Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

KI Devet Zvezd - Expres


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
1073 komentarjev na to temo

#976 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 3. avgust 2008, 18:38

Hej Vojko!

Samo, da te pozdravim x:o)x in ti povem - Kitajska je bila SUPER!
sleepwalking past hope

#977 lenora

lenora
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 16. avgust 2008, 21:14

Pozdravljen Vojko,

ob luninem mrku mirujem, se poglabljam v globine svoje biti in v svetove zunaj sebe - iščem mesto miru in pokoja. Življenje teče in ob vsakem novem utripu dneva začutim, da se pripravlja nekaj velikega.
Napaja me moč zemlje, ki kriči od krvavih ran. Rada bi ji pomagala, jo objela kot dolgo izgubljeno hči, jo pobožala po razboleli glavi in ji obljubila, da bo kmalu bolje.
Kadar začutim prst pod golimi stopali in se povežem z vesoljem, me prepoji občutek miru in povezanosti z vsemi. Nisem sama. Nikoli. Zaobjame me toplina in počutim se potolaženo. Vsak ima v življenju svojo nalogo. Vse je narejeno tako, da bo nekoč prav.
Vseeno tu in tam na dan pokukajo dvomi.
Trenutno se intenzivno učim za izpite septembra. Kako mi kaj kaže? Bom redno vpisana v višji letnik? Kakorkoli že bo, bom to sprejela in se učila naprej.
V zadnjem času sem v sebi občutila nekakšno prebujenje in prišla do mnogih pomembnih spoznanj. Vprašala bi, ali lahko v naslednjem letu (ali kadarkoli pač) pričakujem ojačanje svojih duhovnih moči in nadaljni razvoj na tem področju? Katero barvo mi priporočaš, da bom bolj dovzetna za vse energije, ki me oblivajo? Nekako čutim, da bom s takšno močjo lahko naredila veliko dobrega. Hkrati pa tudi, da jo bom v življenju še kako potrebovala.
Ali bom razrešila notranje konflikte in spremenila negativen odnos do svojega telesa? Rada bi se počutila svobodno. Pri tem mi je že močno pomagal ples. Ali bom bom kdaj podrla vse notranje ovire in se brez zadržkov izražala preko gibanja? Ali mi je morda prej namenjeno kakšno drugačno izražanje svoje kreativnosti?
Kdaj lahko pričakujem otročička?
Vidiš, toliko vprašanj in dvomov... a hkrati čutim v sebi neko odločnost in vero v to, da bo vse dobro. Če utegneš Vojko, bi bila vesela, ko bi kaj pokomentiral, sicer pa hvala, ker nas sprejemaš in pomirjaš...

Rojena sem 30.10.1985. Moje KI število je 7 9 3

Lahko noč sovice x;)x
... ker v meni je ptica, ne reži ji kril,
pusti, da naj sama leta in izpoje nemir.
Veš, da rada sem sama in rada s teboj,
vedno kot selivka se vrnem ti domov ...

#978 aisha5

aisha5
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 17. avgust 2008, 14:48

Zdravo Vojko, zanima me kdaj je ugoden cas za pot v Juzno Ameriko v prihajajocem letu, zlasti v drugi polovici leta, torej po juniju 2009, moje Ki stevilo je 9 3 2. Hvala, lep pozdrav Aisha

#979 anita.anita

anita.anita
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 25. avgust 2008, 21:31

Pozdravljen Vojko,

sicer sem prišla na forum z drugim namenom, pa sem med začetnim branjem dobesedno padla v napisano. Namreč tudi sama imam dokaj stresno leto in me zanima, če mi lahko poveste kaj več. Rojena sem 4.4.1982. Zanima me predvsem glede ljubezni oz. zveze, na čase imam občutek kot, da sva na preizkušnji. Kot drugo pa fax in delo.

Najlepše hvala

#980 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 11. november 2008, 02:57

Živ

mene zanima število za otroka rojenega 26.3.2008 in katera barva je "njegova"?

imam se eno vpr, glede mene 5 9 1
rada bi začela neki posel, pa me zanima kdaj je primerno, letos ali čez par let...:)

lep dan



Živijo puščavnik

Tvoj otroček ima lahko vse nežne barve na svetu.

Boljše je, da bi posel pričela l. 2011, do takrat pa se dobro pripraviš na start.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#981 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 9. december 2008, 11:42

Poglejmo v prihodnost, prisluhnimo sebi - Pet elementov!

Danes, 9. decembra ob 18h, se kot vsak torek
srečamo v OŠ Mirana Jarca, na Ipavčevi 1 v Ljubljani.

Danes pričenjamo z modularnim seminarjem Devetzvezdnega KI.

Tečaj je odprtega tipa (prideš, ko te zanima in kar te zanima)
in je zanimiv tudi za vse, ki bi radi le razširili svoja obzorja
ali poglobili svoje znanje o posamezni temi.

Danes je na vrsti zanimiva in ključna tema - rdeča nit vsega seminarja:
Pet pretvorb.

Naučili pa se bomo tudi izračunati 3 KI števila in pogledali bomo njihov pomen v predvidu.

program je:

- izračun svojega KI števila
- yin in yang
- katere so te pretvorbe
- kaj predstavljajo
- kakšna je dinamika pretvorbe
- v kakšnem odnosu je ena pretvorba napram drugim
- kako vemo katere lastnosti ima posamezna pretvorba
- katere zvezde so v posamezni pretvorbi
- pa še kaj


Vabljeni, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#982 Anael

Anael
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 22. december 2008, 20:33

Zdravo Vojko,
moj rojstni datum je: 5. Januar 1979
trenutno sem v tezkem obdobju in bi potrebovala kaksno smernico za naprej. Imam tudi tezave v partnerstvu z osebo rojeno 2 Avgusta 1977, ne vem tocno kaj se tej osebi dogaja v glavi.
vsakrsna informacija bo dobrododosla!
Hvala

#983 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. december 2008, 14:28

Zdravo Vojko,
moj rojstni datum je: 5. Januar 1979
trenutno sem v tezkem obdobju in bi potrebovala kaksno smernico za naprej. Imam tudi tezave v partnerstvu z osebo rojeno 2 Avgusta 1977, ne vem tocno kaj se tej osebi dogaja v glavi.
vsakrsna informacija bo dobrododosla!
Hvala


Zdravo Anael

Čemu to zate ni lepo obdobje? Kaj in kako pa se obnašaš takrat, ko je zate obdobje Lahko?

Se takrat skušaš česa naučiti, kaj spoznati, kako takrat oblikuješ življenje?

Kako bi bilo, ko bi sedaj, ko ti ni lahko oblikovala življenje na način kot takrat?


In čemu bi rada vedela kaj se dogaja v glavi drugi osebi?

Po moje je najlažja, najkrajša in najboljša pot, da ga vprašaš - in morda ti bo povedal,
ko se mu boš znala približati.

Pa ti veš, kaj se dogaja 'v tvoji glavi'?
Res?


No, sedaj pa poglejva po KI 9 zvezd

On 2. VIII. 1977 KI 5 6 4
Ti 5. I. 1979 KI 4 6 3

Med vama je kar velika privlačnost, kljub temu, da ti ne čutiš energijske - notranje podpore. No, letos je ta podpora kar solidna, ne bo pa tako velika v naslednjem letu - po 4. februarju 2009.

Vajina komunikacija je včasih ostra in direktna, vendar se dobro razumeta. Njemu ta komunikacija bolj ustreza kot tebi, pomembno pa je, da oba vesta za kaj gre in, da bi se čim boljše dogovarjala o vajinem življenju in življenjskih ciljih, ki gredo tako blizu, da bi se jih dalo usklajevati - neprenehoma seveda.

Vajina zveza je lahko prav dobra ca 8 od 10 - seveda z vajinim sodelovanjem ves čas.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#984 Anael

Anael
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 25. december 2008, 17:26

hvala vojko,
jap tezko obdobje imam ker boli v notranjosti veliko zadev, posebno te ki so povezane z ljubeznijo, seveda se skusam iz tega veliko nauciti, samo se vedno se mi zdi da se neprestano vracam na stara pota, ne glede koliko grem naprej ali pa celo nazaj.
takrat ko sem ok se ne obremenjujem s temi vprasanji, tako da sem ko se mi ne dogajajo custvene zadeve, srecna in sproscena. sedaj pa sedim doma in se cele dneve obremenjujem s svojimi custvi in navezanostjo in s tem kaj je v njegovi glavi... zakaj bi rada vedla kaj je v njegovi glavi, ker sva koncala, ker je rekel da ne obcuti nicesar, da mu je fajn z mano, ampak tukaj ni nobenih custev. Nekako ne morem temu verjeti, ne vem mogoce pa je vse v moji glavi. Rada bi sla naprej ampak me neprestano vlece nazaj z msilimi k njemu. nekaj let sem bila sama ker sem uzivala samsko zivljenje in tako bi lahko tudi nadaljevala nicesar mi ni manjkalo, potem pa pride mimo on in mi totalno zavrti glavo, prepustila sem se zvezi, nakar on nekega lepega dne obrne hrbet in to je to, iz cistega mira naenkrat nobenih custev vec. Evo zato bi rada vedla kwa hudica se njemu dogaja v glavi?
Hvala vojko se enkrat za odgovor, pa se en poljubcek od zaljubjene anael!

#985 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. december 2008, 23:44

hvala vojko,
jap tezko obdobje imam ker boli v notranjosti veliko zadev, posebno te ki so povezane z ljubeznijo, seveda se skusam iz tega veliko nauciti, samo se vedno se mi zdi da se neprestano vracam na stara pota, ne glede koliko grem naprej ali pa celo nazaj.
takrat ko sem ok se ne obremenjujem s temi vprasanji, tako da sem ko se mi ne dogajajo custvene zadeve, srecna in sproscena. sedaj pa sedim doma in se cele dneve obremenjujem s svojimi custvi in navezanostjo in s tem kaj je v njegovi glavi... zakaj bi rada vedla kaj je v njegovi glavi, ker sva koncala, ker je rekel da ne obcuti nicesar, da mu je fajn z mano, ampak tukaj ni nobenih custev. Nekako ne morem temu verjeti, ne vem mogoce pa je vse v moji glavi. Rada bi sla naprej ampak me neprestano vlece nazaj z msilimi k njemu. nekaj let sem bila sama ker sem uzivala samsko zivljenje in tako bi lahko tudi nadaljevala nicesar mi ni manjkalo, potem pa pride mimo on in mi totalno zavrti glavo, prepustila sem se zvezi, nakar on nekega lepega dne obrne hrbet in to je to, iz cistega mira naenkrat nobenih custev vec. Evo zato bi rada vedla kwa hudica se njemu dogaja v glavi?
Hvala vojko se enkrat za odgovor, pa se en poljubcek od zaljubjene anael!



Anael

Hvala ti za odgovore. Menil sem, da je dovolj jasno, da so zastavljena tebi,
brez pričakovanja odgovora. Tako razmisli, kako bi bilo, ko bi nanje še enkrat odgovorila
sama sebi. In to tako, da si za vsak odgovor vzameš vsaj 10 minut.

In, ko to končaš, ti predlagam, da greš na mojo spletno stran, tam klikneš na 'KI'
in izbereš film: 'Vse je KI'. Ta film traja 20 minut in je dobro, da ga res gledaš, brez
kakšnega pogovarjanja pa sendviča pa ....


In nato si na zastavljena vprašanja odgovori še enkrat.

Kaj se ti lahko zgodi, če poskusiš?
MOrda dobiš preveč dobre odgovore, ki jih ne želiš videti, slišati, čutiti....

Ko se v tebi pojavijo nova vprašanja....




Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#986 Rdeča Jagoda

Rdeča Jagoda
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 789

Objavljeno: 25. december 2008, 23:45

Pozdravljen Vojko!

Mene pa zanima, kako kažejo stvari v trenutni službi in kdaj bom spoznala bodočega očeta mojih nerojenih otrok? Moja KI št. je 9 5 9

Hvala za potrpežljivost :)

Lp
ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!
ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!
ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!
ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!
ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!
ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!
ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!
ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!
ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!
ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!
ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!
ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

#987 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 26. december 2008, 01:04

Pozdravljen Vojko!

Mene pa zanima, kako kažejo stvari v trenutni službi in kdaj bom spoznala bodočega očeta mojih nerojenih otrok? Moja KI št. je 9 5 9

Hvala za potrpežljivost :)

Lp


Pozdravljeno UNIVERZALNO!

Kako kažejo stvari v službi ti dobro veš in je tudi odvisno od tebe. ;)

Kar zadeva stanja v službi je na dolgo in široko napisano v vseh predvidih zadnjih dveh let!

To, kar si naredila, to imaš. Če si šla po poti svojih interesov (lansko leto), lahko letos vidiš rezultate svojega dela.

Pa tudi - če nisi nič naredila (startala) na poti do svojih zvezd - se tvoj trud sedaj izpolnjuje: Kadar njivo zorjemo, pognojimo, zatiramo plevel, posejemo, okopavamo - pridelek zraste - običajno tisti, ki smo ga posejali.

Ko pa njivo pustimo, na njej zraste tisto, kar se pač poseje ali pa je posejal kdo drug.

Sedaj imaš še en mesec časa, da narediš kaj dobrega zase (in pri tem vztrajaš), nato pa je tu karma, ki ti bo sama pokazala, kaj je dobro in kaj ne, kaj delaš uspešno in kaj ne. In tukaj so potem tudi posledice glede tvojega ustreznega udejstvovanja.

Kar zadeva partnerstva si imela lepe priložnosti lansko leto. Tudi letos, te je marsikdo prešerno pogledal, vendar pa sta za partnerstvo vedno potrebna dva.
Lansko leto je bilo na tebi, da narediš prvi korak. Pa si ga naredila?

Nekoč mi je ena klientka rekla: "Pa ja ne bom jaz tista, ki bom moškemu nakazala, da mi je všeč!". "Kdo pa?" sem jo vprašal.

So pač časi, ko so za začetke bolj primerni in časi, ko so primerni manj.

Če želiš le očeta svojih otrok ali pa je to partner za skupno življenje, pa je spet nekaj razlike, mar ne?

Pa ti veš, kaj si želiš?

Lep pozdrav, Vojko

P.S. Včasih je lažje preprosto vprašati kot preprosto odgovoriti.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#988 Rdeča Jagoda

Rdeča Jagoda
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 789

Objavljeno: 26. december 2008, 23:00

Pozdravljeno UNIVERZALNO!

Kako kažejo stvari v službi ti dobro veš in je tudi odvisno od tebe. ;)

Kar zadeva stanja v službi je na dolgo in široko napisano v vseh predvidih zadnjih dveh let!

To, kar si naredila, to imaš. Če si šla po poti svojih interesov (lansko leto), lahko letos vidiš rezultate svojega dela.

Pa tudi - če nisi nič naredila (startala) na poti do svojih zvezd - se tvoj trud sedaj izpolnjuje: Kadar njivo zorjemo, pognojimo, zatiramo plevel, posejemo, okopavamo - pridelek zraste - običajno tisti, ki smo ga posejali.

Ko pa njivo pustimo, na njej zraste tisto, kar se pač poseje ali pa je posejal kdo drug.

Sedaj imaš še en mesec časa, da narediš kaj dobrega zase (in pri tem vztrajaš), nato pa je tu karma, ki ti bo sama pokazala, kaj je dobro in kaj ne, kaj delaš uspešno in kaj ne. In tukaj so potem tudi posledice glede tvojega ustreznega udejstvovanja.

Kar zadeva partnerstva si imela lepe priložnosti lansko leto. Tudi letos, te je marsikdo prešerno pogledal, vendar pa sta za partnerstvo vedno potrebna dva.
Lansko leto je bilo na tebi, da narediš prvi korak. Pa si ga naredila?

Nekoč mi je ena klientka rekla: "Pa ja ne bom jaz tista, ki bom moškemu nakazala, da mi je všeč!". "Kdo pa?" sem jo vprašal.

So pač časi, ko so za začetke bolj primerni in časi, ko so primerni manj.

Če želiš le očeta svojih otrok ali pa je to partner za skupno življenje, pa je spet nekaj razlike, mar ne?

Pa ti veš, kaj si želiš?

Lep pozdrav, Vojko

P.S. Včasih je lažje preprosto vprašati kot preprosto odgovoriti.


Pozdravljen Vojko!

Najprej se ti lepo zahvaljujem za tvoj odgovor :)

Imaš prav, res je veliko odvisno od mene in glede službe in dosežkov v njej, kot tudi v ljubezni. Morda imam res tak vzorec mišljenja, da jaz v partnerstvu ne bom naredila prvega koraka, da nekoga spoznam, sej ne vem točno zakaj, od kje tako mišljenje, je pa možno, da si s takim načinom morda ne odprem poti, ki bi si jih sicer lahko. Ma veš kaj, sem sramežljivo dete :D, hehe.

Da, zelo sem šla po poti interesov za službo, neverjetno tako in sem se odločila ravno za to, v kateri sem sedaj in imaš prav, da bo v enem mesecu vse bolj jasno, kako naprej. Vsekakor tudi sebi želim vse najboljše glede službe, ne samo drugim ljudem. Upam, da bojo stvari stekle tako kot si želim in morda celo z večjimi in pozitivnimi presenečenji in obrati.

Glede moških je pa res tako, da jih je veliko in da si seveda želim kompatibilnega partnerja, s katerim bi si ustvarila družino. Vendar ne verjamem, da sem na takega že kdaj v življenju naletela, da bi se zapičila ravno v takega :D. No, sej ne rečem, da če bi me res nekdo zanimal s tolikšno vnemo, da ne bi pozabila na svojo sramežljivost ;), ker je tako, kar si zadam, grem proti temu, vendar ne preko vsega, to pa ne, neko razumevanje pa le mora biti, kajne?

Ja, za nekatere stvari v življenju mi je čisto jasno kaj si želim, za kakšne manjše malenkosti pa ne zmeraj. In ti? Veš, kaj si želiš v življenju?

Bodi lepo in lep pozdrav.
ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!
ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!
ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!
ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!
ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!
ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!
ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!
ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!
ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!
ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!
ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!
ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!
ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

#989 suerte

suerte
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 7. januar 2009, 20:11

Dragi Vojko!

Najprej ti želim vse najlepše v novem letu! Prosila bi te za en nasvet in sicer glede selitve k fantu na zahod Evrope. Ali najina Ki kombinacija kaže na dolgoročno uspešno funkcioniranje? In ali glede na moja Ki stevila meni priporocas selitev?

Moja Ki števila so: 473

fantova pa: 28.8.1979 (če se ne motim prvi 2 Ki številki sta 38)

Najlepsa hvala za odgovor!

Srecno!

#990 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 9. januar 2009, 01:50

Dragi Vojko!

Najprej ti želim vse najlepše v novem letu! Prosila bi te za en nasvet in sicer glede selitve k fantu na zahod Evrope. Ali najina Ki kombinacija kaže na dolgoročno uspešno funkcioniranje? In ali glede na moja Ki stevila meni priporocas selitev?

Moja Ki števila so: 473

fantova pa: 28.8.1979 (če se ne motim prvi 2 Ki številki sta 38)

Najlepsa hvala za odgovor!

Srecno!


Lepo pozdravljena, Suerte

Seveda tudi tebi želim vse dobro in lepo.

So pa tvoji podatki premalo jasni, da bi ti lahko dal kvaliteten odgovor. Kajti dobro bi bilo, da bi vedel točno lokacijo.
Načelno je zate smer SZ v letu 2009 zelo, zelo ugodna. Tudi dolgoročno tendenco vidim, da te tja vleče.

Vendar je potrebno vedeti, da SZ ni zahod Evrope. Je le del Nemčije, del severne Francije, cela Velika Britanija in mislim, da tudi Benelux.
Zahod zate letos ni ugoden in ti ga odsvetujem.

fant 3 8 9
Suerte 4 7 3


V tej kombinaciji ne vidim dobre dolgoročne zveze, ki bi bila dobra za oba.

Ali se je on že odselil? Kdaj? Kam?

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#991 suerte

suerte
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 9. januar 2009, 12:23

Lepo pozdravljena, Suerte

Seveda tudi tebi želim vse dobro in lepo.

So pa tvoji podatki premalo jasni, da bi ti lahko dal kvaliteten odgovor. Kajti dobro bi bilo, da bi vedel točno lokacijo.
Načelno je zate smer SZ v letu 2009 zelo, zelo ugodna. Tudi dolgoročno tendenco vidim, da te tja vleče.

Vendar je potrebno vedeti, da SZ ni zahod Evrope. Je le del Nemčije, del severne Francije, cela Velika Britanija in mislim, da tudi Benelux.
Zahod zate letos ni ugoden in ti ga odsvetujem.

fant 3 8 9
Suerte 4 7 3


V tej kombinaciji ne vidim dobre dolgoročne zveze, ki bi bila dobra za oba.

Ali se je on že odselil? Kdaj? Kam?

Lep pozdrav, Vojko



Hvala Vojko!

Gre za Irsko in on je od tam (rojen in zivi tam)...

Hvala se enkrat!

lp

#992 suerte

suerte
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 9. januar 2009, 12:32

se opravicujem za se eno intervencijo. Me pa zanima zakaj dolgorocno ta zveza ne bi bila dobra za oba.

Hvala se enkrat!

lp

#993 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. januar 2009, 10:06

se opravicujem za se eno intervencijo. Me pa zanima zakaj dolgorocno ta zveza ne bi bila dobra za oba.

Hvala se enkrat!

lp



Lepo pozdravljena, Suerte

Že prav, Suerte.
Da bi ti odgovoril na ZAKAJ, najbrž nimam pravega načina. Kajti o zakaj se lahko pogovarjam na strokovnem nivoju z nekom, ki obvladuje 5 pretvorb, 9 zvezd v času in prostoru in Ji Čing. In, ko bi me nekdo to vprašal na seminarju KI 9zvezd, mu lahko razložim tudi to.

Vsak odgovor, ki ga tu napišem, je torej odgovor, ki izhaja iz prej omenjenih konceptov.
O tem, ali odgovor želiš slišati ali ne - pa je odločitev tvoja, mar ne? Kajti nisem tisti, ki bi priredil odgovor zato,
ker bi vpraševalec rad slišal tako.


Ko pa ti zelo na kratko skušam vendarle odgovoriti na tvoje vprašanje, boš odgovor morda razumela vsaj podobno kot ga podajam,
prav mogoče pa je, da tudi ne.


fant 3 8 9
Suerte 4 7 3

Ta odnos lahko dobro (ne prevdobro, ne odlično) 'klapa' na formalnem delu življenja - torej v vajinem odnosu v družbi, med ljudmi, v urejanju formalnih stvari v vajinem življenju, ki se ne enega ne drugega ne zadevajo prav veliko.

razlogi za solidno počutje in življenje:
- ti se počutiš podprto iz njegove strani, ko sta v družbi, pri formalnih zadevah - glej prejšnjo konstatacijo
- oseben občutek o življenju je precej blizu
- tisti, ki niso najbolj skladni, dostikrat naredijo več na osebnem razvoju

razlogi da ne gresta zelo dobro skupaj_
- njegova osebna energija ne podpira tvoje
- komunikacija med 7 in 8 je daleč od zaželene
- vajini življenjski cilji niso usklajeni. Tvoji cilji podpirajo njegove; dokler ti je to v redu, je dokaj dobro tudi zanj.
- tisti, ki imajo energije skladne za odlično in za pravdobro imajo več obdobij v življenju, kjer se oba počutita odlično en z drugim,
vajina energija je v kategoriji - 'dobro' 3.
- tisti, ki so v razredu 4 in 5 z lahkoto živijo prijazno, prijetno, bogato, zabavno itn življenje

Suerte. Zavedam se situacije, ko me ljudje vprašujete taka in podobna vprašanja o partnerstvih in mi velikokrat ni lahko. Vendar, če je vprašano, skušam odgovoriti tako, da bi lahko vpraševalec v odgovoru našel čimveč dobrega zase.

Boš še spraševala, ko ne želiš slišati odgovora?


Se opravičujem za vse tiste občutke, ki ti jih odgovor sproži v tebi in niso dobri.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#994 suerte

suerte
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 10. januar 2009, 10:14

Dragi Vojko!

Hvala za razlago! V bistvu sem odgovor zelela slisati-v nasprotnem primeru ne bi vprasala (pa ce tudi seveda odgovor ni vedno prijeten ali pa vsaj optimalen). Vprasala sem tudi iz radovednosti, ker me je pac podrobneje zanimalo kako prides do dolocenih dognanj. Tako, da: hvala tako za pojasnilo, kot tudi za pripravljenost, da se ubadas z nasimi "problemi" :palec:

Lp

#995 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 11. januar 2009, 00:58

Dragi Vojko!

Hvala za razlago! V bistvu sem odgovor zelela slisati-v nasprotnem primeru ne bi vprasala (pa ce tudi seveda odgovor ni vedno prijeten ali pa vsaj optimalen). Vprasala sem tudi iz radovednosti, ker me je pac podrobneje zanimalo kako prides do dolocenih dognanj. Tako, da: hvala tako za pojasnilo, kot tudi za pripravljenost, da se ubadas z nasimi "problemi" :palec:

Lp


Hvala

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#996 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 11. januar 2009, 10:38

Živijo, Vojko.

Sem 2 4 3 in me zanima, kako mi kaže glede selitve na sever (kdaj je dober čas za priprave, bo trajna). S fantom, ki je 6 5 6 že nekaj časa iščeva in se dogovarjava, vendar tega nočeva storiti na hitro, ampak bolj za sigurno.

Hvala, želim ti lep dan :flower:
sleepwalking past hope

#997 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 16. januar 2009, 00:31

Smem vprašat kako mi bo šlo v tem letu? V treh stavkih? x8Dx

1-3-3
Dum spiro, spero.

#998 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 21. januar 2009, 23:33

Živijo, Vojko.

Sem 2 4 3 in me zanima, kako mi kaže glede selitve na sever (kdaj je dober čas za priprave, bo trajna). S fantom, ki je 6 5 6 že nekaj časa iščeva in se dogovarjava, vendar tega nočeva storiti na hitro, ampak bolj za sigurno.

Hvala, želim ti lep dan :flower:


loonanai

Lepa hvala za vprašanje.

Kolikor vidim, se bosta selila letos (ali se selita oba ali samo ti?)

Od kje in kam se želita seliti.
Ne vem kje stanuješ in ne vem kam se seliš. Ljudje včasih nimamo najboljših predstav o smereh neba.

Kljub vsemu te prosim, da mi daš tudi rojstne podatke.

Vojko

Smem vprašat kako mi bo šlo v tem letu? V treh stavkih? x8Dx

1-3-3


Oona

Smeš vprašat. Lahko tudi v več stavkih. x:Dx








Odgovori so seveda lahko preprosti in smotrno postavljeni, da tisti, ki vpraša v njih vidi svoje misli.

Moj način odgovorov pa je takšen, da želim energije predstaviti tako, da bom vedel, da klient razume čim bolj tako kot mu želim predstaviti.
In ker te ne poznam, in si v svojem izražanju zelo kratka, ti lahko povem le na grobo: vendar zelo resnično.

Imela se boš tako, kot si si naredila v zadnjih treh letih. Bo pa precej delavno. Pozorna bodi pri delu s kamenjem, kovinami in v prometu.

To je več kot trije stavki!

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#999 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 22. januar 2009, 11:14

loonanai

Lepa hvala za vprašanje.

Kolikor vidim, se bosta selila letos (ali se selita oba ali samo ti?)

Od kje in kam se želita seliti.
Ne vem kje stanuješ in ne vem kam se seliš. Ljudje včasih nimamo najboljših predstav o smereh neba.

Kljub vsemu te prosim, da mi daš tudi rojstne podatke.

Vojko


Živjo, Vojko! Pošiljam ti najine podatke:
jaz 8.9.1980 13:50, Jesenice
on 28.2.1976 19:20, Kranj

1. Sprva (v bližnjem časovnem obdobju) je mišljena selitev v novo stanovanje (nakup oziroma najemnina; trenutno živiva pri meni doma na Jesenicah, a zaradi določenih razmer morava na svoje - nekam v bližnjo okolico),

2. prav tako pa imava v mislih selitev v drugo državo (Finska), to seveda šele čez nekaj časa, da se ne zaletiva in si sprva urediva vse določene stvari (zaposlitev, stanovanje,..).

Joj, zdaj sem precej zakomplicirala, ampak upam, da razumeš..

Hvala, LP
sleepwalking past hope

#1000 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 29. januar 2009, 12:03

Živjo, Vojko! Pošiljam ti najine podatke:
jaz 8.9.1980 13:50, Jesenice
on 28.2.1976 19:20, Kranj

1. Sprva (v bližnjem časovnem obdobju) je mišljena selitev v novo stanovanje (nakup oziroma najemnina; trenutno živiva pri meni doma na Jesenicah, a zaradi določenih razmer morava na svoje - nekam v bližnjo okolico),

2. prav tako pa imava v mislih selitev v drugo državo (Finska), to seveda šele čez nekaj časa, da se ne zaletiva in si sprva urediva vse določene stvari (zaposlitev, stanovanje,..).

Joj, zdaj sem precej zakomplicirala, ampak upam, da razumeš..

Hvala, LP



Živijo loonanai

Pa poglejva

on 28.2.1976 19:20, Kranj KI 6 5 6
jaz 8.9.1980 13:50, Jesenice KI 2 4 3


Vidva s fantom imata skupno le eno dobro smer gibanja. To je v smeri
energije bele vode 1. Ta smer je za vaju ugodna leta 2011. Ko
se selita tja, to za vaju pomeni dokaj umirjeno, najprej zelo močno
seksualno nastrojeno, hkrati pa tudi duhovno življenje.

Lep podzrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 2 - Skriti člani: 0