Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ginekološki pregled


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
146 komentarjev na to temo

#126 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. november 2005, 10:29

x:Dx x:Dx :palec:

#127 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 19. november 2005, 10:38

Ohohoho, Jupiter xcivx x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#128 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 12. oktober 2006, 09:36

x:Dx

No, jaz imam neke vrste problemček. Sem si zgleda zj. malo hormone..
No takole se zgodilo. Prejšnji mesec sem prekinila s tabletkami - Logest(posodila škatlo hčeri, ki se tako dolgo spravljala ginekologu(obe jemljeva iste), da sem ostala brez njih..pa itak ni bilo potrebe no.
Zgodba dobila epilog - ko prišla menstruacija, ki se zavlekla na 15 dni, potem dober teden miru in nato občasne..
ki trajajo še zdaj. Pokličem mojo ginekologinjo - je ni bilo, pa mi sestra pravi, da naj mesec še počakam. Mogoče se situacija umiri.
Me pa boli nekaj okoli maternice..topa bolečina se pojavlja..
No toliko..bom pač počakala do naslednjega meseca, da vidimo kaj bojo tamle rekli..me pa pliss triplex potolaži, da je tole samo to x:px

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#129 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 12. oktober 2006, 22:17

Sploh pa odkar je ta poplava klamidije (Chlamydia trachomatis), je raznih zarastlin na jajčnikih ogromno. :xx!:


Se strinjam in to bo samo še naraščalo (kmalu bodo redkejši tisti, ki je nimajo, kot tisti, ki jo majo, ker včasih sploh ne veš, da kej maš, dokler ni prepozno, če ne za drugega za potomce). Me je kr groza kako ima naša država, pa nekateri zdravniki tud lahko tak ignorantski odnos do teh stvari. Enkrat sem v Kranju tolk znorela zaradi te ignorance, da me je 45 minut prepričevala, da rabim psihologa. Ker pa mam 6 čut, pa vem kolk je bla v zmoti :xx!: in me je prepričevala v nasprotno,... mislim nočna mora. To je tko k da veš, da se za hribom nekaj dogaja, tisti, ki bi moral poskrbeti za "mir" te pa na vsak način hoče prepričati, da si vse domišljajaš, dokler seveda dobesedno ne znoriš,.... Najbrž je odveč pisati, da sem mela prav (pred in potem se mi še ni zgodilo, da bi se tolk "povedala" zdravnici). Ja, pa na koncu, bi ji najraj zabrusila, da je edina oseba ona, k rabi psihologa. No edino na ta način sem dosegla, da sem šla na testiranje in se pozdravila in si mislila, boge, boge punce in fantje. In potem kažejo statistike tisto lepo evropsko povprečje,... samo na čigav račun :xx!:

Očitno jim sploh ni do tega, da bi imeli potomce, kaj šele, da bi imeli zdrave potomce :xx!:
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#130 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 12. oktober 2006, 22:20

:vragec:

bemti klamidijo... :xx!: :xx!: :xx!:
xzobkox

zlomk...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#131 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. oktober 2006, 22:21

Očitno jim sploh ni do tega, da bi imeli potomce, kaj šele, da bi imeli zdrave potomce :xx!:

Komu to :8):

#132 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 12. oktober 2006, 22:24

[2. stavek] x:o)x
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#133 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 12. oktober 2006, 22:25

[2. stavek] x:o)x

:8):

#134 *Marty*

*Marty*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 16. oktober 2006, 11:04

svašta Ksantipa. a s mela tamalo tud poštrihano? ti pa prou izzivaš, če prideš taka na pregled. ja no sej, kukr ti paše :palec:

#135 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 11. november 2006, 11:25

ojla... gledam eno zadevico pa me zanima kaj pomeni kratica HSC?
hvala

#136 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 11. november 2006, 13:05

hm, kakšna je pa kratica za Histerektomijo?
nelogično mi je, da bi imela pri predvideni vrsti posega - histeroskopijo, laparoskopsko operacijo eventuelno operacijo + HSC (torej dvakrat zapisano histeroskopijo?)
Uterus je nekoliko večji, nehomogen, vidnih je kar nekaj miomov...
rečeno mi je bilo da bo LAP težavno izvedljiv ker je vraščeno...
sem ferbec ane x:Dx

#137 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 11. november 2006, 15:17

hvala x:Xx
problem je v tem, ker zdravnik ni prepričan če bo uspel tole rešit z Lap,
še enkrat hvala

#138 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 12. november 2006, 19:17

Če ne boš pač malo urezana. Saj bo.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#139 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. november 2006, 07:01

:palec:
itak, pa tko lepi trebušček imam :vragec: x:Dx x:px

#140 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 28. december 2006, 15:55

Spet treba k ginekologu x:Dx , pa se niti ne pritožujem, ker je fajn dečko. :inocent: x;)x
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#141 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 28. december 2006, 16:50

Spet treba k ginekologu x:Dx , pa se niti ne pritožujem, ker je fajn dečko. :inocent: x;)x

Ginekologinj pa ni :o|o: :inocent: x:Dx

#142 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 28. december 2006, 17:07

Ginekologinj pa ni :o|o: :inocent: x:Dx



Žensk ne šmirglam. x:Dx :vragec: x;)x
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#143 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 28. december 2006, 21:44

Žensk ne šmirglam. x:Dx :vragec: x;)x

Za moške, mislim :o|o: x:Dx

#144 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 28. december 2006, 21:47

Za moške, mislim :o|o: x:Dx



Kaj da ne, zate bi se zihr kaka našla.... x:Dx ,sam pregled ni preveč prijeten. x:px :inocent: x:Dx
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#145 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 28. december 2006, 21:50

pujkee poi, še nikoli nisem bila in upam da tudi nikoli ne bo treba it. x:)x

že dvakrat sem se zmuznila. x:)x


JAz tudi nočem it. x:o)x

#146 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 28. december 2006, 23:28

Dx ,sam pregled ni preveč prijeten. x:px :inocent: x:Dx

Če pa praviš, da je :inocent: x:Ix

#147 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 10. julij 2007, 20:49

Imam vse simptome nosečnosti. xcivx Spet hormoni nagajajo. :vragec:
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0