Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Gilbertov sindrom


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
19 komentarjev na to temo

#1 Monty

Monty
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 1. april 2005, 22:08

Lep pozdrav! zanima me, če ima kdo na forumu omenjeni sindrom in če se je zdravil zaradi tega? dobil sem določene informacije, da je to možno zdravit z bioenergijo, zato bi prosil kakšnega bioenergetika na tem forumu za mnenje? hvala

#2 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 3. april 2005, 11:15

Boš mogu mal opisat ta sindrom...mogoč ga pa ma gdo, sam ve ne za to..... x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#3 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 3. april 2005, 11:53

<{POST_SNAPBACK}>Lep pozdrav! zanima me, če ima kdo na forumu omenjeni sindrom in če se je zdravil zaradi tega? dobil sem določene informacije, da je to možno zdravit z bioenergijo, zato bi prosil kakšnega bioenergetika na tem forumu za mnenje? hvala


Poznam človeka s spodaj opisanimi lastnostmi.
Ker zdravniki pravijo, da je to dedna bolezen,
se je družina bala za svoje otroke, pa niti otroci
niti vnuki nimajo znakov tega syndroma.


http://www.medic8.co...gilbertsyn.html
http://www.liver.ca/...s_syndrome.html


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#4 Monty

Monty
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 3. april 2005, 18:45

stradam ne, pijem še kar veliko, saj sem še študent x;)x ! sicer ga zdaj bol malo in imam mesečne pavze med pijančevanji, včasih smo ga pa pili tut večkrat na teden xrolleyesx

pri prehrani je pa situacija taka, da jem vse, od sadja,mesa do zelenjave. zadnje čase jem več sadja in zelenjave, kot pa mesa.

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. april 2005, 18:54

Zivjo, dobrodosel! :palec: :vio:

Ce imamo pa ze temo (in v zdravju), bi pa vseen kdo lahko napisal kaj vec, kaj menite? :o|o:

Simptomi, vzroki, terapije, nasveti...
tule pa sam dva stekata pribl, zakaj gre...
pa par linkov... to je ok, ce ni drugega, bi pa rajs, ce ocitno kaj vemo, nekateri, kaj tkole prebrala kot se skozi kake linke prebijala... :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 5. april 2005, 22:23

x:)x pa razstrupljanje.....ne bi bilo neumno :palec:


Zmleto laneno seme po dve žlici na dan, pa čaj iz njivske preslice...

Za jetra je zelo fajn pegasti badelj, samo da ga ne smeš pit več kot tri tedne potem mora bit pa pavza.....

Pa taoističnih šest zdravilnih zvokov....eden je prav original za jetra zdravit....Pa jezo stran,,,al pa vsaj zminimalizirat :sori:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#7 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. april 2005, 13:00

<{POST_SNAPBACK}>a ima kdo kaksno sliko ali link s sliko za pegasti badelj, ne vem kaj bi to bilo.
Pravis, da jezo zminimalizirat. Kakor za koga, ja. Jaz bi pa se morala bolj jezit - k imam premalo zolca. Zato pa berem tle; pa tud nic ne pomaga  x;)x
LP



:sori: o jezi se boma enkrat drugič pomenle, sem delala doktorat iz nje :o|o:

Slike pegastega badlja lih ne najdem, mogoče ti pomaga kaj latinski naziv Cardui mariae fructus
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#8 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 6. april 2005, 13:06

hm zmleto laneno seme, kaj pa če ga kr pogrickaš? Je tud učinek isti? Razstrupljanje... x?x
Mushi

#9 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 6. april 2005, 13:08

Pegasti badelj:

Slika 1

Slika 2

#10 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 6. april 2005, 13:09

<{POST_SNAPBACK}>hm zmleto laneno seme, kaj pa če ga kr pogrickaš? Je tud učinek isti? Razstrupljanje... x?x

Dve veliki zlici das v mlincek za kavo, 5 sek., voila :palec:
(ce jes cela semena, jih tudi vecino izlocis celih :eek: x;)x )

Pa obvezno gor spit vsaj dva deci vode, da ne bo krcev.


Ce ima pa kdo raje laneno olje:obvezno mora biti nerafinirano, rafinirano se uporablja v industrijske namene.
Olje

#11 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. april 2005, 13:50

:onfire: aligatorji so tu..... neče nama biti teško :palec: hvala , pa ti si car Krokodil...


No, Mushi zaj pa lejpo pejt pa nabavi....da te slišim čez en mesec, kak se ti je koža popravla, pa črevesje spucalo xsrcx Pegastega pa rajš nč pit, ne boš več tak gajstna x:Dx x:Dx x:Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#12 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 6. april 2005, 14:13

mam onga od biotopa pa ga dam v štručke če pečem kruh, bom jst kr z žlico v usta pa premlela ( nimam kavnega mlinčka) pa pol vode full gor, tak tud ok? x:px
Mushi

#13 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. april 2005, 14:17

Če nimaš mlinčka daš v vrečko pa s kladivom za zrezke stolčeš x:Dx ti bo čeljust odpadla če boš žvečla x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#14 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 6. april 2005, 14:19

hm.. povem! Če bom lahko še.. x:Dx
Mushi

#15 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. april 2005, 14:56

eh, pol ti še nabavlat nč ni treba, sam to morš ponucat kar maš doma.....s celega gre sam direkt v školjko..v tvoje čekane si ne upam dvomit x:Dx x8Dx tak da kak zaprašen zrezkotepec pa menda maš x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#16 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 6. april 2005, 14:59

jaz sm že tk nardila da sm stovkla semenke x:Dx sm tud misla da m lahk kr zgrizla...sej gre sam ni lih dobro pa cel si slinast pa čeljust boli x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#17 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 16. september 2005, 09:44

sem nasla tole temo preko badlja...

ja, tale sindrom imam tudi jaz.
veliko ljudi ga ima, ki so bili rojeni z zlatenico, meni je bilo receno, da je to povisan bilirubin,
in to konstantno ( se pravi - ne bolezensko, ampak celo zivljenje).
imam malo bolj rumenkaste belocnice in mi je bilo odsvetovano jemanje hormonov, kar pa je tako in tako za odsetovat.
drugega ne vem, morda, da je treba se malo bolj jetra pazit...

pila sem vcasih veliko, zdaj pa skoraj nic.
boljse se pocutim zdaj x;)x x:px
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. september 2005, 10:29

kdaj se pa zacne manifestirat tole? :8):
(tamal je imel blazen bilirubin, sva mela cele frke okol tega...)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 16. september 2005, 10:56

ne vem...bojda ze stalno?
meni so v puberteti npr. rekli, da ne bom mogla antikoncepcijskih tablet jemat itd...
ampak se ne spomnim, da bi me dalje kdo vprasal kaj...mi je dal dr. ene hormonske tablete,
brez, da bi vprasal. sem jih jemala, pa itak samo 3 mesece, mi ni bilo za jih zret...
pol je bil jezen :o|o:
ne vem, kje se to kaze in kako, v bistvu :8):
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. september 2005, 00:04

kar dajo nekaj! :o|o: kolkrat je tko, preveckrat... :V:
zoprno, socustvujem... :|||

ma tamal je ok, pol je blo takoj vse ok, cim sva sla v bolnico (in da smo izvedli ono kontra nekaj... kao da zakaj mu niso krvi menjal, ker je imel tolk blazen tale bilirubin, mensezdi da 314... pac, mu niso, jaz ne vem zakaj, nisem zdravnik... in je rekel, da je ene... 64, to sem si zdajle morda zmislila, ampak ogromno enih variant... ki bi lohk ble... ampak kao da upajmo, da bo ta ena, ki je najbolj pogosta in obstaja nacin za spedenat... no potem je bila k sreci glih ta ena varianta, sam... mah da ne dolgovezim, skratka, pol je blo od tedaj vse kul).
Zanimalo me je zato, ker je pac bilo tole omenjeno, pa da zlatenica je point, pa ker je tamal imel tolk blazen bilirubin.....
pac... tedaj sem se mal posvetila v tehle enih par zadev.... (schwarzmanov sindrom, pa pac zraven mukoviscidoza, alergije, pa pac tele zlatence)..., pa me ze cist tko zanima. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0