Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ta Forum


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1382 komentarjev na to temo

#1251 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 13. september 2006, 20:07

hm....Bobnar tole si pa dobro povedal xDDx ...ja mogoče je res včasih teater... x:Dx

Moja je še vedno za odrom... xDDx

xsrcx

#1252 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 13. september 2006, 20:15

Ne vem... xsrcx
Men bi bilo težko bit tukaj poplnoma drugačen kot sem v RL.
Pretvarjat se, se delat boljšega, pametnejšega, močnejšega...
Ker imam stalno občutek da bi me nekdo spregledal.
Ne gre... x:Dx
Koliko nasvetov uporabimo - pa, kakor kdo...
Kar se tiče potuhe - daš jo lahko edino sam sebi, forum ti je ne more dati.
Sicer pa - zakaj jo pa rabiš? x:Dx
Potuho... xDDx
To je le varanje samega sebe, drugih ne moreš, nima smisla. xrolleyesx x:Dx

če sklepam po sebi, sem tu na forumu v resnici bolj jaz, kot v real lifeu...ker je tu lažje, ker ni pritiskov in pričakovanj od zunaj...mogoče sem še toliko nezrel in šibak, da ne zmorem v real lifeu biti resnični jaz, temveč izpolnjujem pričakovanja drugih, igram vloge, katere mi dodelijo recimo v familiji, v službi itd...
tu na forumu pa se brez skrbi odprem vsem, ki me želijo brati, poslušati, spoznati resnično dogajanje v meni samem.
in meni je lažje biti jaz tu na forumu, ker ni nobenih pričakovanj od nikogar...ker me nihče ne gleda...ker mi nihče ničesar ne očita, ...zame je nekako beg v drugo resničnost...ker forum JE resničnost, vendar na drugačen način, kot "real" life
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#1253 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 13. september 2006, 20:36

kdaj pa jest na vrsto pridem? :inocent:
pa svojo hči s sabo pripelji na srečanje xsrcx x:Xx



na to ne čakat, ne bo šlo
x:px
boš moral kar sam navezati stike, če boš želel :inocent: :vio:

#1254 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 14. september 2006, 05:58

hm....Bobnar tole si pa dobro povedal xDDx ...ja mogoče je res včasih teater... x:Dx

Moja je še vedno za odrom... xDDx

xsrcx


Ni res... xDDx
Tu smo vsi na odru. :palec: x:Dx

če sklepam po sebi, sem tu na forumu v resnici bolj jaz, kot v real lifeu...ker je tu lažje, ker ni pritiskov in pričakovanj od zunaj...mogoče sem še toliko nezrel in šibak, da ne zmorem v real lifeu biti resnični jaz, temveč izpolnjujem pričakovanja drugih, igram vloge, katere mi dodelijo recimo v familiji, v službi itd...
tu na forumu pa se brez skrbi odprem vsem, ki me želijo brati, poslušati, spoznati resnično dogajanje v meni samem.
in meni je lažje biti jaz tu na forumu, ker ni nobenih pričakovanj od nikogar...ker me nihče ne gleda...ker mi nihče ničesar ne očita, ...zame je nekako beg v drugo resničnost...ker forum JE resničnost, vendar na drugačen način, kot "real" life


Saj... :palec:
Potem lahko vzameš forum kot... xDDx ...trening za RL. x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1255 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 14. september 2006, 06:13

Ko sem se peljala v službo x:Dx ups x:)x
mi je po glavi šla tale misel:

Odkar sem na forumu, sem opazila, da sem na začetku bila
nekako zmedena in nisem točno vedela kje začeti z svojim pisanjem, pogovarjanjem....in se v kratkem času našla.....v čvekarijah, da se sprostim in nasmejem.......... x:px
Na začetku so bili posti čisto nekje drugje :vio:

Ugotavljam, da se je na podoben način spremenil še kdo, da so nekateri vseeno postali nekoliko
bolj komunikativni, da se ne držijo samo zase, da se vključijo v debato, v hec, v smeh, v prepir.....
Prepričana sem, da se tudi v RL skozi to malo drugače obnašajooooooooooo xsrcx

Toliko. Sicer vsak zase najbolje ve x:Ix

Uživajte x:Xx x:Xx x:Xx kjerkoli že ste, v iluziji, na LNF ali v RL xsrcx

Življenje je teater in mi igralci. Vsak si svojo vlogo izbira sam.

#1256 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 14. september 2006, 07:57

Kar nekaj zanimivih razmišljanj.
Ta hip ne utegnem. ampak enkrat bom že napisal, kaj mislim.
LPP xsrcx
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#1257 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 14. september 2006, 08:45

saj sva samo midve za deset x:Xx xsrcx

Pa ce se mene po ustni gimnastii zraven stejes, se cifra potroji x:Dx x^x x:px

Mojca

#1258 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 14. september 2006, 09:11

Ali lahko kdo reče, da je zaradi tega foruma boljši, kot če ne bi sodeloval na njem?[/color]

kaj pa vem, kaj bi bilo, kje bi bila, kakšna bi bila, če ne bi niti vedela, da obstaja lunin forum. boljša če sem zaradi foruma? ne vem. v tem času, odkar sem na forumu, sem se spremenila. saj se skoz spreminjam, saj se vsi skoz spreminjamo. če imaš željo, spremeniti se, ne rabiš foruma, ne tega ne kateregakoli drugega ... lahko pa ti lunin forum pri tem zelo pomaga ... ljudje na tem forumu ti laho veliko pomagajo ... ampak samo, če znaš ločiti dobre nasvete od škodoželjnih (hvala bogu jih ni veliko) ali "napačnih" (ker te oseba, ki ti svetuje in skuša pomagati s sicer dobrim namenom, ne pozna takega, kakršen si v resnici in kaj je najbolje zate).

če pa bi hotela ugotoviti, kaj konkretno je tisto, kako in kje sem se izboljšala ravno zaradi sodelovanja na forumu ... ne vem. nimam pojma o sebi. ne vem, kdo sem. lažje mi je, če mi povejo drugi, ampak totalno iskreno, brez olepšavanja. vem, niti pod razno ne znam sprejeti kritike ... sprva ... ampak se nato zamislim ...

#1259 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 14. september 2006, 09:13


Ali lahko kdo reče, da je zaradi tega foruma boljši, kot če ne bi sodeloval na njem?

Jaz tega ne morem reči. x:)x

Čeprav je pohvale vreden forum. :palec:
Possible—but highly unlikely.

#1260 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 15. september 2006, 14:08

alef: Me je skrbelo kaj je s Pikotom.
Aha, če se ne pojavljam na forumu, je nekaj narobe z njim. Kot da je samo po sebi očitno in normalno, da ga zdravi ljudje nikdar več ne zapustijo!

Marsa: mas prav. lahko pa nekaj OPAZIMO (drugi) al pa ne. pri nekom. ti pac ne - opazis (ker folk to sprasujes, torej tebi se ne zdi), jaz pa.
Nikjer nisem zapisal svojih opažanj. Ljudi sprašujem, kaj sami mislijo o tem. Zaključek, da se meni ne zdi, je tvoj in ne moj. Videti je, da mojemu vprašanju poskušaš dati negativni predznak.

Ksenia: Piko, moja obrazložitev:
Ojla, zares dobra obrazložitev, kot piše Marsa. Pa misliš, da bi se tvoj razvoj ustavil, če bi ne bilo več tega foruma, sama ne bi znala naprej, ali misliš, da gre tako najlažje?

Pina Colada: … vendar sem prepričana, da je vsak, ki bere in piše na tem forumu, marsikaj pridobil in tudi zrasel v določeni smeri.
S tem se pa ne strinjam v celoti. Vsak želi kaj pridobiti, to že.

Mick kima.
Ti bi umrl, če bi ukinili LNF!

Nols:.. zaradi česa postajamo boljši, če ne zaradi ljudi in situacij v katerih se znajdemo z njimi.
Mi sede, kar si napisal. Tole pa bi izpostavil: meni se ne zdi samo po sebi umevno, da postajamo boljši. Možnosti je več.

Pujsa: Se mi zdi, da je ona točno vedela, kaj imaš v mislih, samo je spretno pokoristila tvoje misli
A ni fajn. Eno napišejo, pa vemo kaj drugega imajo v mislih, hihi. Izkoristi pa lahko vsak največ toliko, kot ima moči.

Lia: »Vse to lahko udejaniš brez foruma, na cesti, kjerkoli.«
Piko delam na tem že desetletja tud takrat, ko še ni blo PC in interneta.

E, je možno, da nisi boljša zaradi foruma, ampak predvsem zaradi minulih desetletij?

alef': Jaz zase vem da nisem.
Predvsem moraš ugotoviti, kaj si, in ne kaj nisi.

Cashy: ...smo taki, kot smo in taki se sprejemamo...za razliko od resničnega življenja... in to mi je všeč
Potemtakem tukaj ni resničnega življenja? Ali smo lahko na forumu bolj resnični, kot v resničnem življenju?

Zepo: Ne mešaj moje pozitive z gatami in basanjem svinčnika v nos...
folk - lahko noč- vsem- ležat grem..

Tudi meni je prišla na misel pesemka »Gate na glavo…« Predin mi ne prede več. Oj, Zepo, si že postal družinski človek, ko pojasnjuješ, da greš spat itd. hihi

Alef: Men bi bilo težko bit tukaj poplnoma drugačen kot sem v RL. Pretvarjat se, se delat boljšega, pametnejšega, močnejšega... Ker imam stalno občutek da bi me nekdo spregledal. To je le varanje samega sebe, drugih ne moreš, nima smisla.
A potem se na forumu ves čas kontroliraš?

Klarus: mal morem piknat..sco narava lahko noč
Dober dan! Od Pika: Morem, moram, morim…

Mačona: v dveh letih in pol sem usvojila kar nekaj znanja astrologije
spoznala fanta, ki je bil vzrok, da sem pustila enega drugega, ob katerem sem trpela 5 let

Res. Astrologija je pomembna. Vsaj na tem forumu. In fajn je, ko berem, da si po 5 letih nehala trpeti. Aha, na forumu si spoznala »prave« ljudi, i so ti dali »pravi« nasvet, tak imam vtis. Vprašanje: Kako spoznamo prave ljudi izven foruma?

Bobnar: ...eno izmed prizorišč...vlogo si vsak izbere sam... čeprav mu jo hočejo določit drugi
Nimam občutka, da funkcionirava na podobnih frekvencah, vendar se v takih primerih ponavadi strinjam s tvojim mnenjem. Ljudje različno dobro odigravamo svoje vloge. Imaš boljše in slabše igralce.

Cashy: če sklepam po sebi, sem tu na forumu v resnici bolj jaz, kot v real lifeu... ...zame je nekako beg v drugo resničnost...ker forum JE resničnost, vendar na drugačen način, kot "real" life
Ne sklepaj po sebi, kakšen je celoten forum. Real life pa navidezna resničnost, hmmm. Kako si v navidezni resničnosti bolj ti kot v resničnosti? V real-lifu si resničen, tu pa si tak, kot bi želel biti, a nisi?

Alef: Potem lahko vzameš forum kot... ...trening za RL.
Treniramo, da tisti element, ki ga vadimo, boljši. Najboljša vaja za delat kozolce je »prevračanje kozolcev«. Eni močno trenirajo seks, da bi bili boljši zakonci. Se to da na internetu?

AUDENTE: Odkar sem na forumu, sem opazila, da sem na začetku bila nekako zmedena....
Iluzija je zdravilo za vse zmede. Če nekateri ljudje ne bi mislili, da je forum iluzija, zakaj imajo toliko potreb po srečanjih in druženjih? Pa fajn se imej! Pri tebi se čuti prisrčnost tudi v resničnem življenju.

Mačona: ... sprva ... ampak se nato zamislim ...
Imaš prav, nad vsem se je treba enkrat zamisliti.

Alan_New: Jaz tega ne morem reči. Odkritež. (Čeprav tvegam, da se čuje kot negativna lastnost.) Ti bo pa Marsa to rekla!
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#1261 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 15. september 2006, 14:34

Piko, ne vem kje bi bila... vem samo, da mi je v določenih zadevah pomagal spoznati delčke mene... mogoče bi bila boljša mogoče bi bila še vedno objokano dekle (zakaj ne morem napisat ženska), ki hrepeni po nečem, kar sploh ne ve kaj je... ampak sem kar sem in trenutno je del mojega življenja ta forum, največ bolečin mi je pa povzročalo večjo vprašanje - kaj pa če bi... kako bi pa bilo... tko da tega ni več v mojem življenju. preprosto živim za trenutke... x;)x veš kaj pa pogrešam - nič več nimam navdiha za pisanje... to pa pogrešam, ampak temu ni kriv forum x:Dx
hmmmm a jaz pa nisem odkrita al kaj... vidiš o tem bom razmišljala danes - mogoče sem celo preveč odkrita - vprašanje kolk sem v RL - tam se trudim da tisto kar me teži razčistim in ja člvoeku pvoem kar čutim, ne glede na to, kar potem misli - sej nikdar ne sovražim tko da ni težav... tule ne igram v RL tud ne... zanimivo, grem na kolena zdejle (me kopalnica čaka) imam temo za razmišljat (da ne zapadem v svojo rakovsko občutljivo finto iz področja čustev ;))

#1262 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 15. september 2006, 15:07

Cashy: ...smo taki, kot smo in taki se sprejemamo...za razliko od resničnega življenja... in to mi je všeč
Potemtakem tukaj ni resničnega življenja? Ali smo lahko na forumu bolj resnični, kot v resničnem življenju?



Cashy: če sklepam po sebi, sem tu na forumu v resnici bolj jaz, kot v real lifeu... ...zame je nekako beg v drugo resničnost...ker forum JE resničnost, vendar na drugačen način, kot "real" life
Ne sklepaj po sebi, kakšen je celoten forum. Real life pa navidezna resničnost, hmmm. Kako si v navidezni resničnosti bolj ti kot v resničnosti? V real-lifu si resničen, tu pa si tak, kot bi želel biti, a nisi?

no, seveda je forum del resničnega življenja, samo ne najdem ustreznega izraza, s katerim bi ločil komuniciranje prek foruma in tistega z očesnim kontaktom...
mislim, da smo na forumu bolj resnični, ker (no, če spet sklepam po sebi) nas na forumu ni toliko strah pokazati naših šibkosti, v svetu, kjer z ljudmi komuniciramo iz oči v oči, pa nosimo maske, se skrivamo za maskami, ne kažemo tako intenzivno naših resničnih občutkov...pač se poskušamo vesti v mejah nekakega bontona, manir ipd... - pravim, sklepam po sebi-, tu na forumu pa marsikater zadržek odpade...

drugemu delu bi lahko na nek način pritrdil...da sem tu takšen, kakršen bi si želel biti v resnici - no, tu si pa ti sedaj sam ločil forum od resničnega življenja x;)x
v "real-lifeu" nosim s seboj svoje strahove pred tem, da bi me kdo prizadel ali, da bi jaz koga prizadel (hvala bogu vedno manj) in zato se skrivam za različnimi maskami...
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#1263 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 15. september 2006, 17:26

Piko,
najprej vprašanje:
Zakaj se ti vračaš na forum?
Zakaj kdaj pa kdaj še pokukaš tu gor?



AUDENTE: Odkar sem na forumu, sem opazila, da sem na začetku bila nekako zmedena....
Iluzija je zdravilo za vse zmede. Če nekateri ljudje ne bi mislili, da je forum iluzija, zakaj imajo toliko potreb po srečanjih in druženjih? Pa fajn se imej! Pri tebi se čuti prisrčnost tudi v resničnem življenju.



Prosim razloži mi, zakaj je Iluzija zdravilo za zmede? Na kakšen način?
To teorijo sem zasledila že pri parih udeležencih tega foruma,in me zanima tvoj pogled na to zadevo.

Zmedena? Ja, ker se mi je zgodila zadeva o kateri pred pol leta niti slučajno nisem mogla z nikomer govoriti na 4 oči in 4 ušesa. Zaradi strahov, ki so v tem času minili. Vsakomur jo sedaj upam razložit, ker je to življenje, ki se mu ne moreš upret, lahko samo na različen način odreagiraš.
Lahko izbereš življenje ali mu obrneš hrbet. Jaz sem izbrala življenje xDDx
Prisrčna in nasmejana vedno, ker sem to jaz.

naj se ti dogaja tako, kot si želiš xsrcx

#1264 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 15. september 2006, 18:35

[quote name='Piko' date='15. Sep 2006, 15:09' post='702582']
alef: Me je skrbelo kaj je s Pikotom.
Aha, če se ne pojavljam na forumu, je nekaj narobe z njim. Kot da je samo po sebi očitno in normalno, da ga zdravi ljudje nikdar več ne zapustijo!

alef': Jaz zase vem da nisem.
Predvsem moraš ugotoviti, kaj si, in ne kaj nisi.

Alef: Men bi bilo težko bit tukaj poplnoma drugačen kot sem v RL. Pretvarjat se, se delat boljšega, pametnejšega, močnejšega... Ker imam stalno občutek da bi me nekdo spregledal. To je le varanje samega sebe, drugih ne moreš, nima smisla.
A potem se na forumu ves čas kontroliraš?

Klarus: mal morem piknat..sco narava lahko noč
Dober dan! Od Pika: Morem, moram, morim…

Alef: Potem lahko vzameš forum kot... ...trening za RL.
Treniramo, da tisti element, ki ga vadimo, boljši. Najboljša vaja za delat kozolce je »prevračanje kozolcev«. Eni močno trenirajo seks, da bi bili boljši zakonci. Se to da na internetu?

Gremo po točkah

Komentar o tvojem stanju se nanaša na tvoj STIL ne na prisotnost ali odsotnost.

VEM kaj SEM in kaj NISEM.

Ni se mi treba kontrolirat.
Samo pretvarjam se ne.
Kontrola je potrebna le če se pretvarjaš.

MORIŠ.

Če treniraš tek, je treba še kaj drugega kot samo teči, da boš boljši tekač.

KAJ udejanjaš že toliko let?
A si mogoče že pozabil v teh desetletjih?


Zaključek

Krivom kurcu i dlaka smeta.


Poravnaj se že enkrat!

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1265 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 15. september 2006, 18:43

Piko,
najprej vprašanje:
Zakaj se ti vračaš na forum?
Zakaj kdaj pa kdaj še pokukaš tu gor?

Iluzija je zdravilo za vse zmede. Če nekateri ljudje ne bi mislili, da je forum iluzija, zakaj imajo toliko potreb po srečanjih in druženjih? Pa fajn se imej! Pri tebi se čuti prisrčnost tudi v resničnem življenju.
[/color]
Prosim razloži mi, zakaj je Iluzija zdravilo za zmede? Na kakšen način?


x:Dx xsrcx
Zakaj se vrača ti je že odgovoril. x:Dx x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1266 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 15. september 2006, 19:38

Mačona: v dveh letih in pol sem usvojila kar nekaj znanja astrologije
spoznala fanta, ki je bil vzrok, da sem pustila enega drugega, ob katerem sem trpela 5 let

Res. Astrologija je pomembna. Vsaj na tem forumu. In fajn je, ko berem, da si po 5 letih nehala trpeti. Aha, na forumu si spoznala »prave« ljudi, i so ti dali »pravi« nasvet, tak imam vtis. Vprašanje: Kako spoznamo prave ljudi izven foruma?

recimo, da so me "usmerili" nekateri na tem forumu, ki sem jih spoznala osebno, nekateri tudi samo preko OS-ev ali v temah ...
izven foruma? prave ljudi? kako spoznamo ali spoznavamo? ne vem, kaj od tega misliš? če misliš "spoznamo" - ne vem, saj nam itak sami pridejo na pot "pravi" ljudje, od vsakega se lahko nekaj naučimo. če si pa mislil "spoznavamo" - tako, da gremo ven in "trčimo skupaj"! s tistimi, ki se privlačijo naše energije.

#1267 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 15. september 2006, 19:43

recimo, da so me "usmerili" nekateri na tem forumu, ki sem jih spoznala osebno, nekateri tudi samo preko OS-ev ali v temah ...
izven foruma? prave ljudi? kako spoznamo ali spoznavamo? ne vem, kaj od tega misliš? če misliš "spoznamo" - ne vem, saj nam itak sami pridejo na pot "pravi" ljudje, od vsakega se lahko nekaj naučimo. če si pa mislil "spoznavamo" - tako, da gremo ven in "trčimo skupaj"! s tistimi, ki se privlačijo naše energije.


Mačona...zadetek x^x x^x :palec:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#1268 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 15. september 2006, 19:49

Kaj ti je naredil Ta Forum Piko?

Poleg vseh na stotine forumov, ki obstajajo :sori: zgleda , da kaj zelo neprijetnega.....

***

xcivx ta svet je krut in poln norcev....tako virtualnih kot tistih čist tapravih...
kakorkoli že , če ne bi ti kazal tistih tvojih fotografij gora, je bil že kar pogojni refleks, vsak teden sem čakala nove fotke , tako dolgo dokler se nisem spet sama zbrcala v hribe....

in veš kaj se mi je zgodilo, zmeraj lažje in lažje se je bilo odpravit in najlepše je bilo to, da sem na vrhu bila daleč stran od ponorelega sveta....

Danes nisem pri volji za bojevanja, življenje je resnično kurja lojtra, kratek in usran in ga je prav res škoda zapravljati za to, da ocenjuješ kaj je prav in kaj narobe, kaj je dobro in kaj slabo.....

Zmeraj bolj in bolj spoznavam, da kadarkoli sem želela komu kaj "dobrega" sem bila kakor opica v tej zgodbi : opica potegne ribo iz vode in jo obesi na vrvico sušit pa se zraven še hvali kako ji je rešila življenje.

Vedno pogosteje pustim ribe plavat, sama pa kakor opica v krošnji meljem banane.

Bolj udobno za vse.

***

Pa srečno xsrcx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#1269 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 15. september 2006, 19:51

:vragec:

in....a banana pa nima besede?... x:Dx

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#1270 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 15. september 2006, 19:55

x8Dx pazi aakhi kokosov oreh mi tud pride pod roke :bomb:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#1271 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 15. september 2006, 19:56

x8Dx pazi aakhi kokosov oreh mi tud pride pod roke :bomb:

:vragec:

she zmer boljsh kokosou oreh u glavo kokr cheshark od brine u rit... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#1272 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 15. september 2006, 20:00

absolutno x;)x

:opica:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#1273 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 15. september 2006, 20:02

absolutno x;)x

:opica:

:vragec:

je komentirala opica v kroshnji grizljajoch banano... x:Dx

zlomk...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#1274 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 15. september 2006, 20:49

:vragec:

je komentirala opica v kroshnji grizljajoch banano... x:Dx

zlomk...tralala



x8Dx ne morjo vsi norih gob jest x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#1275 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 15. september 2006, 21:51

alef: Me je skrbelo kaj je s Pikotom.
Aha, če se ne pojavljam na forumu, je nekaj narobe z njim. Kot da je samo po sebi očitno in normalno, da ga zdravi ljudje nikdar več ne zapustijo!

Marsa: mas prav. lahko pa nekaj OPAZIMO (drugi) al pa ne. pri nekom. ti pac ne - opazis (ker folk to sprasujes, torej tebi se ne zdi), jaz pa.
Nikjer nisem zapisal svojih opažanj. Ljudi sprašujem, kaj sami mislijo o tem. Zaključek, da se meni ne zdi, je tvoj in ne moj. Videti je, da mojemu vprašanju poskušaš dati negativni predznak.

Ksenia: Piko, moja obrazložitev:
Ojla, zares dobra obrazložitev, kot piše Marsa. Pa misliš, da bi se tvoj razvoj ustavil, če bi ne bilo več tega foruma, sama ne bi znala naprej, ali misliš, da gre tako najlažje?

Pina Colada: … vendar sem prepričana, da je vsak, ki bere in piše na tem forumu, marsikaj pridobil in tudi zrasel v določeni smeri.
S tem se pa ne strinjam v celoti. Vsak želi kaj pridobiti, to že.

Mick kima.
Ti bi umrl, če bi ukinili LNF!

Nols:.. zaradi česa postajamo boljši, če ne zaradi ljudi in situacij v katerih se znajdemo z njimi.
Mi sede, kar si napisal. Tole pa bi izpostavil: meni se ne zdi samo po sebi umevno, da postajamo boljši. Možnosti je več.

Pujsa: Se mi zdi, da je ona točno vedela, kaj imaš v mislih, samo je spretno pokoristila tvoje misli
A ni fajn. Eno napišejo, pa vemo kaj drugega imajo v mislih, hihi. Izkoristi pa lahko vsak največ toliko, kot ima moči.

Lia: »Vse to lahko udejaniš brez foruma, na cesti, kjerkoli.«
Piko delam na tem že desetletja tud takrat, ko še ni blo PC in interneta.

E, je možno, da nisi boljša zaradi foruma, ampak predvsem zaradi minulih desetletij?

alef': Jaz zase vem da nisem.
Predvsem moraš ugotoviti, kaj si, in ne kaj nisi.

Cashy: ...smo taki, kot smo in taki se sprejemamo...za razliko od resničnega življenja... in to mi je všeč
Potemtakem tukaj ni resničnega življenja? Ali smo lahko na forumu bolj resnični, kot v resničnem življenju?

Zepo: Ne mešaj moje pozitive z gatami in basanjem svinčnika v nos...
folk - lahko noč- vsem- ležat grem..

Tudi meni je prišla na misel pesemka »Gate na glavo…« Predin mi ne prede več. Oj, Zepo, si že postal družinski človek, ko pojasnjuješ, da greš spat itd. hihi

Alef: Men bi bilo težko bit tukaj poplnoma drugačen kot sem v RL. Pretvarjat se, se delat boljšega, pametnejšega, močnejšega... Ker imam stalno občutek da bi me nekdo spregledal. To je le varanje samega sebe, drugih ne moreš, nima smisla.
A potem se na forumu ves čas kontroliraš?

Klarus: mal morem piknat..sco narava lahko noč
Dober dan! Od Pika: Morem, moram, morim…

Mačona: v dveh letih in pol sem usvojila kar nekaj znanja astrologije
spoznala fanta, ki je bil vzrok, da sem pustila enega drugega, ob katerem sem trpela 5 let

Res. Astrologija je pomembna. Vsaj na tem forumu. In fajn je, ko berem, da si po 5 letih nehala trpeti. Aha, na forumu si spoznala »prave« ljudi, i so ti dali »pravi« nasvet, tak imam vtis. Vprašanje: Kako spoznamo prave ljudi izven foruma?

Bobnar: ...eno izmed prizorišč...vlogo si vsak izbere sam... čeprav mu jo hočejo določit drugi
Nimam občutka, da funkcionirava na podobnih frekvencah, vendar se v takih primerih ponavadi strinjam s tvojim mnenjem. Ljudje različno dobro odigravamo svoje vloge. Imaš boljše in slabše igralce.

Cashy: če sklepam po sebi, sem tu na forumu v resnici bolj jaz, kot v real lifeu... ...zame je nekako beg v drugo resničnost...ker forum JE resničnost, vendar na drugačen način, kot "real" life
Ne sklepaj po sebi, kakšen je celoten forum. Real life pa navidezna resničnost, hmmm. Kako si v navidezni resničnosti bolj ti kot v resničnosti? V real-lifu si resničen, tu pa si tak, kot bi želel biti, a nisi?

Alef: Potem lahko vzameš forum kot... ...trening za RL.
Treniramo, da tisti element, ki ga vadimo, boljši. Najboljša vaja za delat kozolce je »prevračanje kozolcev«. Eni močno trenirajo seks, da bi bili boljši zakonci. Se to da na internetu?

AUDENTE: Odkar sem na forumu, sem opazila, da sem na začetku bila nekako zmedena....
Iluzija je zdravilo za vse zmede. Če nekateri ljudje ne bi mislili, da je forum iluzija, zakaj imajo toliko potreb po srečanjih in druženjih? Pa fajn se imej! Pri tebi se čuti prisrčnost tudi v resničnem življenju.

Mačona: ... sprva ... ampak se nato zamislim ...
Imaš prav, nad vsem se je treba enkrat zamisliti.

Alan_New: Jaz tega ne morem reči. Odkritež. (Čeprav tvegam, da se čuje kot negativna lastnost.) Ti bo pa Marsa to rekla!



Piko x:o)x
Kot vedno zanimiv, izviren in vetroven! x;)x x:)x
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0