Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

POČITNICE 2005


  • Prijavi se, če želiš komentirati
290 komentarjev na to temo

#1 NATHY

NATHY
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 30. marec 2005, 05:58

HI! MISLIM, DA BI BILA TO PRAV ZANIMIVA TEMA. KER SE BLIŽA POLETJE IN TOPLO SONCE ŽE SEDAJ PRIJA, BI BILA FAJN, DA BI POKLEPETALI KAKO AKTIVNO PREŽIVELTI POLETJE. KJE GA BOSTE PREŽIVELI VI? POVEJTE SVOJE DOŽIVLJAJE :att:

#2 NATHY

NATHY
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 30. marec 2005, 06:00

JAZ JIH BOM PREŽIVELA NA BRAČU-SUPETAR!!!UH, KAK BO FAJN. x:Xx

#3 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 30. marec 2005, 06:24

jz grem za začetek na češk... x:px x:px organizacijo ma onix čez... sej zanima nas sam kdaj pa kje je kšn dobr žur, da gremo folk spoznavat :onfire: :onfire:
spet se mi je na bolš poslabšal

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. marec 2005, 07:58

Hehe, fajn tema, zame navadno predmet za zafrkavanje frendov - ko jim pravim slovenski ziherasi, ker ze februarja si pedenajo avgust!!!! :eek: x:o)x x:px
Ali pa za novo leto vprasam - a pocitnice imate ze organizirane? x:px

Mi se usedemo v avto (en teden prej se sploh nekak odlocimo, KDAJ bomo sli) in se odpeljemo, sproti se mal skregamo, kdo bi kam sel, pridemo v Split ali na Drvenik, prvi trajekt - ok, mi smo gor, pol pa mal gledamo, kje nam je VSEC in TAM smo, jasno. xyesx
Ne pa po enem opisu enega butastega kataloga ('s pogledom na morje' pa taksno x:px x:Dx)...

Po drugi strani pa stekam folk... sam vseen, se pocitnice si zamorijo s temle - kaj je vse 'treba' in tko.

In se nekaj - 'organizirane, aktivne pocitnice' - program in to, za znort, ce mi placas ne vem kaj, ne grem. x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 30. marec 2005, 09:05

xyesx :palec:
tako tako... jz tud ne maram ne vem kaj planirat... ej bo že en reku dej gremo sem, pa drug tja... zmeri je ful možnosti. letos je pa padla taka dobra ideja za češko xsuperx lepo se vsedemo v avto, mal povohamo samo če kašn oreng žur dogaja da ne bomo kej zamudil... hehehe... pa spalke v avto in proti češki... kje in kdaj bomo spal, bomo razmišljal k bo cajt za to x;)x x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#6 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 30. marec 2005, 09:20

:2src:

mi gremo pa na Pelješac...nas gre kar dosti...potem pa gremo tam v en kamp si naštimamo šotorčke in se imamo fino...letos za 14 dni...
Meni je všeč, ker je vsaj plaža normalna...ker na Bolu kjer je dosti teh srfarjev...se nismo mogli vskladit...ker tam kjer so uni k srfajo...ni normalne plaže...Tukaj so pa taki majhni kamnčki in tudi za v vodo je ful lepo it...Sicer včasih malo preveč piha...itak zato pa vsi srfarji tja rinejo...Sicer prav nekih hudih žurov itak ni...morš it na Korčulo z ladjico če hočeš kaj popit...Mi smo šli samo 2x...vse ostale večere smo si zabavo naredili sami...pa nam je ful dobro...

Komi čakam x:px xDDx x:Dx x;)x x:px
Objavljena slika

#7 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 30. marec 2005, 09:23

Ja, se strinjam.. enkrat, dvakrat sem sla na tisto 'organizirano' potovanje.. Saj ne recem, blo cist fajn, ampak ko enkrat okusis tisto - kombi, spalke, sotor, zemljevid, gasa!!! kr nekam, se ustavis kjer hoces, gres pogledat, kar hoces, spis kadar hoces, jes kadar hoces, ... je konec z organiziranimi potovanji x:px

Jaz sem sicer precej komot.. me ne vlece na potovanja z vlakom in velikim rukzakom (OK, ko bom sla ven iz Evrope, pol itak).. ker sem spoznala prednosti avta, kombija.. x:o)x

letos.. ideje so dol po bivsi Jugi z motorji, mogoce proti Grciji, ce bom kako druzbo nasla... lakho se pa tud zgodi, da cist kam drugam.. odvisno od denarja, idej, ... zdajle enkrat do maja bi sla v Amsterdam pogledat.. kombi sem ze rezervirala, frendici, s katerima ponavadi potujemo, sta ravno domov prisli in do maj ostaneta tu.. Mogoce res ne bi bla slaba.. pa zdaj tulipancki cvetijo, ne? pa se nikol bla tam...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#8 Surangeni

Surangeni
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 565

Objavljeno: 30. marec 2005, 09:30

Mi gremo spet s šotorom nekam na cro obalo, še ne vemo kam, ampak definitivno s šotorom, ker je to en poseben filing, pa še tamala uživa - sam lani smo imeli gladke kline pa je edan veter tako zapihal, res takoooooo močno da je moral možko z notranje strani se upret vanj da ga ni odpihnilo x:Dx

je bilo pa zabavno, obožujem avanture

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. marec 2005, 09:31

Dbest je ce gres za kraljicin rojstni dan, to je pa res zur... med prvomajci, mislim da je 30. aprila...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 pogumna_s

pogumna_s
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 196

Objavljeno: 30. marec 2005, 09:35

TRI kolegice gremo pa na KRF!!!! :hepko: :hepko: :hepko: xbendx

#11 Surangeni

Surangeni
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 565

Objavljeno: 30. marec 2005, 09:44

Še prej pa če nam bodo zvezde naklonjene gremo v nemčijo v moj rojstni kraj (kjer nisem bila že... u matr... 29 let!! :O: ). Bo še zanimiva pot, z nami gre tašča :switz: pa moja starša... :hepko:

#12 Surangeni

Surangeni
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 565

Objavljeno: 30. marec 2005, 09:45

.. joj kok pa pogrešam tiste čase, ko vas berem, kako kar reste, spalka pa na štop, jaz ne vem a sem bla bolj lahkomiselna ko me ni blo nič strah al kva u glavnem zdaj več ne bi šla ( ja nč stara pa komot sem ratala :inocent: )

#13 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 30. marec 2005, 10:00

se trudmo da ne ratamo komot... čeprov jz vem da sem že ful komot...
spet se mi je na bolš poslabšal

#14 NATHY

NATHY
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 30. marec 2005, 10:12

[no ja, jaz pa grem letos za spremembo v hotel "all inc." 14 dni. se splača probat, če obiš res tolko kolk obljubijo. drugače pa si vsako leto nekaj novega zmislim. junija pa še v nemcijo za 14 dni. x8Dx

#15 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 30. marec 2005, 10:15

<{POST_SNAPBACK}>Aja, alianca, pa če greš na queens day je fajn, da imaš možnost kakega transporta, je po celmu Amsterdamu boljšji sejem, folk kar pred hiše znosi vse živo in je velik fajnega za kupit za zlo mal dnarja.... x;)x


gres z mano x?x (ce vsi drugi zahinavjo...) x:Ix
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#16 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 30. marec 2005, 10:45

Z avtom. Kombi, tko da je zadaj se plac za posteljo, da ni treba hotelov iskat x;)x
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#17 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 30. marec 2005, 10:52

x:Dx x:Dx x:Dx
vmes bodo kovcki, seveda... med mojo in tvojo stranjo postelje...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#18 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 30. marec 2005, 10:56

x:Dx x:Dx x:Dx kovčki tralalala x:Dx x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#19 keti227

keti227
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 364

Objavljeno: 30. marec 2005, 10:57

baje v črni gori - komi čakam x:Dx x8Dx x:Dx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

#20 keti227

keti227
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 364

Objavljeno: 30. marec 2005, 11:06

JA BAJE JE RES MEGA
LJEPE NAŠE SM SE ŽE NAUŽILA, ZDEJ PA MAL BOLJ PRTI JUGU x8Dx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

#21 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 30. marec 2005, 12:05

Konec avgusta Čatežke toplice(hišica) x;)x septembra, če mi uspe po planu pa Mehika in Amerika štirinajst dni, konec junija pa verjetno Francija! x:Dx Če bo šlo vse kot sem si zamislila seveda! x:Dx Ponavadi gre! x;)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#22 NATHY

NATHY
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 30. marec 2005, 12:39

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx ...ja, saj men spat paše ločeno, sm bl komot tip.  x;)x Za kaj druzga pa kovčki glih niso prava ovira.... :vragec:  x;)x  x:Dx

:hepko: :att: xegox

#23 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 30. marec 2005, 12:43

:eek:

čisto vseeno kam...kako...s čim... sam da se gre in to čimprej :onfire:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#24 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 30. marec 2005, 12:44

jst mam v planih odmor,bomo vidli kje x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#25 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 30. marec 2005, 13:25

Čateške toplice....



(ma sm smotana x:o)x )
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0