Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Herbalife


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 2 x ocenjeno
1285 komentarjev na to temo

#101 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 23. april 2005, 22:05

<{POST_SNAPBACK}>teža gre dol. počutm se fajn. nč spešl. mal me je glava na začetku bolela... sam kwa pa vem... men se tok dogaja zadne časa da ne vem kaj je od česa. :o|o:
je pa dons že 5 dan, brez karkšnih koli problemov. se ne počutim kukr da bi bla na kšni tečni dieti. tko da mislim, da bo šlo super. :palec:

Verjetno si normalen obrok zamenjala z napitkom. Zaužila si veliko manj kalorij (predvidevam, popravi me če ni res...), kot bi jih sicer. Preveč si zmanjšala kalorični vnos, zato te pa boli glava. tud vsakega če nič ne je... To pa ni dobro, ker pri tem izgubljaš težo, ki pa so večinoma voda in mišična masa. Ščasoma se res navadiš, sam telo pa začne šparat rezerve, pa nič več ne hujšaš, pa še jo-jo efekt se lahko pojavi.

#102 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 23. april 2005, 23:05

hvala bogu da sem zamenjala obrok. večerje so ble prej pr men grozne...
spet se mi je na bolš poslabšal

#103 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. april 2005, 06:33

<{POST_SNAPBACK}>Verjetno si normalen obrok zamenjala z napitkom. Zaužila si veliko manj kalorij (predvidevam, popravi me če ni res...), kot bi jih sicer. Preveč si zmanjšala kalorični vnos, zato te pa boli glava. tud vsakega če nič ne je... To pa ni dobro, ker pri tem izgubljaš težo, ki pa so večinoma voda in mišična masa. Ščasoma se res navadiš, sam telo pa začne šparat rezerve, pa nič več ne hujšaš, pa še jo-jo efekt se lahko pojavi.


Se strinjam z napisanim. Skoda je delati tako velike kaloricne preskoke, ker se ti bo organizem scasoma adaptiral tudi na tako minimalen kalorični vnos in bos morala, ce bos hotela se naprej hujsati, vnos se zmanjsati.Na koncu bos pristala na smesno nizkem vnosu.
Zacetni prehod iz tvoje obicajne prehrane na tako majhen vnos pa lahko povzroci marsikatero neprijetnost, kot si ze sama ugotovila. Ce kljub vsemu menis da je bil ta preskok upravicen, si vsaj nabavi beljakovine z dodanim peptidnim glutaminom, ki bo dajal mozganom "signal sitosti" tako da bo ta prehod precej lazji.
Poleg tega je nerealno pricakovati, da bi lahko tako majhen kaloricni vnos furala na daljse obdobje. Ne samo psihicno, ampak predvsem fiziolosko. Po nekem obdobju takega hujšanja koncentracija leptinov pade in tebe posledicno zapopade necloveska lakota, ki se ji ni mogoce upreti z mocjo volje.Vsaj na dolgi rok ne.Zato se 95% vseh, ki shujsajo v 2 letih ponovno zredi vsaj na zacetno tezo(prej omenjen jo-jo efekt).
Postavi se realne cilje tam 2-4kg(4 zgolj v ekstremnih primerih) na mesec, ne bodi prestroga do sebe, sem pa tja si brez obcutka prvosci kako packarijo.
Hiti pocasi!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#104 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 24. april 2005, 06:42

se pravi da nej še naprej se bašem za večerjo? zamenala sem svojo včerjo za neki bl lahkega in zdej mi vi kle pravte da nej se grem nazaj basat in redit? halooo?
spet se mi je na bolš poslabšal

#105 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. april 2005, 06:47

Ne, ne.
Za večerjo kar obdrži tole.
Sam zjutri si pa lahko kaj "prepovedanga" v manjsih kolicinah prvoscis.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#106 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 24. april 2005, 06:53

jz zjutri jem to. pol jem še kšn jogurt ... pa tko... sm končno začela večkrat jest. kosilo mam normalno, kar mi doma skuhajo. in mogoče še kej popoldne in potem mam tole za večerjo. men se ne zdi da jem kej mn. edin za večerjo se ne nabašem.
pa prej sem res jedla 2x in se nažrla k svina takrat... zdej mam pa miljon enih mini obrokcov... da mi gre že prov na živce k nisem nč lačna x:Dx x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#107 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. april 2005, 06:57

A pol si sam distribucijo hrane preko dneva prerazporedila??No pol pa ni take sile.No edin kar se tega herbalife-a tice, verjetno bi se dalo to nadomestiti z necem kar bi dejansko jedla (grizla) ne sam pila, je cist drgacen filing. Kaksih 100g lahke vipavske skupe pa kaksen LCA jogurt mogoče. Jest sm bil vcas skoz na sejkih, sicer majo vse makronutriente v dobrih razmerjih, sam ni to to.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#108 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 24. april 2005, 07:08

sej lahk to zmešam tud s kšnimi unimi jogurti al pa takimi napitki... k sem si jih cel hladilnik nabavla x:o)x morm vse probat... hehehe... sam najbolš mi je z mlekom.
spet se mi je na bolš poslabšal

#109 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. april 2005, 07:12

Sicer mleko ni najboljse na dieti (laktoza), ampak kokr sva prej rekla-ti kar z mlekom!!!!Naj ti tekne!! :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#110 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 24. april 2005, 07:19

đizssssssss ne mi srat. kaj pol lahk? pa nočem bit na dieti. hočem se začet normalno prehranjevat... pa sej mam lahek mlek. hehehe
ok nehiva. k mam že dost tega pregovarjanja... k nikol ni konca ne kraja.
spet se mi je na bolš poslabšal

#111 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. april 2005, 07:20

u got it! :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#112 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 24. april 2005, 08:28

<{POST_SNAPBACK}>đizssssssss ne mi srat. kaj pol lahk? pa nočem bit na dieti. hočem se začet normalno prehranjevat... pa sej mam lahek mlek. hehehe
ok nehiva. k mam že dost tega pregovarjanja... k nikol ni konca ne kraja.

Ja sej ni fora v lahkem mleku, razen da ma manj maščob, gre se za to, da vsako mleko vsebuje laktozo- mlečni sladkor, kar ni v redu na dieti, sam po mojem, če se ti ne gre za kako tekmovanje za miss fitness, pol sploh ni panike. Sam če pa hočeš sam prehrano spremenit v bolj zdravo, ti je pa že Samson povedal kaj moraš (Samson :palec: :palec: :palec: )
Aja, drugač pa sojino mleko ne vsebuje laktoze, če iščeš kak nadomestek.

#113 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. april 2005, 08:34

Sojino mleko je OK, sam poglej da ne bos kupila takega z dodano saharozo.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#114 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 24. april 2005, 08:53

hehehe.... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx najbolš da enga od vaju sabo u trgovino vzamem... x:Dx
ne iščem nobenga nadomestka. če me bo od laktoze pobral pa nej me. dost mam kompliciranja.
spet se mi je na bolš poslabšal

#115 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 24. april 2005, 09:50

Ja, maš prav.kak okus šejka pa maš?čokolado? x:px
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#116 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 24. april 2005, 10:12

vanilija x:px x:px x:px
spet se mi je na bolš poslabšal

#117 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 24. april 2005, 10:21

<{POST_SNAPBACK}>Sicer mleko ni najboljse na dieti (laktoza), ampak kokr sva prej rekla-ti kar z mlekom!!!!Naj ti tekne!! :palec:


Baje se je mleka najbolje izogibati, ker približno polovica ljudi ne more dobro prebaviti mleka oziroma laktoze, saj njihovo telo ne izloča encima, ki je potreben za prebavo le-te. Zato jim v želodcu ne "naredi dobro". Tako je bolje da mleka pijemo čim manj.

Kalcij, ki je v mleku vsebuje tudi večina sadja (še posebno slive, fige, dateljni) ter vsa listnata zelenjava. Prav tako oreški.

Sojino mleko je pa meni zelo vsec. Prav tako jogurti ( samo so malce drazji).

Aiwa, drzim pesti x;)x xcrossfingx

*Nekoc sem pri enemu sportniku ( na fitnesu) probala beljakovinski napitek vanilijev in je res njami :yumy:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#118 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 24. april 2005, 11:10

aiwa :palec:

#119 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 25. april 2005, 22:22

<{POST_SNAPBACK}>aiwa :palec:

tnx xsrcx ful mi gre dobr. x^x
spet se mi je na bolš poslabšal

#120 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 26. april 2005, 11:41

KUL! :palec: :palec:

#121 Duh

Duh
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 240

Objavljeno: 26. april 2005, 16:02

No, sam tolk v vednost tistim, ki bi radi hujsali!

Sem sel kupit zeleni caj, pa so mi v trgovini z zelisci prav prijazno prodali "zeleni caj" 100% naraven in brez dodatkov. Zelel sem ga pa za pomiritev (in ne za hujsanje)! Pa mi je blo vse skup mal sumljivo, ampak gor je res pisalo zeleni caj, edino, kar me je motilo, je bil napis poleg -> Te Chino. Glavna sestavina pa je Malva Verticellata ( Chinese Mellow). To sem seveda lahko preveril sele doma na netu, kjer sem tudi ugotovil, da je caj namenjen hujsanju, preciscevanju telesa in organov,.....brrrr :xx!:

No, ce je kdo zainteresiran, naj ga kupi, ker je sodec po netu res dobra stvar, he, he! Jaz grem pa nazaj, po denar, ker je bla tista dama takooo prepricljiva in ustrezljiva, da sem preprican, da bo tud denar nazaj z veseljem dala! x:)x

#122 xxlmitko

xxlmitko
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 27. april 2005, 21:14

<{POST_SNAPBACK}>Ja itak, da je to na nek način mrežni marketing, sam še neki si pozabil... kdo ima tu največjo korist? Tisti, ki je na vrhu, v mojem primeru jaz, tisti ki mi pa naredi neposredno reklamo pa nima čist nobene (razn mogoč ma privilegije), pa tisti ki me posredno tud ne... Tk da, ja no, men je vseen za take piramidne stvari, ker me v bistvu ne zanimajo, ker pač ne mislim pobirat drobtinic, pa še to se moreš grebst...  x;)x

Pa tud, tisti, ki ni sposoben sam najti sam  ene tržne niše in se mora na tak način preživljat (če je sploh dost za preživet...) je zame nesposoben, oprosti, ampak večina ki jih poznam, pa se s takimi stvarmi ukvarjajo so neki večni sanjači, ki nikol ne uresničijo svojih vizij, ker vse jemljejo na prelahek način in itak večina pol obupa.

Nisem iz ekonomske stroke, sam so mi pa neke osnove jasne... Itak pa ni nujno, da si ekonomist, če hočeš znat uspešno tržit, to ti je pač dano ali pa ne. Splača se učit in nabirat izkušnje pri najboljših, sam men to niso razni distributerji Herbalifea, ker so sam še en člen cele verige, car je tist,ki (sem že prej rekla)se sam nekaj novega spomni in potem za razvijanej ideje uporablja možgane, ne pa da naredi vse kot drugi rečejo. P ne mi kaj zamerit, sej to je sam moje mnenje, odločitev je pa itak odvisna od vsakega posameznika.


No Mačky zdej si končno pogruntala, da je mrežni marketing nastal zaradi takih kot si ti, ki izkoriščajo zastojn reklamo, mi pač to delamo zato da imamo kaj od tega.

Pa še to, a ti delaš masažo, ki si si jo sama izmislila in to tržiš na način ki si si ga sama izmislila,... ne bi rekel, ker po tem takem tudi sebe mečeš v koš nesposobnežov, ker delaš po navodilih, ki so ti jih drugi dali in tržiš in delaš na način ki so si ga drugi izmislili,...

Res je veliko takih, ki mislijo, da ko so enkrat v kakem mrežnem marketingu, se bo vse samo delalo in taki kot si tudi sama rekla po navadi obupajo in propadejo, tistim ki je pa jasno da je treba tudi kaj naredit zato da si v mrežnem marketingu uspešen, jim pa ti in tvoje delo še drobtinice ne predstavljaš.

Aiwa :palec:


PS:pa brez zamere, samo moj način razmišljanja

#123 sportnik

sportnik
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 27. april 2005, 21:33

Aiwa jaz pa vem od kod glavoboli ......tudi sam konzumira Herbalife .....cisto vse izdelke... :palec: xsrcx

V prvih dneh konzumiranja se telo rastruplja in in se lahko zgodi kak glavobol to bi ti morala oseba ki ti je priporocila izdelke tudi povedat .... :o|o: no sedaj pa ves :8):

Samson ,Macky>kalorijska in hranilna vrednost ni enak pojem ...n.p.r...Hamburger ima yelo veliko kalorijsko vrednost a yelo majhno hranilno...pri Herbalife pa je to ravno obratno in od izgubljanje kg

Aiwa ce potrebujes kak nasvet sm tu ...Ravno iy Atlante sm prisel kjer sm bil na Enem od velikih seminarjev Herbalifea verjemi mi da Tak znanstveni tim skrbi za nase izdelke da se nimas popolnoma nicesar bat



Kdor pa na tem forumu se ne ve kaj to mrezni marketing je ...... x;)x naj pa vprasa kakega ekonomista.....bjdw.....oni ye vejo....pa odmislimo tu game colection in podobne nategancije :xx!:

#124 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. april 2005, 06:35

Samson ,Macky>kalorijska in hranilna vrednost  ni enak pojem ...n.p.r...Hamburger ima yelo veliko kalorijsko vrednost a yelo majhno hranilno...pri Herbalife pa je to ravno obratno in od izgubljanje kg


Koncentracija leptinov je odvisna od koncentracije insulina, ta pa od zauzuitih OH-jev. Tako da vzivanje neki shakeov, ki vsebuje pretezno beljakovin na debelo(oz. neuravnovesena prehrana kar se markonutrienov na splosno tice) rusi homeostazo in posledice so take kot sem jih opisal zgoraj.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#125 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. april 2005, 06:38

Bom prilimal kako studijo iz Pubmeda popoldne, ce bom imal kaj casa.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0