Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Arabske tocke


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
376 komentarjev na to temo

#51 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. januar 2004, 12:44

Zanimivo ne; tele tocke xrolleyesx x:Ix

kozoroga mas v duhcu...

a misls, da je tocka duha za posameznika lahko primerljiva z kironom??

men se zdi tko nekako nesprejemljiva, kot ena ahilova peta??

tko, da sem mislu, da mi je ze mal jasno o sebi prej... preden sem zvedu za svoje tocke x:Dx x;)x :xx!:

zdej pa tole no :xx!: tocka duha v raku... kr neki, mi sploh ne gre v mene..


ti mas pa fotuno v ovnu... vouuuuuuuuu spon ne!! x8Dx

#52 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. januar 2004, 14:40

mislim ej......a sem dim al kaj x^x

free hvala :palec: edini problem je, da tega kar si napisal ne razumem x^x

žal res ne vem, kako je točka duha povezana s kironom, ki ga imam na....ups :eek: , sploh ne vem kje :sori: .

kako vezo imajo moje točke s tvojimi; kar se razlage tiče mislim xrolleyesx

in zakaj je točka fortune v ovnu tak OK x?x

ljubi bog, a tega res ne razumem. pojma nimam zakaj je fortuna ok in kaj to sploh pomeni- na kaj vpliva in za kaj se sploh gre- saj zato pa sprašujem x;)x

meni sploh ni nič jasno, a mogoče zgleda kot da mi je? :eek:
to je samo pripomba na zgornjo vrstico, bi ful rada, da mi kdo kaj razloži o tem, pa nekam ni interesa. pa saj nisem užaljena, niti jezna ne. sem se pa spomnila na ene sanje izpred novega leta. sem sanjala, da me ljudje sploh niso videli in/ali so me kar "dali na ignor" :xx!:


preroške sanje očitno :sori: x:Dx x:o)x

je že za nekaj dobro (kdo bi vedel-mogoče pa res) x:Dx


:inocent: :inocent: :inocent:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#53 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. januar 2004, 14:55

pa si zato ti videla druge!! - mene x;)x x:Xx

what you'll give is what you'll get! x:Ix

#54 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. januar 2004, 14:59

x:Dx x:Dx x:Dx

xsrcx pa kaj mi to pomaga, če hočem razumeti svoje x:Xx

seveda je bilo zanimivo brati odgovore, saj tega ne zanikam x8Dx x;)x


marsa, a maš ti kaj časa/volje za odgovor na moja vprašanja x:Ix


:inocent: :inocent: :inocent:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. januar 2004, 15:27

Ne, Amis, v tem trenutku ni ne volje, nikakor pa ne casa - sicer bi ti (najbrz) že odgovorila.
Delam nekaj drugega, kjer moram razmišljati o položajih in kako bom to povedala zainteresiranemu, pa na forum uletim si zbistrit glavo malo, in se mi ne da se tu totalno posvecat necemu enakemu, podobnemu.
Pa se en aspekt je - skorajda si ne upam vec odgovarjati v forum astrologija, ker ne morem zgolj podati komentarja, mnenja, ampak moram vedno nekomu govoriti nekaj - razlagati..
To se ti pa ne da vedno, sploh ce si ravno interpretiral ene karte (in te cakajo se 2 - 4 - odvisno koliko casa bo).

Tele tocke niso tako bistvene, da bi jih ta hip nujno rabila vedeti oz. njihovo interpretacijo, jaz pisem to iz glave in se mi ne da vedno enako skoncentrirano misliti na nekaj, sploh ce sem sredi necesa drugega.

Sory. Hvala za razumevanje. :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. januar 2004, 16:07

.......itaq.........

......mogoče bo pa kdo drug na volji........





:flower: :flower: :flower:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#57 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. januar 2004, 17:05

Mogoce. :)
Hvala za razumevanje. :vio:
Mogoce pa kmalu uletim in stresem nekaj odgovorov iz rokava, ti pa se medtem lahko posvetis v se kaj, kar te tudi zanima. x:Xx x;)x
Ali pa konec koncev kdo postreze s kako razlago, ki jo bo vseeno nasel kje na spletu.
Sicer si zaenkrat lahko pomagas z energijo znamenja in kaj naj bi potem pomenil priblizno duh tukaj...
Ko poznamo energije posameznih znamenj in planetarnih energij, si morda celo pri sebi tole sami interpretiramo.

Zaenkrat pa si lahko chekiras, kaj pomeni fortuna v hisah - nekateri astrologi itak dajejo prednost hisi, v kateri se tocka pojavi (kot smo videli).

Ma - saj bo najlazje ali pa najhitreje, ce kar:

Tocka duha v Kozorogu v tvojem primeru pomeni, da si odlocena in da tocno ves, kaj hoces in to navadno dobis. Stremis k temu, da materializiras ideje in nacrte, vcasih si v svojem temle stremenju nekoliko brezobzirna.. Pomeni tudi, da se tezko sprostis, tezko prepustis stvari njihovemu lastnemu toku (kar pa se 'vidi' tudi brez tele tocke, a ne?) x;)x
vendar:
ker je tocka fortune pa v ovnu, nagonsko ves, da moras tako postopati - nekoliko 'na silo'. Kar malo silis, pa se stvari zgodijo. xDDx
To je kljuc uspeha pri tebi.
(spet nisva rabili tock za pogruntanje tega, a je pa zanimivo, ker si prav zares takale - dosti odlocna, pravzaprav morda tudi egoist, a hkrati kul in pozitivna, da potem dosezes zadeve). x:Xx x;)x

Zdaj pa poglej, v katerih hisah je to, pa bos priblizno razbrala, na katerih podrocjih se to najbolj manifestira.



.... Tole, ker sem ze proti koncu drugih kart... x:)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#58 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 14. januar 2004, 18:17

sem ravno brala vse tele zadeve, pa prihajala vedno bolj proti koncu in me je vedno bolj zanimalo, da bi se jaz vprasala, pa si zdaj sploh ne upam!!
hm....!
mislim: je zanimivo, ampak imam malo iste probleme kot amis x:Ix
se pravi, ne razumem...oz. zelo malo.
pa zelo razumem, marsa, da se tebi ne da. saj se ti ze tako prevec da, prav neverjetno. tole kar je bobnar napisal... :palec: x:Dx x;)x
ampak bom dala vseeno moje tocke na plano, ce se bo komu kdaj dalo kaj razlozit, bom prav vesela. saj se ne mudi...

tocka duha v ovnu

fortune v devici

kulminantni planet saturn

vzhajajoci planet saturn

domicil jupiter


I wonder what that could be....?!

:eek:


pa lep vecer pa brez zamere x:)x x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#59 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 14. januar 2004, 18:18

ne ne ne ne ne! kulminantni planet mars!!!!!
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. januar 2004, 18:30

sem ravno brala vse tele zadeve, pa prihajala vedno bolj proti koncu in me je vedno bolj zanimalo, da bi se jaz vprasala, pa si zdaj sploh ne upam!! ...

x:Ix x:o)x xDDx x:px

Ceprav se morda na prvi pogled zdi, da je podobno, pa je pri tebi kljuc drugacen....
Se malo 'tepe' - ti bi tudi 'na silo' vcasih, vendar pa to ni dobro, sicer te nese v to, no saj to je OK, da imas iniciativnega duha, a ti pa bos, nasprotno, 'morala' ("ves kaj bi ti morala" xrolleyesx :o|o: :xx!: xrolleyesx ) oz. je kljuc do uspeha v vseh majhnih drobnih stvareh, ki jih zdaj morda sploh ne postekavas, vseh malenkostih, ki ti morda grejo ravno na živce.
Z majhnimi koraki - a z visokoleteco vizijo in pogumom. x:Xx :palec: x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 14. januar 2004, 18:41

joj marsa, kako si zlata!!! x:Xx

se ti sploh ne upam povedat, da ne razumem pol tega....!
je res tole, da ce kaj silim, ne gre, ampak me nekaj sili v to, da silim...ce razumes kaj mislim...? x;)x

imam vedno obcutek, da lahko samo s trdim delom nekaj dosezem, pa je zanimivo, da najvecje spremembe dosezem ravno iz trenutnega navdiha.
m epac preganja tale devica, zgleda...saj se ne spoznam, ampak tale kalvinizem sigurno prihaja od tam!!
to zadnje mi je blo pa vsec x:)x x;)x

hej, ful hvala, se bom enkrat oglasila na tarotu, se mi zdi, bi bil ze cas. ampak najprej si moram najt en job...
no evo, spet nekaj moram!


sem se pa ravno spomnila:
sem vceraj razmisljala, da bi sla k slogarci, ampak je draga, pa mi jo morala najprej vprasat, ce bom dobila job, in ce ja, potem grem noter in mi sloga, drugace pa pridem drugic, ko bo mela boljse novice!! x;)x x;)x :fiju: x:Dx x:Dx


marsa, super si! xsuperx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#62 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. januar 2004, 20:18

marsa hvalaaaaaaaaaaaaaa :palec:

ja, vidiš, je že tako; če samo čakam se nič ne zgodi. potrjeno večkrat z izkušnjami. kar se pa egoista tiče: iz tvojih ust v božja ušesa x:Dx

lahko je bit pameten, če se na področje spoznaš (bobnar x;)x ). saj sem na svojem tud ful pametna x:Dx .

zdaj si pa itak ne upam več spraševat dalje..................do prihodnjič x:Dx


tinka iskrene čestitke za pogum :palec: .......predvsem pa ful sreče pri jobu xsrcx x!x x!x ........eno tako super službo, ki ti bo pisana na kožo v čisto vseh pogledih (od duhovnega do finančnega in vse kar je vmes x:)x )



xsrcx xsrcx xsrcx


thx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#63 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. januar 2004, 20:48

x:Dx  x:Dx  x:Dx
xsrcx  pa kaj mi to pomaga, če hočem razumeti svoje  x:Xx
seveda je bilo zanimivo brati odgovore, saj tega ne zanikam  x8Dx  x;)x
marsa, a maš ti kaj časa/volje za odgovor na moja vprašanja  x:Ix
:inocent:  :inocent:  :inocent:

Ja no vidis; po tem kar ti je napisala Marsa, lahko razumes zakaj sem ti napisal, kar sem ti!!
Iz tvoijh postov in tega odgovora paje razvidno, da ti je Marsa interpretirala prav to, kar sem
kot astro laik ze sam ugotovil!
Pa ni 0 narobe, kljub temu sem ti malo podoben in te razumem.
Na tem forumu se je prav lahko nauciti sprejemljivosti, ce se je sploh da 'nauciti'.,
strpnosti in etc...
morda
so pa te tvoje 'kvalitete' lahko zelo primerne v primernih situacijah!! zatorej jih ni za odvrec,
zanikati ali celo obsojati; temvec morda primerno uporabiti...
bla bla ... pa sej ves! x:o)x

#64 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 14. januar 2004, 20:56

haj free x:)x

no hvala za tole. že vidim, da bo treba nik spremenit. mogoče bi bil boljši: zmaj, skala, rokimauntins, klopotača, težkometalci bend......skratka kaj v tem slogu x^x x:Ix :vragec: :V: x:px x;)x

vedno znova me preseneča zakaj večini bolj odgovarja videti mojo "močnejšo" plat. ko pa nisem ok in se izraža tista druga, nežnejša polovica so pa itak vsi tok scagani (ja, kdo bo pa zdej nas podpiral, nam pomagal, brisal noske... :xx!: x:Ix :inocent: ) :vragec: :vragec: :vragec:

morm si drugo slikco najdet.

A MA KDO KAKŠEN BULDOŽER NA ZALOGI? :eek:


ni blema, nism nč jezna x:)x x;)x


xsrcx xsrcx xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#65 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. januar 2004, 22:08

haj free x:)x

no hvala za tole. že vidim, da bo treba nik spremenit. mogoče bi bil boljši: zmaj, skala, rokimauntins, klopotača, težkometalci bend......skratka kaj v tem slogu  x^x  x:Ix  :vragec:  :V:  x:px  x;)x

vedno znova me preseneča zakaj večini bolj odgovarja videti mojo "močnejšo" plat. ko pa nisem ok in se izraža tista druga, nežnejša polovica so pa itak vsi tok scagani (ja, kdo bo pa zdej nas podpiral, nam pomagal, brisal noske... :xx!:  x:Ix  :inocent::vragec:  :vragec:  :vragec:

morm si drugo slikco najdet.

A MA KDO KAKŠEN BULDOŽER NA ZALOGI? :eek:


ni blema, nism nč jezna  x:)x  x;)x


xsrcx  xsrcx  xsrcx

Sploh ne, kar se mene tice; lahko recem, da je bilo prijetno, slisat topel glas, etc...
Morda, vsaj po sebi sklepam iz, od nekoc... ko sem kao nekaj hotel bit prijazemn pa to...
pa nisem dobil takega feedbacka kot sem mislil; potem pa mi je blo ze vsega poln k.,
pa sem bil pac tisto kar sem bil, kakor sem cutil; pa so bli vsi za, ker je bila za besedami energija!!!
pa ni vazno lahko samo usta odpres in reces -A-, pa je cutiti nekaj - energijo!!
Lahko pa takole 2 uri nakladas kot jaz pa nima haska, stekas!?

Folk, vsi mamo raj jajca pa ceprav se na nas derejo, kregajo, kar koli, sam da je z jajci!!!
..kot pa nakladanje in srkanje energije x:Dx x:Dx x:o)x

Marsin podpis zame tukaj primerno pove:
zvezde se ne sramujejo da so kresnice!!
no, sej to itak za vse vela!! x:Ix

ti pa si itak en del nas vseh tu gor!!! en del nas ki sili in hoce in to...
vsi mamo to v sebi!!! ti mas vsaj jaca to pokazat!! :palec:

#66 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. januar 2004, 07:37

x:Ix free, res si mi polepšal jutro x:Ix

očitno moj problem, da se kar naprej neki sekiram, ker sem pač taka kakršna sem. bo treba delat.....-na tem, še kar naprej in še malo in..... x:Dx .

oh ja, neverending stori x:o)x

pa dajmo, v nove delovne zmage x:Dx x;)x



:vio: :vio: :vio:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#67 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 15. januar 2004, 10:50

tinka iskrene cˇestitke za pogum :palec: .......predvsem pa ful srecˇe pri jobu xsrcx  x!x  x!x ........eno tako super sluzˇbo, ki ti bo pisana na kozˇo v cˇisto vseh pogledih (od duhovnega do financˇnega in vse kar je vmes  x:)x )



xsrcx  xsrcx  xsrcx


thx

hvala amis....se trudim--- :8):
bomo vidli, kako bo slo, ampak ni dosti od mene odvisno, razen dobre volje, ki jo pa imam, ker mi ti in tebi podobni tako lepo dvigujete moralo
xsrcx xsrcx xsrcx xegox xrosex xrainbowx xsrcbumx x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#68 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. januar 2004, 11:40

x:Dx


vsaj nekaj da dvigujem x^x

x:Dx

x:o)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#69 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. januar 2004, 15:03

x:Dx
vsaj nekaj da dvigujem  x^x
x:Dx
x:o)x

hm, ne vem ali naj to razumem kot cool ali kot nekaj zalostnega in klicoceka po spremembi?? x:Ix x:o)x
oz. kot izraz zelje.

#70 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 15. januar 2004, 15:21

po moje amis tezko sprejema komplimente...skromnst pa to... x;)x x:Xx :palec:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#71 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. januar 2004, 23:03

ja, to bo...skromnost moja FUL izražena vrlina x:Dx

free, pojma nimam-kaj pa vem, mogoče pa znam oboje x^x x:Dx


:inocent:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#72 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 21. januar 2004, 15:40

Pismu ej tolk casa me ze ni blo na forumu, da je marsa ze prav lepa postala na slikci... x;)x

Sicer pa men se zdijo tele arabske tocke ful tko, ogromn jih je, niso pa nevem kaj, k jih je tam ene 80, vsaj, pa so prakticno v vseh znamenjih, so pa zelo dolocene, in vplivajo na ozka podrocja, in ful mal, tk da ce je nekdo tak pa tak in ma fortuno al pa duh, kje drugje, bo se vedno priblizno tak pa tak... mrbit je razlaga pol mal pomanjkljiva ce to spusti clovek, ampak sama natancnost pa ne trpi nevem kaj, kt ce bi v juhco dal 1 gram soli manj...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#73 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. januar 2004, 16:01

O, El Nino - long time no see :palec:

Ni cisto takole, ves... ravno V TEM je finta - to so ravno razmerja med pomembnimi tockami charta.

Nimajo vse ribe z luno v ribah in asc sco tudi duha in fortune v sco, kot jaz... odvisno je od stopinj, ce je zelo na zacetku ali na koncu, lahko pade morda v Strelca nekaj ali v Tehtnico... A stekas?
No, ja, saj se nismo obesili na to, to so porpcki - gram soli se v juhi ne bo poznal, scepec janeza ali komarcka pa morda ze bolj. x;)x
No, pri meni je itak pravzaprav skoraj dolgocasno, ker imam vse ta pomembne v sco (logicno, ker se vse stejejo od asc, vse taglavne pa imam v ribi v aspektu, tako da so tam potem vse te tocke, kolikor odstevas, pristevas, merkur, mars, luno)...
Imam pa ravno hecne tocke recimo v Dvojckih tudi, pa celo v Tehtnici imam eno. x;)x (samo na 29:59)... :8):

Skratka, saj ni treba upostevat tega, ce ti ne sede... morda pa enkrat vseeno nenadoma postekas, aha, to je tole potem, ta tocka - saj se nisi cisto pravi ti, kakrsen se bos postal. ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#74 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 7. februar 2004, 00:33

Tocka Duha Devica 23°47`26

Tocka Fortune Strelec 28°52`24

Kulminantni planet Venera 23°36`31

Vzhajajoci planet Jupiter 01°37`53

Domicil Mars 1.hisa


Pliz, pliz, pliz!

Že nekaj časa iščem prijazno osebo, ki bi interpretirala mojo karto, dajte vsaj tele točke. xDDx

Pliz, pliz, pliz

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#75 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2004, 10:13

To ni 'vsaj' - tocke lahko interpretiramo, ko ze poznamo ostale polozaje in ko delamo 'povzetek' - ko imamo celotno tezho horoskopa ze.
Zaenkrat se ukvarjaj s tem, kar na LN izracunu (ali pac kjerkoli si to racunas) JE - ze to je povsem dovolj - zakaj prehitevati.
Grem stavit, da se svoje 'obicajne' (zate 'dolgocasne' Sonceve Device - dolgocasne zato, ker 'ze vse poznas' :o|o: - sploh ne stekas v vseh niansah - kaj ti bo Duh?)

Sicer pa - analiziranje ubija spontanost, hitrost naredi analiziranje povrsno. (*moj komentar na tvoji tocki - kaj pa zdaj? Ti bi ziher hotela slisati vec, a to je to - srz... bistva ne podajas na 5 straneh besedila).

:palec: x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0