Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

vnebovzeti mojstri


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
760 komentarjev na to temo

#651 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 7. februar 2007, 14:34

si gledal Dogville?



Ej tale film je res x?x :o|o: :8): :inocent: :eek: :vio: :vragec: x?x morm še enkrat pogledat, res fina zgodba, če ne skoraj življenska na čase.
Brez podpisa

#652 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 7. februar 2007, 14:36

To, da mislis, da je, je samo prevara ega.


velik boljš je rečt: map is not a territory ..... kar vključuje tud "koncept ega"....ki je zgrešen (in običajno narobe uporabljan) za moje pojme


če ne skoraj življenska na čase.


TOTALNO življenska......kot vsi Lars von Trierjevi filmi.....
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#653 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 7. februar 2007, 14:40

velik boljš je rečt: map is not a territory .....


Ja to :palec: vsak ma svoj zemljevid, ki pa ni teritorij
Brez podpisa

#654 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 7. februar 2007, 16:16

Moja izkustva so bili konkretni dogodki in zato o tem sploh ne dvomim več, prepričan sem v to resnico.

Te pa razumem kaj mi hočeš povedat, sam tko kot sem enkrat že napisu, čas bo pokazal svoje. Ne vem a si me ti mal narobe razumu , ker mogoče sem se res mal nerodno izrazu, nisem pa niti pomislu da ti ne bi mogu met kakršnihkol izkustev.


Ja mogoče res, da sem te narobe zastopu, mogoče si se pa narobe izrazu .... x:o)x Ok super razumeš kaj hočem povedat. Eno osebno vprašanje - ta tvoja izkustva in dogodki so se dotikala Luciferja neposredno ? ponavad nimam te navade, da tkole brskam in preverjam ( sem se že kaj nalezu ) ampak vseeno, bom danes do konca izpeljal....
Brez podpisa

#655 Lyassi

Lyassi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 227

Objavljeno: 7. februar 2007, 16:53

Mihael, tisto pišče je feniks. x;)x Saj verjetno že veš.

#656 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 7. februar 2007, 16:59

Mihael, tisto pišče je feniks. x;)x Saj verjetno že veš.


jap....je medtem že zraslo :lol:
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#657 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 7. februar 2007, 18:16

Zato se sprašujem čemu te delitve, le čemu?


Pa ti poskušaj vladati zadovoljnim ljudem. Pa še proti tebi se lahko obrnejo.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#658 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 7. februar 2007, 18:27

Kljub temu pa ti povem , da Lucifer (hvala Bogu) nima nič z mojimi izkustvi.
maš prou, ampak zakaj bi pa moral kdo vladat?


Egu je sladko vladati že enemu telesu, kaj šele večim. x:px

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#659 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 7. februar 2007, 23:18

Že logika to zanika, glede na to kdaj je bil uničen.

Kljub temu pa ti povem , da Lucifer (hvala Bogu) nima nič z mojimi izkustvi.


Ja no predvidevam, da je ta post posledica tvoje trdne in močne vere. Še sreča, da je Lucifer uničen, ker tko piše v knjigah - skratka nimaš izkustva in slepo verjameš nekim tekstom v resnici veš o luciferju nič več, kot kateri koli drug bedak - fino pa smo našli zaključek xcivx

Aja za voljo tvoje vere; knjige ne štejejo x;)x :vragec: :palec:
Brez podpisa

#660 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 7. februar 2007, 23:54

Verjel ali ne v tvojem pisanju je opaziti nestrpnost, žaljivost in sodbo.

Lucifer pa ...


Seveda strinjam se stabo.

Sodba je, da tvoja Vera megli logičen razum in ti ponuja dokaze, ki jih ta isti logični razum sprejema za pravilne in resnične.
Sodba je tudi, da nimaš pojma. In verjetno zato tud žaljiva -ampak, če si iskren do sebe boš že uvidel, da ga prav zares nimaš :8):
Nestrpnosti je le toliko, kolikor se borim z lastno projekcijo sebe na tebe - brez skrbi tud s tem bom opravil, le razumel te še vedno ne bom.

Veš tud, jaz mam vero, prav tako kot ti - tako v prazen nič po domače, tako, ki mi jo poruši še tako preprosta logična razlaga - nekoga, ki mojega izkustva nima. Pa si vseeno ne delam utvar o stvareh, ki jim samo preberem v knjigah. Glavo imamo na vratu zato, da znjo razmišljamo, ne samo sprejemamo. Vsak pa potrebuje projekcje za svoje strahove dokler z njimi popolnoma ne opravi x^x

Lucifer je lahko tud povsem dober tič in moja beseda je tu povsem enakovredna tvoji - tako v pojmovanju resnice, kot cutenju in tudi veri. In tukaj ne gre za spoštovanje drugačnega mnenja, gre zato, kdo ma bolj prav - noben od naju x;)x xDDx xsrcx

P.S; in preden karkoli rečeš ali pa pomisliš sploh pojdi premeditirat tisto kar je označeno ....
P.S2; seveda se to nanaša na tvoje fiksne prečitane ideje o Luciferju in ne na tvoja izkustva ali Vero samo.
Brez podpisa

#661 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 8. februar 2007, 00:03

kuvrtat..................i have seen that coming..........zato sem reku, da sploh ne bom komentiral...............

Elohim; se pravi naj bi bil Lucifer ne obstajal več ? povej mi a so častilci Satana zlobni ? a so oni črna magija ? zanima me tvoje mnenje


brezveze.
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#662 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. februar 2007, 00:11

Pa kaj je brez veze ? naj te pol ne zanima porkaduš ....jaz sem pač fasciniran nad takimi vsevedi zgleda, da si ti tud vseved. Jaz vem pač kdo je resničen Vseved ( in kaj zmore ) vem kako zgledajo nekatere stvari in zato so taki vsevedi, ki berejo knjige tolk bolj nasprotujoči sami sebi, k vidim Vseveda in vidim vseveda - heh xsrcx

Brez zamere komu koli.....

SLIŠATI GLAS IN VIDETI SLIKO

Sicer pa še kar ne vem kaj bi ti men rad povedu. Mogoče? ah kaj bom temu govoru, ni on vse te knjige prebral tako kot jaz x?x
Brez podpisa

#663 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 8. februar 2007, 00:13

brezveze je to.....da sprašuješ zato, da potem lahko diskreditiraš.......kar je bilo razvidno že iz vprašanj.....
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#664 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. februar 2007, 00:18

Ne lej jaz se trudim razumet to slepo prepričanje, ki povzroča tolko gorja na tem svetu. V principu, ki ga uporabljaš, bi mogu verjet tud vse kar ti mediji povejo - a je tako ?

brezveze je to.....da sprašuješ zato, da potem lahko diskreditiraš.......kar je bilo razvidno že iz vprašanj.....

Ja sej bi bilo dovolj, če bi reku - ja jaz imam izkustvo in znanje o Luciferju, za kar v resnici spoh ne potrebuješ nikakršnega kontakta z njim, če obstaja ali pa ne. Odgovor dobiš od Univerzuma - takoj bi utihnil, ker vsak lahko laže samo sebi. Kaj sem pa jaz dobil? knjige in njih razlage.....
Brez podpisa

#665 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 8. februar 2007, 00:19

a če bi ti avtor dotične knjige razložu osebno izkustvo, bi bil pa happy?
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#666 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. februar 2007, 00:25

a če bi ti avtor dotične knjige razložu osebno izkustvo, bi bil pa happy?

Ne ne razumeva se. Mene ne zanima ali avtor laže ali ne - kot sem rekel vsak lahko laže le sebi, meni ne. Jaz bi knjigo prebral in bi bila zame tako resnična kot neresnična ( avtorjevo izkustvo ni pomembno ) pomembno to kar jaz izluščim zase! zase pa lahko izluščim le tisto, kar je znotraj dosega mojih izkustev. Vse drugo je odvečna krama, ki pa lahko ima svoj lažni namen.
Brez podpisa

#667 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 8. februar 2007, 00:27

Jaz bi knjigo prebral in bi bila zame tako resnična kot neresnična ( avtorjevo izkustvo ni pomembno ) pomembno to kar jaz izluščim zase!


čemu pa potem ne "dopuščaš" Elohimu iste pravice?


zase pa lahko izluščim le tisto, kar je znotraj dosega mojih izkustev


kako pa veš kje se konča "doseg" Elohimovih izkustev?
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#668 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. februar 2007, 00:35

Ja sej bi bilo dovolj, če bi reku - ja jaz imam izkustvo in znanje o Luciferju, za kar v resnici spoh ne potrebuješ nikakršnega kontakta z njim, če obstaja ali pa ne. Odgovor dobiš od Univerzuma - takoj bi utihnil, ker vsak lahko laže samo sebi. Kaj sem pa jaz dobil? knjige in njih razlage.....

Zadnje čase je vedno več pisnih zahtevkov po katerih naj bi pisci pisali svoje poste po predvidevanjih in željah ali celo prepričanjih in verovanjih bralcev.V čem bi bil smisel takega pisanja. Matrica? Svoboda? :inocent: :eek:


Ne ne razumeva se. Res, da se gornji del sliši kot zahtevek, čeprav si v besedah pretiraval. Kot sem rekel fascinira me tvoja fiksna prepričanost v pravinost prebranega, kajti ta fiksna prepričanost je eden od vodilnih vzrokov za gorje na tem svetu.

čemu pa potem ne "dopuščaš" Elohimu iste pravice?
kako pa veš kje se konča "doseg" Elohimovih izkustev?


Seveda mu jo dopuščam - lahko pa dvomim vanjo, če jo tukaj podaja na javnem forumu, se ti ne zdi? je pa tud sam povedal, da nima nobenega takega izkustva. kot je rekel - saj je vendar očitno, da to ni mogoče ( glede na knjigo seveda )
Brez podpisa

#669 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 8. februar 2007, 00:43

Seveda mu jo dopuščam - lahko pa dvomim vanjo, če jo tukaj podaja na javnem forumu, se ti ne zdi?


ja itak, dvom je zdrava zadeva.......če samo dvomiš :palec: .....pa si prepričan, da poleg tega tudi malo ne obsojaš?

je pa tud sam povedal, da nima nobenega takega izkustva. kot je rekel - saj je vendar očitno, da to ni mogoče ( glede na knjigo seveda )



sej ne, da bi hotu besede grizt......ampak zdaj bi pa rad vedel o čem govoriva......a o "dosegu izkustva"..... kot si bil zase politično korekten, ko pišeš "zase pa lahko izluščim le tisto, kar je znotraj dosega mojih izkustev".......al o sami "izkušnji izkustva" x:)x ......ker med tem dvojim je ena očitna razlika
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#670 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. februar 2007, 00:54

Zanimivo, kako pogosto je moja prepričanost in pretiravanje vzrok za gorje na tem svetu. Kuvrtat pa se kdaj vprašaš kaj pišeš ti?


Joj Elohim, kdo pa pravi, da govorim TOČNO O TEBI. Govorim na splošno, globalno. Govorim o temu, da ljudje verjamejo temu, kar jim nekdo pod nos postavi in velikokrat verjamejo na slepo, tako kot ti na slepo verjameš pravljicam o Luciferju.


Tako kot je cel svet verjel, da je guantanamo zapor za teroriste (celo medijsko so ga reklamirali ), vsi so verjeli zato, ker jim je ameriška vlada morala nekaj pokazati vsaj kakšen razultal vsaj minimalen napredek.
Pa je druga oblika resnice pred kratkim ven prišla na filmskem traku - Road to Guantanamo.

To je nekaj, česar nam vlada USA, nikoli nebi pokazala. Podobno kot ti tista knjiga česa ne pokaže x;)x O resničnosti filma in kredibilnosti vlade USA jaz sedaj tu nebi, samo za banalno primerjavo

ja itak, dvom je zdrava zadeva.......če samo dvomiš :palec: .....pa si prepričan, da poleg tega tudi malo ne obsojaš?

Pa sej to sem že nazaj pisu česa jo obsojam, če dvomiš je obsodba takoj za vogalom, v glavi jo pa narediš v delčku sekunde. Razlika je le, da jo držiš na vajetih, dokler nisi prepičan, da jo lahko izpustiš - hi konjiček hi x:Dx

sej ne, da bi hotu besede grizt......ampak zdaj bi pa rad vedel o čem govoriva......a o "dosegu izkustva"..... kot si bil zase politično korekten, ko pišeš "zase pa lahko izluščim le tisto, kar je znotraj dosega mojih izkustev".......al o sami "izkušnji izkustva" x:)x ......ker med tem dvojim je ena očitna razlika


Ti kr griz ni problema. Mogoče bi najprej opredelil kakšna razlika, da ne bo po nepotrebnem prihajalo do razhajanj.
Brez podpisa

#671 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 8. februar 2007, 01:00

Pa sej to sem že nazaj pisu česa jo obsojam, če dvomiš je obsodba takoj za vogalom, v glavi jo pa narediš v delčku sekunde. Razlika je le, da jo držiš na vajetih, dokler nisi prepičan, da jo lahko izpustiš - hi konjiček hi x:Dx


ok....kakor razumem gre potem tako: dvom (vogal) obsodba (vogal) ne dopuščanje (vogal) Elohim ? x:)x


Ti kr griz ni problema. Mogoče bi najprej opredelil kakšna razlika, da ne bo po nepotrebnem prihajalo do razhajanj.


dej jo prosim ti opredeli....če seveda obstaja? bova vzela kar tvojo definicijo razlike, da ne bova po nepotrebnem usklajevala
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#672 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. februar 2007, 01:03

Haha ti pa si......a pa ti veš, da men iz riti repa rasta, verjel ali ne xDDx
Brez podpisa

#673 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. februar 2007, 01:04

Rekel sem ti pa že, da je zadeva pri Vnebovzetih Mojstrih sila preprosta, verjameš al pa ne , nobene druge znanosti ni tuki.


Ja no jaz sem mislu, da je govora o tolmačnju iz knjige :inocent:
Brez podpisa

#674 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 8. februar 2007, 01:05

Haha ti pa si......a pa ti veš, da men iz riti repa rasta, verjel ali ne xDDx


rad bi te samo razumu......zakaj nočeš it naprej?
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#675 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 8. februar 2007, 01:23

ok....kakor razumem gre potem tako: dvom (vogal) obsodba (vogal) ne dopuščanje (vogal) Elohim ? x:)x

...dej no nehi se sprenevedat. Jaz ti lahko recem palčki obstajajo, ker se en projecira zraven mene sedaj, ker vem koliko je velik, ker vem kako zgleda, ker vem kako razmišlja ( globalno ) ker se mi pokaže. Pa še vedno dvomim vanj, ker nisem ziher, da je res palček in če slučajno jaz ne projeciram kako podobo vanj. Ampak vseeno zej gleda v tale ekran . Ne bom pa napisal, da Lucifer ne obstaja, ker tko v knjigi piše, kot tudi ne bom napisal, da palčki obstajajo, ker tko piše v knjigi. Al pa zato ker mojster na moje vprašanje odgovarja z mojim lastnim odgovorom - za primer.

Pa še ena Vila se tle zajebava, da je užaljena, k nč o njen ne pišem - no tako pa smo vsi veseli srečni in debeli.


dej jo prosim ti opredeli....če seveda obstaja? bova vzela kar tvojo definicijo razlike, da ne bova po nepotrebnem usklajevala


No, če se teb ne da, se pa meni se manj :o|o:


rad bi te samo razumu......zakaj nočeš it naprej?

kam naprej.......jaz grem po čutenju
Brez podpisa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0