Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Celulit


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
234 komentarjev na to temo

#26 tiana

tiana
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 167

Objavljeno: 4. marec 2004, 20:47

Tudi moški imajo celulit :vragec: ! Ne vem, zakaj se tu tak veselo oglašate kot da gre samo za problem žensk?

#27 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. marec 2004, 20:48

Tudi moški imajo celulit :vragec: ! Ne vem, zakaj se tu tak veselo oglašate kot da gre samo za problem žensk?

:vragec:

normaln, de je tut nash problem....sej m ormo gledat to x:Dx


666 neznansko zlobnih zlobijeu
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#28 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. marec 2004, 21:00

Zdaj pa že pretiravaš x:Ix :inocent:

#29 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. marec 2004, 21:06

Zdaj pa že pretiravaš x:Ix  :inocent:

:vragec:


no....ches pa she ti opazu x:Dx


666 neznansko zlobnih zlobijeu
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#30 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 5. marec 2004, 00:18

Tudi moški imajo celulit :vragec: ! Ne vem, zakaj se tu tak veselo oglašate kot da gre samo za problem žensk?

:vragec:

normaln, de je tut nash problem....sej m ormo gledat to x:Dx


666 neznansko zlobnih zlobijeu

Kmet! Ce bi ti vedel koliko problemov celulit povzroca zenskam in koliko denarja porabimo za to, bi bil malo bolj prijazen..

#31 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. marec 2004, 12:37

Tudi moški imajo celulit :vragec: ! Ne vem, zakaj se tu tak veselo oglašate kot da gre samo za problem žensk?

:vragec:

normaln, de je tut nash problem....sej m ormo gledat to x:Dx


666 neznansko zlobnih zlobijeu

Kmet! Ce bi ti vedel koliko problemov celulit povzroca zenskam in koliko denarja porabimo za to, bi bil malo bolj prijazen..

:vragec:

no...ces pa zhe tko shparouna...lej kuko lohk dvakrat prhranish:
PAZI, KJAJ NOSISH V USTA....
PA SHE CELULITA NE BO.....

zih si bajsa :xx!: x:Dx


666 neznansko zlobnih zlobijeu....tralala xpartyx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#32 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 7. marec 2004, 01:31

Tudi moški imajo celulit :vragec: ! Ne vem, zakaj se tu tak veselo oglašate kot da gre samo za problem žensk?

:vragec:

normaln, de je tut nash problem....sej m ormo gledat to x:Dx


666 neznansko zlobnih zlobijeu

Kmet! Ce bi ti vedel koliko problemov celulit povzroca zenskam in koliko denarja porabimo za to, bi bil malo bolj prijazen..

:vragec:

no...ces pa zhe tko shparouna...lej kuko lohk dvakrat prhranish:
PAZI, KJAJ NOSISH V USTA....
PA SHE CELULITA NE BO.....

zih si bajsa :xx!: x:Dx


666 neznansko zlobnih zlobijeu....tralala xpartyx

Pitje vode in prehranjevanje s sadnjem in zelenjavo NE POMAGA. Tudi shujsevalni caji NE POMAGAJO!

Sicer pa, 174cm in 56kg.. Ce je to za tebe bajsa,...

#33 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. marec 2004, 11:30

Znova, skuliraj se, aakhut se samo heca, nima zveze s tabo tole... :)

Ja, celulit je zoprna in nadlezna zadeva...
Pravis, nic ne pomaga - ali si poskusila sploh oz. to pocela ponavljajoce recimo en mesec?
Ce si, potem res ne deluje, sicer se javi po enem mesecu.
jasno je, da blaga naravna pomagala navadno ne morejo v trenutku popolnoma izboljsati stanja - tako je v teh primerih potrebno se nekoliko vec vztrajnosti in potrpezljivosti.

Aakhut - celilitis ni domena debelih zensk, niti ne samo zensk - ceprav je pa res, da so pretezno k temu nagnjene zenske.
To je v bistvu bolezen podkoznega tkivva,, ki ima vec vzrokov in izvorov - delno gre tudi za dednost.
Celulit imajo lahko zelo suhe zenske.

Znova - pojdi si prebrati pliz nazaj po temi, kaj smo kaj povedali, se mi zdi, da smo dali veliko koristnega (*poleg tega sem ziher podala tudi link na nasvete, ki sem jih podala na LN ze - pa si se tam malo prechekiraj).

Vpisi se na plavanje, tusiraj se z mocnim curkom izmenicno s toplo in hladno vodo, potem se vsakic po tusiranju dolgo in temeljito frotiraj, na koncu pa namazi s kako kremo... V temi smo ze omenili par teh razlicnih anticelulitis krem razlicnih proizvajalcev. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#34 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 7. marec 2004, 11:49

Marsa, kakor sem prebrala, tega ni nihče omenjal, če pa je sem pa verjetno spregledala! x:Dx
Zelo pomaga tudi masaža z ledom(čeprav je izredno neprijetna)koža pa je po njej sijoča in napeta. Po masaži pa je fino, da uporabiš tudi kakšno kvalitetno kremo. Teh žal ne poznam, mislim, pa da jih je na tržišču kar veliko na izbiro. :palec:

Dekleta so to zelo rada uporabljala pred revijami s spodnjim perilom ali kopalkami. Že enotedenska kura, dela čudeže. S kocko ledu masiraš problematične predele dokler se ne raztopi, vzameš naslednjo in tako naprej. Fino je če traja masaža od 15-20 minut. Koža je lepo prekrvavljena in tudi lažje vsrka hranilne snovi krem. Fino je, da to delaš pred kakšno športno aktivnostjo(tek, kolesarjenje ali plavanje) je veliko boljši učinek.

Kot preventiva pa je zelo priporočljiva tudi za vse, ki nimate celulita in si želite samo čvrstejšo kožo! Želim dobro masažo z odličnimi rezultati! :palec:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. marec 2004, 11:57

Contesa, dve sta pac samo podani - Vichyjeva in Afroditina, sem sla pogledat, saj sem ze sama dala ful enih 'receptov'....
Res pa sem mislila, da je vec teh 'kozmeticnih' zadev notri...
Morda pa smo se kje vmes kaksno rekli o tem - kje drugje, v kateri drugi temi...

Tole z ledom pa se slisi kar zanimivo, mislim, da se nisem slisala tega. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. marec 2004, 12:05

Kaj pa, če se kar v zmrzovalnik spraviš za par dni :eek: x^x x:o)x x:Ix

#37 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 7. marec 2004, 12:08

To pa lahko ti poizkusiš in nam poročaš! x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#38 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. marec 2004, 12:28

Nima smisla, meni se ne bi nič poznalo :sori: x^x :O:

#39 pilot

pilot
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 7. marec 2004, 12:59

A kdo ve zakaj moški nimamo celulita ??

#40 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 7. marec 2004, 13:14

Zaradi drugačne strukture in razporeditve maščobnih celic! Čeprav ga nekateri imajo!
:inocent:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#41 pilot

pilot
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 7. marec 2004, 13:29

zato ker je grdo !

#42 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 7. marec 2004, 14:50

zato ker je grdo !

:vragec:


x:Dx x:Dx x:Dx :palec: :palec: :palec:


666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#43 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 7. marec 2004, 16:21

[
Zelo pomaga tudi masaža z ledom


Hvala za nasvet contesa!
Tole z ledom se sliši kruto, bom pa vseeno probala, čeprav sem že veliko stvari dala nase, pa ni prav veliko efekta. :sori:

Sem bila včasih vrhunska športnica pa sem imela že kot mlada pomarančko po stegnih. Ja, nekaterim nam ni dana lepota nog x;)x

C.l.
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#44 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 7. marec 2004, 17:28

A kdo ve zakaj moški nimamo celulita ??

Saj ga imajo. Stisni stegno kakega tipa pa se prepricaj. haha

#45 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. marec 2004, 17:57

celicam je treba zagotovit dovolj prožnosti, drgač pa dednost nadvlada

#46 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. marec 2004, 18:56

:sick: :sori:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#47 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. marec 2004, 19:12

A kdo ve zakaj moški nimamo celulita ??


;) verjemi z leti in špehom tud to pride..... ;)

čeprav ne kapiram ravno logike zakaj se ženskam najprej začne lih na stegnih nabirat, hm ni mi čisto jasno, mmm masaža z ledom ? a lahko to probam tud če nimam celulita.. hehe, takole po hrbtu ahaha že sam da mal razmišljam o tem me zazebe.... zunaj pa pol metra snega... kdo rebi led... pa še z nosa mi teče ;) hm zanimivo to o čem vse človek ne razmišla,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#48 pilot

pilot
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 7. marec 2004, 19:56

moški celulit ??
Mogoče majo nekateri bajski neki kar je podobno celulitu. Ampak to ni to.
Verjetno ma kaka ženska tut velik ščegetavček pa to še zmeri ni penis.

Je pa res da če gledaš kake stare grozno debele ludi jim je skor nemogoče določit spol. Sklepaš lahko samo po obleki. Ženskam se glas zniža moškim bajskom pa ma zviša. Moški dobijo ginekomastitis ženske pa vamp... Groza...

#49 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. marec 2004, 20:09

.Verjetno ma kaka ženska tut velik ščegetavček pa to še zmeri ni penis.
.Je pa res da če gledaš kake stare grozno debele ludi jim je skor nemogoče določit spol. Sklepaš lahko samo po obleki. Ženskam se glas zniža, moškim bajskom pa ma zviša. Moški dobijo ginekomastitis ženske pa vamp... Groza...

:eek: :palec:

#50 ZNOVA

ZNOVA
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 909

Objavljeno: 7. marec 2004, 21:12

moški celulit ??
Mogoče majo nekateri bajski neki kar je podobno celulitu. Ampak to ni to.
Verjetno ma kaka ženska tut velik ščegetavček pa to še zmeri ni penis.

Je pa res da če gledaš kake stare grozno debele ludi jim je skor nemogoče določit spol. Sklepaš lahko samo po obleki. Ženskam se glas zniža moškim bajskom pa ma zviša. Moški dobijo ginekomastitis ženske pa vamp... Groza...

Koliko si ti star?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0