Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

4 elementi - zivljenje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
107 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 19:21

ne, jih mam 11*, sam mam 10 konjunkcij, to je men tko kot opozicija (teh mam pa tud ene 4, 5 in to mars pluton pa tak x:o)x).....
ja saj vem, kaj si mislil, sam hocem *razbit* tele pojme o vodi, ki ni sam v tem stos...

jaz mam 4 zemlje, pa zato (mi *bolj 'laufa'* x;)x x^x (venera, uran, mc, pluton, pa venera je v 6., pluton pa v 10.)

(*sonce/asc, luna/asc, merkur/asc, mars/asc, sonce/neptun, luna/neptun, merkur/neptun, mars/neptun, venera/uran, venera/pluton, venera/mc)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2005, 19:29

(*sonce/asc, luna/asc, merkur/asc, mars/asc, sonce/neptun, luna/neptun, merkur/neptun, mars/neptun, venera/uran, venera/pluton, venera/mc)

..jao mami... :eek: :eek: :eek: :eek:

jest pa sam 3 3-gone... :C: :C: :C: ... merkur-asc., merkur-uran, venera-pluton...no ce sm mal radodaren pa si "mal" vecji orbis prvoscim(8 st.) med vladarjem asc. in soncem..mam pol se sonce-pluton..mam pa vec kvadratov kt ti-7...in to zlo fino zajebane... hvalabogu da mam kar neki zemlje... :xx!: :xx!: :xx!:

konjunkcij pa na mors jemat kot opozicije... no kaxne ze..kt npr mars-saturn....:xx!: pa te fore... kaxne so prav fine...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 19:32

no ne vseh, sam s to mocjo delujejo, to sem mislila, vsekakor tud slucajno niso recimo <sam> *dobre*, dalec od tega, pluton/mars se obnasa cist tko kot opp. (poznam velik primerkov - pa tud v naravi).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2005, 19:34

no ne vseh, sam s to mocjo delujejo, to sem mislila, vsekakor tud slucajno niso recimo <sam> *dobre*, dalec od tega, pluton/mars se obnasa cist tko kot opp. (poznam velik primerkov - pa tud v naravi).

..keri aspekti so pa drgac najpogostejsi v naravnih katastrofah??
..pluton konj. mars ma moja mat...in res deluje kokr opozicija...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 19:40

x:Dx x;)x
je tak zemlejski, nic ribje lahkoten, pac pa prej zemeljsko zatezhen, od vode pa kvecjem rak (pa seveda saturn v ribah - direkt samo tle ga ma lohk x:Dx)

*

samson - masr pluton, luna pluton, jupiter pluton... pa sonce...
saturn mars.. in tako dalje.


(ja, vem, mars/pluton, velik mojih frendov ma mars v devici pa je pluton zraven, no pr men je pa enako, rushilno pac, tele moje zadeve nestrpne so v glavnem to, pa seveda tud luna pol se zraven pa sonce pa merkur na marsu, pa na ta nacin se vse potegne v opozicije in pol se uran....)...

da mal povezem na elemente, ogenj torej dobim ven mal tud v konjunkcijah, ne stekam pa, kje dobim zrak (se mi zdi da sem se kar zracna, rpavzaprav, glede na vse tole... mam sam en zrak, pa se to sam saturn, ki je pa tud v 3., sam v 7. in 11. pa nimam nic)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2005, 19:47

ja sej moja mat ma v devici-in to cist exaktno par minutk orbisa...

eh sej ti neki zraka dobis s trigonom asc.-merkur..po mojem???
sam jest pa niamm totalno nic ognja..pa se mars v konj. s saturnom... da ga zadusi...a mislis da luna konj. jupiter daje kaj ognja??to je edino upanje za neki ognja... x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#57 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 6. november 2005, 19:50

huh jst od elementov tud nimam skor nc ognja... sam jupiter pa venera v konj. pa še tedva sta na zadnjih stopinjah ovna... (28°pa 29°) se prav prehajata že u drug znamenje :o|o:

#58 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 20:03

jasno samson!!! itak, jupiter v konjunkciji (pa ce je tud s saturnom) vedno daje spon <no v primeru konkretno saturna res pac manj>... morda ne odtehta cist, vendar ga tud nihce drug skorajda ne odtehta (v smislu da bi ublazil, zatrl itd. njegov vpliv), jupiter je neverjetno mocen, pa ceprav generacijski v bistvu, dost oddaljen (sam je velik, pa tud zato).

ja, morda <kompen. za zrak> (je clo eksakten - merkur/asc, kot tud venera/uran, no ta ni tolk zracen, mal pa je x;)x).. pa se kaj, midpointi recimo (malo morje v dvojckih)...

*

aisha, odvisno je tud od planeta oz. nebesnega telesa oz. tocke - ce je luna na 29, bo bolj prehajala v nasdlednjega, ce pa je neptun, bo pa se dolg v tem znaku...
jupiter komot stejes, tud venero...
kako lohk reces, 'skor nic ognja', pol pa venero pa jupiter not??? x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#59 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 6. november 2005, 20:13

aja sej maš prov... s te strani nism pa še nkol gledala :inocent: , jupiter dokaj dolg prehaja iz enega planeta v drugega ja.... no sej neki ga mam no xDDx sam vseen ne velik... bi ga lohk blo mal več no.... pa še z ognjenimi hišami je bol slabo... skor nč not, razen v deveti neptun.... drgač pa tud glede jupitra pa venere... čeprov sta v ovnu, sta pa v 12 hiši :o|o: no ja sam bolš mau kot pa nč x^x

#60 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2005, 20:16

..ja sej neki ognja tale jupi more dajat ...sploh ker je z dusco(luno) skupi, pa se oba v konj. z MC-jem.. :8):
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#61 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 20:24

pih a se hecas, Aishah, venera in jupiter v 12.? pha! x8Dx
pa to je mega!!! xsuperx
sam si pa res ribja (aja, a si pol al nisi x;)x - si tam neke rojstne dneve, pa si me cist zmedla, zdaj pa sploh ne vem vec... xDDx)

*

samson, jasno, saj to sva ze obdelovala, tega tvojega jupitra na luni.
in se nekaj ti zaupam, ko vidim, da... hm, no sori, a se mi zdi, da nisi cist *postekal* elementov... ti *vedno* (to je pac zemeljsko) tlacis v ene okvirje, premal vode sfuras, zaktiviraj tega sco, ce ga ze skoz tolk furas...
no, hocem pa rect, ti mislis, da ti je zrak... izhod, nekaj kar je treba furat, sam se motis... voda je tist, kar moras furat, zrak pa ti res da daje sirino, sam za globino je NUJNA voda.
ne recem, da je nimas... globine... sam, kot sem rpej rekla... mal razmisl o elementih .... to je vsakomur dolgcajt, siba dalje, v.... 29. stopinje, tkvadrate, kirone, kacjenosce... zalost pa je, da se ne steka osnovnih for, kot so denimo elementi, polarnost, KVALITETA znamenja... in tako dalje.
ne da ti ne stekas, pac pa, rpemal se v osnove daje pozornosti.
mars je rdec, je energija, pol pa lohk na VSE prevajas... ce poznas osnovne energije...

zanimivost:
ful ovnov je bledih, s tenkimi laski, brez energije, nizek pritisk.
Ogenj pa to. xyesx

tko da - ni vse tko kot se zagleda na prvi pogled. ;) xyesx
vcas pa je tocno to. :P

xyiyax
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#62 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2005, 20:35

samson, jasno, saj to sva ze obdelovala, tega tvojega jupitra na luni.
in se nekaj ti zaupam, ko vidim, da... hm, no sori, a se mi zdi, da nisi cist *postekal* elementov... ti *vedno* (to je pac zemeljsko) tlacis v ene okvirje, premal vode sfuras, zaktiviraj tega sco, ce ga ze skoz tolk furas...
no, hocem pa rect, ti mislis, da ti je zrak... izhod, nekaj kar je treba furat, sam se motis... voda je tist, kar moras furat, zrak pa ti res da daje sirino, sam za globino je NUJNA voda.
ne recem, da je nimas... globine... sam, kot sem rpej rekla... mal razmisl o elementih .... to je vsakomur dolgcajt, siba dalje, v.... 29. stopinje, tkvadrate, kirone, kacjenosce... zalost pa je, da se ne steka osnovnih for, kot so denimo elementi, polarnost, KVALITETA znamenja... in tako dalje.
ne da ti ne stekas, pac pa, rpemal se v osnove daje pozornosti.
mars je rdec, je energija, pol pa lohk na VSE prevajas... ce poznas osnovne energije...

zanimivost:
ful ovnov je bledih, s tenkimi laski, brez energije, nizek pritisk.
Ogenj pa to. xyesx

tko da - ni vse tko kot se zagleda na prvi pogled. ;) xyesx
vcas pa je tocno to. :P

xyiyax

verjetno res nism postekal... tale astrologija je zame prezapletena... xnckrivx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 20:40

x:Dx x:px zgleda. x:px
jp,. premal vode, saj ti rpavim. :vragec: :frog:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2005, 20:42

x:Dx x:px zgleda. x:px
jp,. premal vode, saj ti rpavim. :vragec: :frog:

...dolga leta sem se trudu, da sem zatrl to vodo... ne bom zdej s5 tega obuju...rajs neumn kokr pa jokica... x:Dx x^x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#65 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 20:47

saj ni vedno jokica pusi..
vcas je jokica tista glih, ki ma jajca in vse tole. xDDx

jokica je vcas jokica, vcas je pa strastna sam... ce pa zadrzujes, zadrzujes vse, ker je vse povezano.

oni ki nima smeha, ne more met ognja. :)
oni ki ma sam smeh, nima vode.
oni ki fura sam racunico, ma situacijo: sreca v kartah, nesreca v ljubezni - logicno, ker je vse vlagal v to.
in tako dalje.

zato se pa osebno *navdusujem* nad sco - ker je ognjena voda, poleg tega pa se zemeljski... kaj ces boljsga...
je pa res, da mu zraka manjka.

:)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#66 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2005, 20:52

jokica je vcas jokica, vcas je pa strastna sam... ce pa zadrzujes, zadrzujes vse, ker je vse povezano.

:palec: cist res...vem...pa vseen zadrzujem...na tem bi blo fajn kaj nardit... jebat ga ziheraska zemla... :o|o:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#67 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 20:55

aha... to je pa spet novo poglavje. :P

men je pa vsec moja zemlja. x^x
tud ognja bo cist zadost (sploh pa dons <ko sem se nemarno spekla>). :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#68 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2005, 20:56

<ko sem se nemarno spekla>

PHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!...evo pa smo popihal... :8): :8):
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#69 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 21:00

x:Xx super, ze cutim hlad. :zoro:

x:Dx x:px x;)x :vragec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#70 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2005, 21:06

x:Xx super, ze cutim hlad. :zoro:

x:Dx x:px x;)x :vragec:

..to je zato, ker mam jaz tolk vode v zraku... x8Dx (vlage)... skor tko kokr bi si nardila obkladek, a ne???... in pol jest nimam vode??? :o|o: :o|o: x8Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#71 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2005, 21:30

x:Dx no recimo, evo... ajde... x:px

pa je res mal boljs, a vidis, vsa ta tvoja hladovina je zgleda kar ucinkovala. x:Dx x:px :vragec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#72 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 7. november 2005, 09:59

aja sej maš prov... s te strani nism pa še nkol gledala :inocent: , jupiter dokaj dolg prehaja iz enega planeta v drugega ja.... no sej neki ga mam no xDDx sam vseen ne velik... bi ga lohk blo mal več no.... pa še z ognjenimi hišami je bol slabo... skor nč not, razen v deveti neptun.... drgač pa tud glede jupitra pa venere... čeprov sta v ovnu, sta pa v 12 hiši :o|o: no ja sam bolš mau kot pa nč x^x

Verjetno res samo "mal bolš kot neč", ker drugače si s tem ognjem ne moreš kaj dosti pomagati. Tvoj Jupiter se res sicer še nahaja v Ovnu, ampak je istočasno v 12. hiši, torej "svoji" hiši, kar daje njegovi vrednosti neprimerno večji poudarek kot nahajališče v Ovnu. Nič kaj dosti ognjeno torej.
Z Venero je situacija še malo bolj "jasna". Tudi ona je na samem koncu Ovna ter v 12, hiši, vendar gre pri njej za dva pomembna dejavnika: 1. Venera je bistveno hitrejša od Jupitra in se v sosednje znamenje preseli razmeroma hitro, in 2. znamenje, v katero se seli, je BIK, se pravi njena lastna vladavina, kar pomeni, da na zadnjih stopinjah znamenja, v katerem se ne počuti najbolje, in na pragu lastnega znamenja pridobiva neprimerno več zemeljske energije kot pa (še) ima ognjene zaradi tega, ker je tehnično še v Ovnu.

Pod črto, ne glede na dva elementa v Ovnu računaj, da si z "ognjem" bolj na kratkem.

Če gledamo samo tehnično, potem nimamo težav z oceno, saj za nas to dovolj dobro napravi že program na računalniku, če pa hočemo početi vse skupaj malo bolj resno, pa pridemo do tega, da je treba upoštevati kar veliko dejavnikov. Če jih ne, potem gremo v napačno smer.

x:)x

#73 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. november 2005, 10:03

vidis jaz pa ne jemljem tako da hisa ze skompenzira.....
men se planeti v 12. hisi ne zdijo kompenzacija za ribe....

iz mojih izkusenj pa zelo redko sonce v 10. deluje kot kozorog (vendar v tem primeru bolj, psoebej ce je v konjunkiciji z mc), venera v 5. kot lev in tako dalje.

ze pri men se zacne tole 'nedelanje' - imam namrec stelij v 4. - pa nisem niti mal kakemu raku podobna.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#74 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 7. november 2005, 10:08

pha, skor 100 psoto sem bla, da ma luno v kozorogu, ja, saturn v ribah, to ni glih super, je vec folka iz te generacije mel takele teznje pa stose pa smiljenje.
ja, smiljenje, jokastost taksna, to ze (ribi), sam ne s tako tezho blazotno (no saj, luna v raku x;)x x:px)

men ni nic kaj dost ribji, nima nic... hm, 'ocarljivosti', riba ma dostkrat to, sploh pa glasbeniki, ki torej ma moznost izfurat tole custveno plat...
pluton v 12., pa kaj - mitja ga ma tud.... (pa tud luno v raku xDDx)...

veliki vodni trigon, ce prav vidim!!!
pha, pol pa tole... :o|o:

Sorry šefica, parkrat orenk mimo!

Kako pa naj izgleda "ribji", če ima pa Urana na ASC?! Ne gre. Izgleda drugačen od tistega, kar bi pričakovali - čisto po pravili.

Nima Lune v Kozorogu? Seveda ne, jo pa ima zato v deseti hiši, Sonce pa v šesti - VI in CP, zemlja, hladnost, vsekakor podobno "nečemu v Kozorogu".

"Veliki trigon"? NE! ---> ZMAJ! In to "zmaj" za v knjigo! Uran na fokusni točki. Tu ne upoštevamo "velikega vodnega trigona", ampak "zmaja". Ker deluje na čisto drugih principih.

x:)x x;)x

#75 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. november 2005, 10:12

ne ne, nisem mislila nikogar konkretno - uran na asc in to, govorim sam o energijah znamenj, ki naj bi jih dobili z udelezbo v eni hisi.
Nisem imela konkretnega primera v mislih.

Moj sin ma sam merkur v ovnu, pa nobenga druzga ognja, pa definitivno ne morem rect, da ma pomanjkanje kakega ognja.

venera in jupiter v ovnu seveda (po mojem osebnem mnenju) odtehtata hiso, v tem primeru 12. ne more 12. hisa bit mocnejsa kot ogenj.
sicer pa to pomeni ze to, da je itak ta energija tega ognja malce vodno obarvana - sam ni pa to voda. xyesx

aja sory, ti govoris o Kurtu Cobainu.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0