Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sveče


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
29 komentarjev na to temo

#26 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 1. marec 2005, 15:37

jst sem čist nora na svečke, svečnike.. full lepo nrdijo v stanovanju... pa če si v dnevni na kavču al v spalnici al pr mizi.. sem pa vidla en članek o tem, kao v cerkvah naj bi blo škodljivo za zdravje zarad dima od sveč.. torej ziher se pri izgorevanju ne sproščajo sam ta fajne snovi, tud škodljive, itak že za vse pravjo kok je škodljivo, pa tud izgorevanje, pa te snovi grejo v luft.. hm.. jst se jim odpovedat ne morem, no pa tolk pa ne pržigam več. Te razne stvari iz Indije, Kitajske pa to.. bi rejka da tam mogoč še več strupov uporabljajo, pa dišeče palčke in to.. pa razne te strupene barve za tkanine, pa se pol kej neprijetnega za kožo razvija, pa majčke s Tajske in to, tko obdelane.. no sej verjetno ste že kje brali, itak zdej ko vse firme selijo svojo proizvodnjo pa šivanje cot v pocen države, se mi zdi da je čedalje manjši nadzor nad tem.. pa v Dnevniku neki piše da so v čiliju uvoženem iz Indije v VB odkril afero, k je bil obarvan z rakotvorno barvo... torej ni da ni strupenih aditivov povsod. Me zanima kter je zdrav. xrolleyesx
Mushi

#27 PIJAkoma

PIJAkoma
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 1. marec 2005, 18:43

<{POST_SNAPBACK}>Hey.... na mene pa prav vse svečke blagodejno vplivajo & težko si predstavljam prijetnih večerov brez svečk  xloveyx  :wub:  xvrtcx ... pa lep dan še naprej ....




ENAKO!! x:Dx :8):
Objavljena slika

#28 Tan

Tan
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 5. marec 2005, 07:58

Ravno v včerajšnjem Delu in VIP-u piše o škodljivosti dišečih svečk in dišav.

Ali kdo ve, kje se dobijo svečke iz naravnega voska?

Tan

#29 Maya*

Maya*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 5. marec 2005, 11:57

...še to... x;)x ... rada potujem & ponavadi vzamem s sabo vsaj 4 svečke xideax ... ko recimo pridem v kakšno hotelsko sobo, jo najprej dobro "prezračim" x8Dx , nato pa v vsak kot postavim po eno svečko xwizardx ... šele potem se nekako lahko "udomačim" tam za nekaj časa... hja, mal sem razvajena :devil: ... torej, v takšnih primerih svečke prav "koristijo" in nič kaj ne "škodijo" :palec:

#30 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 5. marec 2005, 12:44

Zjutraj pa zvecer luftat stanovanje poleti in pozimi, pa bo vse kul!! :palec:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0