Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Deset božjih zapovedi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
440 komentarjev na to temo

#101 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2005, 13:02

Kaksna cudna je ratala ta tema. :|||
Mislim da ni treba tolk na osebne nivoje spravljat.

*

Nekaj casa je bila pa zlo dbest debata, se posebej so mi bili vsec neki principesini ali gandalfovi 'dodatki'. :palec:

Dajmo rajs nadaljevat v taksnem duhu. Brez veze se je obkladat s tem, kaksen je kdo. Saj je vseen, kaksen je. Pomembno je, kaksni smo mi sami.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#102 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 19. april 2005, 13:05

sej maš prov u bistvu x:Ix sam težko se je za jezik ugriznt če ti pride nekdo s tako....vsaj men :inocent:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#103 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. april 2005, 13:05

Sam vedno kak njun post komentiram, ko se znajdem v kaki dilemi.....ga torej preberem in razmišljam o njem, pa napišem pomislek, seveda tud mal provokativno. Nazaj namest odgovora dobim, da sem kao zgubljen, na prenizkem duhovnem nivoju al kaj podobnega. Le zakaj? :o|o: Pa nimam popolnoma nič proti njima, prej nasprotno. xsrcx x:)x :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#104 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2005, 13:11

ves kaj je tud... tisti, ki se ukvarjamo z ljudmi mal na tak nacin, pridobimo nek tak nacin in ga pol 'uporabljamo', vedno in nezavedno, ki je pravzaprav mal pokroviteljski - to opazam tud pri sebi..
Se ti kar normalno zdi, da ti zdaj kao poves, onemu razlagas, ga ucis.
To pa zato, ker si vajen, da se k tebi hodi po mnenje, nasvet itd., in potem se pac tako obnasas.
No tko to jaz vidim.

A kot receno, pustmo to, saj sem napisala, da bomo razdrazeni, brez veze se je drkat pa skregat pa posplosevat, potem se pa vcasih 'ne da it nazaj'.

x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#105 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 19. april 2005, 13:14

xrosex xegox Pastir je zdaj stari modrec z okroglim trebuhom xDDx ki predstavlja izobilje iskušenj... :o|o: Vrača se v mesto, na tržnico, kjer deli z ljudmi vse,kar premore.... x;)x Vroki drži palico prave volje x:Ix in vinski vrč, znak Zanosa....,ki ga ponuja mladeniču...Modrec in mladenič nista nasprotji xDDx , pač pa sta različna aspekta iste resničnosti... xegox xyiyax
Drevesa okoli mene so živa...Življenje nas obkroža in se pretaka skozi nas xsrcbumx xloveyx xhypnox , zato ne smemo bežati pred njim, tudi smrti se ni treba bati, saj je naravni del kroženja xegox v spreminjajočem se svetu.....katerega delček smo... xhypnox xflirtx
In pravi bodo razumeli smisel.... xpartyx xpresentx xscratchx xsrcbumx xyiyax :P

#106 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. april 2005, 13:17

Sam sem pač prepričan, da veliko vem o ljudeh, veliko se ukvarjam z njimi, veliko delam z njimi, tud na mal mejnih nivojih, po mojem mnenju kar velik znam in zato pač še zdaleč ne kupim vsega... x;)x

Ne, ne. Sploh se ne kregam in ne jezim. Res ne. In do njiju sploh ne gojim negativnih čustev, saj zato se mi pa zdi smešno, ko naletim na tak odziv včasih, mal presenetljiv..... :o|o: V bistvu ju zlo rad berem, do njiju prej čutim simpatijo kot kaj drugega... x:)x :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#107 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. april 2005, 19:16

Ah, nima smisla, ti pač meniš, da lahko tu meni lekcije daješ, jaz pa pravim, da mi jih ne moreš. x;)x In da se najini "dejavnosti" v tolikočem križata, da o nekaterih "križanih" stvareh vem vsaj toliko kot ti, verjamem, da ponekod tudi več. Svojo podcenjevalnost si za klobuk vtakni in se pač pogovarjaj s tistimi, ki ti bodo ponižno sledili. x^x

Pa še to. Provociram, da bi kaj zvedu, v mojih postih ni podcenjevalnega odnosa do tebe (v tem konceptu je sta bila tudi uporabljena 2. in 3. razred), razen če so to zate posti, v katerih te opozarjam na tvoj podcenjevalni odnos. x;)x

Vidim, da se ne znaš videt. x;)x Tudi ok, sedaj to vem, pa ne bo več frke. :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#108 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 19. april 2005, 19:28

xscratchx xegox hm, EGO , EGO treba zbit.....Zato pa SMO TAM KJER SMO... :shuriken: kar se Prava tiče......nič osebenga..... :medal: :ochko: :OO!:

#109 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. april 2005, 19:33

Čak mal....kter ego....Mickov, tvoj, Vrbin, nas vseh? Verjetno misliš to zadnje. x;)x :palec:

Pravo pa je veda, znanost kot vsaka druga. Edina razlika do ostalih ved je, da se ama baš pri nobeni drugi ne najde tolk znalcev, ki vedo pravu streč bolje kot mi pravniki sami. x;)x :xx!: x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#110 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2005, 19:34

nehajte no, pliz.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#111 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. april 2005, 19:36

Daj, a resno misliš? Pa saj samo razpravljamo, ni hudega, mar ne? :8):
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#112 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. april 2005, 19:38

ma ja, saj imas prav.. :palec: x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#113 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. april 2005, 19:44

slišala ful žalostno novico...namreč to, kdo je izvoljen za papeža.....nekam se navezuje na to temo.....dobrodošel srednji vek.... :o|o:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#114 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 19. april 2005, 19:49

<{POST_SNAPBACK}>slišala ful žalostno novico...namreč to, kdo je izvoljen za papeža.....nekam se navezuje na to temo.....dobrodošel srednji vek.... :o|o:

xDDx in kdo je izvoljen za papeža, da si tak žalostna x?x

#115 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. april 2005, 19:50

konzerva-tivec :vragec: x^x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#116 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 19. april 2005, 19:56

xrosex xscratchx xegox Sami sebe ustvarjamo s krepostjo svojih misli, :8):
ki si jih izberemo in vzpodbujamo; x:)x
tak razum je mojster tkalec, :palec:
tke tako svoj notranji značaj kot zunanji splet okoliščin
in tako lahko tisti, ki so do zdaj tkali nezavedno in
v bolečini, tkejo prosvetljeni in srčni. xDDx xsrcx

xegox xsrcbumx xyiyax

#117 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. april 2005, 19:58

Oooo, zelo dobro, spet nekaj kar mi je všeč, zelo. x:)x :palec:

Sam mislim, da nov papež, kdorkoli in kakršenkoli.....ne bo tkalec mojega življenja. x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#118 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 19. april 2005, 20:02

<{POST_SNAPBACK}>Oooo, zelo dobro, spet nekaj kar mi je všeč, zelo.  x:)x  :palec:

Sam mislim, da nov papež, kdorkoli in kakršenkoli.....ne bo tkalec mojega življenja.  x^x

xegox xhypnox xsmx no vsaj tokrat dobr in pozitivno misliš x:Dx ..... :mex: xscratchx xokx xwizardx :wOOt: x;)x

#119 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. april 2005, 20:15

:eek:

E, to me žalosti. :C: K ne vidiš, da še zdaleč ne sam "vsaj tokrat dobr in pozitivno mislim". x^x

x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#120 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 19. april 2005, 20:17

<{POST_SNAPBACK}>:eek:

E, to me žalosti.  :C: K ne vidiš, da še zdaleč ne sam "vsaj tokrat dobr in pozitivno mislim".  x^x

x;)x

x:o)x Edino važno je kaj TI misliš in ne drugi..... x:Ix x:)x

#121 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. april 2005, 20:26

<{POST_SNAPBACK}>Oooo, zelo dobro, spet nekaj kar mi je všeč, zelo.  x:)x  :palec:

Sam mislim, da nov papež, kdorkoli in kakršenkoli.....ne bo tkalec mojega življenja.  x^x



saj tragično je pravzaprav to, da bo vplival na pridige župnikov, ti na svoje vernike in tako na ljudi okoli nas... in s tem posredno na nas....a ni to prefrigan sistem...
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#122 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. april 2005, 20:29

<{POST_SNAPBACK}>x:o)x Edino važno je kaj TI misliš in ne drugi..... x:Ix  x:)x


A, to vem x:)x :palec: . Sam me vseen žalosti mal, da ti ne vidiš....... x;)x xnckrivx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#123 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. april 2005, 20:32

nič posebnega , vrba...mal slabo prebavljam konzervirano hrano.... x:Dx x:Dx x:Dx ...moj organizem je razvajen, pa mu je frišno bolj všeč.... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#124 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. april 2005, 20:34

<{POST_SNAPBACK}>Joj, pa otrocki, kaj je zdaj!  :O:  Kaksna nasprotja v izrazanju. "Te ne podcenjujem, sam ti ne znas vidit, sam ti podcenjujes, ti menis, da mi lekcije dajes, pa ti pises tak kot v drugem razredu...." <-- to so vse podcenjevanja.  ... v resnici me pa ti sploh nisi sposoben ocenit, spoznat, razumet.  No, mogoce bo boljse, da se poskusas zadrzati in ne reagiras vec na moje pisanje. Ce nimas toliko kontrole o sebi, pa naredi ovink, ko bos videl tisto zeleno drevo tamle na levi strani. Me ne moras imeti rad, nikakor pa se ne trudi to  x:o)x  x:Dx
Ko pa bos spoznal sebe, potem bos spoznal tudi mene.  x:)x in bos vedel da nisem jezna na tebe, da pac zelim, da se drzis mojih mejnikov: do sem in nic dalje. 
kako pravijo Kitajci: ti zelim dolgo zivljenje in rumene zobe  x:Dx


:wOOt: :wOOt: ................ x:Dx

Brez veze, da površno in tako izven konteksta citiraš moje poste.

Ne, jaz te imam net-rad, zakaj te ne bi imel? Zato, ker ne maram tvojega pokoroviteljskega odnosa? Ne, to je pač del tvojega karakterja, jaz te maram zarad drugih tvojih misli..... x;)x

E, vidiš, tudi jaz želim, da se držiš mojih mejnikov xcivx Še prav vzpodbudiš me, da jih postavim, ker mi jih ti sama tako strogo postavljaš. Kljub temu, pa se rad pogovarjam s teboj..... x:)x x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#125 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 19. april 2005, 20:41

<{POST_SNAPBACK}>A, to vem x:)x  :palec: . Sam me vseen žalosti mal, da ti ne vidiš....... x;)x  xnckrivx

xDDx jaz vidim , še predobro, ker gledam s srcem x:Dx IN dobro gledam brez očal x8Dx in berem med vrsticami... :vragec: sicer pa ZAKAJ BI tebe to moralo žalostiti.....JAZ sem JAZ in TI si TI xDDx Kdaj boš dojel... x:Dx :vragec: xDDx x:o)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0