Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Herbalife


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1285 komentarjev na to temo

#351 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 3. marec 2007, 16:11

ammm.. sam jaz res nočem zgubljat telesne teže... prej obratno...
a to je cena 44 evrov, če sem prav razumela?





Prehrana Herbalife je namenjena tudi pridobivanju mišične mase in se pač s svetovalcem, ki ga imaš lahko posvetuješ kako in kaj bi bilo za tebe dobro....Cena je za F1, ostalo pač ima drugo ceno....
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#352 youth

youth
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 3. marec 2007, 19:51

Ja za vsakega posameznika se naredi poseben program. Če želiš pridobiti par kg pa še tolk boljš.
Ja cena je v evrih ja x:)x

#353 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 5. marec 2007, 11:34

[color=#33cc00]Izprašujete od kje recimo soja , ki jo vsebujejo Herbalife napitki. Izhajajo iz krajev, kjer so področja najmanj kontaminirana z raznimi strupi in mislim, da je to zadosti , da človek poseže po njih.
predpisali.



Oh, no, ne mi s takimi... :o|o: zakaj pa ne dobim konkretnega odgovora, recimo, NE, NI gensko predelana soja..

res je, da je danes hrana vedno bolj siromasna, samo ne pa vsa, recimo ne naravno pridelana. Čeprav je taksna hrana dražja, pa si lahko preračunamo,koliko porabimo za dodatke in koliko bi potrošili,če bi kupovali prehranska dopolnila ali nadomestke..


In kot sem rekla, zaslužek se ustvarja s prodajo herbalifa, ne mi potem o zdravju in takem... :o|o:




*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease.

No, tole pa najdes spodaj, pri izdelkih herbalife, ce seveda preberes do konca... :o|o:

Ste zasledili tudi besedico "prevent"..???

Astra
Per aspera ad astra

#354 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 5. marec 2007, 17:22

Oh, no, ne mi s takimi... :o|o: zakaj pa ne dobim konkretnega odgovora, recimo, NE, NI gensko predelana soja..

res je, da je danes hrana vedno bolj siromasna, samo ne pa vsa, recimo ne naravno pridelana. Čeprav je taksna hrana dražja, pa si lahko preračunamo,koliko porabimo za dodatke in koliko bi potrošili,če bi kupovali prehranska dopolnila ali nadomestke..


In kot sem rekla, zaslužek se ustvarja s prodajo herbalifa, ne mi potem o zdravju in takem... :o|o:




*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease.

No, tole pa najdes spodaj, pri izdelkih herbalife, ce seveda preberes do konca... :o|o:

Ste zasledili tudi besedico "prevent"..???

Astra





Kar pomeni, da to ni nikakršno zdravilo ampak prehrana. Prehrana pa če jo uživamo v normalnih količinah lahko pomaga urediti 70% naših zdravstvenih težav, ker tudi z napačnim prehranjevanjem pridobimo toliko .

Zakaj naj bi bila taka nestrpnost glede Herbalifa?

Kdor želi ga uživa, kdor ne ga nihče ne sili v to.

Prevent naj bi pomenilo preprečiti. Kaj si v bistvu hotela s tem povedati? Besede lahko ljudje obračamo tako, da jih lahko uporabimo tudi kontra, ne? Tako sem te razumela, a se motiš, ker si si tole malček po svoje prevedla. Ali ne?



"Ta produkt ni namenjen diagnozam, zdravljenju ali preprečevanju bolezni."



Tako naj bi bil prevod - Hrebalife je hrana in hrana je pač lahko dobra za vsa stanja telesa ( suhe, debele, zdrave, bolne, športnike, poslovneže in nas ki nam je všeč ta prehrana).



Glede o gensko predelani soji? Najbolje, da se obrneš na Ministerstvo za kmetijstvo, kjer so odobrili prodajo le teh izdelkov pri nas(veljajo pa ostri evrpski štandardi, ki se jih pri nas še bolj držijo kot drugje)- tu ti lahko rečem, da se zagotovo ne bi tako dobro počutila po uživanju teh napitkov, če bi bilo tako kot trdiš ti.



Ciao, Andreja






poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#355 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 5. marec 2007, 17:33

Lej, zakaj pa mislis, da sem tako zelo proti?

samo zato,ker sem radovedna? In ker ne padam na komercialne finte? Ker vem, kaj je direktni marketing?

tukaj pisem samo zato, ker zelim, da tisti,ki jih zanima, dobijo čimveč informacij...takih in drugačnih.
zakaj pa naj bi spraševala na ministrstvo,če pa mi lahko ti poveš? Ti je to morda odveč?

Spodaj mora biti nalepka, kjer natanko piše, kaj hrana vsebuje, a ni tako? in kakšnega izvora so sestavine.

Prevent zelo dobro razumem, zato pa sme opozorila, da je navedeno da ni namenjen PREPREČEVANJU bolezni, potem ti tudi tega, kaj vse bomo preprečili z uživanjme, ne moreš navajati.

o hujšanju pa...hm.a si jedla popolnoma enako,kot prej, pa si zaradi herbalifa shujšala? Ali pa si morda zmanjšala vnos kalorij in spremenila način življenja?

In rada bi vedela, če obstajajo kakšne raziskave,kjer bi naredili primerjalno študijo, kako hujšajo ljudje z uživanjem herbalifa in kako tisti, ki so zreducirali hrano in se začeli gibati?

Astra
Per aspera ad astra

#356 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 5. marec 2007, 18:03

Lej, zakaj pa mislis, da sem tako zelo proti?

samo zato,ker sem radovedna? In ker ne padam na komercialne finte? Ker vem, kaj je direktni marketing?

tukaj pisem samo zato, ker zelim, da tisti,ki jih zanima, dobijo čimveč informacij...takih in drugačnih.
zakaj pa naj bi spraševala na ministrstvo,če pa mi lahko ti poveš? Ti je to morda odveč?

Spodaj mora biti nalepka, kjer natanko piše, kaj hrana vsebuje, a ni tako? in kakšnega izvora so sestavine.

Prevent zelo dobro razumem, zato pa sme opozorila, da je navedeno da ni namenjen PREPREČEVANJU bolezni, potem ti tudi tega, kaj vse bomo preprečili z uživanjme, ne moreš navajati.

o hujšanju pa...hm.a si jedla popolnoma enako,kot prej, pa si zaradi herbalifa shujšala? Ali pa si morda zmanjšala vnos kalorij in spremenila način življenja?

In rada bi vedela, če obstajajo kakšne raziskave,kjer bi naredili primerjalno študijo, kako hujšajo ljudje z uživanjem herbalifa in kako tisti, ki so zreducirali hrano in se začeli gibati?

Astra





Ob uživanju Herbalifa se zraven učiš tudi zdravo prehranjevati s klasično prehrano, gibati in piti vodo.

Tako je Herbalife eden od načinov prehranjevanja, ki ne propragira samo sebe, ampak zdrav način življenja in spoštovanje svojega telesa. Zakaj? Če daješ telesu najboljše, dobiš lahko dober rezultat. Jaz ga imam in sem vesela, ker sem to prehrano spoznala.

Nikakor nisem vesela, če mi kakšen konzument reče : sedaj bom pa užival samo Herbalife, ker moramo ljudje tudi gristi in mora želodček delati svojo osnovno funkcijo. Imam pa za sebe dobro rešitev za večerjo, ker imam močan refluks in s to prehrano(je neobremenjujoča za želodec)nimam nočnih težav z zgago in nemirnim spancem zaradi tega. Torej je ta prehrana le rešitev za koga, ki ima take težave.

Tudi enostranska prehrana je zelo nezdrava in zato je dobro znati kombinirati vso hrano, ki jo želimo uživati in imeti to kot zdravo prehrano za zdravo in vitalno telo.

Z ZDRAVO PREHRANO PREPREČUJEMO ZDRAVSTVENE TEŽAVE, KAR NE POMENI, DA JIH ZDRAVIMO .
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#357 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 5. marec 2007, 18:09

Samo, rada pa bi vseeno vedela, kaj vse je namesano v teh proizvodih,kaksno je poreklo sestavin.. x?x



o hujšanju pa...hm.a si jedla popolnoma enako,kot prej, pa si zaradi herbalifa shujšala? Ali pa si morda zmanjšala vnos kalorij in spremenila način življenja?

In rada bi vedela, če obstajajo kakšne raziskave,kjer bi naredili primerjalno študijo, kako hujšajo ljudje z uživanjem herbalifa in kako tisti, ki so zreducirali hrano in se začeli gibati?

evo, tudi jaz bi rada odgovore na zgornja vprašanja :irs:
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#358 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 5. marec 2007, 19:52

Druidi, tezka bo... x;)x

naučili so jih samo eno lajno, ki jo ponavljajo in ponavljajo... :o|o:

Astra
Per aspera ad astra

#359 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 5. marec 2007, 21:06

Če vaju tako zelo zanima ta prehrana, se lahko dobimo in nehamo tu z nekimi ponavljujočimi vprašanji, ker bosta izvedeli tisto, kar vaju zanima kar v živo.

O tem kaj vsebuje ta prehrana, je brezpredmetno na forumu pisariti na veliko, ker vama povem iz oči v oči. Pisarjenje je eno - srečanje pa drugo.

Kaj pravita Astra in Druidka?



Ciao, Andreja x^x

poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#360 nastja

nastja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 5. marec 2007, 21:35

Če vaju tako zelo zanima ta prehrana, se lahko dobimo in nehamo tu z nekimi ponavljujočimi vprašanji, ker bosta izvedeli tisto, kar vaju zanima kar v živo.

O tem kaj vsebuje ta prehrana, je brezpredmetno na forumu pisariti na veliko, ker vama povem iz oči v oči. Pisarjenje je eno - srečanje pa drugo.

Kaj pravita Astra in Druidka?



Ciao, Andreja x^x



#361 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 5. marec 2007, 22:47

aandreja,kako pa veš, da ne bom potem vsega razbobnala tule... x:Dx

ne, hvala, kar se mene tiče. Tvoje pisanje mi pove samo nekaj, da ne veš odgovorov ali pa jih nočeš dati.. :o|o:

Ker zapisano je zapisano, vsi berejo...na 4 oči pa lahko vedno trdimo potem vsak svoje, o čem smo govorili..

Kot vidiš, pa zanima tudi druge, kako ej s tem, danes sem si vzela malo časa in prebrala temo od začetka..upam, da si jo tudi ti...zanimivo branje, bi rekla...

torej, želim, da tule gor odgovarjaš na vprašanja, če si že prišla sem in po tej poti iščeš stranke...

Astra
Per aspera ad astra

#362 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 5. marec 2007, 22:56

Tudi ne poznam HL in nikoli sprobala produktov. Je pa kolegica jedla HL in hujšala, samo meni se je zdelo, da če bi jedla na način kot je in zraven pila glino bi bil efekt isti. Valjda da shujšaš, če ješ pol manj in 5 x na dan.....
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#363 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 5. marec 2007, 22:57

:inocent: x:Ix x:px

Astra
Per aspera ad astra

#364 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 5. marec 2007, 23:03

:inocent: x:Ix x:px

Astra



Valjda da shujšaš, če ješ pol manj in 5 x na dan.....

a bejž no x:Dx x;)x x;)x


obe žleht :vragec:

:madpro: :frog: xg:Dx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#365 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 5. marec 2007, 23:08

žlehnoba is my middle name :vragec: :inocent:


Herba Žleht Mystilife

če bi blo pa first name .... Žleht Herba Mystlife ....men se zdi z middle name boljš kombinacija.....
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#366 aandreja

aandreja
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 088

Objavljeno: 5. marec 2007, 23:13

aandreja,kako pa veš, da ne bom potem vsega razbobnala tule... x:Dx

ne, hvala, kar se mene tiče. Tvoje pisanje mi pove samo nekaj, da ne veš odgovorov ali pa jih nočeš dati.. :o|o:

Ker zapisano je zapisano, vsi berejo...na 4 oči pa lahko vedno trdimo potem vsak svoje, o čem smo govorili..

Kot vidiš, pa zanima tudi druge, kako ej s tem, danes sem si vzela malo časa in prebrala temo od začetka..upam, da si jo tudi ti...zanimivo branje, bi rekla...

torej, želim, da tule gor odgovarjaš na vprašanja, če si že prišla sem in po tej poti iščeš stranke...

Astra





Ne iščem stranke, me pa vseeno moti, ker kar tako nekaj udrihate čez stvari, ki jih ne poznate dobro. O pranju možganov pa - meni koristi, kaj so mi tudi tako oprali možgane, da se zato dobr počutim? Hm, res zanimiva teorija.

Placebo efekt....tudi ta teorije je super....ma jaz bom jedla Herbo, ve pa se mente o njej....
poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo



http://sl.netlog.com...og/blogid=87933

#367 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 5. marec 2007, 23:18

Ne iščem stranke, me pa vseeno moti, ker kar tako nekaj udrihate čez stvari, ki jih ne poznate dobro. O pranju možganov pa - meni koristi, kaj so mi tudi tako oprali možgane, da se zato dobr počutim? Hm, res zanimiva teorija.


:o|o: pa kdo je kaj govoril takega?
samo nekaj odgovorov na že zgoraj postavljena vprašanja me zanima..
če je že to ravno tema o HL.
in bi pričakovala, da tisti, ki očitno dobro poznate tele zadeve, potem tudi več napišete o njih, mislim
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#368 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 5. marec 2007, 23:26

mogoče bi tebi Herbalife pomagal pri nespečnosti ti pa tu norce briješ... no ja shujšat ti je ratalo brez.. mogoče ti bo tut zaspat ratal x:o)x

xg:Dx
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#369 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 5. marec 2007, 23:33

x:Dx ... ne širi krive vere, da se da tolko shujšat brez herbe :vragec: x:px


..sem mislila, da smo to že razčistili x:Dx .... kaj je že z ono ne/spremenjeno sojo???? je al ni???
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#370 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 6. marec 2007, 01:30

Aandreja, ker mi ne poznamo dobro, pričakujemo od tebe, da nam boš pojasnila. Očitno pričakujemo preveč... :o|o:

cosma, radovednica... x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#371 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 6. marec 2007, 01:33

Shvedske kapljice,,,,
pa ne lekarnishke---taprave
doma narejene po Marijenem navodilu,,,

lp

#372 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. marec 2007, 06:12

a ni zanimivo kolk čustvenih reakcij je na vsako vprašanje ki ni ravno v nebo vpijajoča reklama...
Free, da te ne mine potrpežljivost.
Astra, sem te želela kar citirat, da bi mogoče ne bilo tvoje vprašanje spregledano. Sej verjamem da zadeva deluje samo ni pa čudežna kot tule berem...
tudi jaz imam vprašanje - kaj pravite na Positrim?

bom citirala tole, ker me zanima če tisti ki tržite Herbalife poznate to zadevo?

#373 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 6. marec 2007, 08:56

x:Dx

Herba Žleht Mystilife

če bi blo pa first name .... Žleht Herba Mystlife ....men se zdi z middle name boljš kombinacija.....



#374 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 6. marec 2007, 09:45

primerjam recimo freeja, ki se ves čas trudi in odgovarja tudi na 1000x zastavljena vprasanja... :palec:

Astra
Per aspera ad astra

#375 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 6. marec 2007, 11:18

Ti se nekam pogosto strinjas za mano zadnje case... x:px x;)x

Astra
Per aspera ad astra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0