Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ta Forum


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1382 komentarjev na to temo

#1301 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. september 2006, 12:42

Ma se-ve-da! Kaj nisi ta hip skočila, kot prejšnjega Alfec (upam, da sem uganil pravo ljubkovalno izpeljanko imena Alef)? Skok je marsikaj, ane. Tvoje dosedanje branje ne bi mogel označiti, da si skočila. Kaj sedaj?
Glede kdo je kaj mislil in razmislil - sam še vedno premišljujem o začetnem vprašanju in sploh še nisem sebi napisal odgovora.

Naredil bom verjetno takole:
Vem, da mi je ta forum veliko pomagal pri osebni rasti. Sedaj bom začel iskati dokaze za to. x:o)x :palec: x^x

ne slučajno sem se usedla in odprla tole x:Dx zdejle tud .... grem kuhat naprej ;)

Men se pa zdi, da je ful enga ok folka zapustilo tale forum, mogoče preveč gobezdamo ke v 3 krasne.
Zase lahko rečem, da je točno to x!x ...neke teme, ki sploh nimajo kakšnega pravega pomena, samo zato, da mal tipkaš :xx!:
Se mi zdi, da je bil ta forum boljši, ko sem prišla prvič sem, kot je pa danes.

xrolleyesx

men tud že pred leti, še kot otožna... ampak vprašanje je bilo kaj je forum naredil iz mene... vsaj mislim da je bilo to... grem gledat

#1302 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 19. september 2006, 12:44

Dostikrat se ponuja kakšno sadje. Velikokrat zasledim, kako nekateri ponujajo banane in češplje. Sad-je zdrav-o!


Fajnbot!


x:Dx x:Dx x:Dx dobra...Itak se vse skor vrti okol tega x:)x

enako piko x;)x

živi in pusti živeti če pa potrebuješ nasvet pa že vprašaš x;)x

#1303 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. september 2006, 13:00

x:Dx x:Dx x:Dx dobra...Itak se vse skor vrti okol tega x:)x


x:Dx x:Dx :palec: Ja, ne, ne morš verjet, da pri takšni raznolikosti oseb na forumu tako enoten in enoličen okus glede željenih oz. ponujanih sadežov...... :vragec: x:px x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#1304 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. september 2006, 13:11

jst pa sam o ananasu razmišljam :eek: :sori:

#1305 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 19. september 2006, 13:12

x:Dx x:Dx :palec: Ja, ne, ne morš verjet, da pri takšni raznolikosti oseb na forumu tako enoten in enoličen okus glede željenih oz. ponujanih sadežov...... :vragec: x:px x:Dx


Ja sej.Vsaj na enem področju x:Dx x:Dx x:Dx :vio:

#1306 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. september 2006, 13:45

jst pa sam o ananasu razmišljam :eek: :sori:


Ma dober, no, ti si mal ekscentrična pa posebnica...... xcivx :vragec: x:Dx

Hahaha, ja, vsaj na enem področju smo si več al manj enotni, v sadjeznanstvu x:o)x Nič se ne bun, ti, Ksenia, si pač izjema, ki potrjuje pravilo..... :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#1307 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 19. september 2006, 13:49

Mick, a se ti zastopiš na špricanje sadja, si se o tem naučil kaj tuki gor? x:o)x x:Dx
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#1308 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. september 2006, 13:50

Eh, to sem že prej obvladal......k ma moj foter sadovnjak...... x;)x x:px x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#1309 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 19. september 2006, 13:58

:angry2: :OO!: :icon15: :wacko:

pojdite raje pet tibetanskih vaj delat, pa na šesto ne pozabite....

da se vam malo ohladijo glave x:o)x

spodnje in ta zgornje xcivx

:vragec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#1310 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 19. september 2006, 14:29

danes pa vse po vrsti nekam meče...
se mi zdi, da mi je tale forum dal predvsem včeraj pomembno lekcijo...sicer na OS, pa vseeno..
pa se moram zahvalit za to...danes sem jo že prakticiral, pa začuda še kako drži :eek: hvala ti! saj veš, katera... x;)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#1311 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 19. september 2006, 17:12

pojdite raje pet tibetanskih vaj delat, pa na šesto ne pozabite....

Priznaj, da na skrivaj tudi sama delaš tisto 6. vajo, pa ne bo več nas-kriv-ajajajaj
A misliš, da ti tiste tibetanske vaje pomagajo? x8Dx

se mi zdi, da mi je tale forum dal predvsem včeraj pomembno lekcijo...sicer na OS, pa vseeno..

Ničesar, kar ni v tebi, ne more nihče potegniti iz tebe, ne sam ne forum ne OS.
Po moje ima vsak vse, kar potrebuje, že v sebi. Forum pa tudi OS, ti zato po moje ne more prav čisto nič dati. x8Dx
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#1312 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 20. september 2006, 00:09

Osamljenost!
Je tista, ki žene ljudi, da iščejo sebi enake. Pa magari preko forumov. Takih in onakih..potem pa pišeš, se prerekaš s kom(včasih sem tudi jaz bila prilično "glasna" tule gor - zdaj se mi več ne da. Ne vem če nisem modra bolj ratala x:px ali pa lena..
In potem je vedno manj tem, ki te pritegnejo..dol mi visi, kdo se večkrat dol daje..ali moški ali babnice(vem kako se jaz in tole mi v tem hipu pač ne odgovarja)..briga me, kako se kdo počuti..
Še v dnevnik ne pogledam več prav..sem se zamislila glede tega - pa se ful dogaja(in mojim domačim živalim, pa deci, celo kakšno o sebi in dedcu bi lahko rekla)..
Morda je tole čas, za kratek predah..kaj vem..vem, da je dobro, da doma nimamo neta(speet in do nadaljnega ga speet ne bo..
..morda ne znamo več komunicirati - v živo in je pač lažje kaj napisat in se po možnosti še skriti za nick..ne znamo, ne upamo..vendar si želimo..in tipamo pač za nekom, ki bi nam prisluhnil..pač prebral kaj kje napišeš..in mogoče celo sočustvoval s tabo, ali pa se nasmejal šali..
no, meni se več ne da..
verjetno sem tisto ta boljše že dala forumu(kar je pač bilo) in pobrala kar precej znanja..stkala nekaj prijateljstev, ter kakšno veliko zamero skuhala..ali pa se celo odločila, da je ni žive sile, ki bi me prepričala, da kakšno osebo od tu moram spoznati x:px
nič..grem počivat

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#1313 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 20. september 2006, 00:14

danes pa vse po vrsti nekam meče...
se mi zdi, da mi je tale forum dal predvsem včeraj pomembno lekcijo...sicer na OS, pa vseeno..
pa se moram zahvalit za to...danes sem jo že prakticiral, pa začuda še kako drži :eek: hvala ti! saj veš, katera... x;)x

:O: :O: :O: x:Ix

ni res! nimaš se kaj zahvaljevati! gre za to, da si sprobal. ampak vprašanje, če deluje ZATE na DALJŠI rok ... x:)x

#1314 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 20. september 2006, 00:19

to deluje vsevedno,včiteljsko,pokroviteljsko,prepotentno,
prav za ono temo o učiteljih...



http://www.lunin.net...t...7455&st=52#

#1315 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 20. september 2006, 02:52

Alfi, kot sem že enkrat napisal -
dosedanje izkušnje kažejo, da se medvedje mene ogibajo, ne jaz nih! x:o)x x:Dx :palec:
verjetno se kakšen tudi boji, da ga ugriznem? x:Dx


A si se zato iz ovce spremenil v orla? x:Dx
Da bi te medved ne dosegel... x:Dx x:o)x
Medved se ne boji tvojih ugrizov... x:Dx x^x
Ima debel kožuh... x:Dx x:Xx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1316 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 20. september 2006, 03:01

x:Dx x:Dx :palec: Ja, ne, ne morš verjet, da pri takšni raznolikosti oseb na forumu tako enoten in enoličen okus glede željenih oz. ponujanih sadežov...... :vragec: x:px x:Dx


Saj ni enolično... x:Dx x:px
Z banano jaz res ne bi vedel kaj početi, razen da jo pojem... x:Dx
Pa mi ni preveč všeč... xrolleyesx x?x
Češplje... x:px x:px x:px x:px
Kakršnekoli... :palec: x:Dx
Za jest so najboljše tiste ki še niso čisto zrele... x:px :palec:
Tiste dozorele so pa za bolj prefinjene okuse... x^x x:Dx
Se dajo uporabit na več načinov...
Za tiste ki znajo uživat... :palec: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1317 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 20. september 2006, 06:34

Po moje ima vsak vse, kar potrebuje, že v sebi. Forum pa tudi OS, ti zato po moje ne more prav čisto nič dati. x8Dx

Ja, s prvo trditvijo se strinjam. Samo, vprašanje je, kako to zbudimo v sebi? Nekateri ne delajo nič na sebi in pustijo tisto ''v sebi'', da umre, se potuhne al karkoli že. In včasih rabiš zunanji dražljaj, v tem primeru v obliki forumovca, ki ti to pomaga prebuditi.
Zakaj ti človek ne more nič dati? Lahko ti odpre oči. Nimamo vsi istega mnenja in če mi nekdo oporeka in vidim, da ima tehtne argumente, bom mogoče spremenila svojega, ker bom dojela, da se motim. Nisem vsevedna. Nihče ni. x;)x
Pa veliko nesebičnih ljudi je, ki želijo s tabo deliti svoje znanje, pomoč...
Meni je forum všeč. xsrcx

#1318 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 20. september 2006, 10:18

upamo..vendar si želimo..in tipamo pač za nekom, ki bi nam prisluhnil..pač prebral kaj kje napišeš..in mogoče celo sočustvoval s tabo, ali pa se nasmejal šali..

Ojla, oj!
Tisto mi je bilo všeč - "verjetno sem tisto ta boljše že dala forumu(kar je pač bilo)", ker si dala na svitlo en point: tukaj se daje in tukaj se jemlje na forumu! Večina ja opisovala, kaj je našla na njem, kaj je dobila.

to deluje vsevedno,včiteljsko,pokroviteljsko,prepotentno,
prav za ono temo o učiteljih...

Kaj je tisto, ki deluje tako, znaš pojasniti, obrazložiti? V kateri vlogi si se znašel, kateri scenarij si obdelal? In koga želiš igrati ti? Daj, na začetku se reši tistega, s čemer si zvezan. Človek je ustvarjen svoboden.

mater sm(o) luzerji...

No, tudi za hec nima smisla o sebi slabo govoriti. A ni dovolj, da kak drug o tebi govori slabo?
Kaj, če vse je to res:

Kako vem, da sem na dobri poti?
Ko nekateri o meni slabo govorijo.

In kako vem, kdaj sem na slabi poti?
Ko mi kdo prišepne kak dober namig.

Ima debel kožuh...

Vem, kako medvedu priti do kože. Ga požgečkaš ali pikneš tam, kjer je občutljiv. Recimo, da so to podplati. Kako skočijo potem...

In včasih rabiš zunanji dražljaj, v tem primeru v obliki forumovca, ki ti to pomaga prebuditi.
Pa veliko nesebičnih ljudi je, ki želijo s tabo deliti svoje znanje, pomoč...

Aha, pomeni da več ko bom na forumu, več dražljajev bom dobil. Ko se jakost dražljajev povečuje, pada občutljivost nanje.

Veš, kaj je na netu finega. Knjigo natisneš, ljudje jo pokupijo. Potem pa želiš spremeniti svoje trditve. Kako težko je to, je treba prej vse in dobro premisliti! Ne moreš iti vsakemu na dom in jim popraviti besedilo. Pa če bi se odločil, da jo umakneš, kot da je ni, potem bi poskusil jo dobiti nazaj. Vprašanje, če bi jo dobil. Ali če bi kdorkoli drug hotel uničiti vse skupaj .Tu se lahko dogaja vse v trenutku, a ni fajn! Upam, da slučajno ne delaš v kaki knjigarni.

---

Aha, eno svojih trditev moram takoj popraviti. Pri Bobiju sem komentiral takole:
"Nimam občutka, da funkcionirava na podobnih frekvencah, vendar se v takih primerih ponavadi strinjam s tvojim mnenjem. " Po moje ni bil pravi občutek. Ker misli so energija, energija bi lahko bile vibracije, in v podobnih ali istih misli biti z nekom pomeni tudi na tistem področju na podobnih frekvencah. (Jasno, da imava še kaj drugega skupnega. Recimo, da sem se odločil malo pobobnati na sanjavem svetu, mogoče se pa tudi meni ne bo dremalo. Ve pa se tudi - en bobnar v bendu je dost!)
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#1319 Antigona

Antigona
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 661

Objavljeno: 20. september 2006, 10:40

Jaz se strinjam s teboj Piko. In z Nataly tudi.

Tukaj se daje in tukaj se vzeme.
Karkoli rabimo v določenem trenutku. Jaz, ti , on, midva, vidva.......
Ko ne rabimo vzeti ali nočemo dati, gremo.......

Tudi v življenju je tako.

Nekateri pač vztrajajo v nemogočih vezah celo življenje, nekateri imajo pogum, in gredo.
Dalje in naprej.......

Nekateri ostanejo za vedno. Tu in tam.
Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.

#1320 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 20. september 2006, 10:57

Vem, kako medvedu priti do kože. Ga požgečkaš ali pikneš tam, kjer je občutljiv. Recimo, da so to podplati. Kako skočijo potem...


x:Dx x:Dx
To pa res ni nobena umetnost... x:Dx x:Dx
Na podplatih vsakogar žgečka... x:Dx :vragec:
Samo nimajo jih vsi na istem mestu... x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1321 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 20. september 2006, 11:05

Kaj sem dal forumu... xrolleyesx x?x
Po moje samo xegox razmišlja o tem kaj je dal.
Pisal sem tu gor marsikaj, prebral in "pobral" tudi marsikaj.
Tudi kakšen nasvet dal ko me je kdo prosil.
Ampak takrat sem dal tistemu ki je vprašal, ne forumu.
Če je kdo našel kaj koristnega v mojem pisanju, v redu.
Če se je nasmejal, tudi v redu.
Če je kdo dobil drisko zaradi tega... x:Dx ...OK.
Ne razmišljam pa o tem kaj sem forumu dal.
In po moje tisti ki pravi da je svoje najboljše že dal, prav veliko ni imel nikoli za dat. :palec: xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1322 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 20. september 2006, 11:11

Kaj sem dal forumu... xrolleyesx x?x
Po moje samo xegox razmišlja o tem kaj je dal.
Pisal sem tu gor marsikaj, prebral in "pobral" tudi marsikaj.
Tudi kakšen nasvet dal ko me je kdo prosil.
Ampak takrat sem dal tistemu ki je vprašal, ne forumu.
Če je kdo našel kaj koristnega v mojem pisanju, v redu.
Če se je nasmejal, tudi v redu.
Če je kdo dobil drisko zaradi tega... x:Dx ...OK.
Ne razmišljam pa o tem kaj sem forumu dal.
In po moje tisti ki pravi da je svoje najboljše že dal, prav veliko ni imel nikoli za dat. :palec: xsrcx


Se kar strinjam, razen z zadnjim stavkom; predvsem zato, ker ga je napisala tudi Nataly..pa se mi ne da zdele pisat, zakaj in kako (ni slabo namerno, sam se mi pač enostavno ne da x;)x ); ker tako BTW če si samo pogledaš od kdaj je že na tem forumu (pa ni edina in 'mlajši' tega ne morete vedeti, ker dvomim, da ste vse za nazaj brali) x:)x ................

x;)x :palec:

#1323 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 20. september 2006, 11:29

Ja, s prvo trditvijo se strinjam. Samo, vprašanje je, kako to zbudimo v sebi? Nekateri ne delajo nič na sebi in pustijo tisto ''v sebi'', da umre, se potuhne al karkoli že. In včasih rabiš zunanji dražljaj, v tem primeru v obliki forumovca, ki ti to pomaga prebuditi.
Zakaj ti človek ne more nič dati? Lahko ti odpre oči. Nimamo vsi istega mnenja in če mi nekdo oporeka in vidim, da ima tehtne argumente, bom mogoče spremenila svojega, ker bom dojela, da se motim. Nisem vsevedna. Nihče ni. x;)x
Pa veliko nesebičnih ljudi je, ki želijo s tabo deliti svoje znanje, pomoč...
Meni je forum všeč. xsrcx


Če ti lahko kdo kaj da... x?x
Jaz to vidim bolj tako - če sem pripravljen ali sposoben sprejeti in razumet tisto kar ponuja.
Vseveden res ni nihče, vsi skupaj pa smo.
In tu gor pišemo o vsem mogočem.
Odpre oči...
Jaz pravim temu - pokaže mi da je MOGOČE.
Potem pa to uporabim ali pa ne.
Samo od mene je odvisno.
Tudi jaz imam rad ta forum. xsrcx :palec:

Se kar strinjam, razen z zadnjim stavkom; predvsem zato, ker ga je napisala tudi Nataly..pa se mi ne da zdele pisat, zakaj in kako (ni slabo namerno, sam se mi pač enostavno ne da x;)x ); ker tako BTW če si samo pogledaš od kdaj je že na tem forumu (pa ni edina in 'mlajši' tega ne morete vedeti, ker dvomim, da ste vse za nazaj brali) x:)x ................

x;)x :palec:


Potem bom pa malo popravil ta zadnji stavek.
Najboljše sem že dal(dala) x?x
Kako lahko nekdo to reče?
Kako veš?
Ali si nehal rasti, se razvijati?
Najboljše lahko šele pride.

Ni bil pa ta stavek napisan z namenom da bi se komu posmehoval. :palec: xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1324 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 20. september 2006, 11:42

Potem bom pa malo popravil ta zadnji stavek.
Najboljše sem že dal(dala) x?x
Kako lahko nekdo to reče?
Kako veš?
Ali si nehal rasti, se razvijati?
Najboljše lahko šele pride.

Ni bil pa ta stavek napisan z namenom da bi se komu posmehoval. :palec: xsrcx


Ja sej, sem razumel x;)x


Lahko pa se nekdo enostavno tako počuti v tem danem trenutku....je pa sicer res, da najboljše vedno pride na koncu (no , vsaj jaz tud tako mislim) x;)x :palec:


#1325 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. september 2006, 12:00

Zanimivo pisete, Piko se je cist razzivel, koncno dobil mal zelenega fidbeka, je kar vzcvetel. x:px x;)x

men se zdi pa vse to cist popolnoma normalno, sam pojma nimam, kako je pa drugje, ko je Piko to izpostavljal in skoz v smislu da zakaj pa ravno "Ta forum"... kot si predstavljam, je drugod podobno... najbrz...

skratka, NET odnosi, forumi, vse to.... in ne sam "Ta forum", ki res Pika ze dve let + tok grize.

a lobiras za kak forum Piko al kaj? x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0