Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Quotes of the week


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 3 x ocenjeno
1019 komentarjev na to temo

#126 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 21. februar 2008, 22:16

"Je staerker meine Muskeln wurden, desto klarer wurde mein Geist."

haruki murakami


Hehe, to je moto vseh v bodybuilding studiu;
vsakič ko pogoltnejo svojo mero steroidov, izgovorijo to mantro.

P.S.

Nisem vedel, da je Haruki pisal v nemščini.

#127 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 21. februar 2008, 22:56

Hehe, to je moto vseh v bodybuilding studiu;
vsakič ko pogoltnejo svojo mero steroidov, izgovorijo to mantro.

P.S.

Nisem vedel, da je Haruki pisal v nemščini.


heh... sej se res čudno sliš. to je citat iz tednika der spiegel, kjer je njegov intervju. x;)x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#128 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 21. februar 2008, 23:06

Mogoče v smislu "zdrav duh v zdravem telesu"... verjetno celo nekako resnično,
vprašanje bi bilo, če so telesa bodybuilderjev res zdrava... hm

#129 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 21. februar 2008, 23:32

ah, on je tekač na dolge proge... maratonec. to nima z bilderji nič skupnega. oni morajo zgledati kao "lepi" in zato ni dost, da se samo filajo s proteini, testosteronom in kvihti, dva mesca pred nastopom nič ne pijejo. x:Dx in kulminacija vsega početja je poziranje pred kamero/občinstvom. x:Ix

maraton je čist druga scena... to mamuta loviš x:Dx

xrainbowx

P.S: ja, lahko bi tko reku... x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#130 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 22. februar 2008, 14:44

maraton



Ah, tako je to.
Sem mislil, da je bil Haruki kakšen samuraj iz srednjega veka
ki je napisal eno od neštetih knjig o duhovnosti ubijanja x:px
Kaj hočem, moja neumnost je brezmejna...

No, kot maratonec verjetno že ve, o čem govori.

*

#131 Creepback

Creepback
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 24. februar 2008, 13:40

"Life unquestioned is life lived in a religious state." Godfrey Reggio

#132 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 28. februar 2008, 14:05

"Mladi mož mi je prišel potožit, da ga je njegovo dekle pustilo na cedilu, da ga je izigralo.
Nad čem se pritožujete? Ste pričakovali kaj boljšega?"


Anthony de Mello
Zavedanje


Goddamn :vragec:

x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#133 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 29. februar 2008, 22:12

Je šel Dalaj Lama v Ameriko razlagat budistične modrosti, pa je hitro uvidel, da bo potreba začeti malo bolj na easy, prilagojeno občinstvu. Je rekel: Hey guys, what is the sound of two hands clapping?

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#134 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 29. februar 2008, 23:29

Je šel Dalaj Lama v Ameriko razlagat budistične modrosti, pa je hitro uvidel, da bo potreba začeti malo bolj na easy, prilagojeno občinstvu. Je rekel: Hey guys, what is the sound of two hands clapping?


x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#135 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 1. marec 2008, 17:32

"Kupuješ si tisto,za kar misliš,da bo povečalo tvoje možnosti,da postaneš ljubljen."
Vesna V. Godina
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#136 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 3. marec 2008, 12:54

Your physical senses give you many perks: smelling the flowers, sipping the cocoa, reading the funnies, and feeling the velvet, to name just a few. But perhaps their greatest gift lies in presenting you with the opportunity to assess the world around you at any given point in your life, to compare what you think you've been thinking, to what you've really been thinking.

WOW!
The Universe


Nice how I made thoughts so easy to change, huh? On a dime.

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#137 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 4. marec 2008, 17:26

"Ko smo sami s sabo,smo drugačni." :inocent:
Halle Berry
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#138 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 11. marec 2008, 21:25

»Prvi, ki je ogradil del zemlje, potem pa si drznil reči:«To je moje!« in našel ljudi, ki so bili dovolj preprosti, da so mu verjeli, je postal resničen utemeljitelj meščanske družbe« (beri: družbe navidezne resničnosti)

J.J. Rousseau
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#139 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 12. marec 2008, 22:10

Čeprav je bil Baruch de Spinoza nedvomno prodornega duha...

»Če potemtakem velja, da je največja skrivnost in skrb monarhične vladavine v tem, da ljudi ohranja v prevari in pod lepo zvenečim imenom religije zakriva strah, zaradi katerega ostajajo podložniki, tako da se borijo za lastno hlapčevstvo kot za svobodo in da se jim ne zdi nevredno, marveč celo najvišja čast preliti lastno kri in žrtvovati svoje življenje zaradi nadutosti enega samega človeka, prav tako drži, da v svobodni državni skupnosti tega sploh ni mogoče niti poskusiti niti uresničiti, čeprav na še kako ponesrečen način: tlačenje posameznikove razsodnosti s pomočjo predsodkov ali njeno omejevanje z drugimi sredstvi je povsem v nasprotju s posameznikovo svobodo.«

... in bi bilo dandanes mogoče sklepati na religijo dobičkonosnosti in potrošnje, je čutnemu bralcu všeč predvsem njegov blag značaj in neavtoritativno podajanje argumentov, ki od vsakega posameznika zahteva aktivno udeležbo in avtonomno presojo...

»Ker pa marsikdo sploh ne bo imel časa ali potrpljenja, da bi delo prebral v celoti, se čutim dolžnega poudariti tudi tu, kakor na koncu pričujoče razprave, da sem povsem pripravljen podvreči vse, kar sem zapisal, preiskavi in presoji najvišje oblasti svoje države ter preklicati vse tisto, za kar bo oblast presodila, da nasprotuje zakonom domovine in ogroža družbeno varnost. Vem, da sem človek, in čisto možno je, da sem zgrešil; toda z vso skrbjo sem se skušal ogniti napakam ter sem si prizadeval, da bi vse, kar sem napisal, ustrezalo zakonom domovine, verskega čuta in poštenim navadam.«


Mislem, čudovito x!x A si predstavljate naše "bušmanske" politike s takim izrazoslovjem... x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#140 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 13. marec 2008, 09:31

Generally, typically, and most of the time, it's those who consider themselves to be the least spiritually mature who are the most, and vice versa.

Holy cow,
The Universe

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#141 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 14. marec 2008, 15:42

Johnny Depp
Amerika je neumna. Je kot neumen psiček z velikimi zobmi, ki te lahko ugrizne in poškoduje, je agresivna. Rad bi, da moja otroka vidita Ameriko kot igračo, polomljeno igračo. Malo jo raziskuj, preglej, dobi občutek, in nato pojdi stran.
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#142 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 15. marec 2008, 16:25

"Kako naj bom substančen,če ne mečem sence?Če hočem biti celovit,moram imeti tudi temno plat,in ,če se zavem svoje temne plati,se tudi spomnim,da sem človeško bitje tako kot vsi drugi."
Jung
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#143 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 23. marec 2008, 13:55

"Ko človek umre,to nikoli ni samo njegova smrt.Vsi umremo tudi za druge.Da bi jim kaj sporočili.Kajti vsaka smrt je sporočilo v steklenici.Samo tisti,ki jo bo odprl,bo lahko prebral smisel smrti drugega zanj."

:palec:

Manca Košir
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#144 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 25. marec 2008, 09:16

Help me with the lingo here, Are people just kidding when they refer to the "holy land," "holy words," and "holy people," as if they were somewhere else?
Or do they understand that there's no land holier than that beneath them? That no words are mightier than those they choose? And that no one, ever, has been more divine and revered and deserving of their heart's desires, than they now are?
I do declare,
The Universe


Those who are not yet spiritually wise,, simply cannot appreciate, or even recognize, those who are.
Fortunately, you can still blow their socks off as you live the truths you've uncovered.
Hubba, hubba -
The Universe


You didn't have to learn how to make gravity work, did you,?
You just had to learn to deal with it.
Same for "thoughts becoming things." You're already a black belt.
Visualize.
The Universe

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#145 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 27. marec 2008, 18:13

"Prebral sem tudi knjige kabalistov, nekatere med temi kvasači sem še osebno spoznal. Nikoli se nisem mogel načuditi njihovi neumnosti."

Baruch de Spinoza
,
Teološko-politična razprava, 157
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#146 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 27. marec 2008, 18:43

Glupost je neuništiva. And so is the wonderer I guess.
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#147 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 29. marec 2008, 20:29

"Vsak človek si želi tega, kar je zanj dobro, in beži pred vsako stvarjo, ki je zanj slaba, čeprav tega ne ve. To je naravna nujnost, nič manjša od tiste, zaradi katere vsak kamen teži k tlom. Svoboda je iluzija, lesena vrtavka v otrokovih rokah. Če bi se zavedala lastnega gibanja, bi menila, da izhaja iz njene volje."

Hobbes

"... otrok misli, da si svobodno želi mleka, blebetač si predstavlja, da nekaj govori zavestno, ne pa zato, ker ga žene gon, pijanec misli, da svobodno govori tisto, kar bi trezen zamolčal..."

EpistulaLVIII

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#148 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 1. april 2008, 08:29

If you hold the thought, it begins to form.
If you speak the word, it draws ever near.
And if you walk the talk, heaven help the poor "Jones'," because this is exactly how worlds are born, miracles are performed, and dreams come true.

The Universe


~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#149 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 9. april 2008, 13:17

Prav gotovo se je bolje s smehom otresati sveta, kakor ga zalivati s solzami. To je pravzaprav edini način, na katerega se lahko svet in življenje sploh nadaljujeta." - Rabindranath Tagore
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#150 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 9. april 2008, 21:12

"Jaz nisem rasist.
Vse ljudi sovražim enako."

avtor neznan...
x:Dx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0