Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mati - Hči


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
80 komentarjev na to temo

#26 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 4. julij 2002, 01:00

..jaz menim, umetni poseg poroda ne vpliva ničesar na interpretacijo natalne rojstne karte!Ko pogleda m.sestra na uro v p.sobi,tako je, ne glede na potek poroda, ona mora tole zapisati_ Kar pa se tiče Višje Sile, ki si ni odobrila naturne poti, lahko pa se nakaže ji le Božja hvala za tako dejanje. Menim pač, da se je to moralo zgoditi, zato pa imamo znanje, ki poizkuša se enačiti z Višjo Silo.
si morda kaj ti slišala kaj bolj nadnaravnega pomena?

pokowc

#27 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 5. julij 2002, 01:00

Jaz sem v astrologiji laik, a sem prepričana, da način poroda ne vpliva na karto. Tudi umetni, naravni popadki ne, je pač tak način poti na svet.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. julij 2002, 01:00

*Tema:
Prezgodnje nasilno rojstvo
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 strelka

strelka
  • D član
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 17. julij 2002, 01:00

Pri nas smo pa takole 'povezani': hčerkino sončno znamenje je moje ascendentno, sin pa mož imata enaki ascendent, jaz in oba otroka pa v istem znaku Luno. Moje sončno in moževo sončno znamenje pa pri otrokoma ni prav nič opazno (brez osebnih planetov, le en počasni). to kaj pove?
strelka

#30 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 24. september 2002, 01:00

kdo je tukaj kdo?

Kaksen odnos je to?
mati hci? oce- sin?mama- ljubimec, oce ljubica ali zena moz?

Kdo je moski in kdo je zenski spol pri navedenih datumih?

Povezava cesa odnosa, sluzbenega razmerja, prijateljstva?
analiza cesa? partner, osebnost, zdravje, poklic osebnost ???
Veliko vprasanj pri katerih bos morala prosim razjasniti kaj pravzaprav zelis? In kaj te zanima!

Tudi carovnice potrebujejo prava zalisca :))
se samo hecam
lp
Jupi

#31 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 24. september 2002, 01:00

po moje se gre za mati in sina.

pokowc

#32 Lenči

Lenči
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 25. september 2002, 01:00

prvo je mati, drugo je hči.
Gre za analizo odnosa, med njima. Navezanost, učenje zaupanje,..
Analiza posameznih karakterjev: osebnosnih.
Pri mami me zanima poklicna pot, partner in zdravje.
Pri hčeri pa zdravje in osebnost nasplošno.

Opravičujem se če sem bila nejasna in hvala za takojšnji odziv.

#33 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 25. september 2002, 01:00

opisi mi potek njihih sporov - in napadov besa!
kdaj se pojavijo (ali cakajo da se nabere ?
Razlog je siguren ker imata popolnoma razlicna mnenja

Kar se tice ostalih prosenj
za kaj je mama nardarjena ali kako bo slo naprej
analiz za bodocnost ne delam, ker sem ugotovila da se ljudji prevec zanasajo na to kaj se bo zgodilo.
Za partnerja - ima koga? ce ima koga se lahko le vidi odnos ce primerjamo oba, drugace zves tako le kaj potrebuje
Lp Jupi

#34 Lenči

Lenči
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 25. september 2002, 01:00

Ja sej ne za naprej, za nazaj oz. karakterno jih pa ne moreš opisat?
Ja, gre za navezanost, bilj s strani hčere, pa za neodločnost s strani mame.

#35 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 30. september 2002, 01:00

Oprosti lenci da sem te pustila toliko casa na cedilju
se vedno imam kriza z casom
mlce sem si pogledala ze horoskopa
ce sem te prav razumela bi rada zvedla njihov odnos in nacin pristopa
med njima da se rsi tiste manjse problemcke. No ja morda se ti je cudno zedelo da sem omenila spore le obe skupaj ne kazeta ravno harmoonija - morda ena ( hcerka) bolj iz vljudnosti do matere pozira - dvomim pa da se pri tem dobro pocuti. Lahko da se je v njej veliko nabralo kar bi morale obe razscistiti ...
Upam da sem te pravilno razumela?
Nekako se mi je cudno zdelo da bi rada imela analiziran njihov odnos
zato sta ponavadi dva razloga - ali je tako skladen da bi rada vedla zakaj je tako ( ker ti neuspes) ali pa obstaja nekaksen nemircek, ki pa kali druzinski mir.
Veliko se da povedati iz strani osenosti in zelja kakor tudi iz vidika mdsebojnega odnosa.
Morda se ti zdim malo tecna - ce sprasujem. Ampal ce vam zakaj
potem bos nasla odgovor tak da bo zate oz za dozticne osebe zadovoljiv
in bo lahko v pomoc - vendar je treba poudariti se to, da nekateri lastnosti se da le odpraviti z voljo - kar ni vedno lahko.

Kar se tice opisa karakterjov - seveda tudi to lahko dobis
naj naredim za obe?
Lp
Jupi

#36 Lenči

Lenči
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 30. september 2002, 01:00

takole je gre za navezanost, ki ni zdrava. Jaz sem mama in skozi svoj razvoj skušam popravit napake, storjene v osmih letih. Učim tudi njo. Gre zato, da ne bi bilo odvistnosti od odnosov. Predvsem zdaj, v tem času. Kaj bo naprej, bomo videli. Karakterno pa me zanima, kar tako, ker me zanimajo stvari, ki jih gledam na Vzrok - posledica in mi bo ful pomagalo v odnosih in skupni rasti.
Jaz sedaj delam na odločenosti in odnosih (morda odvisnost od njih). V glavnem na samozavesti, kar je vzrok v mladosti. Res bi mi z analizo zelo pomagala.
Hvala.

#37 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 30. september 2002, 01:00

Hvala lenci za tvoj trud in odgovor
se bom potrudila :)
Jupi

#38 Lenči

Lenči
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 5. november 2002, 01:00

Jupi, help!
Vem, da imaš veliko dela, ampak tole mi je pa nujno, prosim. Kako kaže tale zveza v prihodnje? Jaz: 13.1.1973 ob 7.00 Novo mesto
On:17.7.1969 okoli polnoči, Novo mesto.
Res mi je nujno, prosim

#39 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 8. november 2002, 01:00

Lenči !

Oprosti no, ampak moram ti povedati, da zaradi takšnih vprašanj sem jaz včasih obiskala vse šlogarice v okolici, da mi povedo ali bo uspelo ali ne.
Veš kako sem si želela, da bi ! Pa ni ! Danes vidim, da je bolje, da res ni !! Pa so mi rekle, da ne bo, pa sem si rekla, ta nima pojma in sem šla k drugi!

Ne se tako zelo trudit, da bi uspelo, ker boš naredila napake, saj bo samo po sebi uspelo,če sta oba pripravljena za to.

Vanja

#40 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 8. november 2002, 01:00

Vedno tretja oseba moti. Pogovor bo ... tezhek. Za natanchne datume si oglejte tranzite (zachnite z Mar-om kvadrat ascendent) Davison Relationship chart-a.
http://puck.dhs.org t8@puck.dhs.org seveda dogodke boste tako izvedaeli na leto
mesec dan uro in minuto natanchno. Obvezno uporabite primarne direkcije. Solar return je neuporabljiva amaterska finta. Solar Arc direkcije so ponmavadi na razpolagi.

#41 Jupi

Jupi
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 200

Objavljeno: 8. november 2002, 01:00

žal mi je ampak razen tega da sta momentalno zelo čudstveno navezana
nimata veliko skupaj,Venera planet ljubezni in Saturn ( trajnost)
vaju obeta en cas lepih romaticnih dni - vendar ne bo trajno!
Prevec sta si razlicna v značaju kot v pogledih, poleg tega sta ponavadi oba ob istem casu neenako razpolzena - eden je vesel drugi pa jesen, ko bi eden od vajju sel ven drugi nebi itd. Tudi vajine skupne cilje ali ideale niso skladne. Najbolj primeren izraz za vajin odnos " prečudovit odnos da bi bilo res!", Tako kar oba v drugem videti nima realne plati je le ustvarjen idealizem ali iluzija, ki je nastala zardi suše pred spoznanstvom in potrebe po doživetju.
četudi bi začetka bila oba entusiasticna, bo vajima komunikacija s casom postala bolj hladna nedostopna in primmanjkalo bo razumevanje za custva drugih. Mozno je da se bosta vseeno odlocila za skupno bivanje - ker pa bo intimnost od vsega najbolj pomembna. Za enega od vaju bo ta odnos vzrok da se bo spremenil. pri tebi bodo to novi cilji za prihodnost.
Toliko o vajinem odnosu.

#42 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 3. september 2003, 19:29

Jaz pa opažam, da je velikokrat praksa, da sta v družini znamenji Bika in Rib (tega nisem opazila le pri sebi).
Moja mama je Bik, poleg mene pa sta Ribi tudi dva njena vnuka (moj sin in sestrina hči).

Pa res... zanimivo! Moja mama in oče sta oba rojena v znamenju BIka, moja hči in sestrin sin pa oba Ribi (obe s sestro pa devici)...

:inocent: :eek:

#43 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 3. september 2003, 19:51

aha... tema pa mati in hči x:Ix

jaz devica, hči pa ribica (imava sonci v opoziciji ... pa tudi ona asc v kozorogu, jaz pa tam desc... :inocent: )...

#44 candlelight

candlelight
  • D član
  • Št. objav: 464

Objavljeno: 22. marec 2004, 12:05

Nikdar si nisem mislila, da bo moja hči že pri enajsih letih in pol padla v taako puberteto. Do sedaj sva se krasno razumeli in bili prijateljici, sedaj pa postaja trmasta in zadirčna in, kar je najhuje - v šoli popušča. Stalno je slabe volje in tekmuje s svojo pet let mlajšo sestrico. Tamlajša pa si jo daje za zgled in jo hoče posnemat pri trmi.

Moj oče mi je vedno govori: "boš že vidla, ko boš imela svoje otroke!" ...... in šele sedaj ga razumem. x;)x

Mogoče kakšen namig, kako pristopiti trmasti rakici (12.07, jest pa 16.06)?


C.l.
BOLEČINA JE KRIK TKIVA PO PRETOČNI ENERGIJI

#45 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 22. marec 2004, 12:43

No candlelight a se je že začelo pri 11?....no ja ....kot rakica-hči, lahko rečem, da mi je mama vedno rekla, da če je kje Bog, bom jaz imela dvojčke (ne po horoskopu) in tako videla, kakšne skrbi ti prinesejo otroci.

Kot deklica, sem bila zelo pridna in neproblematična pri 13 oz. 14 sem pa tudi jaz malce **podivjala**, upirala se avtoriteti in želela predvsem neodvisnost in svobodo, ki je takrat nisem imela. Ja, razno razne burje smo skoz dali, nestrinjanje s starši, predvsem, ker je moja mama zelo zaščitniška in malce tradicionalna pri vzgoji. Predvsem sem sovražila izraze: Ker sem jaz tako rekla, Ko boš 18, Ko boš imela svoj kruh, Kaj si bodo pa sosedje mislili, Poglej otroke od teh in teh....nikoli ne povzročajo problemov, Oni nikoli ne hodijo ven so vedno doma....in pa ponavljanje istih jodlov....takrat sem se povlekla nazaj ampak kaj hudega učinka ni bilo od tega.

Želela sem predvsem mir, pa da mi ne **teži** in le včasih sem pristopila k mami, kot prijateljici, v bistvu nisva imeli prijateljskega odnosa...pa ne, da bi mi ona karkoli slabega naredila, zelo skrbna in vzorna mama a le tiste svobode in spontanosti ni mogla razumeti zakaj rabim. Pri njej mora vse biti nekako praktično in vedeti zakaj, vse nek smisel...jaz pa rada delam stvari po navdihu in ko me prime.

Mogoče poskusiš z kakim predavanjem v šoli za starše.
Želim ti mirno morje x:)x
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#46 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 22. marec 2004, 15:46

Meni se zdijo te povezave tudi zanimive:
jaz- sonce:lev,luna:dvojčka,asc.:devica
on-sonce:oven,luna:kozorog,asc.:strelec
1.hčerka:sonce:dvojčka,luna:devica,asc:škorp.
2.hčerka:sonce:bik,luna:kozorog,asc.:strelec

moja mati-strelka,oče-vodnar
njegova mati-bik,oče-rak

S starejšo se prej strinjava o kaki stvari,z mlajšo pa sva si po značaju bolj podobni.
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#47 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 23. marec 2004, 09:06

Meni se zdijo te povezave tudi zanimive:
jaz- sonce:lev,luna:dvojčka,asc.:devica
on-sonce:oven,luna:kozorog,asc.:strelec
1.hčerka:sonce:dvojčka,luna:devica,asc:škorp.
2.hčerka:sonce:bik,luna:kozorog,asc.:strelec

moja mati-strelka,oče-vodnar
njegova mati-bik,oče-rak

S starejšo se prej strinjava o kaki stvari,z mlajšo pa sva si po značaju bolj podobni.

Ste narejeni po parih glede sorodnosti, me zanima a si bližje otroku, ki ima podobne položaje tebi ali obratno.
Pri nas je tudi nekaj podobnega, moj sin ima ravno tako Sonce v tehtnici, hčerka bolj na moža in ima kot on Sonce v kozorogu, pa moram priznati, da se lažje povezujem s hčerko, imava bolj miren odnos, s sinom je težje, ker je ravno toliko trmast kot jaz (sva tudi oba tigra, po kitajski astrologiji). Se mi zdi, da je podobnost lahko precej neprijetna, posebno, če težje v celoti sprejemaš sebe.

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#48 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. marec 2004, 09:55

x:)x Verjetno je tudi severna zanka zelo pomembna. Moja hči ima sonce na isti stopinji v ribah kot jaz severno zanko. Prav tako imava luno obe v vodnarju. Samo na morem pogruntat kdo je njena četrta hiša jaz ali oče. 4 hiša se ji prične na 25 ovna, jaz sem oven, zato sem se videla bolj kot njena 4 hiša. Vladar 10 hiše je venera, ki pa je postavljena v ovnu, zato me to malo bega. V 10 hiši ima urana 90 mars.
Kaj naj še gledam kot podobnost? xrolleyesx

#49 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 23. marec 2004, 10:01

x:)x Verjetno je tudi severna zanka zelo pomembna. Moja hči ima sonce na isti stopinji v ribah kot jaz severno zanko. Prav tako imava luno obe v vodnarju. Samo na morem pogruntat kdo je njena četrta hiša jaz ali oče. 4 hiša se ji prične na 25 ovna, jaz sem oven, zato sem se videla bolj kot njena 4 hiša. Vladar 10 hiše je venera, ki pa je postavljena v ovnu, zato me to malo bega. V 10 hiši ima urana 90 mars.
Kaj naj še gledam kot podobnost? xrolleyesx

Po Imširagiču je 4. hiša starš, ki je drugačnega spola kot natus, 10. hiša starš, ki je istega spola kot natus.
Jaz še raziskujem


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#50 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. marec 2004, 11:49

Po Imširagiču je 4. hiša starš, ki je drugačnega spola kot natus, 10. hiša starš, ki je istega spola kot natus.
Jaz še raziskujem

:palec: Ja Mihela, saj to me bega. Tudi jaz sem brala Imširagića glede tega in se meni ne poklapa pri nekaj primerih. Tudi v moji karti vidim očeta v deseti hiši. Ko mi je saturn prečkal MC mi je umrl oče, vladar desete je jupiter, ki ga imam v ribah in je tudi delni vladar rib, oče je bil riba. Kar nekaj primerov takih, bom pa še pozorna.

x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0