Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Saturn


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
348 komentarjev na to temo

#51 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 2. februar 2004, 14:47

tole razmišljanje free, mi je ful dobro.

vsaj nekdo enkrat razmišlja tudi o možnih pozitivnih "aspektih" situacije, ki je na splošno opredeljena z - predznakom x:)x

tole polepšalo dan x:)x x;)x thx

xrosex
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#52 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 2. februar 2004, 15:36

No ce bolj razlozim..mene morjo vedno umirjat..ce se razkurm kej,al pa ce mam svoj mnenje po svoje .in pravjo "Ja kaj bodo pa drugi rekl"...pa to ze vlece ze od mejhnga..pa kaj je vazn kaj drugi recejo x?x  xrolleyesx  xrolleyesx ..ocitno dajo drugi vec prostora "drugim"...totalka blesavo.

Pa tud..ta Saturn na MC-ju....jst se obnasam cist nasprotno kukr je Bern napisu.., jst pa raj nc ne delam ...kukr pa da sama sebe zajebem v glavo..pa recem nekomu: Delam tm pa tm..., aja da se bom dokazovala?..Ja pa komu?..SE MANJ mam pa rada ce me kdo sprasuje..tko..da ..tud ko sem zacela hodt na fax..pa ko sm dobila dobr job..nism to povedala..vec kot petim ljudem..ker to nobenga nc ne briga..ce mam dobr job..se nimam kej hvalt ..(POTIHOM UZIVAM).. :vragec:  xDDx ..ispadem izredno potuhneno..ampak..se mi ni treba dokazovat. x:Dx

'Hard' varianta torej x;)x
lahko pa pogledas tudi drugace, morda malo bolj 'zakaj' nekateri povedo, se kao hvalijo..
glede na to kaksni casi so, da mnogo folka nima casha, nima sluzbe, nima iznajdljivosti, ipd...
lahko prav to, da se kao pohvalijo naredi novo moznost za nekaj novega, recimo delo!
kajti, kdor jezika spara, kruha strada! mene osebno je ze veckrat resilo prav to, da sem stegnil
jezik, pozrl misel, vzorec, da se kao hvalim in izpljunil pac. in dobil connection, poznanstvo,
morda moznost sodelovanja ali celo nov job, etc...
ob tem bi lahko potemtakem drugi rekli, glej ga ta se hvali in nekaj pocen, zato da bodo drugi mislili to in ono..
ja in res je! da bodo imeli uvid, da je nekdo, ki nekaj zna, obvlada, ali zeli sodelovati, etc...
jaz bi recimo z veseljem vedel tocno kaj kdo tukaj pocne!! pa me ni sram ali ipd...
zato, ker bi imel uvid! ker bi se vedl obrniti na tega ali onega, ker bi lazje sodeloval v razlicnih stvareh.
tako pa so ljudje zaprti, 0 ne povedo o sebi, etc... kar pa je seveda tudi vredu in ima druge prednosti.
ampak govorim o moznosti sodelovanja in ustvarjanja, oz. narediti pogoje za nekaj kar se izkaze v casu primerno!
Pomoje ni 0 brez razloga, da nekdo pove nekaj o sebi, kar pocne, etc...
Lahko tudi za to, ker v sebi razmislja o tem kaj pravzaprav sploh pocne; se sprasuje... docim, mnogi se verjetno sploh ne.
nekdo dela v klavnici in se ne vprasa kaj sploh pocne... stekas?
docim, ce se zacne o tem pogovarjati, lahko pomeni, da morda zeli spremembo oz. ima nerazciscene zadeve.
in vse kar potrebuje je torej - ti si ego, delas nekaj zato, da bodo drugi mislili da si cool!?
Ni tako ne. Ali pa tudi, pac ima nekdo probleme s sprejemanjem samega sebe. in takrat ne potrebuje obsodb, ceprav jih dobi,
ker mu drugi reflektirajo njega samega. torej jih potrebuje in ne x:Dx x:o)x ... odvisno ne.

no, kaj mislis? x:o)x

#53 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 2. februar 2004, 15:52

tole razmišljanje free, mi je ful dobro.
vsaj nekdo enkrat razmišlja tudi o možnih pozitivnih "aspektih" situacije, ki je na splošno opredeljena z - predznakom  x:)x
tole polepšalo dan  x:)x  x;)x  thx
xrosex

Hvala! x:Xx x:Xx x:Xx
..ma sm rat pameten (sam sebi), se hvalim... x:o)x x:o)x x:Dx

#54 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. februar 2004, 17:42

tole razmišljanje free, mi je ful dobro.
vsaj nekdo enkrat razmišlja tudi o možnih pozitivnih "aspektih" situacije, ki je na splošno opredeljena z - predznakom  x:)x
tole polepšalo dan  x:)x  x;)x  thx
xrosex

Hvala! x:Xx x:Xx x:Xx
..ma sm rat pameten (sam sebi), se hvalim... x:o)x x:o)x x:Dx

Glih sem razmisljala, glej ga glej, kaksno zanimanje je razvil in kako je ze nadgradil tole znanje...
Pa tole vidim.
Si dojemljiv, vec si zapomnis, vec si zapomnis... tako je, ja, s tem - ker se zacenja usedat koncno na 'ze znano' - potem pa je vse lazje razumet, a ne? x:)x x;)x
:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#55 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 2. februar 2004, 19:15

odkar sem prebrala knjigo o njem...ga zelo cenim in ,kaj naj rečem,......vsedel se mi je v srce.

Ja ,ja tale Šani x:Dx x:Dx x:Dx jemlje po drugi strani pa obilo nagrajuje. xsrcbumx xscratchx xsrcbumx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#56 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 3. februar 2004, 09:51

1.
ali lahko locimo 'negativni' aspekt vpliva saturna in 'pozitivni' aspekt vpliva saturna?
in kako je to pri drugih znamenjih?  .. torej ali se sploh lahko loci na + in - ? , v celotnem chartu?
glede na to, da nicesar ni nakljucno in da je verjetno tudi chart nekako v sklopu karmicne slike posameznika je morda
brezveze lociti karkoli na - in +, ne?
torej bi potemtakem lahko rekli, da je itak brezveze govoriti o negativnih ali pozitivnih aspektih, temvec rajsi in predvsem
o njihovem razumevanju oz. nacinu percepcije posameznika glede na astro chart... bla bla...
moram se mal v temo 'preprostost'

2.
9, hisa = (Strelceva hisa, ki ji vlada Jupiter)
predstavlja nas super-ego. Nase ideale in vizije, nadgradnjo nasega znanja, ki smo ga pridobili v zivljenju, potovanja, pa tudi duhovno raziskovanje. Kaze, na katerem podrocju in na kaksen nacin se bomo posvetili ideji in izpolnitvi, ki jo hocemo uresniciti v zivljenju.
Predstavlja zanimanje za znanost, filozofijo, psihologijo, tuje (daljne) dezele in njihove kulture, ukvarjanje z etiko, estetiko, moralo in pravom.

3.
Ima torej Saturn opraviti z z nasim egom; in tudi z KONTROLO!?

prav nekje mi je pisalo, da prevec kontroliram sebe, da se kao bojim izgubiti kontrolo nad svojo usodo v globjem pomenu..
na 2 nacina:  eno, da kao kontroliram sebe in druge v njihovi aktivnosti, drugo, da naj bi bil zelo obcutljiv glede lastne
kontrole in prav zato zelo odprt za kontroliranje mene iz strani drugih  :xx!:  kar posledicno sledi, da nerad sprejmem svojo akcijo
pa cetudi takrat, ko je to zazeljeno.. 


Najprej tudi tebi ena hvala. Sicer si na koncu zapisal, da moraš iti malo v temo "Preprostost", ampak tega se po mojem bolj preprosto ne da povedati. Ostaniva kar tule.

1.
Kar se + in - aspektov, vplivov itd. tiče, je majhna težava, ki sploh ni akademske, ampak čisto praktične narave.

Eden od najbolj splošnih principov na svetu je "dobro/zlo", "jin/jang", "črno/belo" itd. Ljudje smo prav tako vajeni gledati na svet na ta način, nekateri radikalno, drugi manj. Zaradi tega je včasih težavno razložiti takšno ali drugačno delovanje Saturna (in drugih). Sicer se skrivamo za "ugoden/neugoden", "spodbuden/omejevalen" itd. itd., na koncu pa narod to mirno spremeni v "dober" in "slab", pa je.
Pa to še ni vse. Če si ogledamo horarno astrologijo, najbolj temeljno od vseh, je v njej vse lepo pošlihtano v pluse in minuse. Ali naj sprejmem službo v baru ali na komunali? Bar je tam-in-tam, komunala pa nekje drugje v horoskopu. Dva planeta, dva revolveraša na ulici. Tisti, ki je bolj proti plus, zmaga, potegne. Zelo jasno.

Tudi John Frawley, Anglež, ki vrača astrologijo k izvirom, išče naravo planetov s čisto preprostimi plusi in minusi, na tradicionalen način. Včasih se je to tako delalo. Na primer: Saturn je "hladen" in "vlažen". Ker je v Vodnarju, ki je "hladen" in "suh", je sedaj Saturn po novem "zelo hladen" in nič več "vlažen" ali "suh". Ker pa je v konjunkciji s Soncem, ki je "toplo", ni več tako "zelo hladen" ... In tako dalje.

2.
09 pomeni vse to, kar piše, Saturn pa omejevanje, zresnjenje, lekcijo, učenje, strukturo, vztrajnost. Ko to zmešaš skupaj, dobiš nekoga, ki ima težave pri študiju, ker ni denarja za to ali ker je na napačnem faksu, a druge šanse ni bilo, ali ker je zanj (ali pa za njegove starše) faks glavna prioriteta ali pa kaj takega. Lahko mu pa enostavno ne gre v glavo. Recimo. Sprejeti moramo omejitev, potem pa nekako gre. Ampak to je vse zelo odvisno od sovpadanja preostanka horoskopa; tega verjetno ne rabim poudarjati.

3.
SA/09 pogosto pomeni nekoga, katerega mnenje je nad drugimi. Ali pa nekoga, ki z mnenjem omejuje druge. Ki sodi in razsoja, pa če je poklican za to ali pa ne. Ampak rekel sem "pogosto". Kontrola torej je - saj SA že sam po sebi pomeni kontrolo; kdo kontrolira, če ne Saturn?! Vprašanje je le, ali kontrolira sebe ali druge. Odvisno od horoskopa. Po naravi stvari (9. hiša) bi bolj ležalo, da kontrolira druge - Strelec sebe ne more ustreliti. Fičafaja in puščice se proti sebi obrniti pač ne da. Je pa to lahko nakazano drugje v horoskopu.

Ne vem, če sem ti kaj dosti pomagal s tem. Morda pa le.

Lep pozdrav!

Bern

#57 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 3. februar 2004, 20:27

[quote name='Bern' date='2. Feb 2004 ob 08:28'] [quote name='Sasha3' date='30. Jan 2004 ob 19:14']

pa služba, v kateri se počutiš slabo;

Kaj več pa sem ti, če se še spomniš, napisal v OS pred nekaj dnevi. Še bolj obširno kot tu.

Naj bo torej zahtevnemu Jarcu (tudi o tem sva se šla, kajne - terjanje, težačenje?) sedaj malo dovolj. Reciva, manj klicajev naslednjič. Velja?

Živijo. [/quote]
x^x a sem prav prebrala... služba, kjer se NE počutim dobro? Obetavno... x:o)x

Bern!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Če bi drugače spraševala, kot sprašujem, torej kar me res zanima, pa čeprav vztrajno, ne bi bila Jarac.... xcivx
Hvala, še enkrat za vse kar si mi tudi na Os napisal.

#58 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 5. februar 2004, 11:39

Free.... ja.. kdor jezika špara, kruha strada....HM... x^x

ja.. nevem..pr men je pa tko..jst..sm se pa raj navadla "nč povedat"..kukr pa da "povem"..pa so ljudje takoj al ljubosumni..al mislm..useeee sorte..se je že dogajal...v družini, so bli sorodniki ljubosumni name..ker sm šla nekam..na jobu-se je najdla..kšna "krava"..k me je kr presedla..zato ker je vidla da se dobr razumem z drugimi (ampak..what comes around goes around)-je letela pol vn..n noo.., al pa sm bla jst kriva da je nekdo nehu z nekom hodt.., no skratka..ljudem večkrat predstavljam nekakšno "provokacijo"...al če sm tih al če povem kej...mislm.. pol ti že presede..use skup...al me ljubijo..na smrt..al me pa iz ljubosumja..sovražjo..kr neki

sploh mi niti ni več do tega..da kej povem..ker mi vedno kdo nabija..pa daje nasvete pa zganja ljubosumje..pa nevem kaj še vse..(ljudi sm zaćela že prov sovražt..nekatere)..Veš.. tud..recimo ko koga uprašam kej..mi noče povedat kej lepga..tko..sm naletela na eno šlogarco enkrat , pizda..me je nadrla k psa..kr neki..ženska me še poznala..ni..no..use obratno se je zgodil..-use pozitivno..ona mi je pa nabijala..use negativno.. :eek: :sori: ..patetićno

Mislm..res da se mi ni treba sploh pred nobenim dokazovat,,,..prov zaprov sploh nevem kwa je to "ego"..ne res..je pa res..da mam učas prov prasice okol sebe(moške in ženske) k mi hočjo nardit štalo..z obtoževanjem..pa nevem čim še vse..pol ratam taprava pošast..do drugih... :inocent:

#59 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 5. februar 2004, 18:31

Džizes, SaTurNina, zdej morm it pa najprej pogledat kaj sem ti jes napisau ke si to šlogarco tok grdo opisala. Kaj boš šele o men rekla ke se mi zdi de tutu nisem biu preveč pozitivno našlihtan do tebe?!

Moram pazit drugič!

B.

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. februar 2004, 18:55

x:Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. februar 2004, 21:08

..
1.
Kar se + in - aspektov, vplivov itd. tiče, je majhna težava, ..Lep pozdrav!
Bern

hvala.
moram rect, da mi je astrologija ravno zato cool!, ker je prizemljena!
saj planeti so in imajo svojo substanco in energije, torej niso iluzija (ceprav naj bi prva pozornost bila iluzija, kot pravijo).
torej planeti na nas vplivaji in to je verjetno dejstvo!
in saturn potemtakem pravis, da tudi kontolira... xrolleyesx
Torej ugotavljam, da sem imel ali morda imam najvecje tezave predvsem z saturnom!?? ampak samo v dolocenih pogledil oz. delih saturna.
kot da bi ene dele recimo omejenost zivel prevec in druge vztrajnost premalo... :inocent: torej kot bi rekel, da je prevec poudarjen en del saturna drugi del saturna pa premalo. morda lahko celo opredelim moski in zenski del saturna pri tem!?
hm, to bi znalo biti zanimivo... ce recimo 'locim' vpliv planeta oz. delovanje na moski in zenski princip cloveka..!?
Zanimiv primer si dal glede nekoga, ki je na napacnem faksu in mora sprejeti omejitev... torej to je potemtakem prav njegova sreca - vpliv saturna, da uvidi da je na 'napacni' poti oz. usmeritvi!? hkrati pa dobiva lekcijo, ki jo potrebuje in se lahko razume, da je na pravi poti, da spozna, da je bil na napacni poti x:o)x x:Dx torej, kar je 'narobe' se izkaze kot 'prav', kajti brez izkusnje ne bi vedel kaj je 'narobe' in kaj 'prav'.!?

Verjetno pa je recimo kontrola saturna tudi lahko 'primerna', ce kontrolira (9 hisi) druge je morda to z razlogom!?
nek sef ali ucitelj, etc... mora znati verjetno tudi kontrolirati, ker ima pac taksno delo, ki je povazano z kontrolo, ki je potrebna za primerno sodelovanje oz. napredek recimo ucenja!?

Hvala Bern!! :palec:

PS: vcasih delam tolk napak v tekstu, da sem zdi da mam desileksijo madonca :inocent: x;)x
sej morda pa smo fsi mal desilekticni na 1 nacin... x:Ix x:Dx

#62 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. februar 2004, 21:19

Free.... ja.. kdor jezika špara, kruha strada....HM... x^x

ja.. nevem..pr men je pa tko..jst..sm se pa raj navadla "nč povedat"..kukr pa da "povem"..pa so ljudje takoj al ljubosumni..al mislm..useeee sorte..se je že dogajal...v družini, so bli sorodniki ljubosumni name..ker sm šla nekam..na jobu-se je najdla..kšna "krava"..k me je kr presedla..zato ker je vidla da se dobr razumem z drugimi (ampak..what comes around goes around)-je letela pol vn..n noo.., al pa sm bla jst kriva da je nekdo nehu z nekom hodt.., no skratka..ljudem večkrat predstavljam nekakšno "provokacijo"...al če sm tih al če povem kej...mislm.. pol ti že presede..use skup...al me ljubijo..na smrt..al me pa iz ljubosumja..sovražjo..kr neki

sploh mi niti ni več do tega..da kej povem..ker mi vedno kdo nabija..pa daje nasvete pa zganja ljubosumje..pa nevem kaj še vse..(ljudi sm zaćela že prov sovražt..nekatere)..Veš.. tud..recimo ko koga uprašam kej..mi noče povedat kej lepga..tko..sm naletela na eno šlogarco enkrat , pizda..me je nadrla k psa..kr neki..ženska me še poznala..ni..no..use obratno se je zgodil..-use pozitivno..ona mi je pa nabijala..use negativno.. :eek:  :sori: ..patetićno

Mislm..res da se mi ni treba sploh pred nobenim dokazovat,,,..prov zaprov sploh nevem kwa je to "ego"..ne res..je pa res..da mam učas prov prasice okol sebe(moške in ženske) k mi hočjo nardit štalo..z obtoževanjem..pa nevem čim še vse..pol ratam taprava pošast..do drugih... :inocent:

mah ja, seveda, ti zase itak najbolj ves!!
mogoce mas tolk konkretne jang energije vsebi, da ljudem enostavno mece ven shvasta x;)x
potem pa kakor sem rekel, pametni pac ne nosi svojo glavo naprodaj brezveze! itak.
je pa fajn, ko podamo razlicne okoliscine na podobne zadeve ne x:)x x:)x

#63 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 5. februar 2004, 21:22

Glih sem razmisljala, glej ga glej, kaksno zanimanje je razvil in kako je ze nadgradil tole znanje...
Pa tole vidim.
Si dojemljiv, vec si zapomnis, vec si zapomnis... tako je, ja, s tem - ker se zacenja usedat koncno na 'ze znano' - potem pa je vse lazje razumet, a ne? x:)x x;)x
:palec:

ja, na ze znano... :sori: sej vcasih je cool.. sploh pa verjetno potem kasneje x:Dx
sicer pa...
..ma ja, sej ni dobro skoz neki bluzit x:Dx x:o)x x;)x
to je to saturn torej - vztrajnost! ane.
potem pa se najti pravo mero povezave z intuicijo, pa bo... ce bo x:Dx x:o)x

#64 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 9. februar 2004, 11:24

Heheh..Bern... ta tvoj "džizs"...je zanimiv.. x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx .

Ja..zanimivo je to...da mi vedno napove kdo..use neki bad...kr nnahopsa en neki..ampak zgodi se pa cist obratno..

recimo..ko sm pred 2 letoma..spraševala enga kao "znanga jasnovidca"..za Job.. kdaj če ga bom dobila..je reku..da še doug..ne..pazi to.. čez 2 mesca sm jst dobila job za 2 leti...

ko sm spraševala..uno gospo iz Tv..sm bla na obisku pr njej..mi je zenska prjavla ce "hocm bit dizejka"...KWA??? x:Dx :eek: :eek: ..ČIST sfalila..zravn tega me je pa še napizdila..kukr da sm nevem kaj..

no blo jih je še kr dost..k sm mi kr neki.. rekle.. :sori: :sori:

stem da mi je ena gospa grafologinja na Mavrični soboti..pa tok uganla. :palec: .da sm se jo kr ustrašla x:Dx nevem a je bla tud jasnovidna..al kaj..oči je mela že take...taka črna gospa..zanimiva.. :O: x:)x

#65 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. februar 2004, 11:30

:) ja grafologija bojda da je kar znanost pod psihologijo.. hehe :) Saturn Nina.. kje je že tista tema o jupiterju, saturn mi ne diši, čeprav mi danes ravno tolće ven svoboda od saturna
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#66 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 9. februar 2004, 12:46

Heheh..Bern... ta tvoj "džizs"...je zanimiv.. x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx .

Ja..zanimivo je to...da mi vedno napove kdo..use neki bad...kr nnahopsa en neki..ampak zgodi se pa cist obratno..

recimo..ko sm pred 2 letoma..spraševala enga kao "znanga jasnovidca"..za Job.. kdaj če ga bom dobila..je reku..da še doug..ne..pazi to.. čez 2 mesca sm jst dobila job za 2 leti...

ko sm spraševala..uno gospo iz Tv..sm bla na obisku pr njej..mi je zenska prjavla ce "hocm bit dizejka"...KWA??? x:Dx  :eek:  :eek: ..ČIST sfalila..zravn tega me je pa še napizdila..kukr da sm nevem kaj..

no blo jih je še kr dost..k sm mi kr neki.. rekle.. :sori:  :sori:

stem da mi je ena gospa grafologinja na Mavrični soboti..pa tok uganla. :palec: .da sm se jo kr ustrašla x:Dx nevem a je bla tud jasnovidna..al kaj..oči je mela že take...taka črna gospa..zanimiva.. :O:  x:)x


Benti, stvari mi uhajajo izpod kontrole - "grafologinja na Mavrični soboti"? Ja, kje sem bil pa jaz, da ne vem, da je bila?! S kom se je pa menila? Ts, ts, Bern!

Hec na stran. A je to bilo v Novi Gorici? Tam je ena črna gospa brala iz dlani in bojda da je rasturala. Samo to ni grafologija, ampak hiromantija.

Na MS v Ljubljani imamo horarnega astrologa Tadeja, ki odgovarja na konkretna vprašanja in ima lude rezultate, poleg tega pa gospo Miro, ki razlaga sanje (in ima tudi delavnico o sanjah ter tolmačenju čisto v začetku), sicer pa vedežuje. Jasnovidke Saše žal ni več, ker nima časa prihajati.

Grafologije na MS še ni bilo, da bi jaz vedel, bomo pa zelo zadovoljni, če kdaj bo.

Sicer pa se nemara vidimo v soboto?

Lep pozdrav!

Bern

#67 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 10. februar 2004, 15:35

Bern Bern...ti pozablivec x:Dx .to je blo lansko leto Marca.Januarja al pa Februarja..(ne spomnem se cist).ce se bos zdej spomnu,...in ta gospica o kateri govorim..je mela clo nalepleno diplomo na uuni mizici..da jo je nardila v Californii..(to sm si še posebi zapomnla)..najbrž zato ker je Califa moja omiljena dežela..prov napisat sm ji mogla neki...ene par stavkov... da je potem razbrala iz tega. x:)x . ni mi brala iz dlani x!x Men je ful uganla..kolegici ni hotla pa skor nč povedat..sam zblojeno jo je gledala..

a to Soboto je? Mavrična...?


sej bi kr spet mau pršwa..sam po eni strani. :inocent: ..kwa pa wem..aja Tadej?.-..a morm za tega tolmača kej plačat? x?x

#68 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 11. februar 2004, 08:13

Tolmača?

#69 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 11. februar 2004, 12:09

ja.. mnde.. bi mi znau ta Tadej..raztolmačit..kej bolj astrološko karto? to sm misla..al kaj dela ta Tadej..samo vtipka..roj.datum. pa čao?..a zna kej povedat?

#70 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:33

Me že mal skrbi vsi pišete nekaj o Saturnu, jaz pa nič. xrolleyesx

Bern,

kaj pa Saturn v 5. hiši, pa
Saturn konj Uran 01 19 01, pa
Saturn trik MC (to vem, da je ok), pa
Domicil Saturn Kozorog 04 23 23 poleg tega je še
Domicil Luna 4. hiša.

A bi morala še kaj vprašat? Ne, kar mal mi povej.

Pozdravček x;)x
Rika

#71 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 11. februar 2004, 13:54

ja.. mnde.. bi mi znau ta Tadej..raztolmačit..kej bolj astrološko karto? to sm misla..al kaj dela ta Tadej..samo vtipka..roj.datum. pa čao?..a zna kej povedat?


Tadej je predvsem horarni astrolog, torej se ne ukvarja toliko z natalnimi kartami, čeprav jih tudi zna razlagati.

Kar se horarne astrologije tiče, je pa bolj kvaliteten in uspešen, kot si morda kdo misli. Povratne informacije, ki prihajajo na uredništvo, in še nekatere druge izjave to potrjujejo. Na primer iskanje izgubljenih predmetov, kar je njegova specialnost. (Foro o izgubljenih kozarcih ene naše bralke dostikrat povem za primer. Natančno tako, kot se je zgodila, ker je šlo preko nas.)

Malo pohvale ne škodi, še posebej, če je na mestu.

#72 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 11. februar 2004, 14:01

Me že mal skrbi vsi pišete nekaj o Saturnu, jaz pa nič. xrolleyesx

Bern,

kaj pa Saturn v 5. hiši, pa
Saturn konj Uran 01 19 01, pa
Saturn trik MC (to vem, da je ok), pa
Domicil Saturn Kozorog 04 23 23 poleg tega je še
Domicil Luna 4. hiša.

A bi morala še kaj vprašat? Ne, kar mal mi povej.

Pozdravček x;)x


Ups, Rika,

tile podatki mi pa ne grejo skupaj. Za prve štiri vrstice bi še šlo, čeprav malo bolj čudno, pa peta ne sodi zraven. Če je Saturn v domicilu v 05, ne more biti v domicilu tudi Luna v 04...
Res je Luna v svoji "naravni", torej četrti hiši, vendar je v Strelcu ali eventualno na samem začetku Kozoroga, samo v obeh primerih ni v domicilu, čeprav se v 04 počuti zelo dobro.

Kako si torej to mislila? A so to vprašanja vsako zase?

Pozdrav!

#73 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 11. februar 2004, 15:37

Ups, Rika,

tile podatki mi pa ne grejo skupaj. Za prve štiri vrstice bi še šlo, čeprav malo bolj čudno, pa peta ne sodi zraven. Če je Saturn v domicilu v 05, ne more biti v domicilu tudi Luna v 04...
Res je Luna v svoji "naravni", torej četrti hiši, vendar je v Strelcu ali eventualno na samem začetku Kozoroga, samo v obeh primerih ni v domicilu, čeprav se v 04 počuti zelo dobro.

Kako si torej to mislila? A so to vprašanja vsako zase?

Pozdrav!

Domicil Luna 4.hisa

Domicil Saturn Kozorog


Ja, Bern,
če mi pa piše da sta dva Domicila. Tisto zgoraj sem prav skopirala iz mojega izračuna na Lunin.netu. Ali ni možno, da sta dva? Pol mi pa ni jasno, jaz imam dva.
xrolleyesx
Rika

#74 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. februar 2004, 20:28

rika en t ti manjka v imenu... x;)x
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#75 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 12. februar 2004, 07:27

El Nino,
Ali En Rika, ali Enrika. x;)x Sicer sem pa Aries kot ti.
Rika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0