Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kdaj bi bil primeren dan za ustanovit Bend


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
13 komentarjev na to temo

#1 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. maj 2005, 10:38

:D me zanima tko v bližnji prihodnosti kdaj bi bil prvi tak fajn dan za bend ustanovit smo se zbrali vrli glasbeniki in zdej bo treba narest bend... ;) pa bi rad da je pod srečno zvezdo... x:px
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#2 Milf

Milf
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 623

Objavljeno: 28. maj 2005, 10:40

<{POST_SNAPBACK}>:D me zanima tko v bližnji prihodnosti kdaj bi bil prvi tak fajn dan za bend ustanovit smo se zbrali vrli glasbeniki in zdej bo treba narest bend... ;) pa bi rad da je pod srečno zvezdo...  x:px

Ko znaš in imaš kaj za špilat x;)x x:Dx
It's better be dead and cool than alive and uncool

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. maj 2005, 14:05

naslednji teden, sem glih vceraj mal napovedi ze napisala.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. maj 2005, 08:04

:palec: to mi delaj marsa lih naslednji teden smo ga mislili :D hehe keri dan pa?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. maj 2005, 08:36

cetrtek, petek al pa soboto.
Lahko tud v nedeljo popoldne, odvisno, katera Luna ti bolj sede - v ovnu, biku ali dvojcku - jaz osebno bi si izbrala od tega luno v biku in bi to bil petek al sobota. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. maj 2005, 09:03

<{POST_SNAPBACK}>cetrtek, petek al pa soboto.
Lahko tud v nedeljo popoldne, odvisno, katera Luna ti bolj sede - v ovnu, biku ali dvojcku - jaz osebno bi si izbrala od tega luno v biku in bi to bil petek al sobota. :palec:


v soboto imamo kitarski piknik :D :inocent: :vio: x:)x x:px ouyea :D najlepša hvala marsa x:Xx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. maj 2005, 09:04

:palec: malenkost, dobro spedenajte! xcrossfingx
(*bo super, luna v konj. s tvojim merkurjem, sicer pa bo sonce v konj. z merkurjem v teh dneh).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. maj 2005, 09:39

Hja mal sem gledal ascendente, tam ob 14.30, pride lih lepo venera na MC v dvojčku jupiter pa na ASC v tehtnici, lunca v bikcu :D jeah jeah...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. maj 2005, 10:10

:palec:
Pameten da si uposteval to - ce mas ze moznost, pa evo - pravocasno, tko kot je vedno, ce gre za prave stvari. ;) :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. maj 2005, 10:12

<{POST_SNAPBACK}>cetrtek, petek al pa soboto.
Lahko tud v nedeljo popoldne, odvisno, katera Luna ti bolj sede - v ovnu, biku ali dvojcku - jaz osebno bi si izbrala od tega luno v biku in bi to bil petek al sobota. :palec:


:vragec:

pa bohnedej pondelk, tork, sreda... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. maj 2005, 08:10

jah kar probaj aakhut, pejt zurat v pondelk pa v torek, pa pol se v petek pa v soboto, pa bos povedal, kdaj je blo boljs. x:Dx x:px x;)x x:Dx :vragec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 30. maj 2005, 08:22

ooo jurči. super. no sej je bil že cajt... ti že skoz pravm, da morš mal pokazat kaj znaš xmusicx xmusicx
spet se mi je na bolš poslabšal

#13 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. junij 2005, 21:46

in kako bned ElNino?? a si ga naredu?? :inocent:

#14 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 9. junij 2005, 12:45

Vsak dan. Lahko Neptun na meridianu, na M.c. ali na zahodnem horizontu (zahaja)

A je še bendov?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0