Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mati v natalni karti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
74 komentarjev na to temo

#1 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 4. april 2005, 13:59

je potrebno gledat v karti še nak kaj, ali samo na Luno in njen položaj?

#2 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 4. april 2005, 18:21

V svoji karti moraš gledati 10 hišo, njenega vladarja, Luno in Venero , če si rojena podnevi.
Verjamem, da je mati pristaš Marije Terezije - red mora biti, pa pika!
Saturn ti že lahko dela nekaj škode, obenem te pa opozarja na to, da se naučiš izogibati se konfliktom. Saturn ni nič kriv.
Glede na to, ko praviš, da imaš vrsto trigonov v karti je možno tudi, da bi rada marsikaj prebrodila po liniji najmanjšega odpora in ti je mamin stil prezahteven.
Ne zagovarjam mame - videti bi moral njeno karto - ampak mama je mama in jo je treba spoštovati. Pa ne bodi jezna. xsrcx
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#3 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 4. april 2005, 21:40

Vladarja 10 hiše imam v kozorogu, Venero pa v dvojčkih v 2. hiši- tole z linijo najmanjšega odpora je pa hudo res, mamin stil mi je ne samo prezahteven, ampak tudi ubitačen, tudi tebi bi bil, če bi te zjutraj nekdo pri pitju kave, ko je človek šele napol buden nakuril, zakaj vendar časopisi in revije na polici niso zloženi pod kotom in če te zvečer nekdo nažene iz dnevne, ker je potrebno pospraviti oddejo in blazine v omaro, česar seveda nihče ne zna prav storiti.... Ah, kakšna marija Terezija- časi inkvizicije.
saj se zavedam, da je treba mamo spoštovati, ampak ta zateglost in neprestano zmerjanje...ne vem, no.
Njen datum je 26.8. 1940 Ljubljana, ure ne ve.

Hvala za razlago!

#4 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 4. april 2005, 23:36

Imaš pač Luno v Vodnarju,kjer vlada planet,ki želi absolutno svobodo ,Uran.
Mama verjetno kaki dve leti in nekaj mesecev preživlja malce težke čase,saj se je po njeni Luni sprehajal tranzitni Saturn.Probaj jo razumet.Z Luno v Raku je izredno močna in zaščitniška mati.
Morda si,na temle forumu,oglej temo Sade Sati...boš našla še marsikaj povezanega z njeno Luno in Saturnom.

Lep pozdrav predvsem pa veliko,družinskega,razumevanja želim
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#5 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. april 2005, 13:08

[
Morda si,na temle forumu,oglej temo Sade Sati...boš našla še marsikaj povezanega z njeno Luno in Saturnom.

xrolleyesx Ja točno, verjetno jo čaka še dve leti in pol mukotrpnega obdobja, zato bodi pripravljena, ker se mama res nima prima v zadnjih petih letih.

#6 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 5. april 2005, 17:02

<{POST_SNAPBACK}>[
Morda si,na temle forumu,oglej temo Sade Sati...boš našla še marsikaj povezanega z njeno Luno in Saturnom.

xrolleyesx Ja točno, verjetno jo čaka še dve leti in pol mukotrpnega obdobja, zato bodi pripravljena, ker se mama res nima prima v zadnjih petih letih.



Živjo Lunca :palec: x:Dx

Situacija za, tole ,mamo res ni rožnata :inocent:

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#7 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 5. april 2005, 17:10

a si mogoče le malce preveč nastrojena poti mami... in kaj dela ona cel dan, da zvečer zaradi malenkosti popizdi? ,...no in jaz imam Luno v 10.hiši , četrta hiša Kozorog pa Sonce v njej, pa še kaj...Pa še to, tudi sama imam sedajle štalo s Saturnom in Luno in verjemi, da ni prijetno...

#8 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 5. april 2005, 17:23

<{POST_SNAPBACK}>a si mogoče le malce preveč nastrojena poti mami... in kaj dela ona cel dan, da zvečer zaradi malenkosti popizdi? ,...no in jaz imam Luno v 10.hiši , četrta hiša Kozorog pa Sonce v njej, pa še kaj...Pa še to, tudi sama imam sedajle štalo s Saturnom in Luno in verjemi, da ni prijetno...

Sej ne znori zvečer, ampak že zjutri... x:Dx :sori:
Scio mi nihil scire

#9 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 5. april 2005, 21:04

pri ne/razumevanju s starši (in tudi z ostalimi osebami) v komunikaciji igra veliko vlogo tud merkur. Mogoče bi blo pametno pogledat znamenje le tega.

npr. otrok, ki ima merkur v škorpijonu in mama, ki ima merkur v levu bosta rabila veliko potrpljenja in vaje, da se bosta naučila shajati in razumeti drug drugega, mama z merk. v levu npr. ne bo govorila o svojih čustvih, otrok z merkurjem v škorpijonu, pa bi ravno to želel od nje, ona njega ne bo razumela, ker je preveč globok, on pa ne nje, približno tako naj bi to šlo.

Najbolj naj bi se sporazumele osebe, ki imajo merkur, če ne že v istem znaku, vsaj v istem elementu. :8):

#10 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 5. april 2005, 22:28

Sem ugotovila, da sem se zmotila v podatkih:moja mama namreč nima lune v raku, ampak v dvojčkih- je nelogično, da bi jo imela v raku, saj ni kaj preveč čustvena...

sonce -devica
luna-dvojčka
merkur-lev
mars-devica-jupiter-bik
saturn-bik
neptun-devica
pluton-lev

Ker ne ve ure rojstva, več ni možno ugotoviti. Po teh podatkih jasno nima saturna na natalni luni, ker je ta v dvojčkih... Kaj bi šele bilo, če bi bilo to res...Uuuuh! Tudi z mojim merkurjem se lepo poklapa njen merkur (moj je v ovnu), ampak dlje od glasnih prepirov še nismo prišli.
Ves dan čisti (čeprav je bajta skoraj sterilna), gnjavi zaradi kake malenkosti (če si pri kuhanju kave streseš 3 žličke not, namesto 1 in pol po njenem, saj je treba malo šparat) Itd, itd...raje ne naštevam, da ne spravim koga v slabo voljo. Predvsem pa NE DOVOLI, da se pri 33 letih odselim od doma. To sem že naredila pred 7 leti in potem lepo 6 let živela sama v miru in kljub temu, da sem bila le 6 km stran, je v vseh letih letih le 2x prišla na obisk, kajti v bloku, kjer je stopnišče tako zasvinjano, kot je bilo takrat v našem, ona nima kaj počet.... :vragec: :switz: :switz: :switz:

#11 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. april 2005, 07:27

Po teh podatkih jasno nima saturna na natalni luni, ker je ta v dvojčkih...


xrolleyesx Govora je bilo o sade satiju. To je obdobje, ki zajema en znak pred luno za dve leti in pol, znak, kjer natalna luna je in znak za njo tudi dve leti in pol. To pomeni, da to obdobje še vedno traja. :xx!:

#12 astroMATRIX

astroMATRIX
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 13. april 2005, 16:13

Mati je vedno sever. North. N. Torej severni horizont. V Egiptu je to Ipy ali nilska kobila. Predvsem so pomembne zvezde katere ne zahajajo. Tiste so tvoje in greš tam, in so prava mati. Motr je torej vedno sever, pa še zenitna polara *
True Zodiac http://www.lulu.com/zodiac True Ascendant

#13 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 13. april 2005, 17:07

<{POST_SNAPBACK}>Mati je vedno sever. North. N. Torej severni horizont. V Egiptu je to Ipy ali nilska kobila. Predvsem so pomembne zvezde katere ne zahajajo. Tiste so tvoje in greš tam, in so prava mati. Motr je torej vedno sever, pa še zenitna polara *



Tole je pa tko razumljivo napisano,da se čudim,da tega nisem vedela že preje x:Dx

Prosim te če poveš malo več o tehle zvezdah. Misliš na fiksne zvezde,kentavre itd.....?

lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#14 megan

megan
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 13. april 2005, 17:19

ce si izracunam free horoskop,se niti najmanj ne spoznam kaj pomeni kaj.Kje bi lahko zvedla,kaj pomeni ta planet v tej hisi recimo.Upam da ste me razumeli.

#15 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 13. april 2005, 21:27

<{POST_SNAPBACK}>ce si izracunam free horoskop,se niti najmanj ne spoznam kaj pomeni kaj.Kje bi lahko zvedla,kaj pomeni ta planet v tej hisi recimo.Upam da ste me razumeli.



Na prvi strani luninega neta ziher xDDx

http://www.lunin.net/
Lunin net - Vaš vodnik v boljše življenje

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#16 5ra*

5ra*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 11. marec 2012, 01:45

lep pozdrav,

malce sem brskala po http://www.astrologyonline.eu, kjer obljubljajo psiholoski horoskop za otroka in glede na luno dolocijo kaksen (arhe)tip matere ima oz. kaksne odnose vzpostavlja - ce malce poenostavim. sinova luna v 6. hisi (vodnar) tvori 3 aspekte, ki jih v tem horoskopu zanikajo in zato nic ne zapisejo: opozicijo z marsom v 12. hisi (kar je malce strasljivo) ter konjunkcijo z jupitrom, neptunom in chironom. ker sem zadnje case dosti zblojena in je dete se v rosnih letih (2 in 2 meseca) in zelo obcutljivo, me zanima, ce mi lahko kdo to desifrira, lepo prosim.

hvala vam,
petra

#17 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 11. marec 2012, 08:30

Pozdravljena, Petra!

Luna je bolj doživljanje matere, medtem ko X (=10.) hiša ponazarja matero v pravim smislu besede.

Torej, povedano drugače, za vsak primer astrolog potrebuje celoten vpogled v natalno karto.

Recimo, kdo vlada X hiši, planeti v njej (če), itd...

#18 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 11. marec 2012, 08:31

lep pozdrav,

malce sem brskala po http://www.astrologyonline.eu, kjer obljubljajo psiholoski horoskop za otroka in glede na luno dolocijo kaksen (arhe)tip matere ima oz. kaksne odnose vzpostavlja - ce malce poenostavim. sinova luna v 6. hisi (vodnar) tvori 3 aspekte, ki jih v tem horoskopu zanikajo in zato nic ne zapisejo: opozicijo z marsom v 12. hisi (kar je malce strasljivo) ter konjunkcijo z jupitrom, neptunom in chironom. ker sem zadnje case dosti zblojena in je dete se v rosnih letih (2 in 2 meseca) in zelo obcutljivo, me zanima, ce mi lahko kdo to desifrira, lepo prosim.

hvala vam,
petra


Kakšna je mamica, to je kako te bo on doživljal, oziroma kakšna si v njegovem zgodnjem otroštvu, kakšna si zanj:
Luna v šesti, da mamico ki je skrbna, ponavadi pridna, delavna, ji ni težko kej narediti za druge, tudi zanj ne.... v vodnarju nakazuje mater, ki je posebna, moderna, mladostna in podobno, vendar tudi manj topla, bolj hladno prijateljska, poštena, in zanimiva, vendar ne klasična mati... Ker je Luna v konjunkciji z Jupitrom in Neptunom, je mati zopet nakazana kot zelo zanimiva, velikopotezna, požrtvovalna, idealistična, vendar s svojo vero, s svojim prepričanjem in pogledom na svet v opoziciji z drugimi, ki razmišljajo drugače, Materi se na pot vedno pojavljajo ljudje, s katerimi se je treba uskaljevati, boriti, ali so to tekmeci ali konkurenca... Mati je energična, hitrih odzivov, včasih pretirano obrambnih ( vendar se lahko počuti kot žrtev in da so drugi tisti ki ji težijo)odzivov , premočnih dramatičnih odzivov. To ni nič groznega, vsi mi imamo Lune v najrazličnejših aspektih, otrok si ustvari take pogoje za tako mater in ti če hočeš ali nočeš, te življenje že tko pritisne, odigraš vlogo, ki jo on rabi... Lahko da boš mogla v njegovem najbolj zgodnjem otroštvu res veliko delati... ali kej podobnega, se boriti za nekaj, izboriti za nekaj... mati lahko učiteljica (Jupiter, Kiron) ali zdraviteljica (Kiron)... nekdo, ki zdravi s pomočjo svojih bolečih izkušenj, za otroka pomembna, velika, občudovana... ga nauči zelo veliko o življenju... se bori zanj... mati bolj prijateljica kot klasična mati...kljub temu zgled, ideal...velika mati

Kaj to govori o njem:
v otroštvu lahko prinese kake prehlade... visoke vročine, vnetja... prikupen otrok, s posebno energijo... vendar tam po drugem letu tudi bolj uporen , trmast, včasih kar močnih odzivov... zelo radoveden,vse ga bo zanimalo... hitro uči.. zanimajo ga ljudje... starejši ko bo lažje ga bo voditi, saj je treba z njim delati pošteno in razumno...
V odraslosti pomeni da bo svoja čustva in čustveno napetost sproščal z delom, da bo delal kej kar bo čutil globoko, z idealizmom, da se bo znal tudi boriti za pravice, da bo aktiven in dinamičen.... učil se bo povezovati nasprotja... Kiron lahko sprva že v otroštvu prinaša kake zdravstvene težave, alergije ker je Neptun zraven, opazuj... ne poznam cele karte zato je težje, ker asc in svetila povesta kolk je močen, vozli, če ima kako podedovano bolezen... tko da iz tega ven ni videti...
Luna ne kaže zelo moških, je bolj povezana z ženskami, kaže bolj odzive, pa kako ženo bo imel...


Vse dobro,
m

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. marec 2012, 08:37

Novo odprto temo (Luna v otrokovem horoskopu - arhetip matere oz. kateri arhetip matere?) sem priključila k obstoječi (tejle).

Še dve sorodni temi:
Mati - hči
Mati - sin
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 5ra*

5ra*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 12. marec 2012, 15:28

hekate, hvala ti :) jonin rojstni dan je 17.1.2010 ob 19.56h, če bi mi želela še kaj napisati na to temo, bi me zelo veselilo!

marsa, sem že mislila, da ste administratorji zbrisali temo, pa sem potlej le našla zapise ... hvala ti za linke, počekiram prec

mihela :palec: ,
vsaka čast, res sem morala veliko delati, ko je bil star mali 18 mesecev in še sestrico je dobil pri 22ih mesecih, tako da se zasedenost nadaljuje - čas namenjen izključno njemu se je drastično zmanjšal.
glede otrokovega zdravja pa vsake toliko dobi vročino, ki mu hitro zraste in tudi hitro pade, pa prehladki pa atopični dermatitis, vendar na srečo nič hudega (sem zgoraj napisala rojstni datum, če bi še malce pogledala okrog vozlov, prosim :8): ). ker imajo po očetovi strani astme in alergije, sem ga dojila več kot leto, da bo ja zaleglo.

ja, zanimivo, sem rakica s soncem v 11. hiši in kar netipičnimi, nič v vodo pomočenimi ali na zemljo postavljenimi planeti razen sonca in zemeljskega ascendenta, tako da mogoče res drži to o prijateljstvu, žal pa opažam, da se v meni zbuja v odnosu do sina neka sentimentalnost zaradi krivde, da nisem vseskozi njegova, ki pa se ji ne želim preveč predajati, se pa crkljamo ...

ja, jona se mi zdi tak skrivnosten otrok in si prav želim mu pogledati v glavo, kaj se dogaja notri, malce se ga da bolje razumet čez planete ... x:Ix

hvala vam in vse dobro,
petra

#21 5ra*

5ra*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 12. marec 2012, 15:49

aja, če boste še kaj delale: jona je rojen v ljubljani ...

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. marec 2012, 18:57

marsa, sem že mislila, da ste administratorji zbrisali temo, pa sem potlej le našla zapise ... hvala ti za linke..

Ja, sem kar priključila obstoječi (čeprav si fajn naslov izbrala), da ni vse razpršeno.

Malenkost, naj bo vse skupaj (nisem pa hotla še tega združevat, če je že postavljeno specifično in v bistvu je tudi pomembno, ali gre za relacijo mati-hči ali mati-sin).

***

Pri meni se mama bolj kot skozi Luno izraža skozi Venero, sicer pa skozi 2., 4., 6. in 10. hišo, se pravi zemeljska varianta bolj. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 12. marec 2012, 20:07

Bom poskusila, 5ra*! Lahko bi mi pomagala tudi Mihela, ker je prava astrologinja.

Ne vem zakaj si raztresena, upam da se bo vse uredilo. Nič se pa ne sekiraj, otrok je res da posrka vse vplive okolja, ampak veliko je odvisno tudi od samega karakterja. Tudi če ima ''idealno'' okolje, to še ne pomeni, da bo zato boljši. Sicer je pa kar močan Kozorog, zato lahko pri njem pričakuješ veliko ambicije in trdnosti. Ascendent v Devici bo verjetno pripomogel, da bo bolj samotarski tip osebe, Luna v Vodnarju ga bo pa hitro gnala svoja pota. Zelo bo samosvoj in delaven.

Luna ne ustvarja opozicije z Marsom! Objavljena slika

Po resnici povedano, težko rečem kaj o tej X hiši. Začne se v Biku, ki mu vlada Venera. Venero pa najdemo v 5.hiši v Kozorogu, kar sploh ni slaba pozicija. Je pa res, da je Sonce tako blizu, da jo malo ''požiga'', zato je oslabljena. Ne vem zakaj imam občutek, da so v tvoji natalni karti najbolj predtavljena znamenja Device, Leva in Tehtnice. V katerem ima Tehtnica v bistvu še najmanj glasu. Lahko, da se krepko motim, če želiš mi boš povedala. Dvojček je interceptiran v X, prav tako Strelec v IV, kar lahko pomeni, da tebi manjka nekaj zdrave sproščenosti, tudi egoizma. Včasih si preveč vzameš k srcu določene tvoje poteze. V resnici pa te bo on doživljal zelo močno in te zelo razumel. Imel bo občutek, da mu samo ti lahko pomagaš in čeprav se bo lahko hitro fizično osamosvojil, bo še pretirano vezan nate, saj boš ti kot ena zdraviteljica njegovih ran, rešiteljica (Kiron v konjukciji z Luno). Konjukcija z Neptunom zopet kaže na posebno skoraj čarobno razumevanje med vama, kjer ni potrebno dosti besed. Konjukcija z Jupitrom pa nakazuje, da te bo on doživljal samozavestnejšo od česar mogoče si. Lahko strnemo v eno besedo in rečemo, da bo nekaj idealiziranja z njegove strani, ampak nič škodljivega.
Ta pozicija Venere lahko kaže tudi, da si se ti včasih (ali se še?) ukvarjala z umetnostjo ali športom. Verjetno ne na profesionalni ravni. Ali pa da slednje zelo obožuješ in da si zelo umetniška duša.

#24 5ra*

5ra*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 12. marec 2012, 23:48

draga hekate, tudi tebi :palec: ,

oba z jono sva po ascendentu devici, sama imam v levu venero in merkurja, v tehtnici pa luno v konjunkciji s plutonom ter uran ... haha, tudi moja mati ni preveč sproščen človek kot tudi sama nisem :o|o: , imam kot jona X v dvojčkih (pa še saturna za nameček) in IV v strelcu ... vsekakor lahko počekiraš (6.7.1973 ob 08.40h v zagrebu). imaš torej zelo dober občutek ... in ja, ukvarjam se z umetnostjo, sem grafična oblikovalka na svobodi, šport pa me veseli

in sam da ni mars v opoziciji z luno, meni je zgledalo tako na karti.

malce me je presunilo, ko sem zadnjič gledala film (http://www.imdb.com/title/tt1242460/), v katerem mati butne sina po tleh, ker se ne zmore več civilizirano bojevati proti sinovi trmi in izzivanju, njegovi osredotočenosti le nase ... pri nas doma sicer ni taka kriza, me pa vseeno otrokova trma lahko totalno iztiri in sem se že malce ustrašla, da ne bom naredila kakšno sr..., bojevanje bi rada odstranila iz najinega odnosa (moja luna v tehtnici)
torej ja, drži, kot si zapisala, preveč se sekiram včasih / a to je devica? :inocent:

marsa, pri meni je malce podobna situacija (mrbit): mati je levinja, kjer imam jaz venero, vendar 6 minut pred njenim soncem, ona pa venero v vodnarju vendar na 23. stopinji tako da ni direkt nasproti ... drugo nisem gledala zdaj

res hvala, sem zelo hvaležna! ko sem zagledala zapisane fakte sem se kar malce pomirila. ko pa pripleza še deklica do dveh let bom najbrž spet zagnala paniko x;)x

#25 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 13. marec 2012, 20:45

Hja, 5ra*! Objavljena slika

Po resnici povedano, ne vem če sem ravno uporabila občutek. Le karto sem brala. Je pa res, da je astrologija posebna veda. So ljudje, ki kadar pogledajo karto, ne vedo iz kje začeti oziroma kako interpretirati. Zato je to tudi zelo intuitivna veda.

Rekla sem, da nisi močna Tehtnica...kljub Luni. Če pomisliš, da se v Tehtnici ekzaltira Saturn pa povrh imaš še Pluton v konjukciji z Luno, bi lahko strnili v enem stavku, da ko po eni strani Tehtnica išče skladje in harmonijo, uravnoteženost, je Pluton po drugi strani v tej zadevi pravo nasprotje, saj je ekstremist po naravi, radikalen, neuravnovešen.

Torej, tebe v notranjosti žene želja po direktnem soočenju, ne pa mir za vsako ceno. Sevedo so tukaj čustva v ospredju, saj ima on tudi vodni planet v konjukciji z Luno. Lahko poenostavimo in rečemo, da imaš ti zelo po-škorpijonjeno Luno on pa zelo po-ribljeno.

Trma pa itak spada v Kozorogov način obnašanja. Zato te razumem a z leti bo to trmo bolj obvladal in jo osredotočil v delo.

Njegova Venera v konjukciji s Soncem lahko tudi kaže na tvojo Venero v Levu (saj znamenju vlada Sonce). Ker pa je ožgana, predpostavljam, da se bi lahko nahajala v 11.hiši (ekzil Sonca). Zdaj grem preverit.


Aha, ravno na začetku 12.hiše. To je skrita hiša, torej je tudi energija Leva skrita. Predvidevam, da si zelo topla oseba, ki pa ne izpade vedno taka.
Je pa zato dispozitor Venere, torej Sonce, v 11.hiši, kjer je v ekziliju.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0