Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ginekološki pregled


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
146 komentarjev na to temo

#26 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 27. julij 2005, 21:46

<{POST_SNAPBACK}>Hehehe,ah Bruder,nimaš šans,pa če se še tako trudiš! :vragec:  x:Dx  x;)x


Sej se ne x;)x sej si cool, sm veseu da s moja švestr :palec:

Dej nam še kero anekdoto zaupi, sej veš, js ne smem, prisega! x:Dx x;)x :vragec:
Baby don´t forget my number!

#27 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 27. julij 2005, 22:10

<{POST_SNAPBACK}>Sej se ne x;)x sej si cool, sm veseu da s moja švestr :palec:

Dej nam še kero anekdoto zaupi, sej veš, js ne smem, prisega! x:Dx  x;)x  :vragec:



Mogoče tisto,ko sem se mu na roko usedla? x:Dx x:px
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#28 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 27. julij 2005, 22:11

Oja, to mu je blo še posebi všeč! x;)x x:Dx :vragec:
Baby don´t forget my number!

#29 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 27. julij 2005, 22:12

<{POST_SNAPBACK}>Oja, to mu je blo še posebi všeč! x;)x  x:Dx  :vragec:



Ali tisto,ko je dobil odtisek na roko,ki se ni dal sprati? :inocent: x:px x:Dx
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#30 dr.moreno

dr.moreno
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 354

Objavljeno: 27. julij 2005, 23:02

kakšna odurneža sta vidva, ogabno, imata poseben sindrom iskanja pozornosti, verjetno vama ga v realnem življenju primankuje - in triple X neki strokovnjak, mislim da to zna vsak teleban copy/paste, če bi ti to sam napisal, hehe, potem bi te imel za pametno osebo in verjetno nebi bilo takšnih bedastih postov, in tvoja švestr, sanja svinjo o kokuruz x:Dx :vragec:

#31 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. julij 2005, 00:19

:D Go triple ;) nice si tole pripravil, ja ...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#32 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 28. julij 2005, 06:43

Triple, fajn si tole napisal.. :palec:

Moj ginekolog je pred leti umrl, vmes sem se švercala pri raznoraznih :o|o: in prejšnji teden sem končno :palec: imela srečo in spet dobila takšnega, s katerim sem zadovoljna. x^x

V ordinaciji sem bila skoraj pol ure, dobila sem odgovore na vsa vprašanja, všeč mi je bilo, da se je pozanimal tudi za to, v kakšnih razmerah živim, kakšen je moj način življenja, svetoval prehrano, pokazal nekaj telovadnih vaj ...

ko sem čakala v čakalnici, sem opazila, da je prišel vedno ven, če je bila pri njem na pregledu nosečnica in je pozdravil tudi moža in se mu predstavil...

res, prav mi je prišla ta tema, sem že mislila nekam napisati, kako sem po dolgem času spoznala zdravnika, za kateraga lahko rečem, da si želim čim več takšnih... :palec:

Astra
Per aspera ad astra

#33 kodrlajsa

kodrlajsa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 127

Objavljeno: 28. julij 2005, 07:06

Dobro jutrčko vsem
Dragi Triple x neskončno hvaležna!
Zelo dobro je videti kak "maraton" tečem in kakšni pregledi so pred mano.
Kdaj se vidi spol? Že cel čas, čim sem videla II imam občutek, da bo moja pikica punčka. x:Ix In se že pogovarjam z njo. xchatx Vem, da otroček že v dobi nosečnosti pridobi ene vtise (in ne bi rada poženščila -če bo fantek, a skozi mi naprej hodi, da je punčka...)
In kako ravnati s partnerjem xrolleyesx in s svojo večjo občutljivostjo xcivx
ah to tazadnje bi ti morala bolj slikovito opisati...
Recimo primer moje občutljivosti: šla sem v supermarket (8teden sem) in čim sem šla mimo mesa, sem imela želodec do grla in sem se morala prav skulirat, da ne bi kar naenx bruhala, nato mi uspe iti naprej in se umirit, zagledam eno malo dojenčico punčko in dobim čisto solzne oči in še enega malega in še enega... in komaj spet se zadržim, da ne jokam. Saj bo, zdaj vem, da tja več ne smem. In tudi včeraj sem imela en trden dober dan, ko mi ni bilo slabo in vse cool. Zdaj delam na tem, da občutek včerajšnji zadržim še vnaprej. Ampak kave in zelene solate več ne morem jest, se mi je vse uprlo...
Partner...-ni zadosti prostora, da napišem. Pri porodu mislim, da ne bo... Hotel bi mene videti vedno vse super in ne, da se bom tam trudila... Kar mi najbolj govori je, da se ne smem zredit. Da naj čimbolj dolgo bušija skrivam. Meni je bilo nekaj dni tako slabo, da sem se obnašala kot da sem v 9mescu in ena sodelavka me je pogruntala. In še to bruhanje-do zdaj sem samo enx, sila pride kar nenadoma. Saj ne morem skrivat...Kdaj se to pove...Kaj je kritično vse te prve 3 mesece, a res potem ni več slabosti in se boljše počutiš?

Najraje bi že jutri šla rodit, komaj čakam moje bitjece, da vzamem v naročje in polubčkam!!!! xloveyx

#34 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 28. julij 2005, 08:16

Normaln je da si bol senzibilna, bl tači za vse zadeve. Pr nekterih je to še posebi očitn. Kr se tiče spola se ugotavla z ultrazvokom, mal boš mogla še počakat, itak pa te bo tvoj gineko vprašu, če hočš vedt spol. x;)x Slabost je normalna, ene spremla vs čs, ene sploh ne, pr enih pa neha pr nekak 4-5 mescu nosečnosti. Moja Katrina je kt uš, nobene slabosti. x:Dx

Kr se partnerja tiče, bi blo mogoče fajn, da ga prepričaš, da je zravn, nej gre s tabo pogledat u materinsko šolo. Drgač pa to ni redkost, da hočjo eni to vržt čez ramo kt da ni nč posebnga, pa da se ne smeš preveč zredit, pa skrivat trebuh xrolleyesx Bedastoče! :xx!: mal ga tud lobusumje daje k ne bo več tapru x:Dx
Pravš da maš filing da bo bejbika, kak pa nosš, visoko, nizko, je trebuh zaoblen al bol špičast, maš filing prtiskanja v križu?
Da ti nou tok slabo, pa probi z bananami, če ti bl paše sladko, al pa s krekerji, če ti bl paše slano.
Držta se beybiki, pa poročej mi sprot! x:Xx :palec:
Baby don´t forget my number!

#35 kodrlajsa

kodrlajsa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 127

Objavljeno: 28. julij 2005, 08:36

O kak si zlat!! Kr topim se!!!! x:Xx

Veš kaj zdaj še ni bušija nič kaj videt (8.teden, glede na to, da je pikica bila na prvem pregledu prejšnji teden 6mm velika, a mislim, da je bil tisti The sex že prej x:Ix ), ampak vse hlače že tiščijo, kot da sem napihnjena, kot da rahlo se trebušček zaoblja, ampak mojemu se zdi to že ogromno. Bom poročala kako bo mi rasel. In če bo moji beybiki zraslo še kaj, kar moji intuiciji ne kaže, tudi povem x:Dx Za lubosumje maš čist prav, on je kot maček, kar mojo roko da nase, ker ve, da bo takoj cartan. Zdaj se bo to cartanje porazdelilo še na eno cartiko, zaenx buši, potem bejbi. Čestitam tvoji, da ji ni slabo. To je sigurno tud psiha. Ko zagledaš II si že predstavljaš kaj vse pravijo za nosečnost in čist notr padeš. Ampak bolj si občutljiv: vonj, okus se spremeni.
Aha ta zadeva še: folna. Jemala sem že celo škatlco preden sem zanosla in imela čudn kovinski okus in napihnjen trebuh. G pravi (1.pregled je že za mano), da so to bili znaki nosečnosti, vendar vem, da ko sem prenehala s tabletami, da mi je postalo boljše, prej sem kar iskala nekaj, da si okus popravim. A ni to malo pretirano s to folno kislino. Baje bi morala 4 kg solate pojest, da bi nadoknadla eno tableto...Nato mi je priporočala Abc, a tam je avitamin, ki mi ga je odsvetovala. In sem spet pri tabletah upajoč, da se ne bo vrnil tisti grd okus.
Kaj pa sex sedaj? Ene so baje nore na to, druge čisto mine... Sem nekje vmes. Toliko strašenja, da se je treba čuvati prve 3 mesece, da tudi tu imam eno rezerviranost...

#36 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 28. julij 2005, 09:55

Džizusfakinkrajst triple :O:

Nosečnosti me je blo že prej na smrt strah, ampak tale opis z vsemi špikanji in jemanjem krvi...sam še nadroben (po fazah) opis poroda je manjkal, pa bi se onesvestila kar za compom :xx!:

Kodrlajsa, men je tut slabo; od misli na vse te igle, špikanja, zatekle nosečniške noge...groza :xx!:

Ampak hej, ene jo prou lepo odnesejo x:Ix , tiste tavesele :8): ziher!

x:Xx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#37 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 28. julij 2005, 10:14

Ja, še neki sm pozabla napisat.

Pr 16ih sm bla prvič pr ginkotu. Zarad kile (sam takrat to nism vedla) v dimeljskem predelu - zgledala je tko kt en testit x:o)x in valda panika :O: kva je zdej to :eek: (sm glih začela s seksom in to). Preštudirala vse mogoče poznane in nepoznane spolne bolezni :madpro:
zihr mam kej od tega x?x , klub kondomom? Pa se ni nič ujemalo z nobeno do slej poznano spolno boleznijo x:o)x , klinc, treba bo h ženskemu dohtarju.
In tko pridm jst h dohtarju, smotana kt sm bla, nism povedala za "testis". Pregled se mi je zdel z vsemi tistimi kovinskimi "tiči" in stremeni pravo srdnjeveško ponižanje in mučenje :vragec: :xx!: .
No, po pregledu prav dohtar, da je vse uredu, pa če se doma kej pogovarjamo o sexu? Mislm haloo? Valda da ne x:Dx . In on tko, da bi blo fajn če doma kej omenim, da sexam xrolleyesx . Bolnik! :eek: . Me je kr odnesl iz ordinacije x:Dx

No, ta moj testis je bil še zmer tm, kt je bil prej, mene je še zmer mučlo, kaj pa , če jst vseeno neki mam, kr zihr ni normalno in sm šla še h enmu drugmu ginkotu. K je spet ugotovu, da je vse uredu in normalno :U: . Ampak men ni dal mira in sem "vajo" ponovila še 7×, valda zmeri pr drugih ginekologih x:Dx x:Dx ( sm obredla vse ZD v LJ in bližnji okolici). To pa zato, ker je blo vse kao normalno, amopak jst sm še zmer mela svoj testis x:o)x

Pr 9. dohtarju, k je bla h sreči ginekologinja, sm ji po pregeldu (valda, spet vse uredu), plaho rekla, da mam jst en testis in če obstaja kaka SPB, katere simptomi so glih testisi?

Ona pa, da ga med pregledom ni opazila, da take SPB še niso odkril in kje imam ta testis. Jst vstanem iz mize in valda, zdej je moj jajček prišel do izraza x:Dx x:Dx

Ona pa, ah, sej to je pa sam kila x:)x x:Dx :8): , to ni nič hudga x:Dx x:Dx x:Dx .

Je tok zagrmel (k se mi ja skala odvalila od srca), in me kr odneslo iz ordinacije.

V roku 1 mesca, so mi moj jajček zašil (valda veze x:Xx ).

Po tistem sem ginkota zamenala še 2×, zdej mam pa pravga srčka xsrcx xsrcx , res profesionalen, ni blema za karkoli, vse lepo razloži (tut tist, kr mu sploh ni treba, ker ni njegovo področje). Tko da, enkat k bo šel v penzijo, bo cel šit :V: , takih ne delajo več :sori:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#38 kodrlajsa

kodrlajsa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 127

Objavljeno: 28. julij 2005, 10:26

Tale testis čist od sile, kaj vse predno si razkrila odkod xrolleyesx :palec:

Ej spadam med tavesele in jo dobro odnašam x^x

Veš, ko si želiš bejbiko, si prpraulen ogromno prenest. In ko veš, da je v tebi malo bitjece, si v nebesih xsrcx

#39 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 28. julij 2005, 13:19

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

kaj pa che je bil nasvet chisto dobronameren...v smislu, kokr de nimash vech veliko chasa za zanosit

zlomk :vio:  :inocent:

I don´t give a shit, kaj je mislil, glavno, da ga več ne vidim in predvsem, da on več ne vidi mene. x:o)x

#40 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 28. julij 2005, 13:20

<{POST_SNAPBACK}>Po tistem sem ginkota zamenala še 2×, zdej mam pa pravga srčka xsrcx  xsrcx , res profesionalen, ni blema za karkoli, vse lepo razloži (tut tist, kr mu sploh ni treba, ker ni njegovo področje). Tko da, enkat k bo šel v penzijo, bo cel šit  :V: , takih ne delajo več :sori:



Da nisva midve pri istem ginekologu! x:Dx x;)x x:px :vragec:
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#41 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. julij 2005, 13:23

[quote name='astra' date='28. Jul 2005 ob 07:44']
<{POST_SNAPBACK}>
Moj ginekolog je pred leti umrl

:vragec:

ziher od groze x:Dx

zlomk x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#42 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 28. julij 2005, 13:31

Aja, prvič sem šla na pregled pri 17. ker sem nujno hotela tabletke -zaradi lepše kože, ker tvezijo o manjši dlakavosti, glavni razlog pa itak ... x:Dx x8Dx Ginekolig je bil en debilko, ki si mi niti v oči ni upal pogledati. Ugotovil je, da imam preveč moških hormonov :o|o: (jihaaa, zato sem tak impulzivna in strastna?), zato mi je itak svetoval Diane 35. Ker pa sem takrat imela okoli 62 kil, mi je svetoval, naj začnem športati in manj jesti, jaz pa v depresijo, ker ne smem več jesti sladkarij :C: in se zredim na 70 kil!!! :xx!: Heheh, potem pa naenkrat začnem z dieto in športati, zdaj ne bi svojih kil in postave zamenjala z nobeno. :palec:
No, ko pa so še začele resne težave - nonstop glivična vnetja - mi je kreten nonstop dajal diflucan in canesten, nobenih nasvetov in preiskav, sem rekla Dovolj! in po nasvetu cimre šla h ginekologinji na Fužinah. Z njo pa sve problem rešile in tudi vse ti lepo razloži, vpraša, odgovori na vsa vprašanja kot se spodobi. :palec:

#43 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 28. julij 2005, 14:12

Sigurno je to dr. Fink x:Ix tam niti not ne stopiš pa si že končal ker tako hitro in lepo vse opravi :inocent: x:Dx :palec:

Zadnjič en pripetljaj x:px sediva dve v predprostoru pri sestri pa tisti pupi zraven razlaga, da bi bilo dobro za neko vnetje ali kaj vem kaj je imela, prepojit tampon ali vložek z navadnim jogurtom pa pustit čez noč. Pa pravi ona kak jogurt to mora bit, če mora bit kak poseben ali... :inocent: ...pa pravi sestra ja seveda, mora bit navaden, da ne boste slučajno dali tistega s sadjem x:Dx
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#44 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 28. julij 2005, 14:14

...pa pravi sestra ja seveda, mora bit navaden, da ne boste slučajno dali tistega s sadjem x:Dx


x:Dx :palec:
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#45 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 28. julij 2005, 17:50

Pred kratkim sem se spravila na pregled. Je pač treba vsake tolk. Ker me tokrat res dolgo ni bilo, si je ginekologinja vzela zame nekaj več časa. Fino. Vse je kazalo ok (oz. bp), po ultrazvočnem pregledu pa pravi, da moram takoj na urgenco :O:, ker imam na desnem jajčniku »nekaj«. Na vpr. kaj, je odgovorila, da.. hm.. ne ve... Diagnoza na napotnici je bila (valjda) napisana z »dohtarsko pisavo«. :xx!:

Naslednji dan - urgenca: Medtem ko plezam na tisto grozno mizo, uleti v ordinacijo skupina študentov in dohtar jim (njim, ne meni!!! :xx!:) reče: »Tle mamo tumor na jajčniku...«. :OO!: :OO!: :OO!: Sam stemnilo se mi je pred očmi! (Tolk, da se nisem niti spomnila zasikat, da me ni nihče vprašal, če se sploh strinjam, da so študenti lahko prisotni). Sledil je pregled (med katerim se je šel dohtar režat na telefon :xx!:, študentarija pa me je pomilovalno gledala, medtem ko sem z golo rito čepela na mizi, vsa odštekana), spet UV (zadeva se je v enem dnevu povečala za dobre 3 cm) in odvzem krvi. Izvidi naj bi bili ob 13h.

Ob 14h me sestra vpraša, kaj čakam, ob pol štirih pove, da je dohtar v operacijski in naj pridem v torek (bil je petek), če se mi ne da čakat :OO!: :angry2: !! Kasneje me je sprejela nova zdravnica, me spet pregledala, in povedala, da je vrednost tumorskega označevalca (CA-125) povišana, zadeva raste, kar pomeni da imam tumor, ki ga je potrebno operativno odstraniti!! :OO!: Še pregovarjala sem se z njo, če je to res nujno, ker sicer res nimam nikakršnih zdravstvenih težav in blabla (in fuuul se bojim belih halj). Ona odločna. Poklicala je še dohtarja, ki me je pregledoval dopoldne in dogovorila sta se, da me v ponedeljek pogleda konzilij in me naroči na operacijo, ki naj bi bila v naslednjih 14 dneh...

Čez vikend sem zbirala informacije in utapljala tipkovnico.

V ponedeljek me sestra nadere :angry2:, kaj da delam tam, če sem naročena v torek. Nič pomagalo, da sem ji pred nosom mahala z napotnico, kjer je – tokrat s čitljivo pisavo- pisalo ponedeljek, datum tainta! In da kakšen konzilij, da ga sploh nimajo več. Ker sem (že v solzah) vztrajala, me je milostno sprejela in... nov (četrti) zdravnik me je po pregledu dobesedno nadrl: »Kva težite, sej vam nč ni!!«. :eek: :eek: :eek:

Popoldne sem šla še k svoji ginekologinji, ki je potrdila x^x , da je šlo le za nek zasuk in odebelitev jajčnika (posledica ovulacije), povišana tumorska vrednost pa je najbrž prirojena in itak ni pomembno zvišana. (Da pa je bila skor prepričana, da gre za tumor)

Take grozljivke se zanjo zgodit plačnikom zdravstvenega zavarovanja, ki še osebnega zdravnika 10 let nismo videli. :xx!: :xx!: :angry2:

#46 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 28. julij 2005, 19:38

Nightmere! :O: Kdo te je pregledvou? Na os. imena, to je absurd. tak se obnašajo totalni neznalci. :xx!: prestrašt človeka u nulo, taktika za crknt. Bomo mal počistl, tale ološ! x:Dx
Bast, na os prosm! x;)x
Baby don´t forget my number!

#47 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. julij 2005, 19:47

<{POST_SNAPBACK}>Nightmere! :O:  Kdo te je pregledvou? Na os. imena, to je absurd. tak se obnašajo totalni neznalci. :xx!:  prestrašt človeka u nulo, taktika za crknt. Bomo mal počistl, tale ološ! x:Dx
Bast, na os prosm! x;)x


THE MAN ;) da sem js ženska bi prec šel k triplu hehe
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#48 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 28. julij 2005, 20:01

<{POST_SNAPBACK}>
Aha ta zadeva še: folna. Jemala sem že celo škatlco preden sem zanosla in imela čudn kovinski okus in napihnjen trebuh. G pravi (1.pregled je že za mano), da so to bili znaki nosečnosti, vendar vem, da ko sem prenehala s tabletami, da mi je postalo boljše, prej sem kar iskala nekaj, da si okus popravim. A ni to malo pretirano s to folno kislino. Baje bi morala 4 kg solate pojest, da bi nadoknadla eno tableto...Nato mi je priporočala Abc, a tam je avitamin, ki mi ga je odsvetovala. In sem spet pri tabletah upajoč, da se ne bo vrnil tisti grd okus.
Kaj pa sex sedaj? Ene so baje nore na to, druge čisto mine... Sem nekje vmes. Toliko strašenja, da se je treba čuvati prve 3 mesece, da tudi tu imam eno rezerviranost...


Pust folno. Osredotoč se na uživanje zelene zelenave, bo velik bolš(brokoli, špinača, paprika,zeleni beluši,kumare,solata...) :palec:
če ti sex paše si ga valda prvoš, pazta sam da nou pregrob, pa čudnim pozam se izogibita, drgač pa ni panike, še priporočliv je, ker ženska proizvaja hormon, k dobr vpliva na otroka,tak da.. x:px :palec: x;)x
Baby don´t forget my number!

#49 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 28. julij 2005, 20:45

Bratec,dobivam neke čudne izpuščaje! xscratchx :o|o:
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#50 kodrlajsa

kodrlajsa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 127

Objavljeno: 29. julij 2005, 06:37

Hvala triple xrolleyesgx

Dans zjutri sem bla čist o.k. in prav vesela, saj bom to slabost pregnala, saj me ne bo nič spravlo iz tira, saj gre in nardim kofe za mojga in odprem hladilnik, da vzamem mleko, momentalno bruhat... torej odpiranje hladilnika tud rizično dejanje. Ne narobe zastopt, sva o.k. x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0