Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

kristalne delavnice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
95 komentarjev na to temo

#51 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 14. januar 2006, 16:13

hay, nosorog!

najprej hvala za nasvet glede kamenčka za mamo. jantar ji bo siher všec.

zdaj se pa nekaj glede delavnice. kot sem že pred parimi meseci rekla, me najbolj jebejo odklopi od ljudi. jaz ne vem a sem jaz tak štor-sam jaz se res ful težko odklaplam. pa bi se srčno rada. ker me vse energije v biopolju ful motijo. najbrž pa tudi drugega. kje bi se misliš to lahko najbolj naučila???? na kateri izmed tvojih delavnic?

danes pa je bla sploh ubitačna noč... sem že mislila, da bi finito z mano. brez zajebancije. te energije so zame definitivno premočne in ne vem se odklopiti.. fak.


Materiala tako za kristalno delavnico, kot za delavnico holistične radiestezije je ogromno. Zato vsega na dvodnevnih delavnicah ni moč predelati. Zato mi je všeč, da folk na delavnicah pove, kaj jih zanima. Zadevo, ki jo omenjaš, lahko "rešujemo" na več načinov in se jo lahko učimo tako na kristalni kot na radiestezijski delavnici.
Razlika med obema delavnicama je v tem, da je kristalna veliko bolj luštna, prijetna ... Pri radiestezijski sem namreč zagovornik pristopa zaznavanja energij brez nihala in vaj ter programa je toliko, da s tem marsikoga nekoliko "ubijem". Folk je zmatran od preveč ... Bom verjetno moral razmisliti o delitvi radiestezijske delavnice na dva dela - osnovni in nadaljevalni.

Torej, stara pesem - odločit se boš morala sama.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#52 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 15. januar 2006, 17:12

thanks...

xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx


glede mene tudi stara pesem.. prvo se sama zaletim v parkrat močnejšo energijo, in ko me ta energija dobesedno poje začnem stokati in jokati, da me morem več..in da je to za mene premočno! najbolje, da se 1x zaletim v celo energijsko navezo. mogoče bi bo do naslednjega laifa kapnilo, za ta bo najbrž malo too late...


hvala se 1x!

Objavljena slika

#53 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 20. januar 2006, 13:53

jaz sem se vsekakor odločila, da pridem na radiestizijo. ker imam z energijami konkretne probleme. in bom od tega več odnesla tam. to je tudi logično-folk ko pride na kristale, hoče poslušat o kristalih. o vseh teh energijskih tokovih imam vsaj milijon vprašanj, če ne več . eh, danes ti ne bom s tem nabijala... lepo se imejte na kristalčkih!!!


tudi še nisem vidla kristala (mogoče še pa ga bom...), ki bi me energijsko "pokril", sem pa vidla že dosti ljudi...ki so me ne samo pokrili, temveč cisto prekrili.. ufff, težko dihat.. al, sem pa jaz toliko razvajena... nekaj bo.. x:o)x x:o)x x:o)x
Objavljena slika

#54 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 15. oktober 2006, 17:06

V Mariboru bo v Dijaškem domu Tezno, Zolajeva 13, v soboto, 28.10.06 od 09.00 do 16.00 Tadej Pretner, zvani Nosorog,

vodil delavnico

Minerali*zdravje*duhovnost

Delavnica bo obsegala naslednje teme:
• Fizikalne lastnosti mineralov
• Ali so minerali živa bitja
• Delovanje kamene strele in ostalih mineralov
• Eliksirji
• Vpliv nekaterih kovin na človeka
• Delitev mineralov glede na element, ki jim vlada
• Kreiranje želenih dogodkov-programiranje kristalov in metode brisanje programov
• Zdravljenje s kristali-metoda dveh kamenih stel
• Zdravljenje s kristali-metoda nevtralizacije
• Delo z energijsko palico
• Energijske in astrološke osnove za izbiro nakita


Cena delavnice: 10.000 SIT

Informacije in prijave:- irena.oman@gmail.com
051 607 043


lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#55 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 24. oktober 2006, 16:04

Pa saj to ni res.
Opet takrat ko delam :vragec:
Prideta pa definitivno moja soseda. Ste menda kar na liniji
Sploh ga zanima delo z energetsko palico.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#56 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 2. februar 2007, 23:09

V Mariboru bo v Dijaškem domu Tezno, Zolajeva 13, v soboto, 17.02.07 od 09.00 do 16.00 Tadej Pretner

vodil delavnico

Minerali*zdravje*duhovnost

Delavnica bo obsegala naslednje teme:
•Fizikalne lastnosti mineralov
•Ali so minerali živa bitja
•Delovanje kamene strele in ostalih mineralov
•Eliksirji
•Delitev mineralov glede na element, ki jim vlada
•Čiščenje in energijska aktivacija kristalov
•Kreiranje želenih dogodkov-programiranje kristalov in metode brisanje programov
•Zdravljenje s kristali-metoda dveh kamenih stel
•Polarna izravnava s kamenimi strelami
•Delo z energijsko palico
•Energijske in astrološke osnove za izbiro nakita


Cena delavnice: 40,00 EUR

Informacije in prijave:- irena.oman@gmail.com
051 607 043
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#57 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 3. februar 2007, 11:59

Tadej, ali planiraš v MB še kake druge druge delavnice ?
Vem da MS ni kraj te stvari, lahko pa pridem v MB, zato poveje kje in kdaj.

Hvala in LP
Branko G

#58 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 3. februar 2007, 12:19

Tadej, ali planiraš v MB še kake druge druge delavnice ?
Vem da MS ni kraj te stvari, lahko pa pridem v MB, zato poveje kje in kdaj.

Hvala in LP


Mislim, da planira ista organizatorka (Irena Oman) v Mariboru marca tudi delavnico preseganja negativnih vedenjskih vzorcev; a ta bo dvodnevna.
Ne drži, da MS ni kraj za te stvari;ob pravi organizaciji in pravem načinu obveščanja je vsak kraj pravi. Tudi v manjših krajih imam ob dobri organizaciji zelo obiskane delavnice - lani je npr. na kristalno delavnico v Sevnici prišlo 21 ljudi, pa je Sevnica neprimerno manjša od MS.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#59 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 3. februar 2007, 21:55

Hvala, ko boš vedel za termine objavi, pridem tudi, če je dva dni.
Za isto zadevo v MS, pa bom govoril z par ljudmi, da vidimo kako in kaj, ti sporočim na OS.

LP
Branko G

#60 pacl

pacl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 148

Objavljeno: 9. februar 2007, 00:21

Živjo!
Če se ne motim, si lani govoril, da bo v spomladanskem času v LJ, ali pa KR delavnica na temo strahov in obvladovanju istih. A se motim, ali kaj že pripravljaš?
Hvala za info x:)x

#61 pacl

pacl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 148

Objavljeno: 26. februar 2007, 23:03

Ti, ti xredx , nič nisi rekel, sedaj pa berem, da je že mimo!

Pa tako sem želel to delavnico podariti prestašeni prijateljici.

Nič bo pač moogoče drugič prilika. x:)x

LP

#62 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 27. februar 2007, 11:05

Živjo!
Če se ne motim, si lani govoril, da bo v spomladanskem času v LJ, ali pa KR delavnica na temo strahov in obvladovanju istih. A se motim, ali kaj že pripravljaš?
Hvala za info x:)x



Ti, ti xredx , nič nisi rekel, sedaj pa berem, da je že mimo!

Pa tako sem želel to delavnico podariti prestašeni prijateljici.

Nič bo pač moogoče drugič prilika. x:)x

LP


Sorči. Res nisem opazil posta, v katerem si spraševal po delavnici. Te drugič obvestim na OS.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#63 pacl

pacl
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 148

Objavljeno: 27. februar 2007, 13:39

Sorči. Res nisem opazil posta, v katerem si spraševal po delavnici. Te drugič obvestim na OS.



Dogovorjeno x:)x

#64 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 28. februar 2007, 00:46

V Mariboru bo v Dijaškem domu Tezno, Zolajeva 13, v soboto, 17.02.07 od 09.00 do 16.00 Tadej Pretner

vodil delavnico

Minerali*zdravje*duhovnost

Delavnica bo obsegala naslednje teme:
•Fizikalne lastnosti mineralov
•Ali so minerali živa bitja
•Delovanje kamene strele in ostalih mineralov
•Eliksirji
•Delitev mineralov glede na element, ki jim vlada
•Čiščenje in energijska aktivacija kristalov
•Kreiranje želenih dogodkov-programiranje kristalov in metode brisanje programov
•Zdravljenje s kristali-metoda dveh kamenih stel
•Polarna izravnava s kamenimi strelami
•Delo z energijsko palico
•Energijske in astrološke osnove za izbiro nakita
Cena delavnice: 40,00 EUR

Informacije in prijave:- irena.oman@gmail.com
051 607 043


viš da tud ti kdajpakdaj kaj pokasiraš...

in bentiš čez to našo bogo državco k hoče še kak evrček od tebe x:Dx

#65 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 28. februar 2007, 21:22

viš da tud ti kdajpakdaj kaj pokasiraš...

in bentiš čez to našo bogo državco k hoče še kak evrček od tebe x:Dx


Sj mene bodo ob priliki tud mingrede sfukal. So me že parkrat (dolga zgodba). Saj veš - riba smrdi pri glavi, pucat jo začneš pa pri repu.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#66 Lyassi

Lyassi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 227

Objavljeno: 28. februar 2007, 23:14

Sploh se mi ni sanjalo da si ti avtor najboljše knjige o kristalih v slovenščini kar sem jih brala (sicer že nekaj časa nazaj). x:Ix

#67 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 28. februar 2007, 23:27

Sploh se mi ni sanjalo da si ti avtor najboljše knjige o kristalih v slovenščini kar sem jih brala (sicer že nekaj časa nazaj). x:Ix


pa drage knjige ma k žafran,,,
sicer se neki na založnike pa posrednike zgovarja,,, x8Dx

Sj mene bodo ob priliki tud mingrede sfukal. So me že parkrat (dolga zgodba). Saj veš - riba smrdi pri glavi, pucat jo začneš pa pri repu.

lalala


ne bi rekel ,,,
si prekosmat da bi te,,,
v lonec dal,,,

#68 Lyassi

Lyassi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 227

Objavljeno: 2. marec 2007, 13:52

Vem da so drage, na splošno moja denarnica ostane zaprta ob knjigah, le za faks kšno kupim. Sej fajn bi bilo knjigo doma imet, samo če jo pač potrebujem grem v knjižnico. x;)x

#69 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 2. marec 2007, 15:42

Vem da so drage, na splošno moja denarnica ostane zaprta ob knjigah,


Pri nas so knjige v povprečju precej dražje, kot v tujini, a je to logično. Naklade knjig v Slo so namreč neprimerno manjše - pri nas je uspešnica vsaka knjiga, ki se proda v 1000 izvodih, a takšne so redke. Proizvodni stroški pa seveda padajo šele pri večjih nakladah, tako, da se nekaterih knjig v manjših nakladah ne splača niti natisniti.

Primer: V letošnjem letu bo kot kaže razprodana moja Mala encikopedija zdravilnih kamnov. V naslednjih štirih do petih letih bi trg "potreboval" še okoli 500 izvodov, a toliko se jih ne splača natisniti iz sledečih razlogov:
- Osnovna cena knjige brez davka je trenutno dobrih 34 Evrov in ob ponatisu bi jo bilo treba seveda znižati; recimo na 27 + ddv Evrov/kos.
- Pri nakladi 500 izvodov bi bil skupen strošek proizvodnje brez davka cca 11 Evrov/kos.

Zdaj pa izračunajva:
MPC = 27 Evr + ddv

Stroški:
-Proizvodna cena = 11 Eurov + ddv
-40% je povprečni rabat, ki ti ga vzamejo knjigarne, kar znese 10,8 Eur + ddv
-Če imaš distributerja, ti vzame 10% od MPC, sicer jih pa z razvažanjem sam najmanj toliko zapraviš; torej: 2,7 EUr + ddv

OSTANEK (zaslužek): 27 - 11 - 10,8 - 2,7 = 2,5 EUR/za kos

Glede na to, da moraš vse financirati sam in moraš prodati praktično 80% zaloge za to, da se pokriješ, je jasno, da v ponatis ne bom šel. x^x

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#70 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 2. marec 2007, 16:01

še dobr, da sem si jo pravi čas nabavla :switz: x^x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#71 Lyassi

Lyassi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 227

Objavljeno: 2. marec 2007, 21:07

Hvala Bogu za knjižnice in net. x:)x

#72 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 2. marec 2007, 23:09

Pri nas so knjige v povprečju precej dražje, kot v tujini, a je to logično. Naklade knjig v Slo so namreč neprimerno manjše - pri nas je uspešnica vsaka knjiga, ki se proda v 1000 izvodih, a takšne so redke. Proizvodni stroški pa seveda padajo šele pri večjih nakladah, tako, da se nekaterih knjig v manjših nakladah ne splača niti natisniti.

Primer: V letošnjem letu bo kot kaže razprodana moja Mala encikopedija zdravilnih kamnov. V naslednjih štirih do petih letih bi trg "potreboval" še okoli 500 izvodov, a toliko se jih ne splača natisniti iz sledečih razlogov:
- Osnovna cena knjige brez davka je trenutno dobrih 34 Evrov in ob ponatisu bi jo bilo treba seveda znižati; recimo na 27 + ddv Evrov/kos.
- Pri nakladi 500 izvodov bi bil skupen strošek proizvodnje brez davka cca 11 Evrov/kos.

Zdaj pa izračunajva:
MPC = 27 Evr + ddv

Stroški:
-Proizvodna cena = 11 Eurov + ddv
-40% je povprečni rabat, ki ti ga vzamejo knjigarne, kar znese 10,8 Eur + ddv
-Če imaš distributerja, ti vzame 10% od MPC, sicer jih pa z razvažanjem sam najmanj toliko zapraviš; torej: 2,7 EUr + ddv

OSTANEK (zaslužek): 27 - 11 - 10,8 - 2,7 = 2,5 EUR/za kos

Glede na to, da moraš vse financirati sam in moraš prodati praktično 80% zaloge za to, da se pokriješ, je jasno, da v ponatis ne bom šel. x^x

lalala




xcivx morebiti je pa čas, da se razširiš izven meja, knjige v angleščini so cenejše in dostopnejše, upam da tule velja, da se zarečenega pa zapečenega največ poje in da boš kmalu na evropskem trgu :palec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#73 Lyassi

Lyassi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 227

Objavljeno: 3. marec 2007, 13:15

Bi bilo fajn, meni itak postaja vseeno ali berem v slovenščini ali angleščini ali italijanščini, edino z nemščino bi rabla malo slovar. x:Ix

Ma se ne bi dalo knjigo dobit v kšnem drugem formatu ceneje, npr. na cd-ju? Ker proizvodni stroški so manjši.

#74 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 3. marec 2007, 16:58

xcivx morebiti je pa čas, da se razširiš izven meja, knjige v angleščini so cenejše in dostopnejše, upam da tule velja, da se zarečenega pa zapečenega največ poje in da boš kmalu na evropskem trgu :palec:


Prepričan sem, da si vsaj dve izmed mojih knjig (Mala enciklopedija in Holistična radiestezija) zaslužita izid v tujini in že dolgo delam na tem, pa je šlo do sedaj vedno u kurac (oz. v barabinske vode, ko so se pojavili ljudje, ki so hoteli na keš nekaj starih milijonov črne provizije, da mi uredijo izid knjige v tujini). Ta hip imam na CDju za Malo enci8klopedijo pogodbo za prevajanje in pogodbo za izid v nemščini; pa še ne vem, če ju bom podpisal. Prevajanje je treba namreč plačati takoj in zaenkrat nimam trdnih zagotovil, da bo knjiga potem v nemščini res izšla.


Bi bilo fajn, meni itak postaja vseeno ali berem v slovenščini ali angleščini ali italijanščini, edino z nemščino bi rabla malo slovar. x:Ix

Ma se ne bi dalo knjigo dobit v kšnem drugem formatu ceneje, npr. na cd-ju? Ker proizvodni stroški so manjši.


Seveda. Enciklopedijo bi se dalo narediti na cenejšem papirju, z mehkimi platanicami ... A za "drago" verzijo sem se odločil med drugim tudi zato, ker sem že takrat ciljal tudi na tujino.
CDji me ne zanimajo. Kdo bi to sploh kupoval - eden, potem pa bi ga posodil desetim, ki bi si ga zapekli. Jaz pa moram od tistega, kar počnem, preživeti. Hvala Bogu ne živim le od knjig :inocent: .


lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#75 Lyassi

Lyassi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 227

Objavljeno: 3. marec 2007, 21:48

Jap, razumem. Samo če boš šel v prevajanje ti priporočam najdit prevajalca ki pozna tematiko, ker drugači lahko pride ven fajn zmeda. x:Ix




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0