Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Bioenergetiki-nosečnost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
5 komentarjev na to temo

#1 nenna

nenna
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 30. marec 2005, 13:20

Pozdravljeni,

zanima me, če ima katera že izkušnje z uspešnostjo bienergetikov v času nosečnosti. Imam težavo, ker se mi je že dvakrat zgodilo, da je odmrl plod v 8.tednu nosečnosti. Ali je v takem primeru že katera šla k bioenergetiku in rezultat?

LP Nenna

#2 Maedhoriell

Maedhoriell
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 182

Objavljeno: 30. marec 2005, 13:36

Živjo!
Svojih izkušenj s tem sicer nimam, vem pa da je potrebno biti zelo previden pri uporabi bioenergije med nosečnostjo. Otroci so bolj dojemljivi za energije, zato jih je potrebno izpostavljati "neagresivnim" vrstam energije.
Kakšen bioenergetik bi ti verjetno lahko pomagal, kot veš pa previdnost ni nikoli odveč.
Upam, da ti bo kdo lahko svetoval pravega!
Lahko se pomudiš tudi v kakšnem zdravilnem parku...

LP

#3 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 7. april 2005, 19:16

da ti pozitivna energija škodi? Nemohoče. Pa bioenergetiku moraš to vse povedat!!!!!
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. april 2005, 21:12

<{POST_SNAPBACK}>Živjo!
Svojih izkušenj s tem sicer nimam, vem pa da je potrebno biti zelo previden pri uporabi bioenergije med nosečnostjo. Otroci so bolj dojemljivi za energije, zato jih je potrebno izpostavljati "neagresivnim" vrstam energije.

:palec:
... in dodajam: ne sam zarad otrok, hitreje se morda sprozijo kaksni procesi tkole, morda v nezelene smeri, odvisno od tega ali onega...

Menim, da se prej 'nastelaj'... pred nosecnostjo. In ne med. :palec:

Aja, in dobrodosla! :vio: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Maya*

Maya*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 26. april 2005, 17:31

Jaz še tudi nimam svojih latnih izkušenj.... menim pa, da vsaki nosečnici prija pozitiva.... 1x sva z mojim prijateljem (bioenergetik) sedela na eni terasi v eni restavraciji. Za njim je sedela noseča ženska in kar je s stolom lezla nazaj - čist podzavestno, a očitno ji je prijala tista energija.

Mislim pa, da nosečnici po 72. dnevu nosečnosti naj se ne bi izvajale več kakšne terapije ....

#6 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. april 2005, 22:08

Živjo, Nenna x:)x :palec:

Priznam, da ne vem, kdo v tem času, naj bi bil 'bioenergetik'. Energetskih tehnik je zdaj res toliko na voljo, da ne vem, ali 'bioenergija' nekomu pomeni vsaka od teh tehnik ali prav tista določena, kot jo je recimo izvajala Kadunčeva ali Oblak ali Plečko... ?... Ponavadi se poslužujemo teh tehnik, kadar želimo na nekem področju svojega življenja več ravnotežja. In večina njih (vsaj, kar jih sama poznam) delujejo tako, da na nek način prebudijo speči potencial samoozdravitve, kar pa pogosto pomeni, da se sproži proces 'čiščenja'. Takšnih procesov bi se sama lotevala pred in po nosečnosti.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0