Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Uran v 1. hiši?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
239 komentarjev na to temo

#76 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 25. februar 2004, 08:39

Moj Uran v 7. hiši je v konjunkciji s Plutonom (a je to mogoče? xrolleyesx ) povrh vsega pa še v opoziciji z ASC in Luno.

Se mi zdi, da čisto razumem vse odštekane, razrollane Vodnarje.. še več - so mi čisto všeč..za prijatelje, da bi pa z njimi živela (haha, moj Pluton) thank you very much.

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#77 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 25. februar 2004, 08:45

Moj Uran pa je v opp z Venero........

socratek

#78 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 25. februar 2004, 08:54

x;)x Sem šla še enkrat nazaj prebrat tole temo in sem ugotovila, da sem potlej tudi jaz uranovec...mora malo izstopati, blazno ceni svobodo, občutek svobode tudi v resni zvezi, se pozno ali nikoli ne poroči, se pozno ali nikoli odloči za otroke....
xDDx dobrodošli bratje in sestre po srcu!

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#79 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 25. februar 2004, 09:33

uf, moj uran je pa v kvadratu z marsom  :sori:  :o|o:


Kljubovalnost sama po sebi.

B.

Tja, sem si še malce bolj ogledala svoj chart in uganite...

xrolleyesx ja, moj uran je v kvadratu z marsom.

Grem mal vadit dajanje jezika za zobe, imam občutek, da bi mi to prišlo večkrat prav.....


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#80 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. februar 2004, 10:24

moj pa v *'opoziciji'. :8): x:o)x xDDx x:px :vragec:
(*skoraj 10 orbisa, a se aspekt 'potegne' prek plutona)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#81 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 25. februar 2004, 11:32

uf težke besede so padle x:Dx ...........kljubovalnost sama po sebi,hmmm....ja mogoče je to moj šport al pa je bil. saj mamo tud možnost prerst in preseč lastne omejitve a ne bern?
mucamaca dobrodošla v klubu. če ne na isti sva pa očitno na podobni valovni dolžini. vsaj tako se men zdi. lahko pa da se motim. pa nič zato. mi je vseen fajn brat kar napišeš.

ampak da ne bo vse izpadlo tako katastrofalno: uran je v sekstilu s soncem, pa merkurjem. saj to je menda OK?

in v konjunkciji z ascendentom v devici :eek: ?

:2src:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#82 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 25. februar 2004, 12:37

...kljubovalnost sama po sebi,hmmm....ja mogoče je to moj šport al pa je bil. saj mamo tud možnost prerst in preseč lastne omejitve a ne bern?

ampak da ne bo vse izpadlo tako katastrofalno: uran je v sekstilu s soncem, pa merkurjem. saj to je menda OK?

in v konjunkciji z ascendentom v devici  :eek: ?


Ta kvadrat je princip kljubovalnosti. Kljubovalnost je torej del tvojega značaja - ampak samo v izhodišču, kar pa rojstna karta tudi je. Saj na nobeno lastnost nismo OBSOJENI! Je pa res, da se moramo navadno kar potruditi, da se je znebimo - če se je seveda hočemo znebiti.

Kar se tvojih aspektov tega kvadrata tiče, je pa isto kot običajno tule na forumu: nekdo poda nek položaj, kasneje pa izpade, da to ni SAMO ta položaj, ampak zraven še tole in tole in tole.

To pa je tudi razlog, zakaj od samega začetka trdim, da je treba gledati celotno situacijo in ne le en položaj planeta ali kaj podobnega.

Primer: Če Uran sicer je v prvi hiši, ampak nekje na koncu, poleg tega pa je med njim in ASC še nekaj planetov, potem ne deluje tako, kot pišemo tu, ampak je samo DEL te prve hiše, praviloma celo nebistven.

Pomembna je cela slika. Tako kot v življenju nasploh.

B.

#83 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 25. februar 2004, 12:49

Ja Bern maš prav .......... vidiš moj uran pa asc sta narazen 1 stopinjo, oboje pa v opp z venero, hmhmh.

sokratek

#84 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 25. februar 2004, 12:54

bern, saj se strinjam s tabo. to je jasno, da je treba gledat celo karto. včasih pa mi je le zanimivo, če mi kaj poveš o posameznem aspektu. se mi zdi tako, kot da si v gozdu ogledaš posamezna drevesa. x:)x

sicer je pa pri meni uran takoj za ascendentom in sledi mu pluton. to pa je tudi vse v prvi hiši.

:vio:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#85 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 25. februar 2004, 12:59

. se mi zdi tako, kot da si v gozdu ogledaš posamezna drevesa.  x:)x

........... hehe, ta je pa dobra primerjava. x:Dx :palec: x:Dx x:Dx

sokrat

#86 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. februar 2004, 13:02

Madonna ima Uran na Soncu (3 st.).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#87 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 25. februar 2004, 13:09

............... in to v levu, a ne.

s.

#88 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. februar 2004, 13:11

Ja, seveda, sory, se mi to zdi tako samoumevno (kar oboje), da nisem povedala. 16. avgust 1958.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#89 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 25. februar 2004, 13:25

Sharon Stone, xsrcx kje ma pa ta urana??

sokratek

#90 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. februar 2004, 13:29

Tudi v Levu, najbrz. MOrda ze v Devici, ne spomnim se zdajle letnice, niti datuma, samo vem, da je riba (z luno v devici, vendar je bil nekje tudi drug podatek, a sem se odlocila za tega - mislim, da je letnica bila drugacna x;)x). Morda je 9. ali 10. 3. Ne poznam pa njenega ascendenta.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#91 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 26. februar 2004, 06:23

Tudi v Levu, najbrz. MOrda ze v Devici, ne spomnim se zdajle letnice, niti datuma, samo vem, da je riba (z luno v devici, vendar je bil nekje tudi drug podatek, a sem se odlocila za tega - mislim, da je letnica bila drugacna x;)x). Morda je 9. ali 10. 3.  Ne poznam pa njenega ascendenta.


Skopirano iz neke baze:

Name: Stone, Sharon
Date: 10 Mar 1958
Time:
Std: EST
Zone: +5.0
Place: Meadville PA
Long: 80w05
Lat: 41n38

Podatek "12.00", ki sem ga našel še nekje drugje, verjetno ne velja. Treba ga bo nekje izbrskati.

Pozdrav!

#92 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 26. februar 2004, 06:28

... včasih pa mi je le zanimivo, če mi kaj poveš o posameznem aspektu. se mi zdi tako, kot da si v gozdu ogledaš posamezna drevesa.  ...


Ja, čaki, Amis, saj RAVNO TO sem pa naredil: o SAMO tem aspektu sem napisal tisto, kar se mi je zdelo napisati. Kratko in jedrnato. Bolj bit ne more.

Nakar je sledilo tole:

****
QUOTE (Amis @ 25. Feb 2004 ob 11:33)

...kljubovalnost sama po sebi,hmmm....ja mogoče je to moj šport al pa je bil. saj mamo tud možnost prerst in preseč lastne omejitve a ne bern?

ampak da ne bo vse izpadlo tako katastrofalno: uran je v sekstilu s soncem, pa merkurjem. saj to je menda OK?

in v konjunkciji z ascendentom v devici ?

****

... in nakar sem jaz napisal malo obširneje, ti pa zapisala, da te včasih zanima kaj o POSAMEZNEM ASPEKTU.

Ziher se ne hecaš, anede?

B.

#93 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 26. februar 2004, 07:45

dobro jutro tudi tebi bern x;)x

hecam? ne, ne hecam se. komentar o gozdu in drevesih se je nanašal na tisto, ko si napisal, da je potrebno pogledat celo karto za natančno določanje pomena vseh -domnevala sem, da tudi posameznih- položajev. pravzaprav je bil pojasnilo, zakaj me zanimajo posamezni aspekti, saj vem, da si že večkrat vsem nam odgovoril in nas opozoril na dejstvo, da je potrebno gledat natalno karto kot celoto. x:)x

hm. sem se prav ,malo zamislila nad tem, zakaj to napačno razumevanje mojih vprašanj in komentarjev. sploh nisem mislila, da bi koga s tem kaj zezala. zelo čudno. :o|o:

seveda sem opazila, da si mi odgovoril in se ti zahvaljujem za to. saj vem, da si napisal obširneje. pa lepo te prosim, ne jemlji stvari kot kritiko in osebni napad nate. včasih smo mi amaterji nagnjeni k temu, da komentiramo lastne postopke ne pa postopke drugih. x:)x . uf, pismo, upam, da sem tole (za spremembo) razumljivo napisala in ne bo nesporazumov :sori: . če pa ne, mi pa povej.

res ti hvala, ker si pripravljen odgovarjat na moja in vsa naša vprašanja. :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#94 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. marec 2004, 16:00

Bern - ti imas en svoj poseben stil, nacin... Si tak ... duhovit, v bistvu, poves smrtno resno, si pa zraven malo cinika... x;)x Da moram vcasih prav pomislit (ob prvih stavkih) - cakaj malo, a se heca... In ja, potem vidim ponavadi, da nekako se. Ampak smrtno resno. Kot Buster keaton. :D

*Pa ne tule, da se ne bi zdaj kdo ufural ali kaksna Amis obcutljiva skorpijonska ali kaj takega... x;)x x:px x:Xx
Preprosto sem tole zdajle pomislila (ko cekiram 'Astrologijo' - ce je kaj neodgovorjenega, ce je kaj za popravit ipd., pa sem naletela pac na tole in se par komentarjev in pomislila na tole in to pac komentiram tule).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#95 Vanda

Vanda
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 166

Objavljeno: 23. marec 2004, 17:50

Uran imam v opoziciji z luno. Rekla bi, da me nekdo lahko veže samo na način, da mi da popolno svobodo. Če ne, bom ušla. Če že ne zares, pa notranje.

#96 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 23. marec 2004, 18:40

hm ......omejevanje osebne svobode.........cel kažin...........s priznavanjem popolne svobode šele je to kar res je v nekem odnosu...........pa to ne pomeni skakanja na tuje zelnike...........ampak počnemo stvari iz čistega navdiha in veselja, ne pa zato ker bi karkoli "morali"............hm

vanda dobrodošla v klubu x:Dx

x:)x x;)x x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#97 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 24. marec 2004, 12:20

Spodaj podpisani Škorpijonki, zdajle Uran hara čez natalnega Ascedenta (in Luno) - oboje v Ribah.

(Ne, ne počutim se čisto dobro v svoji koži...).

x?x :o|o: xrolleyesx MucaMaca

#98 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 24. marec 2004, 12:40

mi smo s tabo :flower: :flower: :flower:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#99 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 24. marec 2004, 17:06

Spodaj podpisani Škorpijonki, zdajle Uran hara čez natalnega Ascedenta (in Luno) - oboje v Ribah.

(Ne, ne počutim se čisto dobro v svoji koži...).

Ja..... men pa hara čez konj sonce jupiter v peti hiši...... tudi divje....... kaj šele bo??? x?x x?x :o|o:

sokrat

#100 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. marec 2004, 17:56

Wow - koliko priloznosti, Sokrat - evo, glej, 'predpriprava', pedenanje terena... :palec:

MucaMaca - zate pa velja podobno, kot tudi za Amis.
Zdaj nimas kaj lenariti, Amis, izkoristi Dvocjka (ce se ne motim, je to tvoj asc), ker mars tja okoli prihaja ali je ze tam, samo pazi na poskodbe, morda bodo glavoboli, a spremembe, odstekano... Pa - saj ti si zdaj tudi 'in', saj to 'smo' x;)x pa ze postekali.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0