Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Magija in karte


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
26 komentarjev na to temo

#1 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 28. junij 2005, 19:06

No to temo sem odprl zato, da bi povedal da karte (ciganske in tarot, pa tudi I-Ching) niso sam za šloganje x:Dx
Lahko jih tudi opurabimo za spreminjanje našega življenja xokkx
Npr, če hočemo pritegnitit več ljubezni v naš lajf, hočemo ljubimca/ljubimko nardit bolj strastno... uporabimo karto zaljubljenca xsrcx
Če hočemo izgledati bolj privlačno, meditirajmo ob karti lune, in se že predstavljamo kako vsi gledajo za nami x;)x
Če pa npr. hočemo da se nekater situacija konča (prepir, ponavljanje nekih miselnih vzorcev :xx!: ) uporabimo karto smrti.
Lahko pa tudi uporabljamo tako, da če se počutimo ujetega, ali pa da se ne premaknemo z mrtve točke, uporabimo karto hudiča in nanjo položimo karto smrti x;)x in meditirajmo v njiju.
Za plodnost lahko uporabimo karto sonca. Sonce pa lahko uporabimo tudi za priklic lepe energije xokx
Vseh 22 kart se mi zdaj neda opisovat, ampka razčistit kaj karta za vas pomeni in jo na ta način uporabite.

Vse lepo x:Xx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#2 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 28. junij 2005, 19:13

<{POST_SNAPBACK}>Npr, če hočemo pritegnitit več ljubezni v naš lajf, hočemo ljubimca/ljubimko nardit bolj strastno... uporabimo karto zaljubljenca  xsrcx


Tole me je malo zbodlo... meji na manipulacijo, se mi ne zdi lih kul, če pa želimo SEBE naredit bolj strastne pa :palec: :palec: x:)x
....dostkrat se bunimo nad drugimi namesto da bi sebe spremenili... x;)x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#3 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. junij 2005, 19:15

Behi a zdej bos pa se Voodoo child ratu??
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#4 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 28. junij 2005, 20:05

<{POST_SNAPBACK}>
Tole me je malo zbodlo... meji na manipulacijo, se mi ne zdi lih kul, če pa želimo SEBE naredit bolj strastne pa  :palec:  :palec:  x:)x
....dostkrat se bunimo nad drugimi namesto da bi sebe spremenili... x;)x

Ja ne lej, kako kdo pač želi, saj bo samo sebi škodo delal x;)x Saj ti že mora pamet kazat da je to kratenje človekova volje :D ;)

<{POST_SNAPBACK}>Behi a zdej bos pa se Voodoo child ratu??

Emmm, sem že marsikaj več od Voodoo child, pa saj sem probal voodoo, samo se mi zdi nekaj brezveze te lutke šivat če pa jih boš itaq potem stran vrgo xrolleyesx :D
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#5 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 28. junij 2005, 20:34

aja to te lutke pol kr stran vrzes, pa nej razpadajo, podgane jih grizejo-->kaj pa tist k ga lutka predstavla. :eek:

#6 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 29. junij 2005, 11:21

<{POST_SNAPBACK}>aja to te lutke pol kr stran vrzes, pa nej razpadajo, podgane jih grizejo-->kaj pa tist k ga lutka predstavla.  :eek:

Ne, ko lutka odluži svoj name, je itaq brez pomena. Lej to je vse tko, če bi jaz verjel da lutka ne izgubi pomena, je nebi stran vrgel, bi jo pustil na miru, ampak verjamem da lutke izgubi pomen, ko se ji odrečeš tako da to nič ne vpliva.
Pa itaq sem jo zakopal tako da je na varnem x;)x x:Xx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#7 p!sces

p!sces
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 122

Objavljeno: 29. junij 2005, 12:16

Vse te karte-finte etc so pripomocki s katerimi uravnavas nivoje energije v seb.
Pobrusis vibracije, ocistis - avtomatsko so ljudje raje v tvoji druzbi, ker jim ugajajo vibracije na podzavestnem nivoju.

Vse to in se vec se da naredit tudi sam z sabo.
Karte so pa za tiste, k jim negre prevec.. od mozgan. :)
Pa sej manipulacije ne delujejo takrat ko ne-smejo. ;)
Da neboste kdaj razocarani.. :D

L.
in the beginning there was Nothing... and Everybody was happy.

#8 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 29. junij 2005, 15:25

<{POST_SNAPBACK}>Vse te karte-finte etc so pripomocki s katerimi uravnavas nivoje energije v seb.
Pobrusis vibracije, ocistis - avtomatsko so ljudje raje v tvoji druzbi, ker jim ugajajo vibracije na podzavestnem nivoju.

Vse to in se vec se da naredit tudi sam z sabo.
Karte so pa za tiste, k jim negre prevec.. od mozgan. :)
Pa sej manipulacije ne delujejo takrat ko ne-smejo. ;)
Da neboste kdaj razocarani.. :D

L.

Aja, zato se moji vrstniki lih tako držijo z mano :wOOt: samo tisti,ki so bolj resni prenesejo moje vibracije :)
Ja lej, sej pri urokih so sveče in ostali crap le da si samozavesten, misliš si da ti pomagajo, v resnici ti pomagajo da si bolj samozavesten in si bolj ziher da boš uspel.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#9 p!sces

p!sces
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 122

Objavljeno: 29. junij 2005, 15:35

Ja, to sm povedu. :)

L.
in the beginning there was Nothing... and Everybody was happy.

#10 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 11. julij 2005, 19:26

<{POST_SNAPBACK}>Ja, to sm povedu. :)

L.

pol pa fajn
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#11 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 27. avgust 2005, 20:08

vse je v glavi.. vse kar rabs je samozavest, nc kart nc..
magija ali psihologija x;)x

#12 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 7. januar 2007, 12:28

Ja zihr ... pa ja, karte ti pomagajo k bolši duhovnosti ... tko menim jst x;)x a ma kdo še kšn komentar?? :)
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#13 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 31. januar 2007, 16:13

OK, nimaš ga, torej ostane pr mojem :) haha
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#14 RUSLANA

RUSLANA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 356

Objavljeno: 11. februar 2007, 14:12

jaz sem vcasih slogala iz kart...ampak sem to grdo navado opustila...ne vrjamem v to ceprav je bilo vcasih res...raje vidim v sedajnost kot pa v prihodnjost...naj se vse dogaja spontano...je bolj KUL...

#15 vanchika

vanchika
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 16. februar 2007, 16:29

lep pozdrav usem! :)

Jz bi pa rada uprašala...ker pred enim letom sem še videla d aje nekdo na tem forumu objavil karte za prerokovanje. slike vseh kart, ki bi jih nujno potrebovala. x:Dx

#16 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 16. februar 2007, 17:07

lep pozdrav usem! :)

Jz bi pa rada uprašala...ker pred enim letom sem še videla d aje nekdo na tem forumu objavil karte za prerokovanje. slike vseh kart, ki bi jih nujno potrebovala. x:Dx


Če se zanimaš, katere karte bi kupla ali kaj podobnega npr. v tisti knjigarni na Čopovi imajo katalog vseh kart, ki jih imajo oni ali pa se jih da naročit x;)x



#17 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 16. februar 2007, 17:17

jaz sem vcasih slogala iz kart...ampak sem to grdo navado opustila...ne vrjamem v to ceprav je bilo vcasih res...raje vidim v sedajnost kot pa v prihodnjost...naj se vse dogaja spontano...je bolj KUL...


Zakaj bi to bla grda navada :inocent: Najbolš da si razviješ jasnovidnost xDDx :palec:, uporabljaš karte in ostale pripomočke nekaj časa, pol pa ko že v nulo obvladaš vse to pade stran x;)x



#18 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 7. april 2007, 14:55

Če se zanimaš, katere karte bi kupla ali kaj podobnega npr. v tisti knjigarni na Čopovi imajo katalog vseh kart, ki jih imajo oni ali pa se jih da naročit x;)x


Na Čopovi, ja, lohk pa tud na netu najdeš vse, ampak res vse vrste kart, ki te zanimajo...
Za začetek je še najboljše, da kupiš Ciganke, ker so enostavne, zaradi simbolov, mislim, ker, če s Crowleyem začneš, ker so pač slike hude, potem nima smisla - se izgubiš...
Drugač je pa pomen isti, ker takrat, ko razumeš pomen, lahko iz preprostih simbolov izveš, kar te zanima...
Je pa res, da je v življenju vsak odgovor odvisen od tega, kako je zastavljeno vprašanje, yap...

Zanimivo je dejstvo, da je pri odpiranju kart rezultat vedno isti, ne glede ali nam je všeč odgovor ali pa ne, ker tud kakšen ponovi polaganje, v upanju, da bo odgovor drugačen - pa ni, ko pogledaš podrobno, se o tem tudi prepričaš...

Če si iz Ljubljane, imajo v Maximarketu v zgornji trafiki Ciganske karte, sicer pa na Čopovi, kot si slišala...
Nikoli ne poskušaj izsiliti nekega odgovora...če ni pravega filinga, za tačas pusti vse skupaj, saj je še kak drug dan...

Lp x:)x



OK, nimaš ga, torej ostane pr mojem :) haha


Pri tvojem x:)x

#19 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 7. april 2007, 16:19

itak. Sej si lahko zasvojen s kartami pa to, da govoriš, kašne strahote čakajo človeštvo pa to, ampak vse je dobro v normalni meri.
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#20 psyho

psyho
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 22. april 2007, 11:43

http://free-game-downloads.mosw.com kle poglj

http://free-game-dow...com/d.php?60981

#21 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 23. april 2007, 17:55

jaz sem vcasih slogala iz kart...ampak sem to grdo navado opustila...ne vrjamem v to ceprav je bilo vcasih res...raje vidim v sedajnost kot pa v prihodnjost...naj se vse dogaja spontano...je bolj KUL...

Jst pa čeprav tud nimam preveč rada šloganja, me včasih tko pritegne ... čeprav sem se zdej navadila, da pač mal pošlogam pa ne jemljem preveč resno ... xcivx
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#22 Bojanasmeh

Bojanasmeh
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 14. oktober 2008, 16:39

Ciganske arte so zelo v redu in sem z rezultati zelo zadovoljna. Posebej z Jaco, ki res dela samo preko telefona (o9o) ampak mi je zelo pomagala. ( www.prerokovanje.eu ) upam, da ni kaj narobe če sem napisala njeno stran.

#23 škratovka

škratovka
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 55

Objavljeno: 14. oktober 2008, 20:43

Ciganske arte so zelo v redu in sem z rezultati zelo zadovoljna. Posebej z Jaco, ki res dela samo preko telefona (o9o) ampak mi je zelo pomagala. ( www.prerokovanje.eu ) upam, da ni kaj narobe če sem napisala njeno stran.

Ne nič ni narobe, če si napisala njeno stran. Sama najbolje delam z orakeljskim kartan zato, ker ciganskim artom ne zaupam lahko pa si tudi kupiš svoje karte, ki pa tudi zelo lepo pokažejo tudi te imam a vseeno raje delam s delfinskim kartam.
LP x;)x x:)x

#24 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 14. oktober 2008, 22:55

No to temo sem odprl zato, da bi povedal da karte (ciganske in tarot, pa tudi I-Ching) color="#FF00FF"]niso sam za šloganje x:Dx
[Lahko jih tudi opurabimo za spreminjanje našega življenja xokkx[/color]
Npr, če hočemo pritegnitit več ljubezni v naš lajf, hočemo ljubimca/ljubimko nardit bolj strastno... uporabimo karto zaljubljenca xsrcx
Če hočemo izgledati bolj privlačno, meditirajmo ob karti lune, in se že predstavljamo kako vsi gledajo za nami x;)x
Če pa npr. hočemo da se nekater situacija konča (prepir, ponavljanje nekih miselnih vzorcev :xx!: ) uporabimo karto smrti.
Lahko pa tudi uporabljamo tako, da če se počutimo ujetega, ali pa da se ne premaknemo z mrtve točke, uporabimo karto hudiča in nanjo položimo karto smrti x;)x in meditirajmo v njiju.
Za plodnost lahko uporabimo karto sonca. Sonce pa lahko uporabimo tudi za priklic lepe energije xokx
Vseh 22 kart se mi zdaj neda opisovat, ampka razčistit kaj karta za vas pomeni in jo na ta način uporabite.

Vse lepo x:Xx



V bistvu "šloganje" ni nič drugega, kot spreminjanje življenja...
prihodnost je nenarejena
in kakršnikoli simboli, najsibo posamični ali v kombinaciji,
so nosilci ideje in pokazatelji možnosti.
Če se človek čuti nesposobnega pri tolmačenju simbolov (npr. kart),
pač povpraša nekoga za pomoč.
O medvedjih uslugah tokrat ne bom razpravljal x:Dx

#25 jozica99

jozica99
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 15. oktober 2008, 20:48

Ciganske arte so zelo v redu in sem z rezultati zelo zadovoljna. Posebej z Jaco, ki res dela samo preko telefona (o9o) ampak mi je zelo pomagala. ( www.prerokovanje.eu ) upam, da ni kaj narobe če sem napisala njeno stran.


Hvala ti za njen naslov. Sem poskusila in sem zelo zadovoljna. Jo tudi jaz priporočam vsakemu.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0