Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kam gremo?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
195 komentarjev na to temo

#26 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 19. maj 2005, 10:49

uf js pa nism za telefonijo pa da me on tadrug lahk gleda zravn....mi je itak muka se po telefonu pogovarjat in zmeri ene frise delam zravn, pa uno zdolgočaseno faco pa take x:Ix pa da bi me pol sogovornik gledov zravn :O: me v kratkem času nehajo vsi klicat x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#27 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 19. maj 2005, 11:07

zakaj pa to x:Dx a v živo pa loh gledajo vse frise a? x:Dx sej je telefoniranje sam pogovor brez vizualnega učinka - če še tega uvedemo, pol bo "kao" v živo, recimo tko k če maš msn s kamero, mikrofonom in slušalkami....
cosmic dancer

#28 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 19. maj 2005, 11:15

nje nje pa nje x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#29 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 19. maj 2005, 14:25

PA ZAKJ NEEEEEE............. bomo meli virtualne prijatelje, virtualno službo (z virtualnim šefom x:Dx ) pa še virtualne počitnice - sam pol bojo začeli še za take posnetke nabijat cene k noben ne bo hotu res it x:Dx :palec: :palec:
cosmic dancer

#30 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 19. maj 2005, 14:34

klinc pa virtualno vse......a bomo pol virtualno sksal pa si virtualno družino ustvral....sm rjekla nje pa nje x:Dx js rabim za en kvalitetn pogovor ajkontakt x:Dx in to brez kake mašine vmes pa pika. se mi butast zdi u en aparat govort, boh ne daj da bi me pa še gdo gledu z druge strani :eek: :o|o: njenjenje pa pika.
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#31 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 19. maj 2005, 14:59

ok......očitno ne spadaš v moderno družbo - pejd v Olduvajsko sotesko avstralopiteku delat družbo..... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

ej, upam da ni preveč zlobno, sam sm tok dobre volje - sej ne jemlješ osebno? x:Dx
cosmic dancer

#32 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 19. maj 2005, 21:41

:kiss: grem po poti kamor me pelje srce.... x:Dx xsrcbumx

#33 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 19. maj 2005, 21:43

<{POST_SNAPBACK}>ok......očitno ne spadaš v moderno družbo - pejd v Olduvajsko sotesko avstralopiteku delat družbo..... x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx   

ej, upam da ni preveč zlobno, sam sm tok dobre volje - sej ne jemlješ osebno? x:Dx

x:Dx x:Dx x:Dx

ma klinc, bi še avstralopitek kako mašino poštudiro, pol bi blo pa spet sranje :o|o:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#34 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 20. maj 2005, 08:53

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x:Dx  x:Dx

ma klinc, bi še avstralopitek kako mašino poštudiro, pol bi blo pa spet sranje :o|o:


ja, sam to bi itak precej trajalo - razen če bi sestavil video telefon iz kamnov in kosti....... x:Dx :palec:
cosmic dancer

#35 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 21. maj 2005, 15:39

<{POST_SNAPBACK}>ja, sam to bi itak precej trajalo - razen če bi sestavil video telefon iz kamnov in kosti....... x:Dx  :palec:


ma ja....avatralopitek ala mcgaiver x:Dx x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#36 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 21. maj 2005, 18:10

tko nekak ja - pol bi loh že pred dvem miljoni let snemali Mcgiverja..... takega, čupavega, z nizkim čelom, visokega ene meter dvajset pa čeljustjo od šimpanza... in to bitje bi pol iz kosti, kamnov in vej nardilo še računalnik pa melo forume..... x:Dx x:Dx
cosmic dancer

#37 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 22. maj 2005, 17:23

x:Ix dons sem se pustila zapeljat... x:Dx in spljoh nisem nikamor prišla... xpartyx xnckrivx xokx :D

#38 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 23. maj 2005, 07:06

SPLJOH......kok lepo zveni....kako nisi nikamor prišla - a je bencina zmanjkal? x:Dx
cosmic dancer

#39 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 23. maj 2005, 07:09

<{POST_SNAPBACK}>x:Ix dons sem se pustila zapeljat... x:Dx in spljoh nisem nikamor prišla... xpartyx  xnckrivx  xokx  :D

:palec: x:Dx :palec: x;)x
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#40 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 23. maj 2005, 10:11

x;)x na koncu sem se znašla doma... x:Dx x:Ix x:o)x

#41 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 23. maj 2005, 21:25

<{POST_SNAPBACK}>x;)x  na koncu sem se znašla doma... x:Dx  x:Ix  x:o)x


a, pol štekam - sploh nisi nikamor šla x:Dx x:Dx x:Dx
cosmic dancer

#42 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 24. maj 2005, 09:54

<{POST_SNAPBACK}>a, pol štekam - sploh nisi nikamor šla x:Dx  x:Dx  x:Dx

xscratchx odvisn s katare dimenzije gledaš na situacijo xscratchx xegox kaj je resnično in kaj ni :wOOt: xwizardx

#43 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 24. maj 2005, 20:43

dimenzije? svoje, kere pa..... ne morem gledat z druge, trenutno... xyiyax v naslednjem življenju bomo pa vidl.... a ne, sej sm tko reku da grem po smrti v nebesa pit limonado...... x:Dx x:Dx :palec:
cosmic dancer

#44 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 25. maj 2005, 14:33

:xx!: no če ne prej... :vio: se v nebesih srečava sihurno spljoh pri limonadi :shsh: :P

#45 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 26. maj 2005, 14:02

ok x:)x se že veselim srečanja x:)x :palec:
cosmic dancer

#46 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 26. maj 2005, 14:48

<{POST_SNAPBACK}>ok x:)x  se že veselim srečanja x:)x  :palec:

:wOOt: :zoro: :sad: a šele čez tolkooooooooooooo let... :o|o: :inocent: :vragec:

#47 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 27. maj 2005, 07:33

kolko? a misliš ti še kam skočit prej, pred nebesi x:Dx x:Dx x:Dx no sej, js bi šu tud mal nekatera ozvezdja pogledat - to loh traja x:)x :palec:
cosmic dancer

#48 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 27. maj 2005, 15:04

<{POST_SNAPBACK}>kolko? a misliš ti še kam skočit prej, pred nebesi x:Dx  x:Dx  x:Dx  no sej, js bi šu tud mal nekatera ozvezdja pogledat - to loh traja x:)x  :palec:

x:o)x za ljimonad in sladoljed bom tut nebesa počakala...... x:Xx x:o)x x;)x :palec:

#49 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. maj 2005, 15:21

<{POST_SNAPBACK}> ker zelim verjeti

xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#50 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 28. maj 2005, 20:59

koncentrirajo na misli? Misliš, da bolj premislijo, kaj bojo napisali, kot pa bi zinli v pogovoru? Hja........dejmo reč x:Dx x:Dx
cosmic dancer




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0