Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ujemanje znakov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
99 komentarjev na to temo

#1 Suzie

Suzie
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 29. junij 2005, 10:09

Živjo!

Sem nova na tem forumu in mi ni še čisto jasno, kako stvari potekajo. V glavnem, zanima pa me, ali se ujemata strelec in riba. Po horoskopu sem riba in sem spoznala nekoga, ki je strelec. Zanima me, če je takšna zveza že vnaprej obsojena na propad.

Lp
Suzie

#2 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. junij 2005, 10:14

:vragec:

odvisno od tebe pa njega kolk sta prpraulena vlozhit v zvezo x:)x x;)x

zlomk x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 29. junij 2005, 10:35

Pozdravljena!

Ta zveza ni nujno obsojena na propad...Je pa bolj verjetno obsojena na propad tale tema....

Če je podobna tema že odprta, še posebej, če je aktualna in ni zakopana v skrinji nekje na dnu, potem ne odpiraš novih-podobnih tem...

Brez zamere...Sam če mene kregajo zarad tega, bom pa še jz druge... x;)x

UJEMANJE ZNAMENJ

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#4 Suzie

Suzie
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 29. junij 2005, 11:53

ok...mam še nekaj vprašanj....sicer sem pogledala že aktualno temo, v kateri je veliko govora ravno o strelcih, in prebrala tudi ostale opise, ki govorijo o lastnostih strelcev...pa vendar...zanima me, če mi lahko kdo iz lastnih izkušenj (ker jaz pač ne poznam nobenega strelca...razen zdaj enega), kako se jim lahko človek najbolj približa, na kakšen način, kaj imajo radi in česa ne.

pa pustimo ob strani dejstvo, da pač nekomu si všeč drugemu ne, ne glede na znamenje.

#5 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 29. junij 2005, 12:06

x:Dx x:Dx

Pa ne mors bit tko krut Bobnar... pol bo sam se stran stekla!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#6 p!sces

p!sces
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 122

Objavljeno: 29. junij 2005, 12:12

Eh, ka ti pa je...
Nic ni naprej obsojeno na propad, odvisno od vajinih odlocitev, dejanj...

Vec razlik je med posamezniki, kot med skupinami le teh!

To pomeni, da je vec razlim med razlicnimi ribami in strelci, kot med skupino rib in strelcev (horoskop v tem primeru).

Sploh pa taksno razmisljanje te bo peljalo po poti okoli sorodnih dusic, ker le te so skoraj vedno izven vseh norm in ocitnosti - med taksnimi znamenji itd, ki so "najmanj za skupaj kao". :)

Posebnezi zahtevajo posebne situacije. ;)

L.
in the beginning there was Nothing... and Everybody was happy.

#7 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 29. junij 2005, 12:20

<{POST_SNAPBACK}>jaz niam nič s tem, kaj ga serješ, zakaj bi spoznavala in zgubljala čas, če je pa vse na dlani x:Dx  x:Dx  :vragec:  x;)x


Pa niso vsi strelci tko "Mickeno" odf... kokr je ta o kerem je debata. On itak mece slabo luc na celo clovestvo, ne sam na strelce... po njem sodt strelce je kokr bi sodu, da so vsi bobnarji grdi na osnovi Ringa Starra. x:Dx :vragec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#8 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 29. junij 2005, 12:25

<{POST_SNAPBACK}>Pa niso vsi strelci tko "Mickeno" odf... kokr je ta o kerem je debata. On itak mece slabo luc na celo clovestvo, ne sam na strelce... po njem sodt strelce je kokr bi sodu, da so vsi bobnarji grdi na osnovi Ringa Starra. x:Dx  :vragec:



Še en hudokurčnež,ki daje nasvete drugim,zase jih pa nima! :vragec: xrolleyesx
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#9 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 29. junij 2005, 12:27

<{POST_SNAPBACK}>kokr bi sodu, da so vsi bobnarji grdi na osnovi Ringa Starra. x:Dx  :vragec:



Ringo Starr res ni bil lepotec,je pa vsaj vedel,kaj je to bobnanje! x:px x:Dx
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#10 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 29. junij 2005, 12:35

Ksantipa007 kuko si huuuuda... kaj mas menstro, da te dons nben ne j***???
:vragec: :vragec: :vragec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#11 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 29. junij 2005, 12:40

<{POST_SNAPBACK}>pol bova pa tekmovala al je grši Keith Richards? x:Dx  x:Dx  x:Dx


Hehehe..to sploh ni tekmovanje... to je tko kot bi se tepla lev in morski pes(na suhem seveda). Keith je, dokler se ni se bolj zaljubil v neptuncka, dost dobr zgledu...Ringo pa...

Drgac se mi pa zdi da je od obeh grsi Jagger oz. Mick!! x:Dx :vragec: :vragec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#12 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 29. junij 2005, 12:41

Kiss my shit! x:px :vragec: Mene menstra ne ustavi, da ne bi jebala! x:px x8Dx
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#13 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 29. junij 2005, 12:44

<{POST_SNAPBACK}>

Drgac se mi pa zdi da je od obeh grsi Jagger oz. Mick!! x:Dx  :vragec:  :vragec:



Mislim, da brcata v temo! x:Dx Kakor vem, Mick ni gay,torej se pejta vajin kontest,raje s kom o katerem vesta, da je!(In bosta imela vsaj majhno šanso,da ne bosta spregledana) :vragec: x:px
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#14 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 29. junij 2005, 12:45

Dream on!!!

Jah pol pa le hitro odjebi stran... najdi s5 kakega prodajalca pa s5 kar med delovnim casom 2h porivajta v kabini!!! x:Dx :vragec: :vragec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#15 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 29. junij 2005, 12:47

to ženo kr povej mu
ovire so sam u glavi
sj ni tak težko tist kondomćek gor napult a?
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#16 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 29. junij 2005, 12:47

<{POST_SNAPBACK}>Dream on!!!

Jah pol pa le hitro odjebi stran... najdi s5 kakega prodajalca pa s5 kar med delovnim casom 2h porivajta v kabini!!! x:Dx  :vragec:  :vragec:



Zdaj pa vidim, kdo dolgo ni porival! :vragec: x:Dx Čimpreje poišči namakalni sistem, suša je hudič! x:Dx x:Dx x:Dx
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#17 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 29. junij 2005, 12:50

<{POST_SNAPBACK}>to ženo kr povej mu
ovire so sam u glavi
sj ni tak težko tist kondomćek gor napult a?



Njemu zgleda, da je! x:Dx Ali pa ga ves čas natika,pa ga nima kam utaknit. x:px :vragec: Jebanje je naše geslo, kdor ne jebe ta je teslo.....tukaj pa je zgleda veliko tesel! x:px x:Dx :vragec:
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#18 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 29. junij 2005, 12:53

...suša je hudič! x:Dx  x:Dx  x:Dx


Ti ze ves, saj ocitno "oskrbujes" kar cela gasilska drustva!! x:Dx :vragec: :vragec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#19 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 29. junij 2005, 12:55

<{POST_SNAPBACK}>Ti ze ves, saj ocitno "oskrbujes" kar cela gasilska drustva!! x:Dx  :vragec:  :vragec:



O,ali si med prostovoljnimi gasilci. Potem si ti tisti, ki mu je zadnjič tako hitro pršlo! x:Dx :vragec: x:px :vragec:
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#20 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 29. junij 2005, 13:01

Jebanje je nase geslo, kdor ne jebe ta je teslo.....


Spica... mami je ziher ponosna nate!!

Drgace bi te prosil, da nahranis volka in resis kozo(beri samo sebe) in se obrnes na kako drustvo slepih in slabovidnih, da te bo le nekdo po**** in se oni bodo veseli, k jim ne bo treba tebe gledat!!!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#21 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 29. junij 2005, 13:03

<{POST_SNAPBACK}>O,ali si med prostovoljnimi gasilci.


Nism, nism... nimam casa za dobrodelne zadeve (beri: Porivat tebe)!!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#22 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 29. junij 2005, 13:04

A tako?!!

Jz hočem tule Suzi razložit par stvari, da se bo znala orientirat na forumu, pol ti pa pridejo tile stari mački in vse zrušjo...

Tele packarije pejte nabijat v DEJMO NABIJAT POSTE

Mislm, ej... xrolleyesx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#23 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 29. junij 2005, 13:04

<{POST_SNAPBACK}>Spica... mami je ziher ponosna nate!!

Drgace bi te prosil, da nahranis volka in resis kozo(beri samo sebe) in se obrnes na kako drustvo slepih in slabovidnih, da te bo le nekdo po**** in se oni bodo veseli, k jim ne bo treba tebe gledat!!!



Mogoče bi te morali odlikovati,ko si tako požrtvovalen. Ala ti vera! x:Dx :palec: Moram pa ti povedati, da jaz nisem, tako, da forget it! x:Dx x:Dx :vragec:
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#24 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 29. junij 2005, 13:10

hahha... a se lahko se nizje od " to si ti kaj sem pa jaz" nivoja spustis???

Ah seveda se lahko na kolena...aneda, aja to si tko al tko...

U glavenm skoda casa za take primerke kot si ti! Cauci!! x:Ix
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#25 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 29. junij 2005, 13:11

Kako hudo astrološka tema je tole ratala!

x:Dx x:Dx x:Dx

Jeba tu pa jeba tam pa nejeba pa prodajalci pa mickeni - planetov kolikor hočeš!

A b šli v eno drugo temo nadaljevat? x:Ix

x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0