Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Herbalife


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1285 komentarjev na to temo

#76 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. april 2005, 13:20

<{POST_SNAPBACK}>Jah.. ekonomski tehnik... za ekonomijo mi ni ker smo se takrat učili na faksu same neuporabne stvari... sedaj je baje bolje...


To je veeeelika dezinformacija. Naucijo te enih 600 teoreticnih modelov, od katerih jih 95% v praksi ne funkcionira in to ti celo povedo.Res kul fax ni kaj!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#77 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 18. april 2005, 15:40

Nisem sla vsega prebrat, ampak tistim, ki ste na tem: Good luck. Ce das cca 20 jurjev za to na mesec, se men zdi predrago :sori:
Saj jaz sem tudi rabila 100 let, da sem prisla do tega, da se hujsa pocasi in da potrebujes sport in tako dalje...prej sem tudi vedno hotela nekaj na hitro xrolleyesx Dons bi si pa najbrz za ta dnar ( se posebi, ce bi bla skos v Ljubljani) kupila karto za fitnes, plavanje ali taebo. :o|o:
Pa ena je napisala, da telo postane odvisno, pa da se takrat res dobro pocutis? Pa ne vem no.
Skratka, zdi se mi predrago, zato tistim ki hujsate po tem ( aiwa) res good luck :detelca: Glejte, da boste do poletje se bolj lepi in fit x;)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#78 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 18. april 2005, 15:45

jz bi tud hodila vsak dan na fitnes če bi mela cajt. pa plavat pa ne vem kaj še. pa ni cajta. je treba prehrano najprej uredit. x:Dx :OoO:
spet se mi je na bolš poslabšal

#79 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 18. april 2005, 15:48

Ja sej vem.
Samo prehrano uredit? S Herbalife? Mislim, nocem bit tecna, ker res ne poznam produkta...ampak to ti Herbalife omogoca? Vsaka info je dobrorosla x:)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#80 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 18. april 2005, 15:53

rabm neki konkretnga da si en red nardim. bomo probal. xsmokex pol poročam x;)x
spet se mi je na bolš poslabšal

#81 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. april 2005, 16:03

A ti to resno mislis s tem hujsat?
U mami. :inocent:
Veliko srece, no!
Stvar je ful predraga glede na to kaj ponuja.
Podobne stvari (po sestavi identicne), dobis v dolocenih trgovinah vsaj pol ceneje.
Edini catch zaradi kerga bi se pa vseen mogoce splacal je povezava med ceno in disciplino.Ce si bolj disciplinirana ce das vec dnarja za neki, pol pa go for it.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#82 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. april 2005, 17:19

<{POST_SNAPBACK}>rabm neki konkretnga da si en red nardim. bomo probal. xsmokex pol poročam x;)x

nared neki konkretnega pol, ne bos zdaj jedla totalno dragih kashic - kaj bos pa pol?
A mislis cel lajf to jest?

Treba si je uredit PREHRANO - ne si nekaj spet dodatnega ubost...
Ne vem, no, men je to mal mim...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#83 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 18. april 2005, 18:45

No, meni s Herbalife izdelki ni uspelo uredit prehrane, ker te dela ODVISNO. To je tako kot npr.: pred 5leti sem spila vedro kave in skadila pol škatle cigaret, da nisem bila lačna, lani pa sem pila šejk. Eno in drugo je odvisnost.
Aiwa, sej veš da te mam rada-ne priporočam ti tega xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#84 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. april 2005, 18:52

saj to sem glih hotla rect.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#85 xxlmitko

xxlmitko
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 19. april 2005, 13:27

O.K.

bom pa še enkrat napisal:

da bo lažje bom kar formulo uporabil, ko zgleda da to kar sem nekaj postov nazaj v izračunu naredil ne zaleže

Pri predpostavki da sedaj ješ
X - zajtrk
K - kosilo, ostane takšno kot je, brez prenajedanja
X - večerja

mislim, da se do tu vsi strinjamo da so vsaj trije obroki pogoj za normalno prehrano

X - obrok ki ga trenutno ješ in predstavlja ceno tega obroka
Y - Herbalife obrok in njegova cena

se pravi, dejanska cena Herbalife obroka je:

Cena Herbalife obroka=X-Y

sej noben ne misli prenehat jest obroka X, da bi prišparal ampak ga nadomesti z obrokom Y

in seveda se lahko kaj hitro zgodi, da je Herbalife obrok cenejši od obroka ki si ga trenutno privoščiš, saj vemo da so prehrambene navade posameznikov zeloooooooo različne, seveda pa ja lahko tudi dražji, odvisno kaj si do sedaj jedel v X obroku

Sicer pa, če se še malce spotaknem ob pivce in kadilce, po tem mi sploh ne govorit o ceni, ker si hitro lahko zračunamo koliko en povprečni kadilec ali pivec porabi denarja na mesec in kaj ima od tega.

Seveda pa moram pri tem upoštevat, da si sam plačuješ hrano in ne živiš na breme staršev.



LP
I.

#86 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. april 2005, 13:33

Men je to cist vseeno. Ce je res, kar je julijana rekla ( pa ji verjamem), sem cisto proti.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#87 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 19. april 2005, 14:08

Oprosti xxlmitko, samo mene ne bi mogel prepričati zaradi cene(samo). In ti lahko zagotoviš, da oseba, ki bo jedla HL , tega ne bo potrebovala več kot 3mesece(recimo)? Glej, bila sem na srečanjih, zato prosim če napišeš odkrito-to kar verjameš ti in ne to, kar si slišal od drugih.Lp
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#88 xxlmitko

xxlmitko
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 19. april 2005, 14:09

Aja,...
zdej ko smo ceno drugač postavili, je pa kej drucga narobe, sej je v življenju itak tko, da ne mormo vsi vse, tko da zakaj bi pol Herbalife bil drugačen.

Komur paše prav, komur ne spet prav, itak se med sabo razlikujemo in kar enemu paše drugemu pač ne in obratno.

Ne mislim nikogar v nič prepričevat, želel sem enkrat za vedno razložit, da cena ni tako visoka kot jo vsi vedno predstavljate, se jo pa da tudi dodatno znižat, ampak o tem mislim da sem že pa ne bi še enkrat.

No pa še to moram napisat, ko nikakor ne morem požret:

ne mi govorit, da vas bo fitness, aerobika ali ne vem kaka vrsta vadbe pripeljala do dobrih rezultatov, kar se tiče prekomerne telesne teže, ker če ne spremeniš prehrane ni teorije da porabiš tok kolikor si nametal vase, ker če ne bi preveč metal vase, pol ne bi mel težav z odvečnimi kilogrami, razen če niso povezani z boleznskim stanjem.

LP
I.

#89 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 19. april 2005, 14:24

Glej, mogoče nisi prebral,kar sem pisala o svojih izkušnjah.Meni se ni zdelo predrago,ko sem začela uživat HL, se mi pa zdi zdaj, ko vidim kako je to vplivalo na mene-oz.ni vplivalo.Zato sem napisala Aiwi, da se mi zdi tumač za eksperiment, je pa tako, da se vedno dela na tem, da folk to ves čas uživa in ne na tem, da to traja 3 mesece. Kar se tiče fitnesa ipd., se strinjam(sem o tem že pisala), da samo od sebe ne rata. Herbalife izdelki te NE NAUČIJO NORMALNO JEST HRANO; AMPAK TI DAJO NADOMESTEK HRANE( če govorimo o Formuli 1), in ti v obliki F2, F3, F4, roseox, guarana, termojetics čaj .......nafila telo v taki meri, ki se meni ne zdi zdrava-te NASPIDIRA. Ko pa tega ne ješ več, lahko pride do problemov, ko telo ne dobi več take abnormalne doze vit., miner.,maščob.,.(o teh sem tudi pisala). Ne napadam, ne prepričujem te, imaš pravico do svojega stališča, jaz do svojega, folk, ki pa ima namen probat take dodatke ima pa pravico slišat več strani ene zgodbe-odločijo se pa itak sami.
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#90 xxlmitko

xxlmitko
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 19. april 2005, 14:44

Se popolnoma strinjam.

Sam nikoli in nikomur ne ponujam vseh možnih in nemožnih izdelov, in ti čist vrjamem, da če vse skup namešaš da se ti sfuzla.

Moje stališče je sledeče:
F1, F2, F3 proteini(po potrebi odvisno od posameznika), TH čaj ali vlaknine

to so produkti, ki jih jaz zagovarjam, ker nisem pristaš tega da moraš pa zdej vse jemat da bo o.k.

če uživaš to recimo
F1, F2 in čaj, toliko časa da dosežeš svojo željeno težo, se pravi zamenjaš dva obroka, je potem priporočljivo isto časovno obdobje jest še po en obrok na dan in F2 multivitamine

Če uporabim izraz NASPIDIRAN, kot je bilo že prej omenjeno, si pa po moji logiki najbolj od F2 Multivitaminov, za katere upam trdit da jih veliko posameznikov jemlje v takšnih ali drugačnih oblikah, ker se veliko nas zaveda da dnevno ne dobimo dovolj vitaminov in mineralov z navadno prehrano, tudi o tem sem že napisal svoje mnenje.

To, da ti pa posamezni distributerji uturijo vse možno pa žal jaz ne morem spremenit.

LP
I.

Tudi sam se sprašujem, kako ostali distributerji uživajo Herbalife produkte in v kakšnih dozah, pa ne vem, vem pa da bom sebi in svoji sestri po doseženem rezultatu sam predpisal, kaj in koliko bova jedla.

#91 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 19. april 2005, 15:12

<{POST_SNAPBACK}>
Moje stališče je sledeče:
F1, F2, F3 proteini(po potrebi odvisno od posameznika), TH čaj ali vlaknine

KAKSEN JE VIR TEH BELJAKOVIN, CE JE VIROV VEC MI PROSIM NAPISI PROCENTUALNO SESTAVO, KAKSNA JE KAKOVOST VIROV(IZOLAT, KONCENTRAT, HIDROLIZAT?)kAKSNA JE CENA?

če uživaš to recimo
F1, F2 in čaj, toliko časa da dosežeš svojo željeno težo, se pravi zamenjaš dva obroka, je potem priporočljivo isto časovno obdobje jest še po en obrok na dan in F2 multivitamine

Če uporabim izraz NASPIDIRAN, kot je bilo že prej omenjeno, si pa po moji logiki najbolj od F2 Multivitaminov,

NASPIDIRAN OD VITAMINOV?KAJ MAJO MA HUANG NOTRI?? x:Dx  :vragec:


You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#92 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 22. april 2005, 09:26

Sam je res en rekel, da je včasih bil not efedrin, verjetn na osnovi Ma Huanga, kar pa pove, ker je efedrin prepovedano poživilo, da se izdelek nebi smel tržit... Se je pa zarad mrežnega marketinga verjetn..., ker tud verjetno ni čist legalna stvar. No pa če je bil efedrin noter, pol tk ni čudno, da se je kdo počutil naspidiranega, pa da so bili res učinki v prid izgubljanja maščob. Sam za kako ceno...

#93 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 22. april 2005, 10:42

Aiwa, si opazila ze kaksne spremembe? xcrossfingx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#94 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 22. april 2005, 10:53

Ja, menda je bil efedrin v čaju in topilcih maščob do pred dveh let, potem so ga pa dali ven. Zdaj-koliko je res od tega ne vem, je pa podatek prišel do mene po dokaj verodostojnem "kanalu".
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#95 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 22. april 2005, 12:52

Do pred dvema letoma pod imenom efedrin, potem se kako leto pod imenoma ma huang in sida cordifolia. Kako leto se tega razen v ekstremnih bbilderskih izdelkih, zaradi tezav proizvajalcev s tozbami uporabnikov in posledicno z zavarovalnicami ne da vec dobiti. Mislim da kake pol leta ni vec mogoca legalna prodaja (ZDA), je pa vrnitev v igro zadnje case spet aktualna.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#96 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 22. april 2005, 13:04

Drugace se pa dobi precej stvari, ki so 99% varne in precej dobro delujejo. Razni L-carnitini in CLA-ji mi prvi pridejo na misel.Dobi se jih v trgovinah s sportno prehrano. Hervisi in DM si ponavadi odrezejo svoj kos pogace, tko da so tam ti izdelki cca. 5-10% drazji.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#97 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 22. april 2005, 14:21

<{POST_SNAPBACK}>Aiwa, si opazila ze kaksne spremembe?  xcrossfingx

teža gre dol. počutm se fajn. nč spešl. mal me je glava na začetku bolela... sam kwa pa vem... men se tok dogaja zadne časa da ne vem kaj je od česa. :o|o:
je pa dons že 5 dan, brez karkšnih koli problemov. se ne počutim kukr da bi bla na kšni tečni dieti. tko da mislim, da bo šlo super. :palec:
spet se mi je na bolš poslabšal

#98 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 22. april 2005, 14:22

<{POST_SNAPBACK}>Drugace se pa dobi precej stvari, ki so 99% varne in precej dobro delujejo. Razni L-carnitini in CLA-ji mi prvi pridejo na misel.Dobi se jih v trgovinah s sportno prehrano. Hervisi in DM si ponavadi odrezejo svoj kos pogace, tko da so tam ti izdelki cca. 5-10% drazji.

x:Dx x:Dx sej res... to vse jz nekje mam... x:Dx x:o)x
spet se mi je na bolš poslabšal

#99 xxlmitko

xxlmitko
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 22. april 2005, 15:31

Mačky, če ne veš nič o mrežnem marketingu, pol ne piš takih bedarij, ker se samo izpostavljaš, da o tem nič ne veš.

Če ti tako gledaš na to zadevo je to tvoj problem, tudi jaz ne maram vsiljenega pristopa posameznikov, kar pa še ne pomeni, da je mrežni marketing slab in nelegalen. Seveda je čez Sloveniji šlo že toliko različnih zadev, ki so uporabjale raznorazne izvedenke mrežnega marketinga in zdej to večina povezujejo z nekimi piramidami, kjer samo tisti na vrhu lahko zasluži in tiste zadeve, vplači tok in dub še tri pa boš zaslužu in bla, bla, bla,...

Če veš samo to, potem nič ne veš o mrežnem marketingu

Tak mrežni marketing nima veze z mrežnim marketingom, ki ponuja produkte in kjer ti nič ni mus če nočeš, če pa želiš lahko zaslužiš,...

In še nekaj, mislim da si nekaj postov nazaj spraševala o resnosti mrežnega marketinga in neko ekonomsko stališče do tega.
Niso vse zadeve primerne za mrežni marketing. Učinek mrežnega marketinga je že potrjen, imeti moraš primeren produkt, ki ga boš tržil na tek način in najboljši produkti, so tisti o katerih lahko sam iz svojih izkušenj poveš naprej, kar pomeni da produkt uporabljaš in si z njim verjetno tudi zadovoljen, ker če ne ga ne bi uporabljal.

Pa še primer mrežnega marketinga ti bom dal, ki ga vsi vsak dan uporabljamo:
Se srečata dva prijatelja,...:
- včeraj sem bil na masaži tam pa tam, full dobra masaža, full sem se dobr počutu pa cena je ...

veš draga Mačky to je tud mrežni marketing, ker se tako prenaša informacija naprej, ne glede ne to a je informacija dobra ali slaba, gre za način prenašanja informacije, s tem da lahko tudi v tem primeru, če si iznajdljiv-a rečeš svojim strankam (na kar vrjetno še noben ni pomislil, sigurno ne), če s tvojim priporočilom pride recimo 10 strank imaš masažo zastojn ali ne vem koliko % ceneje.

Pa da ne bo pomote, ne cilam na to, da ti to počneš, sem dal samo primer, tak način lahko najdeš skoraj za vse zadeve, od kafičev, trgovin,... bistvo je to, da gre za informacijo iz lastnih izkušenj.

In po tem takem, če je mrežni marketing nelegalen,.... smo vsak dan vsi večkrat v prekršku.

No ja pa še odgovor na ekonomsko stališče sem ti dal, brez prenosa informacij se danes nič ne proda,... ker če se ne zve da dobro masiraš,... pol itak veš da nimaš kaj masirat, ker se to ne ve,..., če pa maš koga za masirat se je pa to moralo nekje zvedet,...

LP
I.

#100 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 23. april 2005, 21:59

Ja itak, da je to na nek način mrežni marketing, sam še neki si pozabil... kdo ima tu največjo korist? Tisti, ki je na vrhu, v mojem primeru jaz, tisti ki mi pa naredi neposredno reklamo pa nima čist nobene (razn mogoč ma privilegije), pa tisti ki me posredno tud ne... Tk da, ja no, men je vseen za take piramidne stvari, ker me v bistvu ne zanimajo, ker pač ne mislim pobirat drobtinic, pa še to se moreš grebst... x;)x

Pa tud, tisti, ki ni sposoben sam najti sam ene tržne niše in se mora na tak način preživljat (če je sploh dost za preživet...) je zame nesposoben, oprosti, ampak večina ki jih poznam, pa se s takimi stvarmi ukvarjajo so neki večni sanjači, ki nikol ne uresničijo svojih vizij, ker vse jemljejo na prelahek način in itak večina pol obupa.

Nisem iz ekonomske stroke, sam so mi pa neke osnove jasne... Itak pa ni nujno, da si ekonomist, če hočeš znat uspešno tržit, to ti je pač dano ali pa ne. Splača se učit in nabirat izkušnje pri najboljših, sam men to niso razni distributerji Herbalifea, ker so sam še en člen cele verige, car je tist,ki (sem že prej rekla)se sam nekaj novega spomni in potem za razvijanej ideje uporablja možgane, ne pa da naredi vse kot drugi rečejo. P ne mi kaj zamerit, sej to je sam moje mnenje, odločitev je pa itak odvisna od vsakega posameznika.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0