Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

kako greva skupaj?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
909 komentarjev na to temo

#1 -Anna-

-Anna-
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 20. april 2005, 18:53

Ojla!

Bi mi prosim kdo znal povedati, kako se ujema par z naslednjimi karakteristikami:

čas in kraj rojstva:

ona: 7. 3. 1980, 10.50, Kranj
on: 13. 7. 1980, 22.40, Kranj

Ali pa če mi lahko svetujete, kje lahko to vprašam?

Zelo veliko bi mi pomenili vaši odgovori in najlepša hvala!

Lp, -Anna-

#2 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 21. april 2005, 06:54

Ne čudim se, da sta si všeč. Lepo dopolnjevanje.
Dvomim pa, da se bosta skupaj postarala.
Niti Mars niti Neptun na vrhovih 7.hiš ne obetata nič dobrega v partnerstvu.Žal. xsrcx
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#3 -Anna-

-Anna-
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 21. april 2005, 16:20

hudoo!

Naj bom zdaj žalostna??? hmmm

#4 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 21. april 2005, 16:22

Zakaj bi bla pa zalostna???Enjoy it while it lasts.Mogoce se pa moti kolega astrolog, pa bost vseen do konca skupi. :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#5 -Anna-

-Anna-
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 21. april 2005, 16:25

ooo, kako upam, da imaš prav!!!! :2src:

#6 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. april 2005, 16:34

Jaz bi pa rekel, da je to zveza, ki se je morala zgoditi, korist bo pa imel "on" x;)x

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. april 2005, 16:43

* ne delam primerjalcev ravno zarad tegale....

ne se prevec ufurat, Anna, skoda ker sploh 'vrtas' po tem, zdaj te bo pa se bolj grizlo in ti ne bo dal mira in nehote bos vcepila mal te kode v vajino zvezo.

Pa se nekaj - kdor isce resnico, jo mora znati prenesti.
(*s tem da se je cist kul zavedat, da je resnic 100).
recimo lohk je tud taka, da TEBI ne bo vec pasal cez cas in se ti bo zdelo smesno, da si hotla bit s tem clovekom za vekov veke. :) ;)
Lohk pa da bosta skupaj, pa si bosta rekla, evo vidis, pa sva previharila viharje, pa celo slabo so napovedali najini zvezi.

Torej bo kot bo - ziher pa ni odvisno od tega, kar ti nekdo RECE.

Pa dobrodosla. :vio: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 -Anna-

-Anna-
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 21. april 2005, 16:46

Pa še to, g. astrotalisman!

Lahko pokomentiraš svoje izjve - predvsem to zadnjo. S čim utemeljuješ svoje mnenje?
In kaj lahko storim za boljše stanje - predvsem daljnoročno gledano?

Lepa hvala za odgovore!

lp

#9 -Anna-

-Anna-
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 21. april 2005, 16:48

In, Marsa, tebi pa hvala za lepo dobrodošlico - in predvsem za tolažbo!!!! Veliko mi pomeni! :2src:

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. april 2005, 17:02

:palec: x:)x anytime... x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 21. april 2005, 19:26

<{POST_SNAPBACK}>Pa še to, g. astrotalisman!

Lahko pokomentiraš svoje izjve - predvsem to zadnjo. S čim utemeljuješ svoje mnenje?
In kaj lahko storim za boljše stanje - predvsem daljnoročno gledano?

Lepa hvala za odgovore!

lp


Pozdravljena, Anna! Temu nazivanju z gospodom bi se lahko izognila.
Primerjava dveh kart je dovolj obsežna, tako da je ne bi opisoval na forumu.
Najbolj fino bi bilo, da bi se pogovorila iz oči v oči ali pa vsaj po telefonu.
Ali si za to? x?x xsrcx
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#12 p!sces

p!sces
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 122

Objavljeno: 21. april 2005, 23:56

O hudo.
A nismo tu, da spoznavamo in se ucimo iz izkusenj? Ce bos vse vedla, nima smisla zivet. Lahk si kr vrv kupis za dedka mraza.

Sledte obcutkom, pripeljal vas bodo VEDNO tja, kamor vas MORAJO in nic nebi mogl bit bolj pravilno, kot to, kamor boste pristal. Pa tud ce sprava zgleda mim.

L.
in the beginning there was Nothing... and Everybody was happy.

#13 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 22. april 2005, 06:13

-Anna-, kar ene par lepih odgovorov si dobila tu, upam, da ti pridejo prav. "G. astrotalisman" se ni nič kaj zmotil. Ampak zaradi tega res ni treba naročiti štrika dedku Mrazu. Vse bo še v redu. Po moje se bosta precej kasneje spet srečala in bo zelo pestro (pa malo skrito pa to).
Ampak za skupno življenje pa to ni. Preveč ogroženosti bi prišlo ven.

Uživaj in dobro se imej pa uči se na izkušnjah, pa bo vse v redu. Glede na to, da si kljub vsemu Riba in da imaš v horoskopu vidnih nekaj zeloooo visokih pričakovanj glede ljubezni, bi se bilo čisto dobro malo skulirati, drugače te bo v življenju še orenk drmalo ...

:palec:

#14 -Anna-

-Anna-
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 22. april 2005, 17:15

no, ja, saj...
mi je že kar "mal" žal, ker sem sploh drezala... No, "mal", jaz bi temu rekla ZELO! Ni blo v redu tole... Ne, res ni blo! Že par dni mam zdaj takega mačka v glavi, da ne vem no... al pa je to sam luna... ;-) pa ne sam zarad tegale tuki, ampak na sploh... kr neki...
Je šel moj dragi za en teden v Italijo s faksom, pa sem sklenila ta čas dobro izkoristiti in razmisliti o vsem - tudi o naju, ker jaz pač ne vem še čisto dokončno, ali sem sploh za zvezo ali pa bom uresničila mojo željo, da bi bla sama... tako da, Bern - biti samski ni ravno zelo zahtevno glede ljubezni ali pač?

Pa astrostelman in lunca - Hvala obema, a jaz ga hočem ljubiti čez vse, zelo se bom trudila, ker hočem... Itak pa nimam keša, da bi ga kar takole mal za btw okrog delila, sorry...
Saj ste super forum, ampak a sploh kdo ve, če je sploh karkoli od astrologije res???

Zdej pa čist nič več ne vem...

Pa zakaj z njim ne bi mogla bit skupi? A ni variante???

Anča

#15 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 24. april 2005, 11:39

Bi pa še jz prašu! Glede na to,da furava skup že šter leta,kak nama kaže?


Jz:10.11.1976 ob 1:40 Lublana
Ona:4.11.1972 ob 22:51 Lublana


Hvala! x;)x
Baby don´t forget my number!

#16 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 24. april 2005, 11:48

Če sta preživela prva štiri, bosta še preostalih nekaj. Mater..dva škorpijona skup..je zanimivo pri vas :palec:
Ziher ti bo kdo kaj pametnega povedal.
Jaz samo bluzim danes.
Ker sem pred leti isto spraševala - kako pa paševa midva skupaj(dva strelca...) in potem odgovori...ne vidva pa sploooh ne pašeta. Ta veza nima prihodnosti( a midva že kup otrok in dolgov - kreditov)...ta veza bo takoj počila...evo naju. Deca so zrastili, dolgovi so ostali(krediti) in nabavili še več kreditov...
Verjetno res ne seksamo vsaki dan več x:Dx x:Dx (mater kaj mi dela sco luna) po veneri in jupitru tolče, da se kadi.....

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#17 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 24. april 2005, 11:54

<{POST_SNAPBACK}>Če sta preživela prva štiri, bosta še preostalih nekaj. Mater..dva škorpijona skup..je zanimivo pri vas :palec: 
Ziher ti bo kdo kaj pametnega povedal.
Jaz samo bluzim danes.
Ker sem pred leti isto spraševala - kako pa paševa midva skupaj(dva strelca...) in potem odgovori...ne vidva pa sploooh ne pašeta. Ta veza nima prihodnosti( a midva že kup otrok in dolgov - kreditov)...ta veza bo takoj počila...evo naju. Deca so zrastili, dolgovi so ostali(krediti) in nabavili še več kreditov...
Verjetno res ne seksamo vsaki dan več x:Dx  x:Dx  (mater kaj mi dela sco luna) po veneri in jupitru tolče, da se kadi.....



Hehehe,Nataly, ne pravjo zastonj gliha vkup štriha! x;)x x:Dx
Baby don´t forget my number!

#18 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 24. april 2005, 11:56

<{POST_SNAPBACK}>
Verjetno res ne seksamo vsaki dan več x:Dx  x:Dx  (mater kaj mi dela sco luna) po veneri in jupitru tolče, da se kadi.....


Dolgo te ni bilo, sedaj si se pa vrnila na velika vrata x:px , vse je za nekaj dobro, nekateri se prebudijo ko pride luna v škorpijona :vragec: , pa saj to bo še trajalo, ker v znamenju je cca. 50 ur x^x , LP x;)x

#19 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 24. april 2005, 12:17

O Borism thenx, saj tu pa tam se kaj oglasim. Javim, če kaj dogaja..pa mi največkrat ne gre skozi. In v ta novi firmi se nam vsake toliko priklopijo na čarunalo pa me nič ne mika da bo oni tam na upravi bral, kaj jaz po lnf pišem..doma pa sem itak carica zase x:Dx
Bomo nekak izkoristili tole luno v sco(na srečo ima tudi moj škorpijonsko venero in takšne fajne zadeve x:Dx x:Dx )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#20 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 24. april 2005, 14:23

<{POST_SNAPBACK}>Bi pa še jz prašu! Glede na to,da furava skup že šter leta,kak nama kaže?
 

Daj nam ti povej, kako vama...gre? xscratchx :irs: :irs: :fiju:
Dum spiro, spero.

#21 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 24. april 2005, 17:15

Drugače pa obstaja ena knjiga o numerologiji, po moje je nek naslov povezan z števili. Pa taka vijola knjiga x:Dx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#22 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. april 2005, 11:07

<{POST_SNAPBACK}>Bi pa še jz prašu! Glede na to,da furava skup že šter leta,kak nama kaže?
Jz:10.11.1976 ob 1:40 Lublana
Ona:4.11.1972 ob 22:51 Lublana
Hvala! x;)x


Tvoja točka sreče pade na njen DESC, je ene vrste karmični špil. Pri njej lahko v zadnjem času opažaš, da se drži bolj zase, je včasih rada bolj izolirana kot ne, ti pa si to razlagaš lahko mal drugače. Tranzitni pluton ti napada natalno venero, zato znaš biti mal ljubosumen, al pa bi rad čudno eksperimentiral s tvojo ljubljeno???
x;)x x;)x Z njenim ASC v levu je rada lepa, a ne?? Ti pa si, kar se tega tiče bolj praktičen z ASC v devici, čeprav znaš pičit. Zanimivo pa je, da imata oba saturna v 11 hiši, zato sta eden drugemu zadostna, prijatlji niso tko važni, jih je malo, ampak tisti kvalitetni. :palec:

#23 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 25. april 2005, 11:09

<{POST_SNAPBACK}>Tvoja točka sreče pade na njen DESC, je ene vrste karmični špil. Pri njej lahko v zadnjem času opažaš, da se drži bolj zase, je včasih rada bolj izolirana kot ne, ti pa si to razlagaš lahko mal drugače. Tranzitni pluton ti napada natalno venero, zato znaš biti mal ljubosumen, al pa bi rad čudno eksperimentiral s tvojo ljubljeno???
x;)x  x;)x Z njenim ASC v levu je rada lepa, a ne?? Ti pa si, kar se tega tiče bolj praktičen z ASC v devici, čeprav znaš pičit. Zanimivo pa je, da imata oba saturna v 11 hiši, zato sta eden drugemu zadostna, prijatlji niso tko važni, jih je malo, ampak tisti kvalitetni. :palec:

Triple tud zna bit lubosumn? :inocent: x:)x x;)x
It's better be dead and cool than alive and uncool

#24 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 25. april 2005, 20:21

<{POST_SNAPBACK}>Tvoja točka sreče pade na njen DESC, je ene vrste karmični špil. Pri njej lahko v zadnjem času opažaš, da se drži bolj zase, je včasih rada bolj izolirana kot ne, ti pa si to razlagaš lahko mal drugače. Tranzitni pluton ti napada natalno venero, zato znaš biti mal ljubosumen, al pa bi rad čudno eksperimentiral s tvojo ljubljeno???
x;)x  x;)x Z njenim ASC v levu je rada lepa, a ne?? Ti pa si, kar se tega tiče bolj praktičen z ASC v devici, čeprav znaš pičit. Zanimivo pa je, da imata oba saturna v 11 hiši, zato sta eden drugemu zadostna, prijatlji niso tko važni, jih je malo, ampak tisti kvalitetni. :palec:


Lunca, hvala! x;)x
Rd eksperimentiram,to je res, lubosumn sm tud mal, kva ne bom pr čedni pa brihtni beybi k mi rada kako zagode x:Dx x:px
Rada je sexi in ji to tud dobr rata :2src: res tud to, da k sva ke sama ne obstaja nč razn naju.Ostal svet zgine! x:Dx heh, men je tud kr dost pomembn kak zgledam, more bit vse kt je treba, drgač niks gut! x8Dx
Za frende tud drži! :palec:
Baby don´t forget my number!

#25 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 25. april 2005, 20:22

<{POST_SNAPBACK}>Triple tud zna bit lubosumn? :inocent:  x:)x  x;)x



Pa še kak, če gre za eno k mi neki pomen! x^x x:Dx x;)x
Baby don´t forget my number!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0