Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Juhe, čorbe, mineštre...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
186 komentarjev na to temo

#126 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 20. januar 2005, 08:24

Ko smo se pred parimi leti priselili na Notranjsko, mi je soseda (tista, ki vse ve) dala en domač recept mineštre, ki se ji po domače reče "kavra".
Takole gre:

5-6 velikih krompirjev
1 večja koleraba
1 velik koren
fižol po želji (štiri žlice kuhanega fižola)
5 strokov česna
šopek svežega peteršilja (ali žlica suhega)
vejica zelene
1 velik paradižnik
lovorjev list
poper, sol
1 žlička sladke mlete paprike
prašiček po želji (kakšen prekajen kos kosti ali klobase)


Krompir narežete na kose (kot za krompirjev golaž), kolerabo naribate, korenček in paradižnik narežete na majhne koščke, česen, peteršilj in zeleno sesekljate, in vse (vključno z ostalimi sestavinami) date v lonec in zalijete z vodo. Vode ne sme biti preveč, ker to ni neka redka zadeva - gostota na koncu je takšna kot pri krompirjevem golažu. Ne pozabite dolivati vode med kuhanjem.

Kuhate cca 2 uri, tako, da je krompir že skorajda razkuhan...in to je to :palec:

Zelo dobra zimska jed. Enostavna za pripravo. :palec:
Za tistega, ki mu meso ne paše, ga lahko mirno izpusti.


Na enak način lahko pripravite tudi druge mineštre, samo kolerabo in lovor izpustite. Lahko pa namesto tega dodate stročji filož, ohrovt, sladko zelje ali por (vsako zase, ne vse skupaj). Pa paradižnika lahko dodate več, če vam je všeč bolj kisla zadeva.

Pri nas so pozimi mineštre vsaj dvakrat na teden. Paziti je treba samo na to, da se hrane, ki vsebuje krompir ne pogreva, ker se pri pogrevanju izloča iz krompirja strup. :vragec:
Ecola, sem izčrpala mineštrsko znanje.
Drugič, ko se mi bo dalo, bom napisala recept za dve obari... x:o)x

#127 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 20. januar 2005, 20:51

Sati!

Tale sodeda "ki vse ve" je pa veliko partnerjev zamenjala, opažam.
Ravno piščanca sem dal ven iz hladilnika, tako da nekaj bo tudi za jest v naslednjih dneh. :).

Na tem mestu me tudi zanima kam naj tam kožo od prašiča. Tisto kožo ki mi je od pršuta ostala. Mislim, da jo je stara mama za nekaj dobrega uporabila, ampak takrat sem moral krave past, tako da ne vem točno kam je šla koža. Morebiti pa le k psom. Bom kar pojedel. x:Dx

Andres

#128 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 21. januar 2005, 07:13

Ne razumem glih te tvoje ugotovitve o sosedi. Ampak je še zgodaj, pa mogoče ne funkcioniram še prav. Grem najprej kavo spit... :vragec: x;)x

Mimogrede - kožo od pršuta pa kar stran zabriši, sploh če je to bil industrijski pršut. x;)x

* kavra je zelo okusna in ti priporočam, da jo preizkusiš. Pri njej funkcionira, je namreč še vedno srečno poročena x:o)x x;)x

#129 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 21. januar 2005, 13:11

Ok. Koža je že v smeteh. Upam, da se ti je kava prilegla.
Ugotovitve s sosedo so sledeće: Priprava hrane=del vedenjskega vzorca.

Itak ta soseda vse ve, do vsakega lazi, zato pa želi imeti pestro.

Andres

#130 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 21. januar 2005, 14:18

<{POST_SNAPBACK}>Itak ta soseda vse ve, do vsakega lazi, zato pa želi imeti pestro.

Andres


To je pa res. Kako si to pogruntal? x;)x

#131 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 21. januar 2005, 14:22

Itak vse piše v čorbi, joti, mineštri, v čemerkoli že je. Boh ne daj. Omaka mora biti prava se mi zdi in mnoge tu, so predstavile njihovo v sosednji temi, le komentiral nisem preveč na glas. :)

Temu sledi, da če si se oprijela sosedine kavre nisi frigidna. In tudi družabna si.

Andres

#132 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 21. januar 2005, 14:36

Res, nisem frigidna in sem družabna. x:o)x
Samo. da ne boš zdaj pogruntal, da sem flancasta, tako kot je ona... :vragec: x:Dx

#133 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 21. januar 2005, 14:40

<{POST_SNAPBACK}>Res, nisem frigidna in sem družabna. x:o)x
Samo. da ne boš zdaj pogruntal, da sem flancasta, tako kot je ona... :vragec:  x:Dx


Povej mi recept. Imam piščanca in vse potrebno- Torej vse od krompirja, riža makaronov, špagetov in raznih začimb. Od zelenjave imam sladko zelje, čebulo, česen, papriko. Pa verjetno še kaj.

Kaj in kako bi že ti iz tega naredila?

Ja seveda. Otroka bosta tu čez vikend. Se mi ne da dvakrat kuhat.

Andres

#134 Sati

Sati
  • D član
  • Št. objav: 1 453

Objavljeno: 21. januar 2005, 14:44

Glih dol se spravljam, boš moral sam kaj pogruntat.
Ampak se da nekaj ustvarit iz tega. Sladko zelje kot priloga ali pa kot glavna jed...je dobro.

Recept ti bom drugič napisala - iz točno teh sestavin...

Mojega, ne sosedinega... :vragec: x:Dx

Uživaj vikend :palec:

#135 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 21. januar 2005, 14:46

<{POST_SNAPBACK}>Glih dol se spravljam, boš moral sam kaj pogruntat.
Ampak se da nekaj ustvarit iz tega. Sladko zelje kot priloga ali pa kot glavna jed...je dobro.

Recept ti bom drugič napisala - iz točno teh sestavin...

Mojega, ne sosedinega... :vragec:  x:Dx

Uživaj vikend :palec:



Bom moral do tvojega naslednjega prihoda vedno imeti iste sestavine doma na zalogi.

Me pa veseli, da bo recept tvoj in samo tvoj. :palec:


Andres

#136 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 21. januar 2005, 14:54

pa rdeče zelje je fenomenalno! x:px
Mushi

#137 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 21. januar 2005, 20:10

rdeče zelje in mlinci...mushi :palec:

#138 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 24. januar 2005, 08:08

:yumy:
al pa pire pa pečena piška zraven.. x:px
Mushi

#139 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 24. januar 2005, 12:21

mogoče bo pa pr nas dons kšna čorbica.... mmmm se ne bi branla!!! x:px xDDx
spet se mi je na bolš poslabšal

#140 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 24. januar 2005, 15:44

<{POST_SNAPBACK}>... Pri nas so pozimi  mineštre vsaj dvakrat na teden. Paziti je treba samo na to, da se hrane, ki vsebuje krompir ne pogreva, ker se pri pogrevanju izloča iz krompirja strup. :vragec:

No, recept bo šel enkrat na probno kuho! x:px
Le tega s krompirjem ne vem, kakšejn strup naj bi se delal pri pogrevanju. A kdo ve? Sem že večkrat slišal... Pa včasih mi paše tenstat krompir, ko se skuhan že povsem ohladi. Pa tudi s krompirjem, ki je drobno narezan v mineštre, nimam kakšnih slabih izkušenj pri pogrevanju. Ali ga premalokrat jem, da bi se poznalo (ali pa se pozna, a tega ne opazim)?

Drgač pa Sati, :palec:
sem bral marsikatero dobro gospodinjsko! A ne, pri plastičnih odtokih s teflonskimi tesnili vroča voda bolje poplakne cevi... res pa so bila tesnila pred mnogimi leti še gumijasta, tiste elastične rinke pa niso bile frigidne na vročino. x:Dx
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#141 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 25. januar 2005, 08:06

kar se krompirja tiče, vem da je strupeno tisto, kar je zeleno gor, no to sem tud že prebrala, drugač pa se spomnim od doma, da so vedno to rekli.. pa tud baje če bi surov krompir pojedu da bi vročino dobil? xrolleyesx Potem pa izvem, da je baje dobro za rano na želodcu če krompir ožmeš (surov), precediš čez gazo in potem na tešče popiješ.. V Švici pa uporabljajo krompir cel teden, če ga skuhajo recimo, en dan praženega, drug dan kaj iz krompirjevega testa, takega kuhanega lahko tud v trgovini kupiš, no tega pr nas ni, je pa na pol termično obdelan, pa pride vsake tolk časa teta od moža v Slovenijo, pa je bla čist frapirana ko pr nas se pa kar se ne porabi, vrže stran.. Ker to oni kao res imajo tako navado da krompir skuhajo enkrat v tednu recimo, pol ga pa po potrebi porabljajo in ne sproti kot pr nas.. xnckrivx
Mushi

#142 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 28. januar 2005, 19:47

Prosim za recept za štajersko kislo juho. x:Ix
Morda se me usmili Astra? :inocent:

#143 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 28. januar 2005, 22:29

<{POST_SNAPBACK}>kar se krompirja tiče, vem da je strupeno tisto, kar je zeleno gor, no to sem tud že prebrala, drugač pa se spomnim od doma, da so vedno to rekli.. pa tud baje če bi surov krompir pojedu da bi vročino dobil?  xrolleyesx Potem pa izvem, da je baje dobro za rano na želodcu če krompir ožmeš (surov), precediš čez gazo in potem na tešče popiješ.. V Švici pa uporabljajo krompir cel teden, če ga skuhajo recimo, en dan praženega, drug dan kaj iz krompirjevega testa, takega kuhanega lahko tud v trgovini kupiš, no tega pr nas ni, je pa na pol termično obdelan, pa pride vsake tolk časa teta od moža v Slovenijo, pa je bla čist frapirana ko pr nas se pa kar se ne porabi, vrže stran.. Ker to oni kao res imajo tako navado da krompir skuhajo enkrat v tednu recimo, pol ga pa po potrebi porabljajo in ne sproti kot pr nas.. xnckrivx



To s švicarji me zelo spominja na en članek, ki je bil pred 20. leti objavljen v nekem jugoslovanskem časopisu. Naša zdomka je dala intervju in se v njem pritoževala kako neracionalno delamo s hrano, ter koliko gre v Jugoslaviji vsega v smeti. Nekaj bo sigurno na tem držalo.

Andres

#144 Pesha

Pesha
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 29. januar 2005, 21:43

Tole o krompirju je mene partner prepričal...pa ga včasih tudi zvečer pogretega pojeva. čeprav najraje skuham "ravno prav", da nič ne ostane po kosilu, absolutno nič pa ne mečem stran! Mogoče v celem letu eno kilo hrane, ker se mi recimo res pokvari zaradi odsotnosti od doma.

Je eno dobro pravilo v kuhinji: Ne zmišljuj si, kaj bi danes skuhala, ampak poglej v hladilnik kaj imaš! In ravno čorbo lahko skuhaš iz česar koli. x;)x
Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo

#145 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 29. januar 2005, 21:50

<{POST_SNAPBACK}>

Je eno dobro pravilo v kuhinji: Ne zmišljuj si, kaj bi danes skuhala, ampak poglej v hladilnik kaj imaš! In ravno čorbo lahko skuhaš iz česar koli.  x;)x



Sem mislil, da boš bolj obširna s tvojo čorbo. Ne misliti toliko na Mc donaldsa. Tu nas je več tistih, ki packarij ne jemo. xDDx

Andres

#146 Pesha

Pesha
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 29. januar 2005, 22:01

Saj jaz nimam v hladilniku Mc Donaldovih sendvičev! :o|o: Tudi sama ne maram "hitre hrane", in ko sem rekla, da čorbo lahko skuhaš iz česar koli, sem imela v mislih eksperimentiranje. Npr. prepražiš čebulo in zelje ter malo ohrovta, zaliješ, pokuhaš, na koncu dodaš še malo soli, ingverja in zdroba in imaš odlično zelenjavno juho, čeprav sama raje jem samo prepraženo zelenjavo.

Sama ne maram dolgotrajnega kuhanja in čvaženja...kar pa še ne pomeni, da jem packarije. Zelo nasprotno od tega. x:)x
Life would be so wonderful, if we only knew what to do with it. G. Garbo

#147 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 29. januar 2005, 22:12

Očitno oba najraje zalivava. Tako sem delal zadnjič joto potem je imela pa barvo kot neka afriška zastava. Ampak sem vse to pojedel, pa še dobro je bilo. Itak drugič lahko prideš na kosilo. Bom vsaj videl kakšna je tvoja omaka. x:Dx

Andres

#148 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 4. februar 2005, 21:19

Evo en receptič za odlično zelenjavno mineštrco, gotova v 40 minutah(skupaj s pranjem in seckanjem zelenjave), res čisto enostavna:

Potrebujete:
* 1 por, ki ga narežete na koleščke
*3-4 šampinjone, narežete na koščke
* 1 večji korenček, ki ga naribate

Vse tri sestavine podušite na olivnem olju, solite, in slednjič zalijete z vodo.
Ko zavre, dodate še na koščke narezan krompir. Naj počasi vre še ene 15 minut oz., da se krompir skuha. Na koncu, ko mineštro odstavite, zamešate vanjo kakšno žlico kisle smetane ali pa dodate kar v krožnik zlico parmezana x:px

Zraven ful paše šmornček z rozinami x:px x^x

#149 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 4. februar 2005, 23:14

Kako lepo, da nekdo namesto mene ta topic obudi. In ravno v trenutku, ko sem mislil po nasvet hodit. Zanimivo je tudi, da sem gobe kupil, potem imam svinjskega ene pol kile, od zelenjave pa kaj vem. Ravno korenja nimam, ok bom tudi tega kupil. Ah nekaj bo že.

Andres

#150 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 5. februar 2005, 18:47

<{POST_SNAPBACK}> Tu na tem mestu je le poln trebuh nekakšne čorbe imenovana Andresova jota. Slika seveda sledi, ko bom dal razvit film.

Okus. Precej začinjena od preveč popra. Malo kisla malo grenka zaradi olivinega olja. Barva:  Prvotna je bila svetlo rjava. Potem sem dodal še eno konzervo fižola tako da je malo pobarvalo to mojo joto. Če si slečete hlačke in če ste imele cel dan temen urin boste našle podobno barvo kot je moja pripravljena jota.  x:Dx

Hvala vam vsem, ki ste v tem topicu sodelovale pri solidarnosti dajanja nasvetov.

Andres


Fuj in fej! :xx!: :cry: :ochko: :sick:

Andres, dobivaš serijo dobrih in doteranih receptov, potem pa nekaj po svoje čaraš, pa tak šajs kuhariš, vkjučno s primerjavami. :xx!:

Naredi enkrat kakšno jed kot se šika! :palec: Morda potem lažje kakšno dekle upecaš. x;)x
Ljubezen gre skozi želodec x^x x:px




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0