Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Herbalife


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1285 komentarjev na to temo

#1201 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 13. november 2009, 10:23

taši,

tudi nekatere srednje šole trajajo 5 let. Zasledila sem, da imate seminarje (predavanja) in me zanima, zakaj vas ne naučijo osnov oglaševanja, trženja in bontona? Tebi bi dodatno izobraževanje prišlo zelo prav.

Preberi vse svoje poste in odkrito povej, če bi sama kupila kakršenkoli produkt od takega prodajalca.
V tvojem poslu je konkurenca velika in večina ljudi, ki produkta ne pozna, bo raje vprašala nekoga, ki je prijazen, ki odgovarja na vsa vprašanja o produktu (s spoštovanjem) in vsaj malce pozna osnove slovnice in pravopisa.

V primeru, da bi se sama zelo zanimala za HL, bi me minilo kupovati pri tebi že zaradi odgovora freeju, ko te je vprašal o GSO. Ljudi zanima, kaj bodo kupovali in tvoja naloga je, da izdelek predstaviš in odgovarjaš na vprašanja.
Sem srednje zahtevna stranka, ki veliko sprašuje o sestavinah (tako pri hrani, kot pri kozmetiki in ostalih dobrinah) in nisem še doživela, da bi mi prodajalec na vprašanje odgovarjal s vprašanjem (v takem smislu, kot si ti).

To, da si 5 let hodila v šolo, ne pomeni popolnoma nič.

Lp
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#1202 taši

taši
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 14. november 2009, 13:55

taši,

tudi nekatere srednje šole trajajo 5 let. Zasledila sem, da imate seminarje (predavanja) in me zanima, zakaj vas ne naučijo osnov oglaševanja, trženja in bontona? Tebi bi dodatno izobraževanje prišlo zelo prav.

Preberi vse svoje poste in odkrito povej, če bi sama kupila kakršenkoli produkt od takega prodajalca.
V tvojem poslu je konkurenca velika in večina ljudi, ki produkta ne pozna, bo raje vprašala nekoga, ki je prijazen, ki odgovarja na vsa vprašanja o produktu (s spoštovanjem) in vsaj malce pozna osnove slovnice in pravopisa.

V primeru, da bi se sama zelo zanimala za HL, bi me minilo kupovati pri tebi že zaradi odgovora freeju, ko te je vprašal o GSO. Ljudi zanima, kaj bodo kupovali in tvoja naloga je, da izdelek predstaviš in odgovarjaš na vprašanja.
Sem srednje zahtevna stranka, ki veliko sprašuje o sestavinah (tako pri hrani, kot pri kozmetiki in ostalih dobrinah) in nisem še doživela, da bi mi prodajalec na vprašanje odgovarjal s vprašanjem (v takem smislu, kot si ti).

To, da si 5 let hodila v šolo, ne pomeni popolnoma nič.

Lp


sej a je kdo reku da js tle kej prodajam,še zdaleč ne,js sm naklučno vidla ta forum o herbalifu in sm šla pogledat in komentirat, ker mislim da lahko, ali ne smem?prodajam pa preko forumov ne ker ne rabim.meni pa veliko pomeni 5 let šole.LP

#1203 daky3

daky3
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 26. december 2009, 15:42

Najprej hvala za komentar! Ja sej se strinjam...vec ko vem o teh izdelkih bolj se mi zdi da to ni prava resitev za ohranjanje teze..Drugace mi je te izdelke predlagala ena osebna trenerka v fitnnesu, ampak je rekla da bova scasoma, opustili herbalife in se vrnili k normalnim obrokom. kr minevajo tedni in bolj ko jo sprasujem kdaj bom lahko jedla "normalno", brez umetnih snovi, bolj se izmika odgovoru...
a ti mas tud kake izkusnje s tem? Dej mi malo razlozi se ce ves kaj vec o tej stvari in zakaj ni dobra prosim?
Drugace sem pa ze govorila z enim drugim osebnim trenerjem da mi napise kombinacije- zdrave kombinacije in me resi zacaranega kroga, da bi se spet zredila...sicer pa sploh ne vem vec kaj je zdrtavo :eek: x?x x!x

Vem tudi da moram razcistiti predvsem na svoji emocionalni ravni zakaj ne uspem zadrzati teze, zakaj nisem nikoli zadovoljna z njo...ampak je tezko ce te ze celo zivljenje spremljajo etikete in pogledi, ki ti pravijo da si drugacen...pa se zavedam tega da je videz odraz notanjega misljenja in da konec koncev sploh ni pomembno kako izgledas...ampak to bi bila pa ze ideja za drugo temo... :vio:

lep sonckov dan xsrcx

spela


ZIvjo!

Jaz sem sprobala njihove izdelke, vem kako delujejo in moram rect, da niso tok dobri kokr jih hvalijo! Predvsem se gre za to, da ko jih enkrat uporabljas, in ce zelis obdrzati to tezo da bos morala kupovati njihove izdelke vse zivljenje...takoj ko jih nehas uporabljati in preides na normalno prehranjevanje se zredis. Ta fitneserka ti ne da odgvora, ker zeli zgolj in samo sluzit! Ne samo da so te izdelki uiber dragi, tud dobri niso tok, pa ni res da ne cutis lakote ker jo-predvsem so pa njihove cokoladice totalna bedarija..........uglavnem, svetujem ti da probas z normalno zdravo prehrano in da se gibljes.

#1204 FannyRae

FannyRae
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 30. december 2009, 15:41

Za Herbalife sem že slišala, komentarji uporabnikov, ki jih poznam, pa so mešani. Jaz si ZELO želim, da bi resnično obstajal popoln obrok - brez kuhanja, vse snovi, plus še fino vpliva na težo....ampak v to ne verjamem. Hm, če že fantaziram o popolni hrani, si jaz pod to predstavljam karkoli izpod rok osebnega gurmanskega kuharja x;)x

#1205 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. december 2009, 17:58

itaq da mesani, ker ni se za vsakega in tudi vedno ne.

saj popoln obrok obstaja. prava mera ljubezni in modrosti x8Dx
kar pa se bolj konkretne hrane tice, pa tisto kar je naravno.
in ko bomo mi sami ziveli dovolj naravno, nam bo tudi naravna hrana zadoscala.
sicer pa obstajajo takoimenovana prehransko bogata superzivila (spirulina, sok psenicnih biljk, aloe vera itn...)
kokos imenujejo kralja med sadezi, saj ima njegova voda enako izotonico strukturo kakor cloveska kri. sadez bele barve.. bela barva pa zajema vse druge barve skupaj v enost. pa tudi pojest ga ne moremo veliko x8Dx
in tako kot je narava ustvarila pestrost v prehrani ima tudi clovek pestre ali razlicne potrebe.
in ta pestrost pravzaprav govori o tem, da bi clovek lahko razumel naravo kot celoto. Ko bomo razumeli njeno sirino, bomo lahko razumeli tudi del te sirine in obratno (razlicni zagovorniki se nagibajo eni ali drugi varianti). Takrat bo morda ze en sadez dovolj da nas nahrani. :vio:

Za Herbalife sem že slišala, komentarji uporabnikov, ki jih poznam, pa so mešani. Jaz si ZELO želim, da bi resnično obstajal popoln obrok - brez kuhanja, vse snovi, plus še fino vpliva na težo....ampak v to ne verjamem. ...



#1206 Nur

Nur
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 20. januar 2010, 23:01

Hojla,

torej vprasanje zdaj na koncu sledi: Herbalife, da ali ne?
glede na to, da ze dve osnovni stvari - zrak in voda nista vec cloveku "prijazna" in "zdrava"!


Lp

#1207 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. januar 2010, 13:34

x:Dx Odvisno...

Hrana in zrak sta ze vredu, samo odvisno koliko vredu in kje.

Skozi leta sem ugotovil, da ljudje iscejo super preparate in vse v enem in koncentrate, in skratka sploh najlazji nacin kako v cimkrajsem casu dobiti vse kar misiljo da potrebujejo, s cimer sicer ni nic narobe, ce govorimo o posameznikih ki nekatere taksne potrebe v nekem obdobju resnicno imajo; toda ker smo si razlicni, se zgodi, da ljudje dobijo blazno ene energije in zbolijo, ker je ne vedo kaj z njo poceti.
Vcasih se zdi, kot da je sodobnemu cloveku postalo edino sprejemljivo stanje tisto, ko se pocuti ko "supermen". Poln energije. V kateremkoli trenutku hoce biti 100% optimalen. V kolikor temu ni tako, pa misli, da je celo bolan ipd.
Res da je temu veliko pripomogla junkfood hrana, ki da veliko kalorij, malo pa hranilne vrednosti, toda v kolikor je organizem preciscen in smo dovolj tudi notranje umirjeni, hrane ne potrebujemo veliko. In ce uzivamo kvalitetno hrano, tudi celicam nudimo tisto kar potrebujejo. Bolj ali manj. Odvisno.

Zelo veliko je faktorjev ki vpivajo na prehranske potrebe posameznika in dokler ne upostevamo teh, ne moremo govoriti o splosno optimalni prehrani.
Kaksno vodo pijemo, kaksni so zajtrki, ce sploh so, kaksna kosila, vecerje, koliko obrokov dnevno, koliko gibanja, koliko umeskega dela, kaksne sladkorje in soli se vnasa v organizem, kasken mascobe, koliko soncne svetlobe in prane, kje zivimo (mesto, center, obronek, gozd, vas, kraj, sever, jug...), koliko dihamo, koliko smo v stresu, kaksno je nase razmisljanje, kaksen je nas atitude do zivljenja in izzivom s katerimi se soocamo skozi zivljenje, kako uzivamo hrano (umirjeno, sprosceno, v dobri druzbi, v paniki, preobremenjeni, na hitro, pocasi v mirnem in sproscenem vzdusju, ali je obrok obred ali nujno zlo, bolj zgrizemo ali manj, katera zivila mesamo med seboj, v cem jih pripravljamo, kaksne kombinacije, sveza ali postana hrana, predelana ali sveza, itn)...
... prehranjevanje je del kulture, ki se tice (za moje pojme) predvsem posameznika in njegovega odnosa do dobrin planeta ki jih imenujemo hrana.

dodatki prehrani so dodatki in zaenkrat se mi zdi primerno, da jih tako tudi razumemo.

Verjetno najslabse ob tem pa je, da nam nek dodatek, ki nam je v nekem obdobju koristil, postane stil zivljenja, ki pa nam morda sedaj sploh ne koristi vec. In ker je vmesan biznis, nasa prepricanja in vezanost na locevanje: dobro-slabo, prenehamo biti iskreni v tem kar nas organizem resnicno potrebuje in zeli. S tem, pa mu ustvarjamo pogoje da zboli.
- Ni vse za vsakega in tudi vedno ne!

Mogoce bi lahko rekel celo tako: ce zacutis da kupis HL, ga pac kupi. Ce pa cincas ker nimas pravega poriva, pa morda boljse da ne. Na trgu je veliko ekolosko pridelanih dodatkov prehrani s certifikati, ki so resnicno dobri. Hkrati pa se lahko vprasamo zakaj dodatek sploh zelimo ali mislimo da potrebujemo kupiti, in ali morda z nasim odnosom do hrane, prehranjevanja, ter tega kar uzivamo ni vse tako kot bi bilo dobro ali bolj za nas bolj zdravo.

Hojla,

torej vprasanje zdaj na koncu sledi: Herbalife, da ali ne?
glede na to, da ze dve osnovni stvari - zrak in voda nista vec cloveku "prijazna" in "zdrava"!

Lp



#1208 Siddharta

Siddharta
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 10. februar 2010, 15:56

Ja, tudi jaz uživam Herbalife, sicer nisem shujšala, ker svojega zajtrka nisem zamenjala za Herbalife šejk, saj Herbalife ne uživam za hujšanje ampak kot dodatek k prehrani.

Moj najljubši recept je vanilijev herbalife s hruškovim sokom, ali pa čokoladni herbalife s sojinim mlekom in kakavom.

Drugače pa dobiš te zadeve bol poceni v dm-u ampak so vsi s sirotko (Herbalife je popolnoma rastlinski), s sjonimi beljakovinami pa se dobi v Biotopicu (ceneje kot herbalife), je črno, rumeno, rdeče barve. Sicer ni tako dober, je pa ceneje, in še vedno lahko dodaš vanilij sladkor, sok, kakav, med, naravne ojačevalce okusa itd.


S temi "praheci" poskušaj čim več eksperimentirati, drugače si jih boš naveličala. Vanilijev paše v vsako tekočino, jagodni v vse sadne sokove...čokoladni pa bolj v mleko ali kavo.



Veliko užitkov (:

#1209 southy

southy
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 15. marec 2010, 21:25

no ja ... :o|o:


xg:Dx brez besed ...

taši, zelo težko te je brati. a veš, da obstajajo tudi vejice :wOOt: skušaj jih vsaj kdaj pa kdaj uporabiti, da te bo lažje brati.

aja, pa da ne bom čisto off topic. zgoraj si kritizirala jabolka ... blablabla ... da, sadje in zelenjava res ni več tako kvalitetno, kot je bilo včasih, vendar - kaj pa vsebujejo tile vaši praški, da so tako oh in sploh super?
raje jem sadje in zelenjavo, kot pa da bi zaužila neke umetno pripravljene praške.


Pozdravljeni!

malce pozno ampak vseeno...
Da razjasnim, kar taši ni uspelo. HL šejki, oz. praški za pripravo šejkov vsebujejo dehidrirana in v prah zmleta zelišča in sadje (petršilj, mango, čebula, česen,...). Niso čudežni zdravilni eliksirji, temveč so samo to, kar naše telo potrebuje, kar potrebujejo celice za optimalno delovanje. Res je, da je na tržišču 1001 izdelek, ki se oglašuje kot ultimativen dodatek k prehrani, ki ga NUJNO morate imeti, dejstvo pa je, da so to bolj ali manj kemično pridelani vitamini, ki jih naše telo ne sprejema.

Dodatki k prehrani bojo počasi nujni mus, že zdaj lahko kupite mleko s q-encinom pa z vitamini, etc. katere kupit pa je vaša odločitev.

Hvala in lep pozdrav

To temo je popravil/a southy: 15. marec 2010, 21:29


#1210 lexi

lexi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 2. april 2010, 22:13

uhuh. prebrala celotno temo. sej vem, da je kar precej časa minilo, sam si ne morem pomagat.
moja prijateljica se ukvarja z distribucijo HL izdelkov. je tud shujšala ene 13 kg (v dveh letih!!!). ampak verjetn ne sam od teh izdelkov. prej je skoz doma sedela in se prekladala s stola na stol, pol je pa začela to delat in je kr naenkrat morala vsak dan z enim štantom pa kupom papirjev hodit v tivoli, na rožnik in clo na šmarno goro. to so uni improvizirani štantki k ti kao maščobo merijo, pa eno anketo dajo za izpolnit. ja, valjda da bo tak človk k se prej nč ni gibal shujšal, a ne. vsak bi.
no, in ona začne to delat in hodit na tele njihove seminarje. sem vidla posnetke, ko vsi skačejo in ploskajo kt da so na fuzbal tekmi. ma ni šans, da me tja spravjo. no way. itak, da je začela težit vsem frendom, da HL je zakon, pa da mormo vsi to jest in blablabla... pa vsi smo bli budale k nočmo tega. sej ne rečem. js sm probala par izdelkov, pa so čist OK. ampak, da bi bil kak poseben občutek, pa nisem opazla.
pa skoz govori o tem herbalajfu. sam to in nč drucga. pa o enih ljudeh k so kao uspešni, zdravniki in znanstveniki, pa o unmu nobelovemu nagrajencu. skratka nakladancija. ko jo vprašaš o kakih bolj konkretnih stvareh, pa pojma nima. npr. ni mi znala odgovort al je v teh izdelkih gensko spremenjena soja al ne. pol mi govori o neki supra soji ??? greva skupi in poguglam. ja itak, to je sojin izolant ne pa soja. da ne govorim o njenem načinu življenja in prehranjevanju. drugim marsikej svetuje in zna bit pametna, sama pa tega ne dela. pa je kao wellness svetovalka. zgleda pa čist bolana. moja mami je vprašala, če je z njo vse v redu, če je zdrava pa to, ko jo je 1x vidla. hahahahahahaha... wellness svetovalka, ja taprava. in takole nej bi js predstavljala svojim frendom, da jim bo s herbalajfom težila. svašta. aja, sva isto stari s tole svetovalko, pa mi je ena frendica rekla, da zgleda ona ene 10 let starejša. tolk o tem, kok dobr zgledaš po HL.
je bil moj oči bolan za rakom, pa so rekl, da bojo še vidl, če se ga sploh splača mučit s kemoterapijo. je ženska rekla, da bi blo dobr, če bi herbalajf začel jest, da to bo pa pomagal??? človek v zadnjem stadiju raka, nej bi čudežno ozdravel sam od enga prehranskega dopolnila. pol pa tle berem en odgovor (od une aandreje frend), da lah clo pospešuje razvoj rakastih celic in je treba bit previden. "wellness svetovalka" my ass!!! pojma nima. pa kao skoz hod na ena predavanja v zagreb, pa postojno pa ne vem še kam. sem stestirala tud par tehle "svetovalcev" k so po raznih šoping centrih na teh njihovih štantih. tko čist splošna vprašanja. pa noben ni znal prov odgovort.
eto tolk od mene. mogoče sm čist mim udarla, mogoče sm prepozna s temle odgovorom. sam prov mogla sm.

#1211 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 2. april 2010, 22:22

a so? :inocent: kaj pomeni kemicno pridelan vitamin?

...dejstvo pa je, da so to bolj ali manj kemično pridelani vitamini, ki jih naše telo ne sprejema.

xg:Dx

"wellness svetovalka" my ass!!!



#1212 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. april 2010, 22:44

Da se ti je dal čitat vse to...si pa res morala not padt... x:Dx

Predpostavljam da je tista deklica postala "svetovalka wellnessa" na kakšnem dvodnevnem tečaju oz. seminarju... xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1213 lexi

lexi
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 2. april 2010, 23:10

@brezo
jah, mal sem bolančkana, pa se mi nč drucga ne da počet. pa še zanimalo me je.
točno tko: šla je na en vikend seminar, pa določeno število strank je mogla met in zdej je "wellness svetovalka".
veš, to so kokr high class poslovneži x:px ko sem, pa vidla njihove fotke sem pa skor dol padla. nobene osebne urejenosti, da o oblačenju ne govorim. sem se ponudila, da bi jim malo svetovala okol tega, ker se pač s tem ukvarjam. je pa rekla, da nej se včlanim, pol jim bom pa lahk svetovala x:Dx tko, da tud če maš ti kej njim za ponudit, se morš najprej včlanit v to njihovo "sekto". hahahahahahahahaha... lah se oni k men včlanjo, js se k njim ZIHER ne bom!

#1214 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. april 2010, 23:19

Sistemov ki so deloval na podoben način je bilo kar dost že v SLO...nazadnje sem slišal za neka čistila...da jih kao kupiš za določeno vsoto in prodajaš naprej...To je pa podobno, pa sigurno imajo kakšne seminarje, ki so dragi, morajo bit zrihtani...pričajo gluposti, vsi nekaj ploskajo...in slovenski človečki še zmeraj nasedajo na ta ameriški stil pranja možganov... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1215 psybear

psybear
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 13. maj 2010, 14:05

Pozdravljeni,


Verjetno je v forumu kdo to že razložil, samo nikjer ne najdem konkretnega odgovora.
Stvar je v tem da imam možnost postati "welness svetovalec" za herbalife..
Bil sem na t.i predstavitvi dela in mi uslužbenka razlaga kako oh in sploh uredu so te zadeve ampak natančnih odgovorov o delu, plačilu itd od nikjer.
Potem me povabi na neke seminarje bla bla..
Osebno ne verjamem v HERBALIFE in izdelkov nebom nikoli probal ker tudi ne potrebujem
Zanima me če ima kdo izkušnje z prodajo teh izdelkov, kako je z plačili, če je kakšen "nateg" ker se mi zdi vse skupaj precej čudno..
Kr tako naj bi dobil licenco, plačaš jo 113 eur al neki takega in hodiš na "seminarje"?!
Kako sploh delo poteka, kaj se dela?


Teh odgovorov od "osebne mentorice" nisem dobil tako da če ima slučajno kdo kakršnekoli izkušnje bi se priporočal


Lp

#1216 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. maj 2010, 18:34

Jst osebno nimam izkusenj s prodajo izdelkov HL; poznam pa ljudi ki dobro zasluzijo in zivijo od prodaje HL proizvodov in ukvarjanja z svojimi clani. Kar logicno pomeni da sistem izplacil pri njih ocitno deluje. Hkrati pa, ce ne bi deloval, podjetje ne bi bilo na trgu ze vec desetletij... torej nekatere zadeve jim je ocitno primerno priznat kot delujoce.
In da, sigurno ima mreza kot taksna pozitivne strani in tudi produkti verjetno ni-so "super dobri ali super zanic". Kaj je dobro in kaj slabo, pa je itaq relativno glede na posameznikove potrebe in zmoznosti.
Ce uzivam dodatek prehrani narejen deloma iz GSO rastlin in je v njem veliko vitaminov ter rudninskih snovi, ki recimo trenutno v prehrani osebe niso ravno pogosti, si bo lahko naredil morda nekaj koristi, hkrati pa verjetno tudi kaj skode, ce me razumes...
CB gledanje na stvari je sicer lahko enostavno, a v praksi ne tudi vedno koristno.

#1217 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 13. maj 2010, 18:55

Kr tako naj bi dobil licenco, plačaš jo 113 eur al neki takega in hodiš na "seminarje"?!


pih... kr tko... swašta.
dost lažje, cnej in hitrej je kšn reiki nardit x:o)x
pa še bl fensi je bit zdrawilc kt akwiziter... x:Ix

ne me jemat neresno x:o)x x:px x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#1218 prehranazdravje_si

prehranazdravje_si
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 9. julij 2010, 16:13

a so? :inocent: kaj pomeni kemicno pridelan vitamin?

xg:Dx


http://www.zazdravje...anja.asp?art=91
Ponosen sem, da za zajtrk jem Herbalife šejk. Pri meni je odlično deloval za hujšanje: -10kg.

#1219 Super123

Super123
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 28. september 2010, 22:41

Hej! Če koga zanimajo OGROMNI popusti na Herbalife prehrano, lahko piše in dobi dodatne informacije na poceni.prehrana@gmail.com.

Lep pozdrav, Jure

#1220 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. september 2010, 09:59

V povezani NI niti malo odgovora na vprasanje!

http://www.zazdravje...anja.asp?art=91



#1221 Krilin

Krilin
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 11. december 2010, 08:44

Je na forumu mogoče še kakšen Herbalife distributer?
Tale stran vam lahko pomaga, super pripomoček pri odkrivanju novih ljudi, vse skupaj poteka hitreje, zasluži se več denarja... v glavnem: naučijo te kako NE pretvoriti v DA :)
http://moneymaking.m...oringonline.com

#1222 Lilija1965

Lilija1965
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 12. januar 2011, 16:25

Meni je lani v treh mesecih uspelo s herbalife izdelki izgubiti 10 kg. Je pa fora vsega tega v ločevanju, prehranjevanju 5 - 7 x na dan, uživanju 100% beljakovin na primer v vsaj 2 obrokih in nič drugega. Baje da so to Whey proteini, prepakirani in prodani pod drugo finto za dvojno ceno.... Mislim, da bi šlo brez tega tudi 10kg dol z več obroki po malo, miganjem in podobno. Kakorkoli, jaz imam vse kilograme po 8 mesecih že nazaj, pa še +... ni discipline, to je problem...

#1223 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 22. januar 2011, 14:26

Sem bla pred 2 leti pri osebnem trenerju, ki uporablja Herbalife, in je rekel, če bi želela oblikovati mišiče na določenih delih telesa, da bi morala poleg izdelkov Herbalife imeti pri njemu tudi osebno trenerstvo, da bi osvojila določene vaje, samo ko mi je povedal kaj vse ne smem in kaj vse bi morala, me je vse skupaj miniloObjavljena slikaObjavljena slika

#1224 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. januar 2011, 17:39

in kako si se potem soocila s "potrebo" ki ti je rekla da sploh gres do trenerja?

#1225 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 22. januar 2011, 19:23

v bistvu mi je en kolega reku, da naj grem k njemu in da me bo naredu čist izklesanoObjavljena slika, ampak sem ugotovila, da ločevanje hrane in orbitrek, te še kakšne vaje za krepitev mišič zelo pomagajo, pa še cenej je kot osebni trenerObjavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0