Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

KI Devet Zvezd - Expres


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
1073 komentarjev na to temo

#951 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 20. maj 2008, 00:21

Zdravo Vojko.

Tudi jaz bi te prosila za predvid oziroma za moje številke. Zase sem poskušala najti številko, pa ne najdem tretje. Prvi dve sta 2 4 _, tretje pa ne najdem... ;)
Torej, moji podatki so 8.9.1980
Zanima pa me še za dve osebi:
1) 28.2.1976
2) 22.11.1976
Torej vprašanja se glasijo:

a) ali bom v roku enega leta uspešno zaključila šolanje in se vpisala še naprej na podiplomski študij?

b ) ali z osebo 1) sva za skupaj in tudi ostaneva skupaj?

c) ali z osebo številka 2) obstajajo karmične vezi, zamere, dolgoletna iskanja in ali se razrešijo v tem življenju (če obstajajo)? se v tem življenju sploh še srečava?

d) ali je čas 26.6.08 - 16.7.08 ugoden čas za potovanje?
Sem te kar zasula z vprašanji :) upam, da nisi jezen
Želim ti lep začetek tedna ***



Lepo pozdravljena Loonanai

(kaj pa pomeni to ime?)

Tvoja KI števila so: Loonanai 2 4 3

1) 28.2.1976 6 5 6
2) 22.11.1976 6 5 6

Veš, predvid pa pisno delam le redkim, ki ga zelo drago plačajo. Veliko raje to naredim ustno, saj gre hitreje in še več ima lahko človek od tega.

Tu pa odgovorim na kritična vprašanja. Običajno eno naenkrat.

Lep pozdrav, Vojko



Vojko pozdravljen!
Selim se in me zanima, če je ta vikend ugodno za selitev ali pa kdaj bi bilo v (zelo) kratkem najugodnjeje?
moje številke: 463 (30.1.1979)
Potrebuješ še kakšen podatek?
Hvala lepa za odgovor :)



Lepo pozdavljena, Ninca

Selitev kam? Od kje?

Načelno se do 6. junija ni dobro seliti. Zate pa tudi junij ni dober, čeprav je ravno letošnje leto zate zelo ugodno.

Vse pa naredi premišljeno in načrtovano.

Lepo te prosim, da še enkrat prečitaš letni predvid in če ti ni kaj jasno, lahko tudi pokličeš.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#952 Ninca

Ninca
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 292

Objavljeno: 20. maj 2008, 06:44

Lepo pozdavljena, Ninca

Selitev kam? Od kje?

Načelno se do 6. junija ni dobro seliti. Zate pa tudi junij ni dober, čeprav je ravno letošnje leto zate zelo ugodno.

Vse pa naredi premišljeno in načrtovano.

Lepo te prosim, da še enkrat prečitaš letni predvid in če ti ni kaj jasno, lahko tudi pokličeš.

Lep pozdrav, Vojko

Sedaj živim (par mesecev) podnajemniško v Ljubljani (prej Borovnica s starši), sedaj pa grem na Vrhniko (naselje Zlatica) s fantom.
Kaj to pomeni, da se ni dobro seliti sedaj (ampak se kljub temu moram :) v roku parih dni) ?
Hvala in lep pozdravček
Carpe diem!

#953 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 20. maj 2008, 13:38

Lepo pozdravljena Loonanai

(kaj pa pomeni to ime?)

Tvoja KI števila so: Loonanai 2 4 3

1) 28.2.1976 6 5 6
2) 22.11.1976 6 5 6

Veš, predvid pa pisno delam le redkim, ki ga zelo drago plačajo. Veliko raje to naredim ustno, saj gre hitreje in še več ima lahko človek od tega.

Tu pa odgovorim na kritična vprašanja. Običajno eno naenkrat.

Lep pozdrav, Vojko



Moje "ime" loonanai pomeni kratkomalo Luna :) Sem ga malo zakomplicirala, ane?

Hvala za KI izračun, zdaj si bom prebrala lahko v celoti letni predvid na tvoji strani. Vprašala bi še glede potovanja v času 25.6. - 16.7. (oziroma 23.6.-14.7.) - greva na Kitajsko.


LP
sleepwalking past hope

#954 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 23. maj 2008, 21:44

Moje "ime" loonanai pomeni kratkomalo Luna :) Sem ga malo zakomplicirala, ane?

Hvala za KI izračun, zdaj si bom prebrala lahko v celoti letni predvid na tvoji strani. Vprašala bi še glede potovanja v času 25.6. - 16.7. (oziroma 23.6.-14.7.) - greva na Kitajsko.
LP



Lepo pozdravljena Loonanai

Na kitajsko! Zanimivo.

In kaj boš vprašala glede potovanja?


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#955 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 23. maj 2008, 23:05

:)

Me zanima samo če je pravi čas... Zdaj, ko je toliko katastrof in vsega. :)
sleepwalking past hope

#956 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 24. maj 2008, 23:07

:)

Me zanima samo če je pravi čas... Zdaj, ko je toliko katastrof in vsega. :)



Lepo, loonanai

Želim vama veliko lepega in prijetno ter srečno potovanje.

V takšnem primeru odgovorim tistemu, ki je pripravljen glede potovanja kaj storiti.
Vidva pa imata že vse urejeno, mar ne?

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#957 ice

ice
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 25. maj 2008, 07:56

Cau Vojko,

v prihodnjem letu se odpravljam na potovanje v Južno Ameriko pa me zanima kdaj je zame najbolj ugoden cas, moje KI stevilo je 9 3 2. Lep pozdrav, Ice
No matter where you go, your destiny follows you!

#958 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 25. maj 2008, 13:21

Lepo, loonanai

Želim vama veliko lepega in prijetno ter srečno potovanje.

V takšnem primeru odgovorim tistemu, ki je pripravljen glede potovanja kaj storiti.
Vidva pa imata že vse urejeno, mar ne?

Vojko


Ne. xrolleyesx
Potujeva sama VEDNO - ne z agencijo in še nimava kart, ker se zapleta glede viz (Kitajci omejujejo vize, tako, da ne veva, če jo bova sploh dobila).
Tako da, kar se tiče tega - da "pomagaš" samo tistim, ki so pripravljeni glede potovanja kaj storiti - kaj bi to bilo?

Vseeno hvala...
sleepwalking past hope

#959 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. maj 2008, 21:50

Ne. xrolleyesx
Potujeva sama VEDNO - ne z agencijo in še nimava kart, ker se zapleta glede viz (Kitajci omejujejo vize, tako, da ne veva, če jo bova sploh dobila).
Tako da, kar se tiče tega - da "pomagaš" samo tistim, ki so pripravljeni glede potovanja kaj storiti - kaj bi to bilo?

Vseeno hvala...


loonanai

Lepo, da vprašaš.

Ali greš na sprehod, ko dežuje? Ko pada toča?
Ko dežuje že en teden in je povsod blato?

Žal mnogi ne verjamejo, da potovanje na takšne razdalje kot je od tu do kitajske močno vpliva na človeka.
Da vpliva celo na tiste, ki ne potujejo z nami.

In zame je pripravljen kaj spremeniti le tisti, ki se ne bo podal na pot, ki ni dobra zanj ali za njegove bližnje - oziroma jo bo prestavil na ugoden termin.
Termini za potovanja pa se ne spreminjajo v urah ali dnevih. Včasih je potrebno počakati več let, da je smer za potovanje za mesec ali več - ugodna.

Glede na tvoje izražanje pač tega nisem opazil

Lep pozdrav, Vojko


Cau Vojko,

v prihodnjem letu se odpravljam na potovanje v Južno Ameriko pa me zanima kdaj je zame najbolj ugoden cas, moje KI stevilo je 9 3 2. Lep pozdrav, Ice




Živijo Ice

Maja (od 7. 5. do začetka junija) pot v Južno Ameriko

Junija (od 6.6. do konca junija) nazaj domov.


Priporočam pot krajšo od enega meseca, kajti 2009 je leto, ko je za 9 najboljše ostati doma.

Še en soliden termin za potovanje je jeseni!


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#960 ice

ice
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 26. maj 2008, 08:01

Cau Vojko, hvala za odgovor!! Morda mi napises se za jesenski termin, ko bos utegnil. Se enkrat hvala!!! Lep dan, Ice
No matter where you go, your destiny follows you!

#961 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 26. maj 2008, 08:30

Joj, Vojko. Res ne rezumem tvojega odgovora...


Veš veliko ljudi je v zadnjem tednu "odsvetovalo" pot glede na stanje, ki se dogaja na Kitajskem, ampak očitno pozabljajo, da je Kitajska večja od naše Evrope in da niti približno nisva tako neumna, da bova šla v jedro kotla.

Kar se pa tiče priprav na potovanja... Vedno potujeva tako. In da so priprave daljše. Najine priprave segajo že do lanskega leta, pa sva raje izbrala Mehiko in si Kitajsko prišparala za letos. Očitno je čas dozorel za pot.
Poti niti pod razno ne bova prestavljala, oba veva, da je v bistvu že narejena. In termin je tri tedne, ne več kot en mesec.


Kaj pa ni oziroma je razvidno iz mojega pisanja, pa očitno veš samo ti. Meni ne boš povedal...


Lep pozdrav
sleepwalking past hope

#962 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 2. junij 2008, 23:32

Joj, Vojko. Res ne rezumem tvojega odgovora...


Veš veliko ljudi je v zadnjem tednu "odsvetovalo" pot glede na stanje, ki se dogaja na Kitajskem, ampak očitno pozabljajo, da je Kitajska večja od naše Evrope in da niti približno nisva tako neumna, da bova šla v jedro kotla.

Kar se pa tiče priprav na potovanja... Vedno potujeva tako. In da so priprave daljše. Najine priprave segajo že do lanskega leta, pa sva raje izbrala Mehiko in si Kitajsko prišparala za letos. Očitno je čas dozorel za pot.
Poti niti pod razno ne bova prestavljala, oba veva, da je v bistvu že narejena. In termin je tri tedne, ne več kot en mesec.


Kaj pa ni oziroma je razvidno iz mojega pisanja, pa očitno veš samo ti. Meni ne boš povedal...


Lep pozdrav


Točno loonanai, ne bom povedal

Kajti smiselno se mi zdi, da naredita tako kot si želita, brez, da bi vama skušal dati kakršnokoli drugčano, kot dobro popotnico, kot želje, da se imata na kitajskem odlično, da vidita in doživita tako kot si želita (če že ne lepše in boljše).

Smeroslovje, tako kot Devetzvezdni KI, temelji na drugih temeljih,
na bolj 'globoki' in subtilni strukturi kot si običajno predstavljamo.

Lepo, srečno pot in vse dobro vama želim.


Vojko





Sedaj živim (par mesecev) podnajemniško v Ljubljani (prej Borovnica s starši), sedaj pa grem na Vrhniko (naselje Zlatica) s fantom.
Kaj to pomeni, da se ni dobro seliti sedaj (ampak se kljub temu moram :) v roku parih dni) ?
Hvala in lep pozdravček



Samo mirno, Ninca

Verjamem, da večkrat potuješ tudi v Ljubljano, da si šla velikokrat na Vrhniko tudi prej.
Tako ob selitvi ohraniš večino energije, ki si jo imela že prej.
Mnogo drugih 'parametrov' je pri tem pomembnejših kot selitev.
Tako si lahko mirna, kajti energija je zate dobra.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#963 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 4. junij 2008, 21:03

Jaz sem pa rojena 9.2.1979, ob 23.25ih.
Sine je tudi vodnar 14.2.2000 ob 18.37ih

Odselila bi se rada, pa kr ne vidim čez oviro, ker mslim da sama trenutno ne zmorem.
Ali je kje kakšna pomoč, ponujena roka, mogoče veza....
Občutki (notranji glas) mi pravi da bo kmalu, pa ne popusti od te ideje.

Hvala
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#964 janajam

janajam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 105

Objavljeno: 13. junij 2008, 22:48

Dragi Vojko!
Znašla sem se v stresnem letu(menda je karmično,če sem prav poučena),ko me večkrat in prav močno popade,da bi vse pustila in začela na novo,čeprav se mi zdi,kot bi pozabila česa sploh si želim.Občutek,ki me preveva je,da nisem več kos situacijam,odnosom,da se je vse izpelo in moram naprej.Zanima me,če je pravi čas,da odpovem službo in grem med svobodnjake in kaksna je kompatibilnost v odnosu,ki je sicer že od samega začetka precej stresen.Moj rojstni datum je 18.2.1972,njegov 20.8.1972.Hvala za to,kar počneš tukajle,lepo te pozdravljam!

#965 kokko

kokko
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 30. junij 2008, 08:00

Pozdravljen Vojko!

Mene pa zanima, - če mi bodo v trenutni službi podaljšali pogodbo.

- če bom v bližnji prihodnosti spoznala kakega moškega s katerim bova v resni zvezi.

3.10.1980

Hvala in lep začetek tedna!

#966 (ba)

(ba)
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 1. julij 2008, 08:59

zivjo, malce sem uzadi, zato ne vem kako prit do KI stevil.. prosim za pomoc :)

moj rojdan je 25.04.1985, zanima me pa ce je smer, v katero hodim, prava- sellitev in ustalitev s fantom, ki je rojen 28.03.1978.

..in preko cesa sem povezana s fantom, rojenim 28. 01. 1979?

hvala
music in the soul can be heard by the universe
-lao tzu-

#967 luna82

luna82
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 1. julij 2008, 21:19

Pozdravljen, Vojko!

Prosim povej mi, kaj vidiš za mojega očeta , rojen 27.6.1954. - glede zdravja?

Pa še zame - 20.8.1982 me zanima, če bom zadovoljna z delovnim mestom, katerega mi bodo dodelili pri pripravništvu? mogoče vidiš kdaj bo začetek?

Hvala!

#968 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. julij 2008, 16:43

Jaz sem pa rojena 9.2.1979, ob 23.25ih.
Sine je tudi vodnar 14.2.2000 ob 18.37ih

Odselila bi se rada, pa kr ne vidim čez oviro, ker mslim da sama trenutno ne zmorem.
Ali je kje kakšna pomoč, ponujena roka, mogoče veza....
Občutki (notranji glas) mi pravi da bo kmalu, pa ne popusti od te ideje.

Hvala


Živijo pika polonica

Rad bi ti odgovoril, pa ne razumem tvojega vprašanja.

Lahko napišeš bolj jasno?

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#969 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. julij 2008, 20:56

Dragi Vojko!
Znašla sem se v stresnem letu(menda je karmično,če sem prav poučena),ko me večkrat in prav močno popade,da bi vse pustila in začela na novo,čeprav se mi zdi,kot bi pozabila česa sploh si želim.Občutek,ki me preveva je,da nisem več kos situacijam,odnosom,da se je vse izpelo in moram naprej.Zanima me,če je pravi čas,da odpovem službo in grem med svobodnjake in kaksna je kompatibilnost v odnosu,ki je sicer že od samega začetka precej stresen.Moj rojstni datum je 18.2.1972,njegov 20.8.1972.Hvala za to,kar počneš tukajle,lepo te pozdravljam!



Draga janajam

Hvala ti, da si lepo opisala svoje počutje in hvala tudi za tvoj uvod, kjer pišeš, da: si 'poučena', da si v 'stresnem' letu (odkod pa?). Karmično pa je - zate. Stresno je za tistega, ki si to tako želi, pa če je rojen v hiši bele vode 1 ali pač ne! In lepo si napisala, da se ti včasih zdi, da ne veš, kaj si sploh želiš!
Pa si prečitala letni predvid - in lanske - na koncu leta?

In če nisi. Skušaj se spomniti, kaj si si obljubila lansko leto. In kaj že delaš za to, da bi šla med svobodnjake?

Se ti zdi, da ti lahko tukaj odgovorim na vsa tvoja vprašanja tako, da bi bili odgovori pravi zate?

Menim, da potrebuješ daljši posvet, predvsem pa ti želim, da se znaš umiriti.
Še prej pa skušaj pomisliti, kaj je tisto, kar si želiš. Kajti ravno julij in avgust sta tista dva meseca, ko se lahko zelo natančno spomniš lanskega in predlanskega leta, ko se lahko zaveš svojih želja v tistem času in ko se lahko zavedaš, kaj je tisto, kar te osrečuje in kaj tisto, kamor le 'odmetavaš' svojo energijo kot, da bi jo imela preveč.



Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#970 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. julij 2008, 21:11

Pozdravljen Vojko!

Mene pa zanima, - če mi bodo v trenutni službi podaljšali pogodbo.

- če bom v bližnji prihodnosti spoznala kakega moškega s katerim bova v resni zvezi.

3.10.1980

Hvala in lep začetek tedna!


Pozdravljena kokko 2 4 3

Na tvoje vprašanje lahko najdeš odgovor v letnem predvidu objavljenem na spletni strani!

Menim, da si spoznala kakšnega (če ne več moških) že prejšnji mesec in ta mesec še več.
To sicer ne pomeni, da bo ta zveza tudi dolgotrajna. saj tvoji cilji (kar ni običajno pri črni prsti 2) niso ravno stabilni, ali pa se opazovalcu takšni ne zdijo.
Sicer pa so se dolgotrajne zveze zate že začele in ti to veš, saj si jih čutila. Tvoji cilji, ki niso stabilni pa so tisti, ki so ti 'pomagali'!

To, ali ti bodo podaljšali pogodbo ali ne, pa je v veliki meri odvisno od tebe same. Takoj, ko razmišljaš s 'če' - možnosti za podaljšanje niso več tako velike kot takrat, ko razmišljaš s: 'KO MI PODALJŠAJO ....'. kajti ti si tista energija, ki jo čutijo v tvojem podjetju.

Kaj je to zate 'resna' zveza?

Zame je 'resen' vsak odnos z vsakim človekom - tudi s teboj ravno v tem trenutku. Le raje bi ta odnos imenoval: Odgovoren.
Kaj pa ti, kako pa ti ravnaš?

In kako veš, da bi nek odnos, ki je zate drugačen od 'resnega' ne bil resen, ko bi ga ti pričela tako dojemati?
Se ti zdi, da je človek sploh lahko v drugačnem kot v odgovornem odnosu do drugega, pa ko to želi ali ko ne?

Se da 'hecati' s psom ali kačo ali škorpionom ali mačko tako, da bi jih bolelo?

Kaj pa s človekom?


Ko prečitaš letni predvid, je tudi za tvoje partnerstvo tam napisan odgovor.

Ko boš pozorno prečitala, se javi z bolj natančnim vprašanjem, če se že ne odločiš za svetovanje!


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#971 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. julij 2008, 21:26

zivjo, malce sem uzadi, zato ne vem kako prit do KI stevil.. prosim za pomoc :)

moj rojdan je 25.04.1985, zanima me pa ce je smer, v katero hodim, prava- sellitev in ustalitev s fantom, ki je rojen 28.03.1978.

..in preko cesa sem povezana s fantom, rojenim 28. 01. 1979?

hvala



živjo ba!

Kaj pomeni, da si 'uzadi'? Da znaš uporabljati lunin forum, pa ne znaš surfat po spletni strani www.9zvezd.com? kliknit na leto rojstva, ali kaj drugega!

Lepo, da razmišljaš o svojem življenju. Kako bi bilo, ko bi se kdaj zanesla tudi na svoje občutke?

Tvoje KI število je 6 3 8 fantovo pa 4 7 2.

Tvoj fant - (ali sta partnerja od letos?) je zelo nežno bitje. Seveda tudi ti. Samo drugi te lahko vidijo drugače.
Kaj zate pomeni selitev, ba?

Kaj pa ustalitev? Je to skupno življenje? V čem bi se ti z njim ustalila? Kako pa bi bilo, ko bi z njim živela dinamično življenje? Je to tudi ustalitev?

Ali si pač mislila vprašati, kakšen partner bi bil on zate in kakšna bi bila dinamika vajinega skupnega življenja?

Kaj pa si želiš od skupnega življenja? Si se o tem pogovarjala z njim? Si iskrena? Pa ti je on kaj povedal o tem? Menim, da kaj malo, kajti ni lahko iz ljudi, ki so v energiji ble prsti priti do srca, razen, ko to narediš ti, ko si pri tem iskrena in vztrajna. Pa si? Kaj zate pomeni vztrajnost? 3 dni, nekaj tednov, nekaj mesecev, nekaj let?

Seveda je fant 4 7 2 prišel v tvoje življenje sedaj in nekaj časa je lahko v njem, vendar ti svetujem, da živiš z njim nekaj dalj časa, preden se odločita za takšno potezo.

Drugi fant 5 9 5 je povsem drugačen od prvega. Če si njegova partnerka, te 'mazi in pazi'. Svojo partnerko vzame v okrilje in čeprav ji ne izkazuje vedno ljubezni na tako nežen način kot prvi, si tam lahko vedno varna. Seveda pa ti takšen način ne ustreza vedno, saj si želiš svojo svobodo. Ta - drugi fant je v tvojem življenju lahko že dalj časa, najbrž pa odide iz njega - ali ti iz njegovega, že v naslednjem letu.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#972 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. julij 2008, 21:42

Pozdravljen, Vojko!

Prosim povej mi, kaj vidiš za mojega očeta , rojen 27.6.1954. - glede zdravja?

Pa še zame - 20.8.1982 me zanima, če bom zadovoljna z delovnim mestom, katerega mi bodo dodelili pri pripravništvu? mogoče vidiš kdaj bo začetek?

Hvala!



Lepo pozravljena, luna82

(čemu si pišete nadimke z malimi črkami?)


Tvoj oče ima KI števila 1 4 2
Tvoja KI števila: 9 8 6

Kaj lahko ti narediš glede zdravja za tvojega očeta, razen to, da mu lahko dobro kuhaš in zanj gojiš lepa čustva in občutke, se prijetno pogovarjaš z njim in občutke strahu vržeš v koš za smeti? Kajti z očetom sta si zelo različna in odveč je pričakovati, da ga bi lahko razumela (ali on tebe), razen, če ga le poslušaš in skušaš ravno s tem pokazati svojo ljubezen do njega.

Pa si prečitala letni predvid za svojega očeta?
Kaj natančno te zanima?
Oče je v karmičnem letu in torej lahko natančno vidi, kako kaže zdravje. Pa bi ti prisluhnil, ko bi mu rekla, kako naj se ravna? Ali je pripravljen narediti kaj zase? Če ne: ali bi imelo smisel človeku govoriti, kaj ni dobro, namesto, da bi z njim čim bolj prijetno živeli tisto, kar znamo skupaj živeti?
Zavedam se, draga luna82, da to ni enostavno. In, da se ne da to storiti takoj. Danes.


Kar zadeva tvojega posla in dela, ki 'ti ga BODO dodelili'!

Kdo ti bo dodelil delo, draga Luna82? Kaj nisi bila ti tista, ki si si izbrala študij? So ti ga tudi dodelilil 'oni'?

Ali je boljše, da si z delom, ki ga dobiš kot pripravnica zadovoljna - ali je boljše, da nisi? Kako veš?

Kako pa bi bilo, ko bi si svoje zadovoljstvo krojila sama?
Ko bi se odločala o tem, kaj boš jutri na osnovi česa drugega kot zadovoljstva s pripravništvom?
Ali ni pripravništvo del študija?
Od česa je odvisno, ali si s tem delo zadovoljna ali ne?

Kdaj bo začetek česa, luna82? Pripravništva?

Kakšne vrste pripravništvo je to? Kirurg? Sodnik? Pravnik? Poštar?
Če je to pripravništvo pri sodstvu, pravništvu, pošti, potem je velika možnost za začetek ta mesec.

Ko mi boš bolj natančno napisala vprašanje, dobiš bolj natančen odgovor.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#973 puscavnik

puscavnik
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 14. julij 2008, 10:40

Živ

mene zanima število za otroka rojenega 26.3.2008 in katera barva je "njegova"?

imam se eno vpr, glede mene 5 9 1
rada bi začela neki posel, pa me zanima kdaj je primerno, letos ali čez par let...:)

lep dan
Ravnovesje v življenju

#974 janajam

janajam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 105

Objavljeno: 14. julij 2008, 14:35

[quote name='Vojko' date='13. Jul 2008, 21:57' post='986582']
Draga janajam

Hvala ti, da si lepo opisala svoje počutje in hvala tudi za tvoj uvod, kjer pišeš, da: si 'poučena', da si v 'stresnem' letu (odkod pa?). Karmično pa je - zate. Stresno je za tistega, ki si to tako želi, pa če je rojen v hiši bele vode 1 ali pač ne! In lepo si napisala, da se ti včasih zdi, da ne veš, kaj si sploh želiš!
Pa si prečitala letni predvid - in lanske - na koncu leta?

In če nisi. Skušaj se spomniti, kaj si si obljubila lansko leto. In kaj že delaš za to, da bi šla med svobodnjake?

Se ti zdi, da ti lahko tukaj odgovorim na vsa tvoja vprašanja tako, da bi bili odgovori pravi zate?

Menim, da potrebuješ daljši posvet, predvsem pa ti želim, da se znaš umiriti.
Še prej pa skušaj pomisliti, kaj je tisto, kar si želiš. Kajti ravno julij in avgust sta tista dva meseca, ko se lahko zelo natančno spomniš lanskega in predlanskega leta, ko se lahko zaveš svojih želja v tistem času in ko se lahko zavedaš, kaj je tisto, kar te osrečuje in kaj tisto, kamor le 'odmetavaš' svojo energijo kot, da bi jo imela preveč.



Vojko
[/quote
ja prav si povedal...sicer pa karmicno leto dozivljam kot stresno,ker sem po naravi precej nestrpna,vse bi rada na hitro in se tezko prepustim dogodkom,oziroma ne znam potrpezljivo pocakat kaj mi prinasa zivljenje.vedno hocem takoj reagirat in takoj hocem rezultat,zraven pa niti ne premislim dobro,ko ze reagiram.tako da se je v temle mesecu kar se tice sluzbe sama pokazala neka pot,tako da bom kar ostala zaenkrat...pa ja,res rabim temeljit posvet.cakam na primeren trenutek,ko ne bom tega rabila zato,da me pomiri,oz.za tolažbo,ampak zato,da nekaj naredim...predvide sem sele zdaj zacela brat-za tekoce leto in mesec.pa ja,vem da ni carobne palicice,ki bi odgovorila na vprasanja.mocno cutim moc odgovorov znotraj sebe,a vcasih se mi zdi,da ne najdem vrat in jih poskusam najt na vse mozne nacine.potem se pa naenkrat vrata sama najdejo ne glede na to kaksne salte in akrobacije si izvajal pred tem.hvala ti za odgovor!

#975 khabath

khabath
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 18. julij 2008, 08:46

Dragi Vojko!

Hvala za odgovor, kot je videti pa hitrost res ni moja vrlina. Še enkrat hvala za vaš trud za odgovor. Kar pa bo življenje prineslo, se pa pustimo presenetiti.
Čim lepše poletne dni vam želim, x:)x
jutri je nov dan




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0