino pa nakupim teh barvnih sveč, svečnikov (glih rdečih). postavim doma na polico, eno svečo dam v svečnik in počasi kurim.
drugi dan, o bože :xx!: , men se je tko vrtelo, nikoli v življenju se mi ni tko.
Pa valjda spet kurim, jaz nisem vedla ... meni se vrti pa ne neha, pa to ni res sem rekla, pomislila na vse živo, da kaj mi je?? :O:

Pol pa grem k mojemu bioenergetiku pa je takoj vedel nič mu nisem povedala.
No in takrat sem zvedela da nikakor prižigat barvne sveče, samo bele. Seveda sem predmete tako odstranila iz prostora.

Mislim da je to ekstremen primer, ker sem tudi prej prižigala sveče pa nisem nič kaj takega čutila. Mogoče je bil ta svečnik hud ne vem!

No potem pa jaz še malo nisem čist zaupala, in sem rekla bom jaz kak poskus naredila. Pa zopet prinesem ta svečnik in svečo, prižgem in grem svoje stvari delat. Resnično sem pozabila, da sem prižgala svečo, ker potem po kr dolgem času čist ista vrtoglavica kot takrat, nenavadno res! takoj sem vse ven nesla!

Baje je ful riskantno kupovat predmete v teh orientalskih štacunah, baje energije pobirajo. Moraš sprobat predno kupiš.
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#9 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 17. februar 2005, 17:38

ej ti dam prav seveda, samo kaj pa za stvari, ki jih ne veš? Ok kužim, da ti nekdo nekaj tko pove pa res to doživljaš.
samo jaz nisem nikoli slisala, da bi bile barvne sveče skodljive, pa niti na kraj pameti mi ni prislo, da bi se mi vrtelo od tega, kapiraš?

Ej kaj pa da ti nekdo da strup, pa ti ne veš, da je v pijači, a potem ti nič ne more biti oz ti je nekaj ker veš da ti škodi?
Mislim, da ni dobro posploševati stvari.
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#10 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. februar 2005, 17:44

Poglej miške, pojedo sir in mislijo, da je strupen, pa jih ni več.
Jeh, vse je v glavi, če ne bi tako mislile, bi bile še žive :o|o:

#11 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 17. februar 2005, 17:49

<{POST_SNAPBACK}>ma folk!
sam imam bol malo pojma, ampak tukaj vidim, da medijski vplivi pune nardijo vpliva v umo.. v tisto kar verjameš, tisto potem obstaja ozr.tisto doživljaš/odsevaš
glejte, nobena stvar ti ne more škodit, noben vpliv misli, satan, ničč. 90% vseh predstav, bolezni itd. izvira iz uma. prejmeš sugestijo, da je pomaranča škodljiva, in ta sugestija nato deluje. po pomaranči ti bo slabo, in tako je tudi z drugimi stvarmi.. resda obstajajo svari, ki niso preveč zdrave za telo, a tukaj je spet odvisna sugestija, in prepričanje..
kaj bi rekel: ne verjemite vsega, sami bodite raziskovalci. morda enemu škoduje in drugemu ne..

P.S
v indiji ženske rojevaja popolnoma neboleči porod, ker sploh niso nikdar slišale za kakšno takšno vrsto bolečino..tukaj pri nas vse ženske trpijo. zakaj? zato, ker so prejele sugestije da porod boli itd.. in tako je skoraj z vsemi stvarmi.. prepričajte se sami..


x:Dx Koliko praviš si jih že rodil?
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#12 vasudeva

vasudeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 111

Objavljeno: 17. februar 2005, 19:32

<{POST_SNAPBACK}>Ej kaj pa da ti nekdo da strup, pa ti ne veš, da je v pijači, a potem ti nič ne more biti oz ti je nekaj ker veš da ti škodi?
Mislim, da ni dobro posploševati stvari.

to je tak! irelevantno vprašanje. kdo ti bo dal kartako brez vzroka strup? baje je domančič-bioenergetik, spil strup in ga je absorbiral ven iz telesa!?
tukaj se nebi niti spušal v to kaj je vredu in kaj ni. vsak zase sam ve..
če že tud trdim, v nekaj kar je vredu, slepim samega sebe. ne more obstajat niti ena sama stvar ki bi bila samo vredu. tudi bog je sestavlen iz dobrega+slabega. ozr.vse stvari, ki na svetu obstajajo!

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx Koliko praviš si jih že rodil?

hmm :inocent: ne da bi vedu :o|o:

#13 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 17. februar 2005, 22:04

meni soj sveč blazotno sede.... a da komu tud škoduje?... no, potem pa jih naj raje ne prižiga, pa bo ...

#14 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. februar 2005, 22:39

Nimam problemov,vsake toliko si zapalim eno x:Dx

#15 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 18. februar 2005, 15:29

<{POST_SNAPBACK}>V zadnji številki Zdravje sem prebrala da se v nekaterih stenjih sveč nahaja svinec in kadmij,ki pri gorenju uhajata v zrak in zastrupljata prostor. Problem je v tem ker se oba iz telesa izločata več let .
Omenjene so raziskave, kjer navajajo da je ena izmed sveč, ki je bila kupljena v nam priljubljeni Ikei vsebovala kadmij....
Ve kdo kaj več o tem?
:eek:

čist možno da je kej na tem... :inocent: sama sem enkrat kupila neke sveče, v kompletu, zelo poceni (kar prepoceni), ko sem jih doma prižgala, se je v zraku nabral nek čuden vonj, ne vem sicer če je to to. vem da sem te sveče po tistem vrgla stran, in po tem se mi ni več zgodilo kaj takega... je možno da se to nahaja predvsem v tistih cheap svečah, al ni pogojeno s tem?

#16 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 18. februar 2005, 15:31

<{POST_SNAPBACK}>v indiji ženske rojevaja popolnoma neboleči porod, ker sploh niso nikdar slišale za kakšno takšno vrsto bolečino...

:eek: xrolleyesx x?x xsrcx
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#17 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 18. februar 2005, 18:22

js mam tlele svečo pržgano, pa me kr glava boli, hehe ko vas berem, jasno ne od sveče, tale je še prava original, iz voska, nobenga parafina, sem najdu tle cel kup sveč na podstrešju :D njami bio sveče :D starane pa tko kt vino ;) gorijo pa kt nove, še mal lepš, k nimajo plastične vrvice...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#18 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 18. februar 2005, 19:10

Ja sej jaz ztudi kupujem take sveče, ki niso iz parafina, iz nečesa drugega so samo ne zgleda ko parafin. Pa še dišijo po jagodah x:px
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#19 sunny girl

sunny girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 143

Objavljeno: 20. februar 2005, 00:11

meni svecke tud pasejo :-) pa vsaka barva ima baje svoj pomen, tako da si jih prizigam glede na pocutje.. meni so cisto ok.. mi je pa bioenergetik rekel da jih nikoli ne smem upihnit, ker odpihnem namen.. ce pomaga ne vem, ampak -- vse je v glavi ;-)))

#20 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. februar 2005, 11:35

Ni vse v glavi!

#21 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 20. februar 2005, 11:38

<{POST_SNAPBACK}>Ni vse v glavi!


Odvisno kaj kdo pojmuje pod pojmom "Glava"!

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#22 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. februar 2005, 11:58

Ja, itak. x:Dx x;)x

#23 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 20. februar 2005, 18:45

ufff, sem se že strašil da mi kaj to škoduje :P
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#24 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 21. februar 2005, 16:56

Se strinjam s tabo Diana in se zavedam da je na svetu še veliko bolj škodljivih stvari kot kurjenje sveč, ampak sem vseen bla presenečena nad tem da kao škodujejo (nekatere). Tut jst jih namreč skoz kurim in se prav fajn počutim ko jih gledam xg:Dx

#25 Maya*

Maya*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 1. marec 2005, 15:24

Hey.... na mene pa prav vse svečke blagodejno vplivajo & težko si predstavljam prijetnih večerov brez svečk xloveyx :wub: xvrtcx ... pa lep dan še naprej ....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0