Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ali kdo pozna Jakoba Lorberja?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
467 komentarjev na to temo

#401 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 1. maj 2012, 23:23

In, evo, množici se zdaj tale Duhovna Hrana katero ji podajava zdi nekoliko težko prebavljiva v njihovih Duševnih želodcih :o|o:


A to je pol to, Lorberjanci na delu, sem mislila da gre za klasičen krščanski, a zelo hud fanatizem. x:o)x

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#402 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. maj 2012, 07:12

Res, da je že star post, ampak mi je prav všeč...sem se prav malo nasmejal...Evo moj newagerski komentar na to temo...iz vira, ki mu 100% zaupam...xokkx

Vprašanje
Jakob Lorber (19. stoletje) je napisal nekaj pomembnih duhovnih knjig, med drugim tudi Jezusovo mladost in celoten evangelij po Janezu. Te knjige mu je narekoval "neslišni glas pod njegovim srcem"

1. Ali je šlo v njegovem primeru za višjo telepatijo?
2. Ali so te knjige verodostojne?

Odgovor
.........Lorber sporočil za te knjige ni sprejel s pomočjo višje telepatije (na ravni duše), ampak astralne občutljivosti (pete astralne ravni). Njegove informacije so kljub popačenosti astralnih ravni precej verodostojne.........žarkovna struktura- ni pomembna.........Bil je posvečenec z razvojno stopnjo 1,4 (od petih možnih na tej Zemljici).........Objavljena slika


No, vsa ta sporočila je prejel Direktno od Stvarnika prek Duhovne Govorice Duše z Duhom.

Posvečenec ali ne , bil je ( + je še zmeraj) pač le Boljši Človek . Inpa Hlapec , tako kot mi vsi v Vesoljih.

Ravno zaradi te "Boljše" lastnosti Boljšega Človeka pa je tudi dobil To Milost katero je skozi svoje prekratko zemeljsko življenje daroval za Vse Človeštvo .

Lp + #

#403 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. maj 2012, 07:16

1. Ne. Zgodbo si je kratko-malo izmislil.
2. Ne. Ali pa ja, kakor je pač verodostojen Gospodar prstanov.


Ahaaa, ... kako si boš pa pol to razlagal ko je Natančno napovedal Obstoj , Velikost , itd Neptuna , in to Š t i r i Leta preden so ga sploh Odkrili ? Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Mal čudno useskup, a ne ? x;)x

Lep pozdrav iz Slovenskih Dobraw, čaw x:)x

#404 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. maj 2012, 07:20

Glede na to kaj vse piše v njegovih knjigah je bil po vsej verjetnosti tudi mentalno bolan .



Heh, ti pa tud maš "hitre obsodbe slepe narave" x;)x

Ja, saj sploh ne veš za kaj se gre xDDx

In, kot sem že omenil : A so zate Prerokbe ki so se Uresničile tudi mentalno bolništvo ?Objavljena slika x?x x;)x x?x Objavljena slika

Lep pozdravčav x:)x

#405 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. maj 2012, 07:29

A to je pol to, Lorberjanci na delu, sem mislila da gre za klasičen krščanski, a zelo hud fanatizem. x:o)x



heh, ja, ja, to so eni taki ... oshgbuiaoewnjioptjbhvfČ"#$%&/()=?* ... mmm, kako bi reku, ... kot oni ; "Alpha Plethorians" x;)x

Lep Duhovit Pozdrav, čauu xDDx

And now, let's get working, ... at least a little bit x;)x ... company is waiting :o|o:

Greetings from Slovenia x8Dx

#406 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. maj 2012, 09:09

1. Ne. Zgodbo si je kratko-malo izmislil.
2. Ne. Ali pa ja, kakor je pač verodostojen Gospodar prstanov.


A ti je zmanjkalo "zemeljskih" tem pa si prišel še sem malo stresat svojo nejevoljo in skeptične misli...x:Dx Če si je to izmislil, zakaj so geologi, arheologi, astrologi in še nekateri drugi dokazali obstoj določenih zadevic...recimo banalen primer- obstoj mesta Jeruzalem...x?x Mogoče je malo od tega vzel od zgodovinarjev, ampak da so šele po njegovi smrti dokazal obstoj določenih plemen, ljudstev, krajev...ki jih je on omenjal...Tega ne morejo zanikati niti totalni skeptiki...Torej se vprašanje glasi kako je lahko on pred uradno znanostjo vedel za določene stvari...x?x Medtem ko v Gospodarju prstanov so mesta in prebivalci izmišljeni in danes ne obstajajo na naših zemljevidih...vsaj ne po istih imenih krajev, narodov, itd...xg:Dx

In kaj skeptiki sploh pravijo o telepatiji...x?x

Glede na to kaj vse piše v njegovih knjigah je bil po vsej verjetnosti tudi mentalno bolan .


Koliko si pa sploh prebral...x?x Velja podobno kot pri ostalih svetih spisih, določene stvari so napisane v metaforah. Ne sme se vsega razumet dobesedno...


E Bojante ne bi bilo slabo, če bi skušal poiskati globji pomen svojih zgodbic in nehal strašit o uničenju človeštva in ne vem kaj še vse...x:)x

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#407 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 2. maj 2012, 10:10

Ja in , te metafore nam boš pa ti razložil kajne . Te pač privlači kar je mistično klasična zanka . Če bi ti toliko vedel kot bi rad sploh nebi pisal kar pišeš Objavljena slika
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#408 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 2. maj 2012, 10:22

Heh, ti pa tud maš "hitre obsodbe slepe narave" x;)x

Ja, saj sploh ne veš za kaj se gre xDDx

In, kot sem že omenil : A so zate Prerokbe ki so se Uresničile tudi mentalno bolništvo ?Objavljena slika x?x x;)x x?x Objavljena slika

Lep pozdravčav x:)x


Si kdaj pomislil da so preroki napisali cele strani prerokb in od teh ni vrag da kaj ne zadanejo poleg tega si pa upajoči verniki vse to razlagate še v metaforah potem pa skačete v zrak in vpijete zadel je , seveda je zadel Objavljena slika .
Mene to poceni šloganje ne fascinira ti jih pa kar časti če se rad klečeplaziš .
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#409 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 2. maj 2012, 11:57

Si kdaj pomislil da so preroki napisali cele strani prerokb in od teh ni vrag da kaj ne zadanejo poleg tega si pa upajoči verniki vse to razlagate še v metaforah potem pa skačete v zrak in vpijete zadel je , seveda je zadel Objavljena slika .
Mene to poceni šloganje ne fascinira ti jih pa kar časti če se rad klečeplaziš .


In res je ta lorber j spisal cel kup prerokb, v kilah dobesedno Objavljena slika In mnogo se jih je pokazalo za lažne. Da je na luni atmosfera in da tam živijo luniki ... Že samo ta prerokba dokazuje da je jl samo mešal krščanstvo in znanstveno fantastiko svoje dobe ... Pač takrat je znanost trdila da je nekaj mogoče NE RES a potem so bolj natančne meritve nova tehnologija ...

Tudi v 60 letih so fantazirali, da bodo na luni kolonije leta 2000... a čas vedno gre svojo pot.

Objavljena slika

Pač leta 2012 nas še ni obiskal mr. Spock. Četudi bi se to moralo zgoditi že leta 2000 kot so v šestdesetih nakladali razni "jakobi lorberji" ... Eno je fantazija eno pa realnost. Eni imajo pač včasih prevelike Objavljena slika Včasih se kaj res zgodi, mobiteli včasih pa ne teleportacija Objavljena slika


#410 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 2. maj 2012, 12:53

Če si je to izmislil, zakaj so geologi, arheologi, astrologi in še nekateri drugi dokazali obstoj določenih zadevic...recimo banalen primer- obstoj mesta Jeruzalem...x?x Mogoče je malo od tega vzel od zgodovinarjev, ampak da so šele po njegovi smrti dokazal obstoj določenih plemen, ljudstev, krajev...ki jih je on omenjal...Tega ne morejo zanikati niti totalni skeptiki...Torej se vprašanje glasi kako je lahko on pred uradno znanostjo vedel za določene stvari...x?x

Boš moral biti veliko bolj konkreten in ponuditi kakšne dokaze, da me boš vsaj malo impresioniral. Zaenkrat je vse samo prazno nakladanje.

In kaj skeptiki sploh pravijo o telepatiji...x?x

O tem bi bilo bolje debatirati v temi o telepatiji.
Possible—but highly unlikely.

#411 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 2. maj 2012, 12:57

Si kdaj pomislil da so preroki napisali cele strani prerokb in od teh ni vrag da kaj ne zadanejo poleg tega si pa upajoči verniki vse to razlagate še v metaforah potem pa skačete v zrak in vpijete zadel je , seveda je zadel Objavljena slika .
Mene to poceni šloganje ne fascinira ti jih pa kar časti če se rad klečeplaziš .

Točno za to gre. Če dovolj nakladaš, prej ali slej nekaj zadeneš. Če ne zadene, je metafora; če zadene, je dobesedno. Sicer pa je vsako šloganje, vedeževanje, astrološko branje ipd. takšno: vse je poceni, laž na laž, iskrenega ni, razen če ti kdo pove, da je samo igra in se gre hladno branje (cold reading), kot npr. razni mentalisti in iluzionisti.
Possible—but highly unlikely.

#412 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 2. maj 2012, 17:18

Ja in , te metafore nam boš pa ti razložil kajne . Te pač privlači kar je mistično klasična zanka . Če bi ti toliko vedel kot bi rad sploh nebi pisal kar pišeš Objavljena slika


Nope, ker jih ne štekam...mi je samo majhen del znan in še to, ker sem glihkar preštudiral nekaj drugega o kabali, egipčanih, njihovi simboliki ognja, ipd...nekaterin opisi od Lorberja so zelo podobni opisom iz tam...x:Dx

In kaj je sploh mistika...x?x Kar je za nekoga znanje, je za drugega mistika...Če bi moderni zahodni človek danes prišel med kakšne bušmane al pa domorodce v J Ameriki, ki še zmeraj živijo v džungli s kakšno kamero, baterijo, radiem, itd...Kako misliš da bi ga obravnavali...kot šamana ali kot običnega človeka...:fiju: In kako jim razložit kako je zahodni človeček ujel ljudi, živali v kamero al pa TV...in kako jim razložit kakšen prenos v živo- pričanje z duhovi...xg:Dx


Boš moral biti veliko bolj konkreten in ponuditi kakšne dokaze, da me boš vsaj malo impresioniral. Zaenkrat je vse samo prazno nakladanje.


Na to bi jaz lahko odgovoril kontra...Mislim, da je že čas, da ti nas malo impresioniraš kot skeptik in nam recimo razložiš zakaj se še znanstveniki ne strinjajo med sabo in nimajo enotnega stališča...recimo piramida v Gizi...Je bolj oprijemljiva stvar kot to nakladanje z Lorberjem...Mislim, da do sedaj še v nobeni temi nisi konkretno pojasnil zakaj se uradni zgodovinarji ne strinjajo z geologi, astronomi, arheologi in še kakšnimi drugimi glede starosti piramide...Če se glede tako velikega objekta ne morejo strinjat vsaj tričetrtinsko, ko so naredili ne vem koliko preiskav in skeniranj, kako se bodo potem šele pri čem drugem...

Potem pa lahko poveš še zakaj ni enotnega stališča glede darwinizma, o tem da je bilo morje tam kjer je danes puščava Gobi...in ne vem kaj še vse...svete bukvice pravijo nekaj, geologi jim pritjujejo, nekateri znanstveniki zanikajo, zgodovinarji pravijo ne, itd...xg:Dx

Kaj pa če nekaterih stvari na netu ni...a misliš, da so vsi dokazi tukaj...jaz sem nekaj iskal glede enega besedila, ki so ga še pred krščanstvom prevedli v latinščino....sem zasledil samo naslov pa še tega po ovinkih...teoretiki zarote bi takoj rekli, da je Vatikan skril določena dela v kakšen svoj arhivček, ker niso v skladu s tistim kar govorijo...Zdaj pa ti recimo dokaži obratno...a misliš da multi korporacije, različne vlade po svetu in še kdo ne delajo tako...

Ampak to nima več veze z Lorberjem in njegovimi bajkami...tudi nisem bil nikoli njegov pristaš...pol od tistega kar sem sploh prebral mi itak ni bilo čist jasno kaj naklada...tudi ne vem zakaj mu pravijo prerok in ne vem kaj še vse...vse to je nekako religiozno obarvan...za moje pojme bi si bolj zaslužil ime menih-jasnovidec...Jasnovidnost je pa itak pojem, ki zaobjema več področij, nivojev zavesti, itd...xokkx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#413 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 2. maj 2012, 17:50

No ja glavno da posel lepo teče .

To temo je popravil/a Liam: 2. maj 2012, 17:53

Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#414 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. maj 2012, 17:51

A ti je zmanjkalo "zemeljskih" tem pa si prišel še sem malo stresat svojo nejevoljo in skeptične misli...x:Dx Če si je to izmislil, zakaj so geologi, arheologi, astrologi in še nekateri drugi dokazali obstoj določenih zadevic...recimo banalen primer- obstoj mesta Jeruzalem...x?x Mogoče je malo od tega vzel od zgodovinarjev, ampak da so šele po njegovi smrti dokazal obstoj določenih plemen, ljudstev, krajev...ki jih je on omenjal...Tega ne morejo zanikati niti totalni skeptiki...Torej se vprašanje glasi kako je lahko on pred uradno znanostjo vedel za določene stvari...x?x Medtem ko v Gospodarju prstanov so mesta in prebivalci izmišljeni in danes ne obstajajo na naših zemljevidih...vsaj ne po istih imenih krajev, narodov, itd...xg:Dx

In kaj skeptiki sploh pravijo o telepatiji...x?x



Koliko si pa sploh prebral...x?x Velja podobno kot pri ostalih svetih spisih, določene stvari so napisane v metaforah. Ne sme se vsega razumet dobesedno...


E Bojante ne bi bilo slabo, če bi skušal poiskati globji pomen svojih zgodbic in nehal strašit o uničenju človeštva in ne vem kaj še vse...x:)x



Eeeh, Brezooo, ... verjetno tudi nisi vedel, da tole zdajšnje mesto Jeruzalemsko žal NI Tisto prvotno, ki je obstajalo pred 2000 leti , Temveč so pozneje zgradili Drugega, kajti prvo je bilo kmalu porušeno - Do Tal .

No, si pa dobro ugotovil, da je Liam zelo malo prebral o tem, če sploh kaj x;)x x:o)x

Si me pa tudi narobe razumel, ko sem razlagal o Čiščenju Človeštva ki se Bo Zgodilo zanesljivo, Kajti tudi Vse Ostale Prerokbe iz NR so Se Uresničile - Zanesljivo , In Tako se Bo Tudi Tale o skoraj Polovičnem "Osipu" , "Očiščenju" preostalega prepokvarjenega dela Človeštva Objavljena slika

lp + #

#415 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. maj 2012, 17:55

Ja in , te metafore nam boš pa ti razložil kajne . Te pač privlači kar je mistično klasična zanka . Če bi ti toliko vedel kot bi rad sploh nebi pisal kar pišeš Objavljena slika



Sploooooh Ne vem Zakaj nam jih nebi Objavljena slika :inocent: xrolleyesx

Jaz sem Za . Takoj !

Poslušam , mislim, berem x:)x

Kaj ga zdaj odgranjaš ???!!!

Pusti ga , da se izjasni vsaj xcivx

#416 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. maj 2012, 18:02

Si kdaj pomislil da so preroki napisali cele strani prerokb in od teh ni vrag da kaj ne zadanejo poleg tega si pa upajoči verniki vse to razlagate še v metaforah potem pa skačete v zrak in vpijete zadel je , seveda je zadel Objavljena slika .
Mene to poceni šloganje ne fascinira ti jih pa kar časti če se rad klečeplaziš .



No, mene pa celo odbija to tvoje Laganje o tem, kake "obšiiiiirne" prerokbe vse da je napisal KI se Niso zgodile, po tvoje .

Spreglej svoje zmotne slepote, Kajti Popolnoma Vse So Se + Se še Vse Tudi Bodo ko bo čas za to Objavljena slika

Lep pozdraw do tedaj, čaw :8):

#417 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. maj 2012, 18:07

In res je ta lorber j spisal cel kup prerokb, v kilah dobesedno Objavljena slika In mnogo se jih je pokazalo za lažne. Da je na luni atmosfera in da tam živijo luniki ... Že samo ta prerokba dokazuje da je jl samo mešal krščanstvo in znanstveno fantastiko svoje dobe ... Pač takrat je znanost trdila da je nekaj mogoče NE RES a potem so bolj natančne meritve nova tehnologija ...

Tudi v 60 letih so fantazirali, da bodo na luni kolonije leta 2000... a čas vedno gre svojo pot.

Objavljena slika

Pač leta 2012 nas še ni obiskal mr. Spock. Četudi bi se to moralo zgoditi že leta 2000 kot so v šestdesetih nakladali razni "jakobi lorberji" ... Eno je fantazija eno pa realnost. Eni imajo pač včasih prevelike Objavljena slika Včasih se kaj res zgodi, mobiteli včasih pa ne teleportacija Objavljena slika


EEEjjjjjj, ti "Don Spock" , ... a si se morda že , mogoče kdaj vprašal, Kako je plapolala zastava Amerosom tam gori, domnevno Brez Ozračja ???

AAA ????? x:Dx xDDx x:Dx x?x x?x x?x heh x:px :vio:

In, taki kot si ti si potem lepo pomešate svoje prijatelje Spocke (spacke) , in potem takole lepo družno fantazijsko bluzoblodite :fool:

No, svetujem ti, da se zresneš, in odpreš svoje zaslepljene duhovne oči svoje Duše, v kolikor ti že niso popolnoma zakrnele :inocent:

Lep pozdrav do tvoje duševne Prebuditve , čav :8):

B. + #

#418 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. maj 2012, 18:14

Točno za to gre. Če dovolj nakladaš, prej ali slej nekaj zadeneš. Če ne zadene, je metafora; če zadene, je dobesedno. Sicer pa je vsako šloganje, vedeževanje, astrološko branje ipd. takšno: vse je poceni, laž na laž, iskrenega ni, razen če ti kdo pove, da je samo igra in se gre hladno branje (cold reading), kot npr. razni mentalisti in iluzionisti.



Točno Tko , Ja.

Ravno Zaradi Tega Pa Prerok Lorber Ni nakladal dovolj, Temveč Samo Tisto, kar se je tudi v resnici Zgodilo + Se Tudi še Bo Zanesljivo Zgodilo . Objavljena slika

Vsi ostali "vedeževalci, padarji, šlogarji, opletarji, bluziči, šarlatani, skrivači, mazači, hinavci, lažnivci, prevaranti in ostali bluzatorji pa so tudi zares delali v stilu "Dannyevih zvezd" x:o)x

Lep pozdraw iz Duhovnih nižaw, nekoč Višaw, čaw x:)x

#419 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 2. maj 2012, 18:56

EEEjjjjjj, ti "Don Spock" , ... a si se morda že , mogoče kdaj vprašal, Kako je plapolala zastava Amerosom tam gori, domnevno Brez Ozračja ???

AAA ????? x:Dx xDDx x:Dx x?x x?x x?x heh x:px :vio:

In, taki kot si ti si potem lepo pomešate svoje prijatelje Spocke (spacke) , in potem takole lepo družno fantazijsko bluzoblodite :fool:

No, svetujem ti, da se zresneš, in odpreš svoje zaslepljene duhovne oči svoje Duše, v kolikor ti že niso popolnoma zakrnele :inocent:

Lep pozdrav do tvoje duševne Prebuditve , čav :8):

B. + #


Če plapola zastava na luni je to samo zaradi zakonov fizike in prav noben lorbergerjev lunik ne rabi pihat vanjo, da bi plapolala.

A na Luni nihalo nebi smelo nihat?

Če ni zraka, ni zračnega upora in tako lahko niha še bolj.

Če nebi zastava nihala, potem lahko da bi še celo jaz postal vernik lorberjevih prerokb. Objavljena slika Pa ne ti meni o duševnemu prebujanju. Najprej se raje nauči osnov fizike.

[url="]

Pa še za višjo znanost si lahko preštudirate sončev mlinček. Debata, da svetloba na luni lahko vpliva na gibanje zastave ... Mogoče pa se v sončev mlinček naseli lorbergerjev duh ... Objavljena slika

[url="]


#420 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 2. maj 2012, 22:39

Saj imajo tud tisti, ki nasprotujejo Lorberju, svoj pomen. Vsaj lahko razpravljaš. Več, kot se bo pisalo o novem razodetju, več se bo kontriralo, in več pozornosti bo to pritegnilo. In ko se bo potem več bral Lorberja, bodo nasprotovanja še večja, in potem bodo ljudje iz firbca bral, kaj tako satanskega je v teh spisih. In ko notri ne bodo našli nič satanskega, se bodo počasi še oprijel Lorberjevega pisanja. Ko bo pa RKC začela aktivno nasprotovati Lorberjevemu pisanju, ker se bodo čutil ogrožene, potem bo pa jasno, da je končna zmaga pred vrati, saj bo to šele ras spodbudilo množice k prebiranju x:)x x:o)x
Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#421 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. maj 2012, 22:57

Saj imajo tud tisti, ki nasprotujejo Lorberju, svoj pomen. Vsaj lahko razpravljaš. Več, kot se bo pisalo o novem razodetju, več se bo kontriralo, in več pozornosti bo to pritegnilo. In ko se bo potem več bral Lorberja, bodo nasprotovanja še večja, in potem bodo ljudje iz firbca bral, kaj tako satanskega je v teh spisih. In ko notri ne bodo našli nič satanskega, se bodo počasi še oprijel Lorberjevega pisanja. Ko bo pa RKC začela aktivno nasprotovati Lorberjevemu pisanju, ker se bodo čutil ogrožene, potem bo pa jasno, da je končna zmaga pred vrati, saj bo to šele ras spodbudilo množice k prebiranju x:)x x:o)x


Hmmm, pa reees, brat xDDx

To si pa Dobro spredvidel :eek: xDDx

Hja, to ti je verjetno moral naznaniti Stvarnikov Duh ki dobro deluje v tebi :palec:

Slava + čast + Zahvala Njemu xsrcx

Le tako neprej, juuuhhheeeeeeejjjjjjjjjjjjj

In Zmaga nas čaka xDDx

#422 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. maj 2012, 23:15

EEEEEjjjjjgggggaaaaa, Stari Don, ... da si neboš še kej naredu, ... heh, poglej ;

In Vendarleee, tako "Čudovito P l a p o l a a a " x:Dx xDDx x:Dx

Samo malo B o l j e Poglej Vseskupaj Objavljena slika Pa Tudi Ostali x:)x :


http://www.youtube.c...feature=related

Jaz sem Pravakar pregledal x:Dx

Lp + #

#423 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 2. maj 2012, 23:25

Saj imajo tud tisti, ki nasprotujejo Lorberju, svoj pomen. Vsaj lahko razpravljaš. Več, kot se bo pisalo o novem razodetju, več se bo kontriralo, in več pozornosti bo to pritegnilo. In ko se bo potem več bral Lorberja, bodo nasprotovanja še večja, in potem bodo ljudje iz firbca bral, kaj tako satanskega je v teh spisih. In ko notri ne bodo našli nič satanskega, se bodo počasi še oprijel Lorberjevega pisanja. Ko bo pa RKC začela aktivno nasprotovati Lorberjevemu pisanju, ker se bodo čutil ogrožene, potem bo pa jasno, da je končna zmaga pred vrati, saj bo to šele ras spodbudilo množice k prebiranju x:)x x:o)x


Mislim da resno sanjariš, Lorber ni nikoli bil in ne bo, toliko razširjen, da bi ga množično brali ( večina še slišala ni zanj ) in da bi bi karkoli ogrožal RKC, ki Lorberjevo pisanje preprosto zavrača.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#424 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. maj 2012, 23:40

Mislim da resno sanjariš, Lorber ni nikoli bil in ne bo, toliko razširjen, da bi ga množično brali ( večina še slišala ni zanj ) in da bi bi karkoli ogrožal RKC, ki Lorberjevo pisanje preprosto zavrača.


Glej, T a k o Bo , pa če se ti neštetokrat na glavo postaviš , kajti za Vsem Tem stoji Stvarnik ki je resen v Svojih Namenih.

Namreč, časi Se Spreminjajo , in Kmalu Bo Drugače .

Širi Se iz Dneva v Dan !

Ravno Zato pa, ker večina še slišala ni zanj, pravkar ti Ponovno poslušaš o Njemu , in še marsikdo Zraven x;)x

Vidiš, Širi Se , ker nekoliko spremljam število "registriranih" v Slo .

Koliko jih je pa še takih, za katere sploh nevemo Objavljena slika x;)x

In Ne samo To , da ga bo bral Kompleten Planet , kajti v Prihodnosti Človeštva Bodo obstajale na tem Planetu S A M O še Tiste Skupine Ljudi, katerih Osrednja Tema Njihovih Pogovorov Je Bog-Stvarnik .

Še Več Kot To :

Vsi Se Bodo ravnali Po tem, in Bo Cel Planet Živel po teh Navodilih-Naukih.

In sedaj Pazi To Objavljena slika

Ta prerokba Se Bo Izpolnila Tako Zanesljivo, Kot je Zanesljivo Bilo Razloženo vse Okrog Planeta Neptuna cele Štiri Leta pred objavo uradne Astronomije o odkritju Neptuna, ... isto o iznajdbi Atomske Bombe, radija/televizije in interneta , ter še mnooogo drugih stvari, veliko let pred tem , kajti pisalo se je leto 1850 .

Lep razmislek ti želim.x;)x

B. + #

P.s., : katoliška zblodenouboga cerkev je pa Itak ZaAadnja na Seznamu ki Bo sprejela/razumela Novo Razodetje prek Jakoba Lorberja Objavljena slika

#425 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 2. maj 2012, 23:54


Vsi Se Bodo ravnali Po tem, in Bo Cel Planet Živel po teh Navodilih-Naukih.


Čim manj trd pristanek na zemlji ti želim x:o)x

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0