Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Gomasio


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
79 komentarjev na to temo

#51 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 13. julij 2005, 21:28

mi je pa okus in tekstura ful znana... pa nimam pojma odkod.. jedla skor ziher se nisem tega..
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#52 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. julij 2005, 08:14

<{POST_SNAPBACK}>ste me s temle zdaj cist  x:px ... jutr takoj  x!x  xDDx

* aja - kako zdaj tole stanetovo sol dodam  :inocent: ...vmes, na konc, obakrat ... x?x  xrolleyesx

xDDx
Jaz sem jo prvic dala prazhit kar k sezamu, mal kasnej, zdaj sem pa vsakic posebej sol sprazhila. Ko je bila ze sprazhena in je mal odstala, sem jo stresla k sezamu, premesala, pokrila in pustila cez noc (ker to zmer zvecer packam xDDx).
Zjutraj zmixam. Soli nic vec ne dodajam. Je je itak ze dost, sam tko mora bit, ker je to sezamova SOL in ne sezam z mal soli. xyesx

Aliana je mroda se na konc dodala, ker se ji je morda zazdelo, da je je mal mal - al kaj tacga...
Prvic pac mal poeksperimentiras.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. julij 2005, 08:16

<{POST_SNAPBACK}>mi je pa okus in tekstura ful znana... pa nimam pojma odkod.. jedla skor ziher se nisem tega..

pa si, raznorazne sladice imajo sezam not, vse tele ploscice in tole, s tem da je tisto sladko (vendar tud tam mora ziher bit sol notri).
Pa tudi - velik potujes, sezam je zlo prisoten v razlicnih kuhinjah. Sol je pa prakticno v vsaki jedi... pa pol dobis en tak znan okus.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 18. julij 2005, 19:50

:eek: :wOOt: Gomasio??? :eek:

Jaz tudi, jaz tudi x:px
Takoj jutri grem v akcijo, se pravi nabavo sezama x^x

Že leta uporabljam sezamovo hladno stisnjeno olje za peko piščanca. Ma da bi si še angelci prstke oblizali! x:px x:px x^x

#55 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 18. julij 2005, 22:20

<{POST_SNAPBACK}>ste me s temle zdaj cist  x:px ... jutr takoj  x!x  xDDx

* aja - kako zdaj tole stanetovo sol dodam  :inocent: ...vmes, na konc, obakrat ... x?x  xrolleyesx


Hej, Mateja, jaz sem jo na koncu se eno zlicko dodala za 'kodiranje'.. ce sem prav razumela Sstaneta, naj bi tko tud delovalo.. ce je pac hrana narobe posoljena, jo dodatno kodiras s Ssoljo.. in glede na to, da je tista vmes bila na previsoki temperaturi zazgana, sem sklepala... :inocent:


(Sstane, ce beres tole.. a mam prav :inocent: )
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#56 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 21. julij 2005, 16:13

hm, sezamova sol (in ne sezam s soljo), pa kr z žličko se lahko je?.. men je izpadlo mal grenko (pa nisem zažgala sezama) xscratchx... pa bl pasta kot prah (kot piše na pozitivkah..)... :sori:

ma ni ratal tko fuuuul dobr kot sem se ufurala, da bo.. :inocent: x8Dx

#57 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 21. julij 2005, 23:31

tnx aliana :palec:

kolk sem dons dobr gomasio nardila :fiju: :yumy:

#58 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 22. julij 2005, 00:03

<{POST_SNAPBACK}>Hej, Mateja, jaz sem jo na koncu se eno zlicko dodala za 'kodiranje'.. ce sem prav razumela Sstaneta, naj bi tko tud delovalo.. ce je pac hrana narobe posoljena, jo dodatno kodiras s Ssoljo.. in glede na to, da je tista vmes bila na previsoki temperaturi zazgana, sem sklepala...  :inocent:
(Sstane, ce beres tole.. a mam prav  :inocent: )

Imaš :palec:

#59 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 18. avgust 2005, 22:37

Končno naredila! x^x

Samo... :sori: mal mastno pa nekako nič suho ne deluje. Kot arašidovo maslo. Ali drobtine pocvrte na maslu. :eek:
Zaprla sem ga v stekleno vazico oz v več majhnih, ena je na sliki.
In dala v hladilnik, ker imam občutek, da lahko glede na konsistenco še žarko postane :sori: xrolleyesx .

Kako more izgledati tale gomasio?Mora biti prah?

Dober pa je x^x

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. avgust 2005, 23:05

pasta?
uh jaz sem pa hotla pasto, 'tahini' nekaksen pol?
ne vem zakaj, morda sta dali vec sezama, sezam je masten....
drugac je bolj prasnat kot pastast, ja...

jaz ga ne dam v hladilnik, sam ga ne naredim naenkrat ful, nekje celo rpavijo da je sam 8 dni rok trajanja (sam se ne pustim motit, sem imela ga ze veckrat dlje), ker ja, lohk rata mal zharkast. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 18. avgust 2005, 23:14

Marsa :palec:

Ah ne, 8 dni trajanja? :sori: Kar nekaj sem ga naredila....

Razmerje pa 12:1, na 24 žlic sezama (vrečka 100g) 2 žlici soli, spražila vsako posebej, potem ohladila, oboje dala v mlinček in zmlela.
Lahko bi na kruh mazala.

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. avgust 2005, 00:03

ne skrbi, jaz sem ga imela velikokrat velik dlje. x^x
Me je presenetilo, ko sem to nekje prebrala (8 dni).
Pol ga pa po zlici jej, sam ne vec kot recimo 3 dnevno.
Pa kot darilo je dbest.
zdaj je tud kul, ko ni vec tko vroce - ker je zlo jang...

jaz sem ga na morje trockala, pac, kot za prvo pomoc, recimo kot med... pa mi sploh ni zadishal - ker je bilo prevroce.
tu mi je pa spet sedel.

naredila sem ga ze pred morjem, torej je ze vec kot mesec od tega, pa je se cist ok. x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. avgust 2005, 06:22

tud jaz nardila gomasio. jasno, da je masten, saj zato pa iz sezama delajo olje. ugotovila, da je grenek......pa ga nisem preveč spražila....mogoče je bil že mal prestar. sam vseeno je ok...če odštejem, da sem dala preveč soli x:Dx ....zdej ga moram pa previdno dozirat....pa po žlici se ga sploh ne da jest.

kar se pa mletja tiče, mislim, da je treba mlinček sam parkrat zavrtet, pa je že dovolj. če se ga preveč zmelje, pa jasno nastane pasta. kot pri kikirikijih. če jih zmelješ v kavnem mlinčku, dobiš čist navadno kikirikijevo maslo.
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#64 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 19. avgust 2005, 14:22

Ja verjetno sem res preveč mlinčkala x:px vse skupaj :o|o: x:o)x x:Dx

Danes sem za kosilo meddrugim naredila radič s pogretim fižolom, olivnim oljem, balzamskim kisom, posolila z sezamovo soljo in po vrhu malček poribala korenino hrena :eek:

Dobro za pošizit x:px x^x

#65 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 27. avgust 2005, 15:47

x^x js tud nardila....končno x:px se mi zdi špica, pa nč preveč ni masten al kej....sicer ne vem kok more zgledat, sam po občutku se mi zdi da je ok....pa kok dober......sej ne morš nehat jest x:Dx .......na krompirju in na piščancu :2src: x:px čist nora zdej x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#66 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. avgust 2005, 15:58

xokx a ne no! xsuperx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#67 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 27. avgust 2005, 16:03

x:Dx ma ja no.....sm ž ful dolg hotla nardit, pa nism nikol u štacuni spomnla da b sezam kupla :o|o: včeri sm se pa dobesetno zaletela v njega, pa tud mi ni prec uštekalo.....pol sm pa tud kr spacala, pa mal me je blo strah ka ze en vrag bo vn pršu :inocent: k niti približne predstave nism mela ka bi naj sploh blo :vio: pa je kul res, a je to to, ne vem, sam men je všeč, tk da najbrž je že.....
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#68 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. avgust 2005, 16:05

saj nihce ne 've'... pac, probas...
saj si vidla...
ce je super, je ze pravsnji pol itak. xDDx x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#69 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 16. oktober 2005, 22:57

:inocent: a ima kdo izkušnje...rok trajanja...

ga nisem dala na hladno ampak na polico z začimbami...glede na to da je sol zraven sem bila popolnoma brez skrbi, da se mu nima kaj zgodit :vio: danes ga pa odprem pa je nekam čudn :xx!:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#70 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 16. oktober 2005, 23:01

hmm.. maščoba, ki postane žarka?
Jaz sem tud ravno danes vrgla stran eno posodico.. kaka 2 meseca starega..
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#71 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 16. oktober 2005, 23:04

:inocent: možno...torej šola za drugič...je treba dat na hladno :sori:

najprej sem hotla napisat, da nisem delala z maščobo, pa ma menda že seme samo dost v seb x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#72 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. oktober 2005, 08:34

ne sam na hladno... porabi, vrzi stran, ce nisi.
sem v zacetku nekje napisala, da bojda 8 dni, sam to je brez veze, ker sem ga ze veckrat imela precej dlje.
a ne vec kot mesec, recimo, to ziher ne.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#73 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. oktober 2005, 08:38

<{POST_SNAPBACK}>ma menda že seme samo dost v seb x8Dx

ja menda ne!
ce OLJE delajo iz njega, iz cesa ce pa bit.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#74 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 17. oktober 2005, 08:45

x:Dx sej ..problem je sam to ker ga daš na prafaktorje ko ga zmelješ, speštaš....

cel ne postane žaltav...menda če ga temeljito ne zdrobiš preživi celo prebavni trakt x:Dx x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#75 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 17. oktober 2005, 11:15

Jah, jst sm se tut to spravla delat, sam se mi ga ni dalo speštat, pa sm pol mela kr v odprti posodici praženo seme s soljo (nič zmleto). Je bilo ful dobro, sploh po pečenem krompirju, korenju ipd. tut na špagete in solato sem ga stresala, res ful okusno, čist neki posebnega. No, na koncu mi ga je malo ostalo, sm ga kr na luftu pustila par dni, pa se je sezam zmehčal - tak bljakast okus, kt stare (vlažno mehke napolitanke :xx!:
Sm ga preč zagnala.

Tko da, pomoje ga je dobro sproti pripravljati, al pa vsaj kokrtolkr sproti.

Ja, pa še neki: zadnč sm bla v Prekmurju in sm si zgrebla ful noro dobre bučnice golice (to so take bučnice k rastejo kr brez lupine in jih ni treba nič lupit) - iz njih delajo bučno olje.
Anyway, same bučnice so dobre kr tko mal zobat, sam pražene pa... ljudje moji, to je šele dobro :yumy: :yumy:
Sm jih kr tko na suho prepražila (kt sezam) v teflonski posodi, da so zadišale, pa odstavila. Nič solila. Paše skor povsod zraven, isto kt sezam.

No, k sm glih pr Prekmurju, so nam tam ponudili lokalno specialiteto: domače bučno olje, k so ga mal posolili, zrave pa narezali domač kruh. Pol pa pomakcaš kruh v olje in ješ - božansko dobro, res, pa kalorično da vzhajaš kt kvas tut x:Dx x:Dx x:Dx . Je dobro piti zraven kak kisel vinček, če ne pomoje kozlaš kt vidra. Jst sm ga mal jedla, zarad kalorij, jasno.
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0