Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

nikotin


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
208 komentarjev na to temo

#76 meseček

meseček
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 2. september 2005, 17:32

Cigareti fuj, fej, fuj!!!

:vragec: :vragec: :vragec:

Ljubezen do sebe premaga vse xsrcx x:Xx

#77 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 2. september 2005, 19:17

...še zmer ne kadim
:palec: :palec: :palec: zame

x:Dx x:Dx x:Dx

pa čeprou me lih dan ful mikalo, amoka se ne dam....
x^x x^x x^x
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#78 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 2. september 2005, 20:15

js tud ne x^x :palec: no zanč sm enga....se ne spomnem glih točn ka za en dan je biv......je bratec pršu na kavico, pa sm spušla enga......je blo tko.....fajn, ne tist k skoz iz navade pržigaš pa kr neki....mi je res pasov...zdej pa spet ne x:o)x x8Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#79 Ajda-

Ajda-
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 958

Objavljeno: 3. september 2005, 21:45

jst zdej 3 tedne ne kadim... fajn... v bistvu se s tem sploh ne obremenjujem... pač mi ne paše, če mi pa kdaj spet bo, bom pa začela :)
Live and let live! Life is beautiful!!!!

#80 anka

anka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 15. september 2005, 17:53

<{POST_SNAPBACK}>jst zdej 3 tedne ne kadim... fajn... v bistvu se s tem sploh ne obremenjujem... pač mi ne paše, če mi pa kdaj spet bo, bom pa začela :)


zakaj pa to??

#81 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 17. september 2005, 09:14

<{POST_SNAPBACK}>Jst pa že 9 mesecev ne kadim (niti enga čikca ). Uf to je blo kriza k sm prov prjatljčke zgubla, pa dubla novga (hladilnik). Sm že tak (B. Jones) špehec, še une jumbo gate pa rastur. x:px  :2src:

emm, zakaj pa si prijatelje zgubila :?: potem najverjetneje niso bli tvoji prijatelji, a :?:

Pa, jaz če gledam malo na moji šoli, sploh ne delajo razlik če kadiš ali ne, razen en smrkavec se nekaj vun meče, in zdaj si misli da če je podoben ostalim ki kadijo da je nevemkaj, uff mi grejo taki na živce :xx!: :xx!: :xx!:
Jaz ne kadim, pa saj zato pijem :icon1_blush:
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#82 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 17. september 2005, 13:11

aja, a to izbereš: CIGARETI ali ALKOHOL... :eek:

jaz sm bla v obeh "panogah" aktivna...
zdej sm se pa "izpisala"

ej kaj praute na to, da prihajajo cenejši čiki pri nas v prodajo??? :o|o: :o|o: :o|o:

mal poglejte kolk majo kej katrana pa nikotina :xx!:

kaj pravite na prepoved kajenja na /v javnih prostorih,,,lokalih namreč x?x x?x x?x
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#83 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 17. september 2005, 13:20

Jest sem definitivno proti temu, da prepovejo kajenje v javnih lokalih! Na zivce mi gredo tudi tiste osmrtnice gor na skatlicah - zakaj pa recimo na flasi od piva ne pise ministrstvo za zdravje opozarja: pitje alkohola povzroca cirozo jeter, povzroca pocasno in bolece umiranje, povzroca odmiranje mozganskih celic ipd.
No zakaj?!
Kaj so kadilci drugorazredni ljudje al kaj?! Mislm a se teli modeli res nimajo z nobeno drugo bolj pametno stvarjo za ukvarjat.

No povem se eno storijo. Ko je Keber dau vn un zakon - prepovedana prodaja alko pijac mlajsim od 18. let, pred 10 uro zjutrej in to. no je sel k njemu na sestank en tip k je uvoznik za ballantines in ostale zgane pijace za slovenijo. In pazi to, ura je bla 9h zjutraj, Keber pa je temu tipu nalil in ponudil whisky?!?! Haloo a ni on mogoce predlagal tega da se pred 10 uro zjutraj ne pije. Aja no in ta tip je odklonu pijaco, ker je reku, da on se pa drzi zakonou. Hehe kako ga je ubil
Uspeh je drznim zagotovljen!

#84 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 17. september 2005, 13:26

Ja pa sej doma lahko pijaš ob 6ih zjutri, če ti paše...

mislm, da je Ker pač hotu omejit že tko visoko šifro alkoholikov v SLO

jaz sm čist ZA (edin, če ob 21.01 ugotovim, da nimamo več kej za popit ponudt doma... :vio: )

zakaj pa drugorazredni? zanimivo! jaz sm 10 let kadila in tega nism tko doživljala

sončkeeeeeeee (v tem dežju jih ziher rabmo)
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#85 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 17. september 2005, 13:32

to sem mislna zato, da ne bi smel pac uzun kadit kjer jim pase - beri v lokalih x:Dx - zarad anti kadilskega zakona. razumes kaj mislm?!
Uspeh je drznim zagotovljen!

#86 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 17. september 2005, 13:36

ja štem ja...sam kaj pa nekadilci?...a uni so pa drugorazredni, ker jim kadilci skos pod nos pihajo, ko grejo ven na drink??

ej, da nauš mialila, da imam jaz kaj proti kadilcem...samo tko me zanima zakaj tko misliš...firbc pač :vio:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#87 Liu

Liu
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 17. september 2005, 13:38

amm ne noben ni drugorazreden x:Dx jah lej c bi blo po moje bi recimo mogl met res locen kadilci nekadilci - sobe recimo tud lokali. Pol pa ce je en nekadilc v druzbi kadilcev se bo prilagodu njim ali obratno. Ce ti pa ne pase bit v zakajenem prostoru gres pa med nekadilce ali obratno :vragec: x:Dx
Uspeh je drznim zagotovljen!

#88 untitled

untitled
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 080

Objavljeno: 30. september 2005, 17:14

vsa ta odvajala nikorete, nicocure itd itd bejš s tem.. to niti ne pomaga, kvečjemu neko potuho daje... sicer pa kaj škodi nikotin al katran, ki se ti nabira...

no jaz vztrajam brez čika komaj 11 dni. Ne šljivim raznih pripomočkov proti odvajanju, je pa res da bi pa požrl vse, pa skadil bi tud enga, samo se pol spomnim na ene pisarne v naši firmi pa mi kr mine... eto tolk...
mogoče bom pa kdaj še prižgal... nikol se ne ve..

#89 Earnhardt

Earnhardt
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 3. oktober 2005, 17:48

Sam osebno nikoli nisem kadil in me niti ne mika. Vendar je pa zanimivo to, da nikotin v bistvu sploh ni slab. To ne pomeni, da kajenje ne skoduje, ker poleg nikotina vdihnemo se ostalih 3000+ rakotvornih substanc, nekaj izmed teh tudi izdihnemo in s tem ogrozamo(jo) zdravje drugih, nekadilcev.

Nikotin sam pa ima skoraj magicne lastnosti ... ko si v depresiji te razveseli, ko si hiperaktiven te pomiri, te zbudi, ...

Zakaj je pa tako tezko nehati kaditi? Zakaj oblizi ne delujejo tako, kot si clovek predstavlja?

Z oblizi oseba dobi enako kolicino nikotina, le da v daljsem obdobju. Ko kadilec/ka prizge cigaret in vdihne, mine 8 sekund in nikotin (z veliko dozo) ze deluje - zato veliko ljudi zacne dan s ... cigaretom.
Pri oblizu je sicer analogno, vendar je kolicina sproscenega nikotina naenkrat bistveno manjsa, zato kadilec ne zacuti instant efekta in pogosto obupa ...

#90 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 3. oktober 2005, 17:53

da se pofočkam :vio:
še zmer ne kadim x:Dx x:Dx x:Dx

kolk časa bom še tole počela pa ne vem..,

mislim da je bz, ker sm itak nehala :palec: :palec: :palec: (seveda zame)
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#91 untitled

untitled
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 080

Objavljeno: 3. oktober 2005, 17:54

jaz tud ne x:px

#92 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 3. oktober 2005, 18:02

Jz tud še zmer ne....pa nikol tud....sm važna. x:px x:Dx xrolleyesx

#93 untitled

untitled
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 080

Objavljeno: 3. oktober 2005, 18:03

navadi se prvo pol se pa hvali kak si nehala :P

#94 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 3. oktober 2005, 18:04

<{POST_SNAPBACK}>navadi se prvo pol se pa hvali kak si nehala :P


mulc. :vragec: x:Dx

#95 untitled

untitled
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 080

Objavljeno: 3. oktober 2005, 18:04

<{POST_SNAPBACK}>mulc.  :vragec:  x:Dx

a še nisi šla pit?

#96 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 3. oktober 2005, 18:09

Ob 8h grem...a ti od kere cifro zrihtam? x:Ix x:Dx Ti sam reč...what are friends for? xsrcx

#97 vanyuska

vanyuska
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 4. oktober 2005, 07:04

Aloha!

Jaz pa danes 4. dan ne kadim. Jupi.. moram pa reči, da vsake tolk časa v misli pridejo cigaretki...fuj, fej.. upam, da mi bo šlo..saj 21 dni traja, da spremniš katerokoli navado.

Sicer sem lani nehala kadit, pa potem do novega leta nisem kadila, pa sem za nov let enga pržgala, pa pol skor vsak dan še ene par.. zdej je že tko ratal, da bi si skor svojo škatlo kupila.. pa sem rekla opa, zdej pa dost.

Res upam, da mi bo ratal.
Pa vam tudi
;)

#98 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 6. oktober 2005, 14:32

Držim pesti. Jaz sedaj že dve leti in pol ne kadim več - mi pa še vedno od časa do časa pride na misel, da bi kaj "močnejšega" potegnil v pljuča.

#99 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 6. oktober 2005, 15:22

:inocent: ojla rachek, super fajn te videt spet :2src:

jst se pa lih kar nisn mogla upret skušnjavi x:Ix
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#100 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. oktober 2005, 15:40

<{POST_SNAPBACK}>:inocent: ojla rachek, super fajn te videt spet :2src:

jst se pa lih kar nisn mogla upret skušnjavi x:Ix

A, že spet fajfaš x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0