Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lilit


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
283 komentarjev na to temo

#251 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 31. december 2014, 12:47

mrhovinarji čakajo kaj bom napisala. lahko samo napišem, da bom izstavila račun tudi.

 

byby



#252 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 31. december 2014, 12:51

in užival ne bo nihče, ne tisti, ki bo gledal, ne tisti ki bo vpleten.

 

naj se ve, da gre za travmo ponovnega rojstva. ali smrti. podoživetje. vsega hudega, kar se je nabralo in sproduciralo našo kundalinko.

 

drugače pa pri tipu je pomembno kako zgleda, drugega itak ne boš dobila. oz upam, da nisi na taki stopnji, da potrebuješ (kot jaz nekoč) še kakšno lekcijo. bič v roke... in konja med noge, (bič za preganjanje zlih duhov) poka, pok.


shamannamo... pa še plenico za oba :D



#253 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 31. december 2014, 12:54

mater sem besna.... ker zadnje čase so me glasovi tako napadli- mrhovinarji kot jih kličem, da sem tako jezna in pišem iz njih črpajoč iz odnosa z njmi.

 

da bom podvojila dozo tablet, ker v bolnici itak niti mrhovinarji ne preživijo ;) torej naj rajši zdaj spokajo, kot pa na zaprtem oddelku, da ti dušo pribijejo.



#254 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 31. december 2014, 14:05

:)

 

NE JEJ TABLET.

 

bomo vidli kako boste govorili, ko vas zagrabi kaka bolezen. bom bom jaz tukaj, ne jej tablet... vizualiziiiraj si zdravooo srce in dhiiihaj...:D


kje pa imaš ti Lilith, Shamannamo? Da ne skrenemo sa teme, ker je to zelo nevljudno.



#255 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 31. december 2014, 14:30

Lilith imam v vodnarju v osmi hiši, kjer je še Ceres. Drugače imam prazno. LIlith je na 21°6'55" .vodnarja, ima nek sekstil (??) -2 A pa A z luno v ovnu Pholu nekaj v 10 hiši in še nekaj črta s krogcema na vsaki strani z venero v Levu 3ji hiši, verjetno opozicija.

 

ampak mene sekira ta Kiron. V dvojčkih v 11 hiši... mars v levu tretja. Torej se fajn zdravim, s tem da izjecljam v skupini na ves glas svoje mnenje in mi še plačajo. :/

 

mam eros v Levu v drugi hiši in Nessu... mam pa asc Rak... nič čudnega, da rabim tablete.



#256 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 1. januar 2015, 11:13

se opravičujem angelit... smešno se mi je zdelo... sam se hecala, čeprav je valjda v vsakemu humorju tudi neki resnice smile.png .. pozabila na tvoje težave... bodi dobro... če zmoreš vzljubiti Saturna, se z njim igrati, ker je peta hiša igra, šport in zabava, bolj kot spolnost... tisto, kar imamo radi, bolj kot tisto čemur se predamo, poskusi... drugači pa poišči pomoč pri tistih, ki ti znajo pomagati...

 .

ko peta hiša živi, potem je v človeku več energije, več vitalnosti... tako da se ti res splača vzljubit Saturna smile.png

 

pa še neki, pusti astrologijo, če ti ta daje strahove... niso vsi ljudje za astrologijo... je bolje da se usmeriš v pozitivno razmišljanje, afirmacije ali kaj podobnega...ker je tvoj pogled temačen, v vsaki povezavi vidiš nekaj temnega in slabega... velik časa se že ukvarjam z astrologijo in res vidim, da ni za vse ljudi.. 


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#257 NeptuneRising

NeptuneRising
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 2. januar 2015, 10:20

Ta Lilit ni dobra, vse obarva v temno, dober je samo Jezus, vse drugo je bluzenje.


Saturn imam v škorpijonu v 5 hiši. Nič seksa zame, nikoli, oz. biločesa. A ni fajn? A ni fajn!

 

Ne delaj te napake da gledaš v karti samo določene aspekte, moraš jo gledati kot celoto. Ne glej samo "slabih" aspektov, ker imaš sigurno tudi dobre (vsak jih 100% ima, važno je samo kam usmeriš svoj fokus), ki lahko, če se na njih osredotočiš, premagajo te slabe. Če te lilit zeza, ji reči: "lilit, j**i se!" (ali še kaj lepšega).

Jaz mam SA v še slabši poziciji kot ti, imam pa druge aspekte ki ga odtehtajo - če jaz tako hočem.

 

In ja, ob večerih pa dvigni pogled od te brezvezne astrološke karte, se toplo obleci in pejdi raje ven občudovat zvezdice, mene vedno očarajo flowers.gif



#258 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 27. julij 2016, 09:51

Zadnje čase mi Lilit ne da miru :P Kako bi vi opisali Lilit v Levu? Sama jo vidim kot arogantno, polno samo sebe, kot, da lahko vse dobi kar si zamisli. Nekako nerealno. Precej negativno to vidim, pa niti nočem. 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#259 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 27. julij 2016, 10:57

Zadnje čase mi Lilit ne da miru tongue.png Kako bi vi opisali Lilit v Levu? Sama jo vidim kot arogantno, polno samo sebe, kot, da lahko vse dobi kar si zamisli. Nekako nerealno. Precej negativno to vidim, pa niti nočem. 

ja ja

človek bi se hvalil s svojimi seksualnimi izkustvi

bi se halil s tem kako je on seksi, ali kak je njegov magnetizem

veliko ene samohvale je lahko pvoezano z njo

ti jo maš v konjunkciji z Jupitrom?

vem da čakaš strokovnjaka zanjo ... moja malenkost, dokler ti ne odgovori on :)

tenutno je Lilit v škorpijonu in Sonček gre v kvadrat z njo... podobna energija... potrebe po tem, da se pohvalimo s svojimi izkustvi, ali s svojim magnetizmom :)


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#260 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 28. julij 2016, 09:46

lilit je virtualni astrološki lik, zato si jo lahko predstavljaš tako kot želiš ali rabiš ... sicer pa, po principu je demon, hudičevka, reptilka, odštekan "vesoljček" ... laugh.png ... ne ukvarjaj se z njo, da te ne obsede ...

škoda k mi nisi to prej povedu, k zdej je kar je tongue.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png

 

ja ja

človek bi se hvalil s svojimi seksualnimi izkustvi

bi se halil s tem kako je on seksi, ali kak je njegov magnetizem

veliko ene samohvale je lahko pvoezano z njo

ti jo maš v konjunkciji z Jupitrom?

vem da čakaš strokovnjaka zanjo ... moja malenkost, dokler ti ne odgovori on smile.png

tenutno je Lilit v škorpijonu in Sonček gre v kvadrat z njo... podobna energija... potrebe po tem, da se pohvalimo s svojimi izkustvi, ali s svojim magnetizmom smile.png

biggrin.png biggrin.png biggrin.png ja poln sam sebe...o madona pa še konjukcija z Jupitrom k to poveličuje....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ohmy.png huh.png po drugi strani pa sem našla celo eno dobro plat smile.png hoče več in pika, se z tistim k mu ne "sede" niti ne ukvarja ampak na tak način, da se ne gre igric wink.png Sem pa opazila še eno stvar, da vedno zapalim za kakšnega, k ma v karti močnega Leva (s tem, da me to iritira biggrin.png, pol pa razum žensko smile.png, sej ni važn, le da sama sebe razumem tongue.png)

 

biggrin.png biggrin.png biggrin.png tokrat se na tvoj post sam smejim...da mi odgovori on biggrin.png biggrin.png biggrin.png to se tko sliš, k njegovo veličanstvo oziroma še kaj več biggrin.png biggrin.png biggrin.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#261 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 28. julij 2016, 10:35

sej veš levji sorti je treba pihat na dušo biggrin.png

očitno imaš tudi doma take izkušnje  (jupiter v levu v sedmi)

no ja, res nisem stručko za Lilit ... se učim

in ja ne jo klicat, če ni treba

vse te senčne energije zahtevajo ogromno moči in trdnosti, da te ne odpelejo predaleč


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#262 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 28. julij 2016, 14:30

Lilith je nezavedno in je strasto in je neukrotljivo, kozorog pa obratno hoče nadzor, hoče imeti stvari v svojih rokah, kar lahko to lilit ohladi. Vendar po drugi strani se lahko taka lilit izuri, oblada sebe, se izmojstri. Je kot vino, ki z leti zori. Na prvo žogo ni najbolje, če je v prvi hiši, sploh v bližini ascendenta potem ima več moči nad tabo. V negativnem pogledu lahko odplačuješ karmo, zaradi napačne uporabe seksualne energije, seksualne moči v preteklosti.


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#263 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 29. julij 2016, 09:53

sej veš levji sorti je treba pihat na dušo biggrin.png

očitno imaš tudi doma take izkušnje  (jupiter v levu v sedmi)

no ja, res nisem stručko za Lilit ... se učim

in ja ne jo klicat, če ni treba

vse te senčne energije zahtevajo ogromno moči in trdnosti, da te ne odpelejo predaleč

yes.gif griny.gif

imam imam ylsuper.gif Sedaj dvojne icon25.gif

v bistvu sem jo samo začela razumet ;)


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#264 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 31. julij 2016, 08:40

Lilit v zračnih znamenjih ima vznemirljivo, do packasto domišljijo. Taka Lilit marsikaj doživi samo na ravni domišlije, ne toliko konkretno. Poleg dobre domišlije ima Lilit v tretji tudi sposobnost izraziti strasti na tak način, da močno vznemirlja druge. Zapeljivost, igrivost, domišljija, z besedami, s pogledi privačiti. Včasih lahko packast način izražanja (da so spolni organi del skoraj vsakega našega stavka :) )  . Fora je v mislih in besedah. Vodnar ni ravno vroče in strastno znamenje, je pa tisto, ki v povezavi s spolnostjo pomeni nenavadno, svobodono, čez mejo, nosi preverzne misli, želje po spolnosti z več kot enim človekom in podobno. Vendar zaradi tretje hiše in zračnosti vse to lahko ostane samo na ravni domišljije. Trigon na Marsa in Sonce stvari pa le naredi nekoliko bolj zares, ker je pač tu več strasti, več ognja, več notranje vročine, več na ravni telesa, ne le na ravni mentala. Je pa drugače če sta Sonce in Mars v konjunkciji in v trigonju s to Lilit, ali vsi skupaj tvorijo veliki trigon, in seveda je razlika, a prihajata iz dvojčka ali iz tehtnice. Dvojček še bolj poudaja to dvojnost, željo po dveh ljubimcih istočasno, in pa to dvojnost v smislu igrivosti, nagajivosti in sorodno. Tehtnica obratno hoče enega moškega, in lahko meša seksualne želje z željo po ljubezeni.

Pa seveda predpogoj, da je Lilit aktivna, da jo živiš, je stanje Lune, kakšna je Luna, torej v kateri Lunini fazi, in pa seveda če imam kako povezavo s transaturnovci.

.


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#265 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 31. julij 2016, 14:50

vse je v Luni ... če luna ni v 12. 8 ali 11- hiši ali ni povezana s Plutonom, Uranom in Neptunom ... lilit ne pride do izraza. 

V devici se je v tistem letu lahko vezala samo v kvadrat z Neptunom... druzga mislim, da ne... Najverejtneje T kvadrat Jupiter, Neptun, Luna ..... Luno v deveti hiši, Neptun prvi? Ah bom spustila ugibanje. Ja si rojena en teden za mano, imava podobne karte. Tudi jaz sem hotela biti nuna in tudi zame je duhovna pot ena pomembnejših stvari. Pozabila si povedati da je tudi Venera v trigonu z Lilit, Venera je dispozitorica Sonca in Marsa ...tako da bi vseeno rekal da s svojim erosom marsikaj dosežeš ...tudi v poslovnih vodah ... samo s pogledom in energijo seveda, pa vseeno. 

 

Fino da si se bolj izrazila kot jaz ... verbalno provukativno, je vsekakor bolje... sam Lilit v tretji zna preiti takoimenovano verbalno provukativnost ... če je aktivnirana ... človek ne nadzira najbolje svojih "pičk" in "kurcev"  s katerimi popestri svoje stavke. Tako, da sem mal bolj direktna, in ne potročeno osladna, kot ponavadi.

 

 

 

 


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#266 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 31. julij 2016, 16:01

Mihela, kaj pa dominantna in rafinirana Venera v Tehtnici in izrazoslovje pičke in kurci ... a gre to skupaj oziroma povej mi kak aspekt, ki je bol nagnjen k uporabi slednjih besed, da vidim, če ga imam u natalu. 



#267 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 1. avgust 2016, 12:58

besede so Merkur, tretje hiša (lahko tudi vladar tretje hiše) in dvojček

Lilith povezana z Merkurjem, v  tretji hiši, z vladarjem tretje hiše.... lahko prinaša nekontrulirano uporabo omenjenih besed... če je seveda aktivna, kot smo vidli zgoraj ni vedno aktivna

tehtnica je fina dama, ali gospodič... vse je fino, olikano, kot iz Anglije ... toda če poznate angleže poznate še njihov drugi pol...vaga ima dve skodelici, ne le eno in redko kdaj je čist uravnotežena

problem planetov v  tehtnici je, da gredo preko sekundarnih progresij v škorpijona

in če je vsaj malo natalno pobarvano z Marsom ali Plutonom ... dobi drugo noto, nič več tako fino ....

jaz in moj mož skorajda ne preklinjava ... no ja jaz sem mal začela na stara leta... najin sin pa od malega uživa v teh besedah, prov uživa... pa ima tako Venero kot Sonce v tehtnici :)

Lilit ima v škorpijonu v konjunkciji z Merkurjem in v sekstilu z Marsom ....

In ja Luna je v eksaktnem trigonu s Plutonom ... tako da je Lilit seveda aktivna....

preklinjanje je kombinacija:

Merkur, tretja hiša, dvojček... z Marsom, Plutonom, škorpijonom ali Lilit (če je ta aktivnirana)

 

Mam prijatelja, od katerega se tudi sama nalezem tovrstnih besed. Sonce v tretji v seksilu s Plutonom v prvi. Vladar tretje Jupiter  v konjunkciji z Lilit v levu v 11., Merkur iz stelca in tretje hiše v trigonu z Lilit v enajsti.

Seveda se mora ponavljat, po treh ponovitvah lahko vidim.

 

Sama imam tudi tri povezave,

imam Merkurja v škorpijonu

Vladarja tretje v konjunkciji z Marsom

Marsa na stopinji ki je vezana na dvojčke

Lilit v trigonu z vladarjem tretje

pa vendar če se le da ne preklinjam

samo ob družbi, s katero sem popolnoma sproščena in moram priznati, da včasih prov paše

 

 

 

Danes jaz odhajam na dopust... in to v čist dalmatinski vaški kamen brez interneta ... poskusite si po zgledu mal razložit, pa smo spet na vezi, naslednji teden :)

čeprav še vedno nisem lih gvišna, da sem jaz taprava za tovrstno temo .... se v drugih boljš znajdem


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#268 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 1. avgust 2016, 16:00

Lilit v zračnih znamenjih ima vznemirljivo, do packasto domišljijo. Taka Lilit marsikaj doživi samo na ravni domišlije, ne toliko konkretno. Poleg dobre domišlije ima Lilit v tretji tudi sposobnost izraziti strasti na tak način, da močno vznemirlja druge. Zapeljivost, igrivost, domišljija, z besedami, s pogledi privačiti. Včasih lahko packast način izražanja (da so spolni organi del skoraj vsakega našega stavka smile.png )  . Fora je v mislih in besedah. Vodnar ni ravno vroče in strastno znamenje, je pa tisto, ki v povezavi s spolnostjo pomeni nenavadno, svobodono, čez mejo, nosi preverzne misli, želje po spolnosti z več kot enim človekom in podobno. Vendar zaradi tretje hiše in zračnosti vse to lahko ostane samo na ravni domišljije. Trigon na Marsa in Sonce stvari pa le naredi nekoliko bolj zares, ker je pač tu več strasti, več ognja, več notranje vročine, več na ravni telesa, ne le na ravni mentala. Je pa drugače če sta Sonce in Mars v konjunkciji in v trigonju s to Lilit, ali vsi skupaj tvorijo veliki trigon, in seveda je razlika, a prihajata iz dvojčka ali iz tehtnice. Dvojček še bolj poudaja to dvojnost, željo po dveh ljubimcih istočasno, in pa to dvojnost v smislu igrivosti, nagajivosti in sorodno. Tehtnica obratno hoče enega moškega, in lahko meša seksualne želje z željo po ljubezeni.
Pa seveda predpogoj, da je Lilit aktivna, da jo živiš, je stanje Lune, kakšna je Luna, torej v kateri Lunini fazi, in pa seveda če imam kako povezavo s transaturnovci.
.

oh, No luna še dobro v ovnu da kaj butne ven, drugače pa Lilith v vodnarju... bolj bluzič... evo zdaj grem natančno pogledat ne bi mogla bit... grem zgubljat cajt na astro cafe... ki je bil nekoč my favourite point . samo upam da ne bom zvedla da sem spet v sade satiju

#269 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 1. avgust 2016, 21:28

Mihela, hvala za tvoj čas. smile.png Slika mi je postala mal bol jasna. 4g6ru9.gif

 

To, da smo vage fine ... zase lahko rečem, da sem in nisem.

 

Sama zlo pogosto uporabljam izraz pizda. tongue.png Seveda je odvisno s kom govorim. In, ko sem jezna ko ris, preklinjam vse povprek. 



#270 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 2. avgust 2016, 15:37

tehtnica je fina dama, ali gospodič... vse je fino, olikano, kot iz Anglije ... toda če poznate angleže poznate še njihov drugi pol...vaga ima dve skodelici, ne le eno in redko kdaj je čist uravnotežena

 

Še neki me zanima. Praviš, da ima vaga dva pola, dve skodelici in da je redko kdaj čist uravnotežena.

 

No jaz se nagibam kdaj v levo, kdaj v desno ... 

 

Skos sem mislila, da je vaga dvojno znamenje. Pol sem pa zadnjič nekje prečitala, da dvojni znaki so spremenljiva znamenja. Se pravi vaga ni.

 

A to drži?



#271 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 5. avgust 2016, 09:43

Tehtnica je kardinalno znamenje, kok je pa dvojo pa je odvisno od posameznika. So zelo prilagodljivi, tko, da bi lahko rekeli, da so potem dvojni?? ali pač ne. wink.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#272 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 6. avgust 2016, 12:08

Vaga je zelo prilagodljiva. Hmm .... scratchchin.gif



#273 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 7. avgust 2016, 07:39

tehtnica ni dvojno znamenje

dvojna znamenja so ribi, dvojčka in strelec

tudi devica ni dvojeno znamenje, čeprav je spremenljiva

tehtnica išče ravnotežje

vendar je pogosto zunaj njega

kr biti v popolnem ravnotežju zahteva razsvetljen um :)

vedno tehta, in  vedno razume obe strani, ni dvolična, kot dvojček in se ob prilagajanju postavi tam kot mu paše in koristi... ker je kameleon in je to njegov obrambni mehanizem

vendar se pogosto ne zna odločiti, nima svojih jasnih mnenj, ker se vedno postavi na nasprotno stran, da bi videla vse še iz drugega zornega kota, ker razume vse pozicije, je tudi neodločna ... pa perfekcionistka

sej veš da človek ni samo njegovo Sonce, sploh ženske ne... Sonce je neizmerni potencial, ki biva v nas...katerega lahko ureničimo...in pri tehtnici je ta potencial moč uresničiti samo skozi odnose med nasprotji ..... na primer preko partnerstva....

Angelit Luna v ovnu ne naredi nujno grdo besede, naredi pa nepotrpežljivo bitje od tu do grdih besed pa res ni daleč se strinjam ... na kak način bluzač? Razloži malo, prosim.


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#274 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 7. avgust 2016, 15:01

tehtnica ni dvojno znamenje

dvojna znamenja so ribi, dvojčka in strelec

tudi devica ni dvojeno znamenje, čeprav je spremenljiva

tehtnica išče ravnotežje

vendar je pogosto zunaj njega

kr biti v popolnem ravnotežju zahteva razsvetljen um smile.png

vedno tehta, in  vedno razume obe strani, ni dvolična, kot dvojček in se ob prilagajanju postavi tam kot mu paše in koristi... ker je kameleon in je to njegov obrambni mehanizem

vendar se pogosto ne zna odločiti, nima svojih jasnih mnenj, ker se vedno postavi na nasprotno stran, da bi videla vse še iz drugega zornega kota, ker razume vse pozicije, je tudi neodločna ... pa perfekcionistka

sej veš da človek ni samo njegovo Sonce, sploh ženske ne... Sonce je neizmerni potencial, ki biva v nas...katerega lahko ureničimo...in pri tehtnici je ta potencial moč uresničiti samo skozi odnose med nasprotji ..... na primer preko partnerstva....

 

Mama mi je večkrat rekla, da imam dva obraza in da zlo težko prečita moje namene, ker imam Sonce v dvojnem znamenju (Tehtnica).

Po njenem je Tehtnica dvojna, ker ima dva krožnika in tako sem tudi jaz mislila do neki cajta nazaj, pa ni tko.

 

Če tko razmišljaš, pol sta tut Rak in Bik dvojna, ker eden ima dvoje klešče, ta drug pa ima dva rogova.

 

Sam zakaj pa je dvojno znamenje Strelec? Ni mi čist jasno. 



#275 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. avgust 2016, 15:20

Vaga je zelo prilagodljiva. Hmm .... scratchchin.gif

 

Tako jih vidim jaz...sam beseda prilagodljiva mogoče ne opiše tega tok dobro  kot kaj sem v resnici želela povedat...Z ženskimi Tehtnicami imam take izkušnje, da ponavadi ne povedo v obraz kaj si mislijo. Se nekako prilagodijo situaciji. So pa sicer zelo kritične. Medtem k moški so večinoma brez dlake na jeziku. Samo to so moje izkušnje. Sicer, ko žensko bolje spoznaš opaziš, da ima ostrino ipd. in da v osebnem odnosu sploh ni tako zelo prilagodljiva. Bolje je to Mihela opisala. 

 

Mama mi je večkrat rekla, da imam dva obraza in da zlo težko prečita moje namene, ker imam Sonce v dvojnem znamenju (Tehtnica).

Po njenem je Tehtnica dvojna, ker ima dva krožnika in tako sem tudi jaz mislila do neki cajta nazaj, pa ni tko.

 

Če tko razmišljaš, pol sta tut Rak in Bik dvojna, ker eden ima dvoje klešče, ta drug pa ima dva rogova.

 

Sam zakaj pa je dvojno znamenje Strelec? Ni mi čist jasno. 

Verjetno, ker je pol človek pol žival. 

Pri Tehtnicah opažam tudi to, da nekaj rečejo, da bodo naredila pa potem naredijo čisto nekaj drugega, ker se vmes tolikokrat premislijo smile.png oz skoz tehtajo. Posledično zato marsikoga nehote prizadanejo. 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0