Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dresi Slovenske nogometne reprezentance


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
14 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. junij 2002, 01:00

Vedno pozabim tole vpisat...
Zadnjič, ko sem gledala tekmo, sem opazila, kako "neugodne" majice imajo slovenski nogometaši po Feng shu-ju!!

Vem, da dizajn dresov predstavlja slovenski nacionalni ponos - Triglav, vendar je rešitev zelo nerodna.
Direktno iz pleksusa in iz srčne namreč v špici leti energija proti obrazu - bradi tekmovalcev.
Zelo slabo in moteče celo za opazovalca (kaj šele zanje, ki jih morajo nositi).
Pravzaprav, če bi hoteli gledati izključno s tem predznakom, je možno, da del težav (ki jih zdaj doživlja reprezentanca) tako izvira tudi iz navedenega.

Kaj si mislite o tem?
Ste tudi sami to opazili?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 5. junij 2002, 01:00

Draga Marsa,

mislim, da imaš prav. Meni se zdijo nekako tuji, odtujeni.

Lep pozdrav!

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. junij 2002, 01:00

Kljuka - dobro si rekel: odtujeni...
Zdaj, ko dodatno pomislim, lahko tudi jaz uporabim ta pridevnik...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 5. junij 2002, 01:00

tudi mene nekaj moti, morda komplementarna´ barva, sigurno pa linija čtr, ki me spominja na ukazovalnost namigov kot, da bi ona vodila brcanje´

pokowc

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. junij 2002, 01:00

Hm, zanimivo, zdaj si spregovoril, pokowc, še o barvah...
Namreč - prej sem tuhtala besedo "odtujen", pa sem takoj povezala z barvo, vendar, kop sem hotela barvno analizirati, me v končni fazi ni nič tako motilo, pa sem misel "spustila"...
vendar zdaj... ja - seveda!!! Manjka rdeča! Ali vsaj oranžna! ;))
Ali vsaj rumena! Roza, vijoličasta... za pikec odtenka rdeče - energije, entuzijazma, zaleta...
Zdaj (pa še mrk!! In res že stotič ugotavljam, da je KLJUČNA BESEDA ZA MRK: PRIVRETI NA PLAN... Zdaj čustva etc...).
Manjka rdeča. To je to.
Dobro izhodišče si dal, Pokowc... kajti v osnovi res nič ne moti - barvno, vendar - nekaj MANJKA.

"Ukazovalnost namigov" - zanimivo... :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 6. junij 2002, 01:00

sevedas~
tista vidna špica Triglava je puščica za kaži pot, kot da bi usmerjala pot žoge, a to samo ona proicira.

pokowc

#7 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. junij 2002, 01:00

Hja ja, mislim povsem neumno, zelena barva sploh ne pase na dres slovenske reprezentance, nase nacionalne barve so bela, rdeca, modra. Triglav, hej, lahko imajo tudi majhen grb cez srce, ne pa cez celo majico. Definitivno so dresi cista polomija, tista zelena barva me predvsem moti, v takih majicah ne morejo igrati. To se zgodi ko majice oblikujejo "umetniki", ne pa psihologi, ali tradicija, ali kaj pomembnega. (umetniki, prosim brez zamere...), hja v bistvu pa ne verjamem da je to krivo zato da so zgubili vse tri tekme, realno so slabsi od vseh treh nasprotnikov, dres gor dres dol.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. junij 2002, 01:00

Jasno, da ne.
Tudi ne samo, da so bili slabši, so bili tudi malo nezorganizirani, zmedeni itd...
Itak ni bilo odvisno od njih, niti že ne več od igre, od športa, ampak od ozadij in drugih dejavnikov - mislim sploh, vse prvenstvo. Fej in fuj!

Vendar še vseeno mislim, da se boš v prijetnejšem oblačilu seveda tudi prijetneje počutil in tako v tem primeru tudi bolje igral.
Sploh, ker gre za šport.. takoj mi je prišlo na misel, kako bi se jaz počutila, če bi npr. bobnala, pa imela tiste majice zategnjene s špico direkt... Morda bi odrezala ovratnik. :)))
(*ko sem bila mlajša, je mama večkrat rekla: kaj si spet odrezala?)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. junij 2002, 01:00

Sicer pa ce tako pogledas, finale Brazilija-Nemcija, je kar posteno, brazilci so itak najboljsi, nemci pa so si tezko prisluzili.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. junij 2002, 01:00

Ja - saj jaz itak navijam za Brazilijo - vedno.
Spremljam skoraj vsakič.
Tudi jutri bom - po drugi strani pa bi bilo hecno, če bi Nemci zmagali - malo za dinamiko, recimo... ;)
Ampak v bistvu ne bi bilo prav, nekako... Mora biti "vročekrvnejša" ekipa.
Po eni strani sem skoraj navijala tudi za Senegal - prima bi se mi zdelo, če bi celo zmagali.
Za Italijo nikoli ne navijam, ker se vedno "šlepajo"...
Portugalci so mi kar simpatični...
Itd. :))
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. junij 2002, 01:00

The end, 2-0 Ronaldo joka, ... kot katanec, kot dojencek, hehe carji...

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2002, 01:00

... Hočem se odkonektat... zapiram programe... vidim temo: Dresi slov. nog. repr...
?? Se spomnim - zdaj se že pogovarjamo o Brazilcih...
Pa mi pade v glavo: ja - brazilski dresi so mi bili veliko bolj všeč... ;)))))

(*da končamo s temo tako kot smo jo začeli - z dresi...)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 1. julij 2002, 01:00

Potem pa predlagam da hitro zaklenes temo, dokler se govorim o dresih :) Ja Spanci imajo pa najlepse.

Aries-Libra-Scorpio
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#14 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. september 2005, 17:06

ja varno pod ključ ;) pol pa v eno skrinjico, al pa na kak CD zapečt.... zgleda da slovenska nogometna reprezentanca ni več aktualna... hm že dolgo nisem nič gledal a imajo kaj nove drese? em bojda so spet zmagali po enem letu... hehe x:Dx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. september 2005, 18:38

heh... xDDx
sploh ne vem, kaksne imajo (zdaj). :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0