Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Saturn


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
348 komentarjev na to temo

#251 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 2. januar 2013, 11:37

 Tudi pri meni ustvarja ''zanimiv'' aspekt z Venero...natančno konjunkcijo.

 

Tudi pri meni je natančna konjunkcija Saturna z Venero, le da je tej natančni konjunkciji pridružen še Merkur. Stvar debate, kako je to "zanimivo".



Jaz pa dvomim, da sem z našega osončja, ... Lp + smile.png

 

A ti tudi? biggrin.png



#252 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 8. januar 2013, 20:24

Jaz pa opažam, tale Saturn v 11., da ja malo prijateljev, a le tij se nekako vlečejo še iz otroštva. Celo tisti, ki so bili v otroštvu bolj, recimo, površni, se sedaj nekoliko bolj poglabljajo. S temi celo najdem nekoliko več skupnih reči, kot s ta prejšnjimi. 



#253 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 9. januar 2013, 07:22

ja čas je na strani takih prijateljev

 

druga zgodba je, da so precej starejši od tebe

 

tretja, v res slabih povezavah, in če je vključen vladar  prve ali Sonce, lahko celo asocialna nagnjena.

 

strah pred nesprejetostjo


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#254 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. januar 2013, 07:30

...saturn v 11., sploh Rx govori o enormni potrebi po pozornosti... 11. hiša je hiša prejete ljubezni, Saturn govori, da je nečesa malo oz.da so tukaj ovire... tak človek ima vseskozi občutek, da prejema premalo ljubezni oz. pozornosti.... ponavadi je to le echo situacije nakazane skozi 7. hišo...


You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#255 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 9. januar 2013, 08:36

Sicer je pa Saturn v 11. hiši nekako doma, saj je to Vodnarjeva hiša, ki mu vlada tudi ta planet (poleg Urana). Po mojem ena najboljših pozicij, kjer Saturn še 'najmanj' škoduje. Tudi seveda X., ki vlada Kozorogu. Nakazuje konstruktivnost in resnost na teh področjih (kariera, načrti, prijateljstvo).

Sem premišljevala tudi o možnosti v drugih hišah in v ostalih mi skoraj povsod nekam res težko paše. 



#256 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 9. januar 2013, 10:05

...saturn v 11., sploh Rx govori o enormni potrebi po pozornosti... 11. hiša je hiša prejete ljubezni, Saturn govori, da je nečesa malo oz.da so tukaj ovire... tak človek ima vseskozi občutek, da prejema premalo ljubezni oz. pozornosti.... ponavadi je to le echo situacije nakazane skozi 7. hišo...

ker je enajsta peta od sedme?



Sicer je pa Saturn v 11. hiši nekako doma, saj je to Vodnarjeva hiša, ki mu vlada tudi ta planet (poleg Urana). Po mojem ena najboljših pozicij, kjer Saturn še 'najmanj' škoduje. Tudi seveda X., ki vlada Kozorogu. Nakazuje konstruktivnost in resnost na teh področjih (kariera, načrti, prijateljstvo).

Sem premišljevala tudi o možnosti v drugih hišah in v ostalih mi skoraj povsod nekam res težko paše. 

Veliko astrologov poznam, ki jamljejo hiše in znamenja kot enake, jaz pa ne , Venera, ki ima v ribah višino je v dvanajsti popolnoma izgubljena, tako da jaz tega jamljem samo zaradi znamenja... velikokrat videla koliko skrbi in strahov je prinesel saturn v deseti... tko da eno je teorija drugo praksa.


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#257 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 9. januar 2013, 15:40

Lili Mai se mi zdi, da bi moj dragi vedel velik o tem povedat :O k ma Saturna v 5.hiši, mislim, da je še v konjukciji s Plutonom. Oče strog in nepopustljiv, hladen itd. Noben ne bi verjel, da je rojen v znamenju rib :O


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#258 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 9. januar 2013, 15:59


Veliko astrologov poznam, ki jamljejo hiše in znamenja kot enake, jaz pa ne , Venera, ki ima v ribah višino je v dvanajsti popolnoma izgubljena, tako da jaz tega jamljem samo zaradi znamenja... velikokrat videla koliko skrbi in strahov je prinesel saturn v deseti... tko da eno je teorija drugo praksa.

Ja, po eni strani imaš prav. Ampak, če te kot astrologinjo vprašam, kam bi ti 'najbolj' postavila ta problematičen planet, ....ne vem kam, ampak nekak  sta ti dve 'hladni' hiši še najbolj primerni. Mogoče tudi I. hiša...sicer doda nekaj strogosti osebnosti, jo naredi bolj kozorogovsko, ampak doda nekaj doslednosti in delovnih navad, energije in trdnosti.

 

Recimo, v 12. hiši: velika osamljenost, samomorilni nagoni, težave z zdravjem, bolnišnično okolje

2. hiša: veliki finančni primankljaji, težave s samopodobo

3. hiša: težave s sorodniki, hladno in odtujeno okolje v katerm živimo, težave v zgodnjem učnem okolju

4. hiša: tragedije v družinskem okolju, celo izguba doma ali staršev že v otroštvu

5. hiša: težave s plodnostjo ali celo neplodnost, nezmožnost zabave, nizek nivo energije

6. hiša: brezposelnost, garaško delo in obenem izkoriščanost s strani drugih, težave z zdravjem

7. hiša: osamljenost, samotarstvo, težko navezovanje družbenih stikov, težave s sodišči in sklepanji sporazumov

8. hiša: samomorilni nagoni, frigidnost, slaba dediščina, tako materialno kot preko DNK

9. hiša: nesreče v tujem okolju ali s tujci, v najboljšem primeru pa pretirano študiranje ali napori v tej smeri in premalo duhovne naravnanosti

 

Pol pa: X. hiša: težka in dolga pot do uspeha a sledi nagrada in trdnost, spoštovana avtoriteta

11. hiša: zmožnost sklepanja treznih načrtov, trdna, globoka in konstruktivna prijateljstva, znanstvene sposobnosti, pa tudi profesorji, znanstveniki, itd...

 

Seveda je potem odvisno tudi od aspektov, ki jih planet ustvarja. To je samo prispodoba.



#259 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. januar 2013, 16:23

ker je enajsta peta od sedme?

 

...če je 5. dana ljubezen je 11. prejeta ljubezen (od drugih kakopak, kot pravilno ugotavljaš je 5. od 7.)...

 

 

 

..zlo zanimiv mi je tudi primer od Lili Mai... 11. hiša je med drugim tudi 2. od 10... se pravi težave s samopodobo dominantnega starša so nekako ovirale (se pravi oče tega ni znal pokazat) da se je otrok čutil ljubljenega...


You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#260 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 9. januar 2013, 16:55

To je pa zanimivo, kar piše Samson.

 

Recimo, v mojem primeru, IV. hiša v Kozorogu (precej težav že v zgodnjem otroštvu), nato dominantna figura mame (napram očetu) zaradi Sonca v X. hiši.

Pol pa, Saturn na isti stopinji Venere v 11. hiši, ki vlada tudi mojemu podznaku.

Ta Saturn (oče?) pa ustvarja tudi polkvadrat s Plutonom v I. hiši.

 

To sem zmeraj nekako doživljala tako: oče precej odsoten, obenem pa doživljanje njega kot slabotnega in otročjega, nedoraslega situaciji, celo skrita želja po njegovem izginotju iz mojega življenja (ki sem ga videla kot ovira). To tazadnje, malce mrakobno mišljenje, si predstavljam, da je zaradi kritičnega aspekta med Saturnom in Plutonom. Pluton si ne želi ovir na svoji poti, jih uniči, nevtralizira in začne na novo, svojo osebno pot.

 

To ''čudno'' razmerje z očetom je lahko tudi povod v moje osebno, nezavedno (bolj ali manj) mišljenje, da je moški svet slaboten in negativen. Pluton v I. v aspektu (tudi) s Saturnom, pa bojazen pred nadmočjo drugega nad mano. Zato pa potreba po neustvarjanju ali celo uničenju močnejših vezi (recimo poroke- podznak Tehtnica) s ''slabičem'', ki bi prekrižal mojo voljo, ki bi me lahko uničil.



#261 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 9. januar 2013, 21:32

Sem prebrala celo temo in vidim, da ste imeli debato o Saturnu v osmi bajti.

 

To, da bom veliko dedovala drži. Res je.

 

Dolgo življenje? Upam, da ne zelo, zelo dolgo.

 

 

Ne bos, ne. To je slaba ali celo izgubljena dediscina in ne veliko. 



#262 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 9. januar 2013, 21:42

A ni dediščina v 4. hiši?

8. so skupne finance, tudi npr. razni vložki v neka plemenitenja?

Ne, IV. hiša so korenine in tradicija, otroštvo, družinsko okolje, itd...zasebnost. Nasproti X., ki je javno področje, izkoreninjenost od lastnega družinskega okolja, samostojnost.

 

2. hiša, ki stoji nasproti 8., je tvoj denar in imetje. 8. je pa denar in imetje drugih. Torej tudi to kar podeduješ od drugih.



#263 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 9. januar 2013, 22:27

Res je, kar si napisala za 8. hišo, le da se dediščina tudi gleda v 8, ker je to tudi denar drugih, kot je napisala Hekate.



#264 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 10. januar 2013, 15:56

Recimo, v mojem primeru, IV. hiša v Kozorogu (precej težav že v zgodnjem otroštvu), nato dominantna figura mame (napram očetu) zaradi Sonca v X.

 

Ali sonce v X. hiši vedno pomeni dominantno figuro mame, če sploh ali so tu vključeni še drugi dejavniki?

 

Za Saturn v 8. hiši pa ne vem - moja teta ga ima recimo v 8., pa je dobila čisto solidno dediščino. glede na ostale otroke. Da se ne bi kdo zastonj sekiral wink.png . Po nekaterih razlagah naj bi Saturn v 8. lahko pomenil tudi težave z očetom, pa tudi možne zlorabe v otroštvu, pač astrološke interpretacije na netu huh.png

 

Predvidevam, da pri vseh teh vprašanjih igrajo ključno vlogo aspekti in še kaj drugega...huh.png



#265 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 10. januar 2013, 17:48

A kdo ve, kakšna je kej razlaga, če je vladar 4. hiše Saturn na zvezdi Regulus v 11. hiši (eksaktna konjunkcija v levu)? NIč takega ne vidim. Kar se širše družine tiče jih je nekaj res prišlo dokaj visoko, tudi znanih širši javnosti, samo ne vem no. O tem dejansko še nikoli nisem razmišljala. Pa še Saturn ima tako dober aspekt na Jupitra. Hm, kaj sem spregledala, ker je Jupiter v vkleščenem znamenju?



#266 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 10. januar 2013, 20:34

Ja, po eni strani imaš prav. Ampak, če te kot astrologinjo vprašam, kam bi ti 'najbolj' postavila ta problematičen planet, ....ne vem kam, ampak nekak  sta ti dve 'hladni' hiši še najbolj primerni. Mogoče tudi I. hiša...sicer doda nekaj strogosti osebnosti, jo naredi bolj kozorogovsko, ampak doda nekaj doslednosti in delovnih navad, energije in trdnosti.

 

Recimo, v 12. hiši: velika osamljenost, samomorilni nagoni, težave z zdravjem, bolnišnično okolje

2. hiša: veliki finančni primankljaji, težave s samopodobo

3. hiša: težave s sorodniki, hladno in odtujeno okolje v katerm živimo, težave v zgodnjem učnem okolju

4. hiša: tragedije v družinskem okolju, celo izguba doma ali staršev že v otroštvu

5. hiša: težave s plodnostjo ali celo neplodnost, nezmožnost zabave, nizek nivo energije

6. hiša: brezposelnost, garaško delo in obenem izkoriščanost s strani drugih, težave z zdravjem

7. hiša: osamljenost, samotarstvo, težko navezovanje družbenih stikov, težave s sodišči in sklepanji sporazumov

8. hiša: samomorilni nagoni, frigidnost, slaba dediščina, tako materialno kot preko DNK

9. hiša: nesreče v tujem okolju ali s tujci, v najboljšem primeru pa pretirano študiranje ali napori v tej smeri in premalo duhovne naravnanosti

 

Pol pa: X. hiša: težka in dolga pot do uspeha a sledi nagrada in trdnost, spoštovana avtoriteta

11. hiša: zmožnost sklepanja treznih načrtov, trdna, globoka in konstruktivna prijateljstva, znanstvene sposobnosti, pa tudi profesorji, znanstveniki, itd...

 

Seveda je potem odvisno tudi od aspektov, ki jih planet ustvarja. To je samo prispodoba.

Sam en primer bi čist tko komentirala, čeprav vem, da je treba vse gledat itd...

3.hiša kaže tud na brate in sestre in če je tam Saturn, pa kaže tudi na starejšega brata/sestro, se od njega veliko učiš itd pa hkrati strog...vsaj tako je pri nama z bratom...vse drugo našteto v tem primeru ne drži...mogoče samo še pomanjkanje komunikacije v otroštvu...

 

To je pa zanimivo, kar piše Samson.

 

Recimo, v mojem primeru, IV. hiša v Kozorogu (precej težav že v zgodnjem otroštvu), nato dominantna figura mame (napram očetu) zaradi Sonca v X. hiši.

Pol pa, Saturn na isti stopinji Venere v 11. hiši, ki vlada tudi mojemu podznaku.

Ta Saturn (oče?) pa ustvarja tudi polkvadrat s Plutonom v I. hiši.

 

To sem zmeraj nekako doživljala tako: oče precej odsoten, obenem pa doživljanje njega kot slabotnega in otročjega, nedoraslega situaciji, celo skrita želja po njegovem izginotju iz mojega življenja (ki sem ga videla kot ovira). To tazadnje, malce mrakobno mišljenje, si predstavljam, da je zaradi kritičnega aspekta med Saturnom in Plutonom. Pluton si ne želi ovir na svoji poti, jih uniči, nevtralizira in začne na novo, svojo osebno pot.

 

To ''čudno'' razmerje z očetom je lahko tudi povod v moje osebno, nezavedno (bolj ali manj) mišljenje, da je moški svet slaboten in negativen. Pluton v I. v aspektu (tudi) s Saturnom, pa bojazen pred nadmočjo drugega nad mano. Zato pa potreba po neustvarjanju ali celo uničenju močnejših vezi (recimo poroke- podznak Tehtnica) s ''slabičem'', ki bi prekrižal mojo voljo, ki bi me lahko uničil.

 

Tudi pri mojemu je tale Saturn konjunkcija Pluton v 5. precej kritična, če pogledamo samo očeta...nekako se tudi njemu zdi, da je bil odveč...vse kar je naredil ni bilo dovolj dobro...oče nikoli zadovoljen, ni znal pohvalit...kritiziranje in ostre beseda so mu pa šle gladko z jezika .Je pa tukaj en velik plus...ga je to naredilo močnega in hkrati samostojnega borca, ki se ne preda kar tako..

Všeč mi je kako si napisala...sploh zato, ker si se odprla OK-thumb.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#267 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 10. januar 2013, 20:39

Tvoj ma to v 5.? Da se ne bom zdaj preveč vtikala v zasebnost, ampak da ne bo tega vzorca peljal naprej....

 

Ni panike Lili Mai sem sama začela to temo s peto hišo...vem da je kritična in vem, da lahko hitro take neprijetne vzorce vlečemo za sabo sam dokler ma mene, da ga zbujam takrat, k se spozabi ne bo panike (oz. dokler me bo slišal) pol bomo pa vidl...trenutno je pomembna sedanjost...step by step flowerface.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#268 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 11. januar 2013, 00:19

Lili Mai se mi zdi, da bi moj dragi vedel velik o tem povedat :O k ma Saturna v 5.hiši, mislim, da je še v konjukciji s Plutonom. Oče strog in nepopustljiv, hladen itd. Noben ne bi verjel, da je rojen v znamenju rib :O

 

To ima pa skoraj enako kot jaz, razen da je moj pluton ze tako oddaljen, da ni v konjunkciji. Sicer sta pa oba planeta v istem znamenju, skorpijonu pa se retrogradna.

To zivet v resnicnem zivljenju ni prav nic lustno wacko.png  


byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#269 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 11. januar 2013, 12:28

Ali sonce v X. hiši vedno pomeni dominantno figuro mame, če sploh ali so tu vključeni še drugi dejavniki?

 

Za Saturn v 8. hiši pa ne vem - moja teta ga ima recimo v 8., pa je dobila čisto solidno dediščino. glede na ostale otroke. Da se ne bi kdo zastonj sekiral wink.png . Po nekaterih razlagah naj bi Saturn v 8. lahko pomenil tudi težave z očetom, pa tudi možne zlorabe v otroštvu, pač astrološke interpretacije na netu huh.png

 

Predvidevam, da pri vseh teh vprašanjih igrajo ključno vlogo aspekti in še kaj drugega...huh.png

 

Samo Sonce sicer predstavlja očeta, Luna pa mamo, pri hišah je pa odvisno, nekateri pravijo, da 4. hiša predstavlja očeta in 10. mamo, lahko je pa tudi obratno. Sama sem mnenja, da ima večji vpliv mama z Luno v 10. hiši. Zelo močna navezanost.

 

Sama imam to pozicijo Saturna pa se z dediščino še najmanj ukvarjam. Vse druga dediščina je bolj pomembna.

 

Veš da yes.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#270 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 11. januar 2013, 12:38

Jaz bi se pa kar strinjala s Hekate, da je težko z bližnjo okolico, brati in sestrami. Kaj več bi povedali aspekti.

Saturn v 3. lahko kaže tudi na odraščanje v stiku z dosti starejšo osebo, ki ni nujno, da je sorodnik, ima pa lahko velik vpliv.

 

Nisem tega zanikala. Težave so zato, ker je bil vedno bolj zrel kot večina njegovih let.

Ja sej to sem mislila, pač starejša oseba, katera ima močan vpliv nate, sam da sem bolj iz svojih izkušenj govorila. :)

 

To ima pa skoraj enako kot jaz, razen da je moj pluton ze tako oddaljen, da ni v konjunkciji. Sicer sta pa oba planeta v istem znamenju, skorpijonu pa se retrogradna.

To zivet v resnicnem zivljenju ni prav nic lustno wacko.png  

 

Imaš tudi ti ta dva planeta v 5. hiš? Mislim, da ima on Saturn v Tehtnici, Plutona pa v Škorpijonu (trenutno ne morem pogledat karte tko, da govorim na pamet). Ma kaj pa vem, mislim, da je bilo tisto težko obdobje za njega res otroštvo potem se je pa kr sam spravil k sebi, pač če oče ne zna dati na lep način, pač ne zna. Sicer te to zaznamuje za vedno ampak odvisno res kako gledaš na vse skupaj. Je bilo pa otroštvo ena velik učna lekcija za vse življenje. Hkrati pa brez tega vsega kar je doživel danes ne bi bil to kar je wink.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#271 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 11. januar 2013, 16:13

Ali sonce v X. hiši vedno pomeni dominantno figuro mame, če sploh ali so tu vključeni še drugi dejavniki?

Sonce je res moški princip, ampak tudi naš osebni Jaz. Sonce postavljeno v X. hiši, hiši matere pomeni, da ima mama dominantno vlogo pri starševstvu.

IV. hiša pa naj bi predstavljala oba starša, ne samo očeta. Torej družino. V bistvu ne obstaja hiša, ki bi predstavljala izključno očeta, tako kot recimo X. hiša res predstavlja samo mamo.

Sicer pa, 'dominantna figura' ne pomeni zmeraj, da je mama gospodovalnega značaja, ampak samo to, da je njena vloga, napram očetu, pomembnejša, bolj vplivna, tudi iz praktičnih razlogov.



#272 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 11. januar 2013, 16:16

A kdo ve, kakšna je kej razlaga, če je vladar 4. hiše Saturn na zvezdi Regulus v 11. hiši (eksaktna konjunkcija v levu)? NIč takega ne vidim. Kar se širše družine tiče jih je nekaj res prišlo dokaj visoko, tudi znanih širši javnosti, samo ne vem no. O tem dejansko še nikoli nisem razmišljala. Pa še Saturn ima tako dober aspekt na Jupitra. Hm, kaj sem spregledala, ker je Jupiter v vkleščenem znamenju?

No, če je to tvoja karta, moraš sebe gledat. Jaz imam prav tako postavljen Saturn (in Venero) v konjunkciji z Regulusom. Samo, pri meni Saturn igra precej pomembno vlogo, ker je v točni konjunkciji z vladarjem mojega podznaka. Mogoče pri tebi ali komu drugemu lahko igra manj ''pomembno'' vlogo, če jo recimo primerjaš z drugimi planeti.



#273 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 12. januar 2013, 01:35

Imaš tudi ti ta dva planeta v 5. hiš? Mislim, da ima on Saturn v Tehtnici, Plutona pa v Škorpijonu (trenutno ne morem pogledat karte tko, da govorim na pamet). Ma kaj pa vem, mislim, da je bilo tisto težko obdobje za njega res otroštvo potem se je pa kr sam spravil k sebi, pač če oče ne zna dati na lep način, pač ne zna. Sicer te to zaznamuje za vedno ampak odvisno res kako gledaš na vse skupaj. Je bilo pa otroštvo ena velik učna lekcija za vse življenje. Hkrati pa brez tega vsega kar je doživel danes ne bi bil to kar je wink.png

 

Ne, moj Pluton je pa cist na koncu 4. hise, sploh pa Pluton za sabo potegne celga hudiča v deseti bajti (dobesedno štali), ker je v opoziciji z Marsom, ta pa je v konjunkciji z Venero in Venera je v konjunkciji z Lilith in Merkurjem.

Sicer je pa v moji peti hisi med Plutonom in Saturnom se juzni vozel, in ce se ne motim je celo v konjunkciji s Saturnom.

 

Tak, da moje otrostvo ni bilo grozno, ampak prav lepo in prijazno pa tudi ne... Fotr enostavno ni znal izkazovat ljubezni, oglasal se je pa na veliko, ko sem kaj narobe naredila ali je bilo pa po njegovem narobe... oz. najveckrat je bilo na tapeti to, da se premalo ucim, ceprav sem se ponavadi ucila veliko vec kot moji sosolciwacko.png  Mami je bila dosti boljsa, kar se tice odnosov, ampak tudi ona ni znala za moje takratne potrebe dovolj izkazovat ljubezni. Tako sem pa sedaj taka kot sem... na samozavesti sem preko let pridobila, ampak to se vedno ni to. Ljubezen znam pa izkazovat vecinoma samo zivalim, ki se kar lepijo name, in zelo majhnim otrokom... za ostale je pa navadno velikanski zid za premagat in mislim, da se nobenemu ni uspelo...

 

Ja, super da je tvojemu tipu ratalo tako dobro predelat tezko otrostvo, jaz imam pa se ogromno dela in upam, da mi rata se dovolj hitro, ker sama pa res nocem ostati na stara leta ohmy.png  


byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#274 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 12. januar 2013, 08:07

Ponavadi, če je planet pozicioniran na 'meji' med dvema hišama, se šteje kot da oddaja energijo že (in samo) v hiši, ki sledi in ne tudi v tisti prejšnji. 

 

Katere hiše pa so to, Candle?



#275 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 14. januar 2013, 10:29

Samo Sonce sicer predstavlja očeta, Luna pa mamo, pri hišah je pa odvisno, nekateri pravijo, da 4. hiša predstavlja očeta in 10. mamo, lahko je pa tudi obratno. Sama sem mnenja, da ima večji vpliv mama z Luno v 10. hiši. Zelo močna navezanost.

 

Sama imam to pozicijo Saturna pa se z dediščino še najmanj ukvarjam. Vse druga dediščina je bolj pomembna.

 

Veš da yes.gif

 

Saj mene tudi ni zanimala dediščina. V bistvu so me zanimali medgeneracijski odnosi, ki so pomembni tudi zame. Vem, da ima moja teta svojega očeta, mojega deda, v zelo slabem spominu, pa vendar ima v karti veliko harmoničnih aspektov s Soncem. Edino Saturna ima v osmi hiši (kar bi bilo menda lahko težavno), pa tudi ta je harmoničen. Tako vem, kje se nahaja njen Saturn, pa okoliščine dedovanja poznam.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0