Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zadeti od kristalov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
78 komentarjev na to temo

#51 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 25. september 2005, 11:46

katerega bi pa men priporočal? sonce: riba, AC: bik, luna: tehtnica, pa ene par planetov v kozorogu. rabla bi mal več energije, volje za učenje, pa kkšn kamenček za samozavest in večjo sproščenost.

hvala x:)x

#52 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 25. september 2005, 16:29

<{POST_SNAPBACK}>bom poskusla z enim izmed teh kristalov...naj si rodonit samo polozim na prsni kos, al nosim kot obesek?

Obeski so navadno premajhni za večje in trajnejše učinke. Moj rodonit je velik kot pest desetletnega otroka in dam si ga na prsi.


o moči spomina vode pa še nisem slišala. na kaksen način ji dam pozitivno info in nove celice nastajajo v info povsem drugačnem okolju?
a si to mislil na to da das dolocen kristal cez noc v vodo in zjutraj spijes? al cist kaj drugega....? lahk mal o tem...al pa ce se je ze kje o tem pisalo? hvala za odg.

O tem maš v linku insert iz moje knjige Holistična radiestezija I. Ne gre le za delanje eliksirjev, ampak za direktno vnašanje informacij v telesne tekočine na osnovi kontroliranih misli in čustev.
[attachment=7760:attachment] 
čačača


lp vsem x:)x


http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#53 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 25. september 2005, 16:35

<{POST_SNAPBACK}>katerega bi pa men priporočal? sonce: riba, AC: bik, luna: tehtnica, pa ene par planetov v kozorogu. rabla bi mal več energije, volje za učenje, pa kkšn kamenček za samozavest in  večjo sproščenost.

hvala x:)x


Ja - si intuitivna, ustvarjalna praktična in imaš močno izraženo potrebo po varnosti in udobju. Zato te je treba včasih mal pomrdat. Okrepi si pleksus z girasolom, daj na pleksus večkrat tudi obe roki in se vanj smej (sliši se hecno, sam deluje) in stvari se bodo obrnile na bolje.

Mimogrede - tole s smehom je tudi najpreprostejši način programiranja kristalov z dobrimi vibracijami. Kristal vzameš med dlani, se dobro sprostiš in uglasiš z njim, nato pa se začneš vanj smehljat. Pogosto tako ravnam tudi kadar me kaj boli - smejim se v bolečino in ta mine ali pa se vsaj omili.

čačača
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#54 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 25. september 2005, 18:38

hvala za nasvet, girasol si grem kupit takoj v ponedeljek xDDx , res posrečena ta vaja s smehom, bo treba probat. drugače pa je najbrž to podobno, jaz se namreč ko sem zelo slabe in bedne vole in si grem že pošten na živce, začnem smejat in butast obnašat hehe, in potem ratam še bolše vole kot bi bila drgač, če bi bla normalne vole. x:Dx

#55 sunny girl

sunny girl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 143

Objavljeno: 25. september 2005, 21:22

<{POST_SNAPBACK}>K ata na mamo bi ti pasal brazilianit. A ga boš težko dobila. Poskusi z rutilovim kremenom, pleksus pa si lahko okrepiš tudi s citrinom <8ko imaš močan pleksus, si zbrana in močna<9. Upam, da si zbrala tak študij, da boš lahko delala z ljudmi ...
čačača


hvala za odgovor x:Ix se bom potrudla, da bom nasla tale brazilianit :switz: :switz:
studiram pa ekonimijo, ki mi pa po pravici ne lezi najbolj, me bolj veseli ezoterika in na treningih vedno za sproscanje zatezim ljudem s kaksnimi meditacijami, hehe x:Dx

#56 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 18. oktober 2005, 07:09

Včeraj sem testiral avanturin, če res prinaša srečo kvartopircem in igralcem iger na srečo. Z avanturinom v žepu sem šel za keš špilat tarok. Zaslužil okoli 4 jurje.

lalala

P.S.: Nebes pa verjetno ne bom videl. Kajti - kdor se s hudičevimi podobicami(karte) ukvarja ...

lalala No2
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#57 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. oktober 2005, 17:32

pozivljajoc ucinek vode an avricna telesa! ? :inocent: a lah to mal bl konkretno napises?

#58 Allegra

Allegra
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 19. oktober 2005, 11:20

Zdravo!

Zdej pa mene tud zanimajo teli kristali... začela sem delat pri enem podjetju, ki se ukvarja samo s takimi zadevami... solne lučke, Himalajska sol, različne knjige in tudi kristali...

Po naravi sem zelo skeptična do vseh t.i. nadnaravnih oziroma nedokazljivih stvari.. torej tudi kristalov... pa me zanima kateri kamen bi me prepričal v nasprotno. Oziroma kateri kamen bi mi priporočali (12.11.1985, škorpijonka)... kamen, ki bi vplival na mojo intuicijo?

lp, Allegra
Every man gotta right to decide his own desteny!
Robert Nesta Marley

#59 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 19. oktober 2005, 21:14

Hojla Nosko,sory, ker vpadam kot intermezzo.... sem pozdravila politkomisarja Petrusko :palec: xDDx in ga povprasala, ali bo zrihtal Noska v Ms.., pa me je pred dvema dnevoma presenetil z novico, da prides 4. novembra v MS..jaz in dec sva sigurno obiskovalca x;)x .Doma imam kar nekaj primerkov kristalov ( ponarejenih ali ne, to je sedaj vprasanje ) a jih lahko prinesem s sabo?

Sre ze veselim, da te bom spoznala :palec: x;)x


Mojca

#60 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 20. oktober 2005, 00:26

Zdravo!

Zdej pa mene tud zanimajo teli kristali... začela sem delat pri enem podjetju, ki se ukvarja samo s takimi zadevami... solne lučke, Himalajska sol, različne knjige in tudi kristali...

Po naravi sem zelo skeptična do vseh t.i. nadnaravnih oziroma nedokazljivih stvari.. torej tudi kristalov... pa me zanima kateri kamen bi me prepričal v nasprotno. Oziroma kateri kamen bi mi priporočali (12.11.1985, škorpijonka)... kamen, ki bi vplival na mojo intuicijo?

lp, Allegra



Še uro in kraj rojstva nam zaupaj.

Hojla Nosko,sory, ker vpadam kot intermezzo.... sem pozdravila politkomisarja Petrusko :palec: xDDx in ga povprasala, ali bo zrihtal Noska v Ms.., pa me je pred dvema dnevoma presenetil z novico, da prides 4. novembra v MS..jaz in dec sva sigurno obiskovalca x;)x .Doma imam kar nekaj primerkov kristalov ( ponarejenih ali ne, to je sedaj vprasanje ) a jih lahko prinesem s sabo?

Sre ze veselim, da te bom spoznala :palec: x;)x
Mojca


Valjda. Kar prinesi.

Matr - pr vas Prekmurcih mi je najbl fajn to, da hodte na bograč tko, kt folk u Ljubljani na pico. Ful sm nor na dobr bograč.

lalala.com
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#61 Allegra

Allegra
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 20. oktober 2005, 12:35

ok:) 0.30 (to se reče pol enih ponoči) v Ljubljanski porodnišnici, na hladen torkov dan 12.novembra...

lp, Allegra
Every man gotta right to decide his own desteny!
Robert Nesta Marley

#62 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 20. oktober 2005, 13:56

Zdravo!


Po naravi sem zelo skeptična do vseh t.i. nadnaravnih oziroma nedokazljivih stvari.. torej tudi kristalov... pa me zanima kateri kamen bi me prepričal v nasprotno. Oziroma kateri kamen bi mi priporočali (12.11.1985, škorpijonka)... kamen, ki bi vplival na mojo intuicijo?

lp, Allegra


Kaj v zvezi s kamni je po tvojem nedokazljivo? Večino stvari, ki se v zvezi s tem "dogajajo", je moč razložiti (glej T. Pretner: Mala enciklopedija zdravilnih kamnov). Kombinacija škorpijon-devica te dela zelo analitično (devica), si pa tudi čustvena in energična (škorpijon). Te kvalitete simmbolizira rdeči jaspis, za razvoj intuicije pa se "potopi" npr. v akvamarin.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#63 Allegra

Allegra
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 20. oktober 2005, 14:20

hvala, hvala...

joj s tem nedokazljivim mam take težave:) Bom spremenila besedo... ne da so stvari nedokazljive ampak niso tradicionalne... zdej počasi delam na te, da so stvari, ki jih enostavno začutiš in jih ni potrebno dokazovati...

še enkrat hvala:)...bless

lp, Allegra
Every man gotta right to decide his own desteny!
Robert Nesta Marley

#64 EnglBengl

EnglBengl
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 514

Objavljeno: 21. oktober 2005, 20:25

Včeraj sem testiral avanturin, če res prinaša srečo kvartopircem in igralcem iger na srečo. Z avanturinom v žepu sem šel za keš špilat tarok. Zaslužil okoli 4 jurje.

lalala

P.S.: Nebes pa verjetno ne bom videl. Kajti - kdor se s hudičevimi podobicami(karte) ukvarja ...

lalala No2

Ojla!

A AVANTURIN se reče? A je to isto kot aventurin? Joj, kok butasto vprašanje, ane? No eni pač nismo strokovnjaki za kamne, nam pa padejo v oči različna imena in zapisi teh imen. No ja... pa mal sreče tud ne more škodit, a ne x:Dx ?

Me zanima, če bi mene tud lahko tko mal bl natančn zanaliziru - mislm zarad kamna in to. Sej si mi enkrat že svetoval žad (ki ga jest in moje ledvice pač ne prenašamo), ampak jest res rabm mal sreče u živlenu - tko eno daljše mirno obdobje, ker sicer me bo pobral od nervoze in tega stalnega strahu kaj bo, če ne bo itd. Tolk preveč se mi je nabral, da me strah, da ne bom zmogla vsega kar morm zdej čimrej narest (fax, pa otrok pa tečn dec pa to... :V: ) Ja,ja, sej vem, nč ne pomaga jamrat, ker kar smo si skuhal, bo treba tud pojest, ampak, če mi lahko kaj pomaga...

Aja - nebesa: še zmer se lahko pokesaš in prosiš za odpuščanje... x:)x
živi in pusti živeti

#65 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 23. oktober 2005, 12:35

Ojla!

A AVANTURIN se reče? A je to isto kot aventurin? Joj, kok butasto vprašanje, ane? No eni pač nismo strokovnjaki za kamne, nam pa padejo v oči različna imena in zapisi teh imen. No ja... pa mal sreče tud ne more škodit, a ne x:Dx ?

Iz neznanih razlogov večina trgovcev in tud folka nasploh pri nas avAnturinu (slovenski izraz) reče avEnturin (tuj izraz). Zadeva je povsem enaka, kot če bi rubinu govorili ruby, smaragdu emerald itd.


Me zanima, če bi mene tud lahko tko mal bl natančn zanaliziru - mislm zarad kamna in to. Sej si mi enkrat že svetoval žad (ki ga jest in moje ledvice pač ne prenašamo), ampak jest res rabm mal sreče u živlenu - tko eno daljše mirno obdobje, ker sicer me bo pobral od nervoze in tega stalnega strahu kaj bo, če ne bo itd. Tolk preveč se mi je nabral, da me strah, da ne bom zmogla vsega kar morm zdej čimrej narest (fax, pa otrok pa tečn dec pa to... :V: ) Ja,ja, sej vem, nč ne pomaga jamrat, ker kar smo si skuhal, bo treba tud pojest, ampak, če mi lahko kaj pomaga...

Tegale je preprosto preveč, da bi lahko pričakovala rešitev v enem kamenčku. Predlagam, da se udeležiš moje delavnice kristalov, ki ni omejena le na golo znanje o kristalih, ampak zajema še kup stvari, iz katerih se naučimo, kako nekatere ključne stvari v lajfu "delujejo" in kako si pri vsakdanjih težavah lahko pomagamo (tudi s kristali seveda).

Aja - nebesa: še zmer se lahko pokesaš in prosiš za odpuščanje... x:)x



Predvsem je treba kaj spremeniti. Kdor se samo kesa in prosi odpuščanja, dela pa še naprej iste napake, je 100% fafnu.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#66 melissa

melissa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 131

Objavljeno: 23. oktober 2005, 15:02

Ku,ku

Delavnica v MB mi ni bila " naklonjena" delo, delo+ mavrična sobota. Se pa kuj zdaj prijavim na naslednjo v MB ali bližnji okolici xrolleyesx .

Kamen hiastolit, ki si mi ga priporočil sem dala na verižico, ga nosim okoli vratu je to OK?

Sejem kristalov v Munchnenu je ta vikent, mi tudi ni naklonjen , ker je tudi sejem kozmetike na katerega moram
iti. Kje pa je sejem kristalov x?x Bi pa nekaj rabila x;)x :inocent: bi te nekaj prosila xsrcx

LP!

#67 EnglBengl

EnglBengl
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 514

Objavljeno: 23. oktober 2005, 19:41

Predvsem je treba kaj spremeniti. Kdor se samo kesa in prosi odpuščanja, dela pa še naprej iste napake, je 100% fafnu.


Torej si ti brezupen primer? x:Dx Je pa tko, odvisno koga prosiš za odpuščanje in kako globoko je tvoje kesanje. Če se resnično pokesaš, bo travica zapela x:Dx :fiju: in ti ne boš več grešil, če pa te hudobec še enkrat premami... :vragec: Če te ima nekdo zares rad, ti bo odpustil x:)x

LP
živi in pusti živeti

#68 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 23. oktober 2005, 23:37

Ku,ku

Delavnica v MB mi ni bila " naklonjena" delo, delo+ mavrična sobota. Se pa kuj zdaj prijavim na naslednjo v MB ali bližnji okolici xrolleyesx .

čez 14 dni bo v Murski Soboti.


Kamen hiastolit, ki si mi ga priporočil sem dala na verižico, ga nosim okoli vratu je to OK?

Faca.

Sejem kristalov v Munchnenu je ta vikent, mi tudi ni naklonjen , ker je tudi sejem kozmetike na katerega moram
iti. Kje pa je sejem kristalov x?x Bi pa nekaj rabila x;)x :inocent: bi te nekaj prosila xsrcx

Sejem je v hangarjih bivšega letališča. Res ne vem, kako se reče mestni četrti - zmeraj tud kdo drug pelje ...
Kaj pa rabiš?


LP!



Torej si ti brezupen primer? x:Dx Je pa tko, odvisno koga prosiš za odpuščanje in kako globoko je tvoje kesanje. Če se resnično pokesaš, bo travica zapela x:Dx :fiju: in ti ne boš več grešil, če pa te hudobec še enkrat premami... :vragec: Če te ima nekdo zares rad, ti bo odpustil x:)x

Tega o brezupnem primeru sploh ne razumem. ???
Torej sploh ni problema. Kaže, da je vse blazno enostavno ...
LP


http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#69 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 24. oktober 2005, 00:07

Imate pri vas kaj placa za eno punčko?

KLIK

bom potem zbrisala.



Plac že, a resnične možnosti psičko imeti - ne. Včasih grem zdoma za dlje kot en dan. Pavle je bil recimo zdele z mano dva dni v Mb, pretihotapil sem ga tudi v motel, da mu ni bilo treba v avtu pančkat ...
Z dvema nebi šlo.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#70 EnglBengl

EnglBengl
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 514

Objavljeno: 24. oktober 2005, 09:03

Jao. ..Engel Bengl x:Dx nosorog pravi, da NE ČUTI Želje, da bi se pokesal za to,...kar je pač zagrešil, nisem na tekočem. xrolleyesx x:Dx


Diana, ne smeš me tko resn brat, ker sm se sam mal pohecala x;)x OK, sala ni bla glih izvirna in na mestu, pa je pol mal bl cudn izpadl. xredx Nej mi ne zamerjo, no, k sm bl ta narodne sorte in se sele ucim kako komunicirat po forumu.

Sicer pa se vsakmu kdaj zgodi kšna nerodnost, zato se je brez veze sekirat (ta stavk je bl men namenjen, da se mal potolazm, k me zadne case vsi neki popravlajo :mezik: ).
živi in pusti živeti

#71 EnglBengl

EnglBengl
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 514

Objavljeno: 6. november 2005, 00:59

x:Xx

saj vem. tudi jaz se tako odzivam, ker pišem iz sebe, včasih napisem nekaj popolnoma v skladu z lastno intuicijo, ki ni vedno pravilna, ker ne ves točno, kaj se dogaja v drugih bučah.... x:Dx
ni nujno da je popolnoma mimo, intuitivni- iskreni- nepremišljeni odzivi včasih uberejo neznane poti in sezejo v podzavest, bolj kot samokontrola in brezvezna samocenzura :palec: x^x xsrcx


Evo dones grem mal čekirat po sajtih in kaj vidm? Tvoj odgovor, Diana :palec: x;)x . Mal bl pozn odgovarjam nazaj, ampak bo iz srca in iskreno (kot je pri meni vedno in zato včasih mal vn iz konteksta hihihi x:Dx x:Dx x:Dx ) - no, v glavnem sm hotla sam to rečt, da se v sem kar si napisala 100%-no strinjam s stabo in da me veseli, da me ne boste zaradi mojih lapsusov postran gledal x:Dx x:Dx x:Dx .

Mam pa eno vprašanje še zate, striček Nosorog (no vprašanj mam več, ampak te bom enkrat pocukala za rokav na kakšni delavnici in ti do konca zatežila, a prov? x:Dx x:Dx ). In sicer: zadnje čase me kar vleče k citrinu. Ta kamenček je skoz v mojih mislih, skratka zelo me privlači. Nekje sem prebrala, da pomaga ustvariti dobr vtis. No, in zadnjič enkrat sm rabla nardit dobr vtis na nekoga in sm pomislila na citrin (vendar ga nisem imela on/na sebi). A uganeš kaj se je zgodilo? Naredila sem dobr vtis na tisto osebo (hvala Bogu!!!) x;)x . No in zdej me zanima ali je možno, da kristali delujejo tudi, če nanje samo misliš, tko na daljavo? In a bi mi lahko povedal kaj več o citrinu? Je sploh to pravi kamen zame (dvojček, asc.:škorpijon, luna v biku oz. 10. 6. 1980 on 17:50)?

Joj, kolk je radovedna tale Engl Bengl, a ne? xrolleyesx x;)x

Hvala za odgovor x;)x
živi in pusti živeti

#72 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 6. november 2005, 08:48

In sicer: zadnje čase me kar vleče k citrinu. Ta kamenček je skoz v mojih mislih, skratka zelo me privlači. Nekje sem prebrala, da pomaga ustvariti dobr vtis. No, in zadnjič enkrat sm rabla nardit dobr vtis na nekoga in sm pomislila na citrin (vendar ga nisem imela on/na sebi). A uganeš kaj se je zgodilo? Naredila sem dobr vtis na tisto osebo (hvala Bogu!!!) x;)x . No in zdej me zanima ali je možno, da kristali delujejo tudi, če nanje samo misliš, tko na daljavo? In a bi mi lahko povedal kaj več o citrinu? Je sploh to pravi kamen zame (dvojček, asc.:škorpijon, luna v biku oz. 10. 6. 1980 on 17:50)?

Joj, kolk je radovedna tale Engl Bengl, a ne? xrolleyesx x;)x

Hvala za odgovor x;)x



Mentalno se seveda lahko prheftaš nanj, tudi če ga nimaš s seboj. Če te k njemu vleče, je pač to to. Napak bi bilo uporabljati le kristale, ki ti najbolj sedejo astrološko. Citrin lahko za nekatere namene (npr. krepitev poleksusa ...) uporabljajo prav vsi.


15. CITRIN
Trigonalni SiO2
Pogoste primesi: Al, Fe, Ca, H, Mg, Li, Na
Trdota: 7
Gostota: 2,63–2,65 g/cm3
Element: ogenj

Citrin je prozoren do prosojen različek kremenovega kristala, ki mu da rumeno barvo prisotnost železovih hidratov. Na svežih školjkastih prelomih ima steklen lesk. Brusijo ga fasetno in kabošonsko.

Izvor imena: Ime je dobil zaradi lepe rumene barve, saj latinska beseda citrus pomeni limono. Do 16. stoletja so ime citrin uporabljali še za nekatere druge kristale (beril, cirkon …), po letu 1546, pa se nanaša le na ta rumeni kremen.

Nahajališča: Največ kvalitetnih citrinov je bilo najdenih v Braziliji, Španiji, na Madagaskarju, pa tudi v Rusiji.

Možnosti zamenjave: Lahko ga zamenjamo z rumenim safirjem in z rumenim diamantom. Oba sta trša, rumeni diamant pa ima tudi močnejši žar. Podobni so mu lahko tudi topaz, rumeni beril ali rumeni turmalin. Včasih naletimo na primerke fasetno brušenega dimnega kremena, ki so zelo podobni manj kvalitetnim citrinom.

Ponaredki: Na trgu je dosti ponaredkov iz žganega ametista in dimnega kremena, v zadnjem času pa naletimo tudi na vse več sintetičnih citrinov. Ponarejajo ga tudi iz stekla.

Tradicionalna uporaba: Iz preteklosti je znana predvsem uporaba citrina pri odpravljanju nočnih mor.

Uporaba danes: Je najbolj priljubljen kristal za delo na tretji čakri (centralni živčni sistem). V zadnjem času ga veliko uporabljajo šolarji za doseganje boljših uspehov v šoli. Tudi če ne obvladamo tehnik programiranja, deluje že sama fizična prisotnost citrina na šolarjevi mizi in otrokovo prepričanje, da mu kamen res pomaga.
Eliksir iz citrina krepi živce, pospešuje presnovo, podpira delovanje želodca, pankreasa in lajša simptome diabetesa v zgodnji fazi. Njegova vibracija nas naredi dinamične, usmerjene navzven in željne novih izkušenj. Nošenje nakita iz citrina na timusu lahko povzroči lažje srčne aritmije in nespečnost. Energijsko ga aktivirata hematit in ametist.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#73 EnglBengl

EnglBengl
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 514

Objavljeno: 6. november 2005, 15:47

x:Xx Hvala, Nosko x:Ix
živi in pusti živeti

#74 hejo

hejo
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 7. november 2005, 00:37

Mi lahko svetujete kateri kristal je najbolj primeren zame in za ženo.
Sem tehtnica v ascendentu lev, luna v raku. Ukvarjam se z glasbo (veliko pojem in govorim)
in imam veckrat tezave z grlom. Z zeno sva se pred pol leta zacela ukvarjati tudi z reikijem ter radiastezijio.

Zena je devica ascendent devica.

Verjamem da ste o kameni streli ze kaj vec napisali pa vas vseeno prosim da mi poveste kje najdem zapise o o tem kristalu.
Hvala vnaprej!

#75 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 7. november 2005, 18:36

Mi lahko svetujete kateri kristal je najbolj primeren zame in za ženo.
Sem tehtnica v ascendentu lev, luna v raku. Ukvarjam se z glasbo (veliko pojem in govorim)
in imam veckrat tezave z grlom. Z zeno sva se pred pol leta zacela ukvarjati tudi z reikijem ter radiastezijio.

Zena je devica ascendent devica.

Verjamem da ste o kameni streli ze kaj vec napisali pa vas vseeno prosim da mi poveste kje najdem zapise o o tem kristalu.
Hvala vnaprej!



Maš v temi kristali po rojstnih znamenjih al kwa že.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0