Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ta Forum


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1382 komentarjev na to temo

#126 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 5. avgust 2005, 07:36

Ej, ej, Vrba, koliko sem jaz Marsina osebna prijateljica ti ne moreš vedeti, prav gotovo pa sem toliko, da verjamem v njen razum in zdravo presojo :palec: ...in še najmanj od vsega želim, da bi se zdaj ona morala postavljati na katero stran, no, to pa res ni potrebno...

vsak ima svojo pot sem rekla...in ne potrebujem sodnika, ki bi mi povedal, kdo ima prav in kdo ne...ok?

bodite v cvetju,jaz grem na dopust x!x

xsrcx

rada imam ta forum in ljudi, ki ga tvorijo...pa ni nujno, da se z njimi vedno strinjam

Astra
Per aspera ad astra

#127 Robida

Robida
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 5. avgust 2005, 07:38

Uživaj na dopustu Astra. xsrcx
Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.
Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.
Doživljamo sedanji trenutek.
Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.
Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.
Samo danes lahko delujemo.
Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

#128 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 5. avgust 2005, 08:00

Tole pa je kar zaživelo!

Da preverim, če trditev "Sedaj sem pa tudi zasledil, kaj je Alef pisal o brisanju v temi Strah" še vendno vzdrži:

Alef: Alef RESNIČNO ne ve ali so mu kaj brisali ali ne
Piko: lahko bi šel pogledat, preden si to napisal. Če bi hotel.
Alef: Čeprav imam precej manj postov kot ti(razmerje tvoji:moji je vključno s tem 16,838:1) jih ne preštevam desetkrat na dan če so še vsi gor xDDx
Piko: kaj si hotel s tem povedati? Ne razumem.
Alef: Tudi če opazim ne bom komentiral. Me ne zanima.
Piko: ne bom komentiral in me ne zanima sta seveda nekaj drugega, ane? Z Vrbo si intenzivno izmenjal nekaj postov, zadnji post oddal 00:09 ponoči in napisal "Vrba Sem le dočakal tvoj odgovor". Seveda lahko trdiš, da te sedaj nenadoma stvar ne zanima več in ti ne bom oporekal.
Alef: Kje si pobral to da sem pisal o brisanju v temi Strah? Pokaži mi ta post! x!x
Piko: OK bom malo bolj na široko - vseskozi pišeš o brisanju, da ne veš zanj, da te to ne zanima da ne naštevam vsega. Ker pa sem jaz videl, da so ti brisali poste v temi Strah, lahko rečem, da si pisal o brisanju v temi Strah, ker je šla o njem beseda. Seveda pa ne vem, če so ti še kje drugje brisali kaj! Prav zato pa lahko pišem samo o brisanju v temi Strah.

Medvedov se pa nikakor ne bojim! Medoti so mi bili vedno simpatični! :palec:
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#129 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 5. avgust 2005, 08:11

Ali se je sploh vredno toliko "bockat" med sabo? :palec: :palec:

Lep dan,D x:Ix xsrcx x;)x

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#130 Robida

Robida
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 5. avgust 2005, 08:15

xsrcx Ja, ja eni vse tolk zares vzamejo. Vse je pa tolk enostavn, sam enostavn mormo vzet. xsrcx :love: A se ni zunej naredu en krasen dan? Vsem želim res tak dan tudi v srcu. :flower: xlove2x
Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.
Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.
Doživljamo sedanji trenutek.
Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.
Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.
Samo danes lahko delujemo.
Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

#131 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 5. avgust 2005, 08:24

<{POST_SNAPBACK}>...

Bom komentiral samo to, kar se nanaša name:

Astra: ...in mislim, da ne bom daleč od resnice če rečem, da se ji v tem trenutku prav sladko fučka, kakšne težave ima Piko, no, pa saj jih nima prvič.
Piko: daj prosim napiši, kakšne težave imam, da bom vedel še jaz. In kakšne sem že imel, ker menda to ni prvič. Ti nekaj o tem veš, a ne poveš?

Astra: In zanimivo, vedno, ko nastane kakršnakoli debata o forumu, je Piko prvi, ki stegne jezik in se začne pritoževati in repenčiti.V bistvu v zadnjem času vedno on zakuha vrelino...
Piko: aja sedaj je Piko prvi. A sem jaz odprl to temo? Tole pritoževanje in repenčenje je pa podtikanje! Boš morala pa citirati tisto, če hočeš dokazati svojo trditev. Zakaj bi se pritoževal? Res pa je, da kaj opazim in to napišem. Ampak to ni pritoževanje. Nisem eden tistih, ki obrne glavo stran in reče me ne zanima nisem videl pojma nimam ne vem za kaj gre ...

Astra: Na kozlanje mi gre, ko berem Pikotovo samovšečnost in njegovo potrebo ukvarjanja z njim.
Piko: a si ti tudi študirala psihologijo in mi sedaj postavljaš ene diagnoze?

Astra: Piko, hehe, te je pa očitno res zabolelo, da si bil brisan, yess.
Piko: Prvič vedno boli, tudi kadar je kasneje luštno. Saj nisi več junferca, ane? Boljša beseda je presenečenje. A misliš, da se bom trpel in da me bo bolelo, če se mi briše vse poste in mi onemogoči dostop do tega foruma? Ne, veš to je šola prve izkušnje. Ker če bi se to bal, potem bi moral pisati drugače, samo zaradi enega strahu, da bom brisan...

Astra: In moje skromno mnenje, upam, da boš tudi v bodoče...vsakokrat,ko si boš drznil razpravljati, kaj vse te tukaj moti.
Piko: Mene nič ne moti! Prav nasprotno! Sicer ne bi bil tukaj gor, če bi me kar naprej motilo, ane?

Astra: Lahko mi mirne duše rečeš ritoliznica in še kaj, kar se znajde v tvojem repertoarju.
Piko: če si sama to izrečeš, tibom rekel - tega si ni traba reči. Jaz pa ocen in lastnosti tako ne lepim ljudem.

Astra: Jaz se pač vedno znova zavedam, da sem na terenu, ki mi je odstopljen, da lahko na njem delim prijateljstvo, srečo, solze in obup. Niti tolarja nisem vložila, da lahko ta prostor obstaja za vse nas.In časa samo toliko, kolikor se mi je dalo.
Piko: no vidiš, spet si lahko delila pa malo obupa in jeze in neprijaznih besed. Niti tolarja nisi vložila? Hvala ker si me spomnila, da letos še nisem nič doniral! Vem, da se en znesek ne pozna kaj dosti, pa vendar...

Astra: Piko, ti pa zdaj kar dokazuj svojo resnico dalje...pa se ne rabiš ne vem kako truditi, lahko kar jaz napišem...
Piko: Vsak ima svoj pogled, tudi ti svojega, zato pa je forum. Če bi vsi mislili isto, se ne bi potrebovali niti pogovarjati. Kaj šele imeti forume.

Astra: RES je, Marsa Pikota ne mara in mu občasno briše poste...nekatere druge pa ima rada in jim postov ne briše, tudi če bi si po mnjenju nekaterih to zaslužili...
Piko: Zanimivo. Kako pa veš, da Marsa Pikota ne mara? Od kod ti ta informacija? Veš, da mi ni prav, kako tule podajaš nekaj, kar je osebno Marsino, pa si prepričana da je tudi tako res? Ti je rekla/napisala Marsa sama? Z razliko - sam nisem nikdar nikomur niti pismeno niti ustmeno rekel, da me Marsa ne bi marala! Kaj šele napisal v forumu.

Astra: in zdaj???...
Piko: ne bi vedel!

Pik Pikovič Pikov
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#132 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 5. avgust 2005, 08:30

<{POST_SNAPBACK}>Sej nism zmer tok grozn, ne? :inocent:  x:Ix  x:Xx

:palec: :palec: :palec:

Hehe, če je hec, je hec, kadar gre pa zares, pa ni šale... x:o)x
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#133 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 5. avgust 2005, 08:34

<{POST_SNAPBACK}>xsrcx Ja, ja eni vse tolk zares vzamejo. Vse je pa tolk enostavn, sam enostavn mormo vzet.  xsrcx  :love:  A se ni zunej naredu en krasen dan? Vsem želim res tak dan tudi v srcu. :flower:  xlove2x

Iz tvojih ust v božja ušesa se mi zdi, da so včasih rekli. xsrcx
Pa sem včeraj ugotovil, da imam samo eno sliko robidnic, čeprav sem mislil, da jih imam tri. Kdo ve zakaj sem iskal slike robid? Čakat bo treba na jesen...
Pa sem v sredo vzel v roke CD The Best of Vaya Con Dios (rdeč ovitek s črnimi Daninimi kratkimi lasmi) in me je Dani Klein na naslovnici spominjala na Cigančico (eno tako fotko je dala v Fotke(3))
tudi to je Ta forum. :palec:
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#134 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 5. avgust 2005, 08:53

<{POST_SNAPBACK}>Tole pa je kar zaživelo!

Da preverim, če trditev "Sedaj sem pa tudi zasledil, kaj je Alef pisal o brisanju v temi Strah" še vendno vzdrži:

Alef: Alef RESNIČNO ne ve ali so mu kaj brisali ali ne
Piko: lahko bi šel pogledat, preden si to napisal. Če bi hotel.
Alef: Čeprav imam precej manj postov kot ti(razmerje tvoji:moji je vključno s tem 16,838:1) jih ne preštevam desetkrat na dan če so še vsi gor xDDx
Piko: kaj si hotel s tem povedati? Ne razumem.
Alef: Tudi če opazim ne bom komentiral. Me ne zanima.
Piko: ne bom komentiral in me ne zanima sta seveda nekaj drugega, ane? Z Vrbo si intenzivno izmenjal nekaj postov, zadnji post oddal 00:09 ponoči in napisal "Vrba Sem le dočakal tvoj odgovor". Seveda lahko trdiš, da te sedaj nenadoma stvar ne zanima več in ti ne bom oporekal.
Alef: Kje si pobral to da sem pisal o brisanju v temi Strah? Pokaži mi ta post! x!x
Piko: OK bom malo bolj na široko - vseskozi pišeš o brisanju, da ne veš zanj, da te to ne zanima da ne naštevam vsega. Ker pa sem jaz videl, da so ti brisali poste v temi Strah, lahko rečem, da si pisal o brisanju v temi Strah, ker je šla o njem beseda. Seveda pa ne vem, če so ti še kje drugje brisali kaj! Prav zato pa lahko pišem samo o brisanju v temi Strah.

Medvedov se pa nikakor ne bojim! Medoti so mi bili vedno simpatični! :palec:

Če nimaš pametnejšega dela pa ti preštej moje poste če so še vsi na broju x:Dx
ZANIMA me tisto o čemer pišem, drugače ne bi pisal
NE ZANIMA me pa kaj od mojega je blo brisano (če je sploh kaj bilo)
To je stvar tistih na forumu ki so za to zadolženi
O brisanju postov sem pisal EDINO v "debati??" s tabo
Bodi pozoren na to kaj pišeš
Sem zadnje dni malo alergičen na podtikanja in provokacije :vragec: :xx!:
Ne igraj se psihologa, ne analiziraj ljudi ker ne znaš in ne kopiraj Vrbe :xx!:
Ne maram ne tebe ne nje ampak:
Ne sežeš ji niti do kolen
Pa da ne boš zdaj rekel da ji v rit lezem... x:Dx x:Dx x:Dx
Tega ne znam in ne morem
Imam eno telesno hibo: moja glava ne paše v nobeno rit x:Dx xDDx x:Dx
Bodi zdrav in živi dolgo x:Xx xsrcx
Pa kdaj kaj pametnega napiši xDDx
Bi bil že čas x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#135 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 5. avgust 2005, 09:00

<{POST_SNAPBACK}>Bi bil že čas x:o)x

Ti si en tak fajn dečko! xsrcx x:Ix x:o)x :2src: :vio:

Piko x8Dx
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#136 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 5. avgust 2005, 09:02

<{POST_SNAPBACK}>Ali se je sploh vredno toliko "bockat" med sabo? :palec:  :palec:

Lep dan,D x:Ix  xsrcx  x;)x


Imaš prav, ni vredno :xx!:
Ampak jaz sem tak da ne morem bit tiho če se nekdo zaletava vame :vragec:
Znam pa tudi odnehat ko mi je enkrat vsega dost :xx!:
Pametnejši zmeraj odneha :eek:
Včasih pa jaz... x:Dx x:Dx x:Dx


:flower: :hepko: xDDx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#137 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 5. avgust 2005, 09:07

<{POST_SNAPBACK}>Ti si en tak fajn dečko! xsrcx  x:Ix  x:o)x  :2src: :vio:

Piko x8Dx


Dajva nehat s temi javnimi izlivi ljubezni xsrcx
Si bodo še kaj čudnega mislil o nama... x:Xx xsrcx
x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#138 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 5. avgust 2005, 09:51

<{POST_SNAPBACK}>Imaš prav, ni vredno :xx!:
Ampak jaz sem tak da ne morem bit tiho če se nekdo zaletava vame :vragec:
Znam pa tudi odnehat ko mi je enkrat vsega dost :xx!:
Pametnejši zmeraj odneha :eek:
Včasih pa jaz... x:Dx  x:Dx  x:Dx
:flower:  :hepko:  xDDx  xsrcx



Te razumem ja...lep dan,D x;)x :palec:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#139 Melodie

Melodie
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 823

Objavljeno: 5. avgust 2005, 09:53

Na ta forum sem prišla težit zlati ribici, ker nikomur drugemu ne morem težit tako kot njej x:Ix Vedno pravim, da je take stvari treba iz sebe spravit in zato sem izbrala zlato ribico x;)x
Včasih še kam drugam kaj napišem, pretiravam pa ravno ne, ker se mi ne da. Rada vas berem, tudi ko ste sitni in se kregate :o|o:

Marsa, hvala za tale forum, napovedi in lunin net xsrcx :palec:

#140 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. avgust 2005, 10:13

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

a ne bi blo fajn, de vsi skupi mal potrpite, pa pochakate de se marsa vrne?
k tole je opravljanje za hrbtom....
chesar smo sicer vajeni tuki...ampak med uporabniki
klele gre pa vseen za lastnika foruma

zlomk :vio:

Hvala Aakhut. :)

Danes sem po 18. juliju PRVIC kliknila na forum.
prvic. :vio:
In sem sla samo v to temo... Intuicija pa to. x:)x
Prebrala poste do tu (do tele aakhutove objave, ki jo v temle postu komentiram.
Od tu se mi ne da dalje, pa tud v druge teme se mi ne da).

Vmes 1x, proti koncu dopusta, ne vem kateri datum je bil, sem dobila prijavo.
lahko bi sla dol k lastniku prosit, ce grem lohk to spedenat, pa SE MI NI DALO UKVARJAT.

Tako sem klicala frendico (ki nima zveze s forumom) in ji narocila, naj zbrise ENO objavo.

Iz srede na cetrtek ponoci smo prisli z dopusta.
NI SE MI DAL ves dan na forum, se racunalnika nisem vkljucila.
Popoldne pa sam LN odprla, maile itd., fotke prenesla itd.
Ni blo casa za forum. niti volje.

Danes grem na krko, me ne bo, to je edini post, ki ga pisem.

In tud brisala ne bom nicesar. xDDx
In tud NISEM (razen enega posta, ki ga je brisala frendica po mojem narocilu).
Pravzaprav zelo redko kaj brisem.
ne stekam kaj se dogaja ko pravite da je bilo komu kaj brisano.
Brisem lohk sam jaz - poleg avtorjev postov. jaz pa zelo redko to pocnem, kot pravim.

V bistvu mi je vseeno, ce mi verjamete al pa ne.
mislim - ker, kaj pa cem, a ne? xrolleyesx x:o)x

Res pa je, da v podforumih, kjer so moderatorji (drugi), oni imajo to moznost.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

... tolk o mojem radovednem sodelovaynju in ukvarjanju z vami v casu mojega dopusta.

------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------


Drugace pa je 'ta forum' skupina vsega folka, kot je v eni kapljici morja ze 'vse not', tako je tud tu - lajf pac.

mejte se. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#141 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. avgust 2005, 15:05

:vragec:

hmmm...VRBA
kaj pa che bi ti prechekirala svojo mashino, zadnje chase razsaja virus, ki se shiri po javi in to po aznih chat kanalih...prednjaschi pa SLO-CHAT...namrech zadeva ti blokira IP na page-ih ki jih najvech uporabljash...tko da....tut to je mozhnost xnckrivx

(zl) OM (k) x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#142 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 5. avgust 2005, 15:48

x8Dx tudi tole sodi sem, zaradi foruma... x:px x;)x x:o)x

#143 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. avgust 2005, 15:49

<{POST_SNAPBACK}>x8Dx tudi tole sodi sem, zaradi foruma... x:px  x;)x  x:o)x


:vragec:

a v slovenshchini nimash nichesar.... :xx!:

zlomk :xx!:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#144 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 5. avgust 2005, 15:54

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

a v slovenshchini nimash nichesar.... :xx!:

zlomk :xx!:

zlomk dej se nauč esperanto brat x;)x x:px no :vragec: x:o)x

#145 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. avgust 2005, 15:59

<{POST_SNAPBACK}>zlomk dej se nauč esperanto brat x;)x  x:px  no :vragec:  x:o)x


:vragec:

30 let so me futral s tem bratstvom pa jugoblesarijo :xx!:
recimo hrvati x:)x po hrvashko se reche bratstvu ZAJEDNIŠTVO....probi to isto besedo prebrat po slovensko x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#146 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 5. avgust 2005, 16:03

x:o)x kIno SLOGA x:px x;)x

#147 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. avgust 2005, 18:23

<{POST_SNAPBACK}>akhi, najbolj pogosto uporabljam google  x:o)x  pa banko, pa ebay... pa ni bilo nic blokirano... no pa moj sin ima svoj server ... pa vseeno tisti virus sigurno ne bi bil tako pameten, da bi zbrisal na forumu moje poste samo v eni temi ... pa saj je vseeno... samo tumac
ja, tisto kar pa pravis pa je bilo tudi prej prisotno na mojem starem racunalniku.... imam zdaj novega, pa sem prenesla norton antivirus sem, pa je bil tudi zanic od tistih paketicev, ki so prihajali s foruma... tako da je sredi scenanja racunalnik na novo bootal....in scenanje seveda prekinil...
ampak jaz sem bila zadnjic na dezeli - na sinovih racunalnikih... Sine rece pri meni samo se: "Saj sem ti rekel  x:o)x " mi je ze pred enim letom rekel, da z njegovih racunalnikov ne smem it vec v Lunin forum  :sori:
Pa saj je moj sin  xsrcx  ni kaj. 
cuj jaz si ne delam vec misli o tem, samo se mi zdi, da ima se kdo tam kak pasword od nase Marse. Pa so mogoce koristili ali kaj probavali, ko je ni bilo...
Vis kako so vsi zdaj vljudni, ko je ona tu  x:)x
Pozdravcek!
--

@princesa, kaj pa delas tu? x:Dx  x;)x  x:)x fajna si, kje ti vse to najdes xsrcx
.


:vragec:

morm recht, de nism opazu kake vechje prijaznosti...odkar se je marsa vrnila
to verjetno samo ti zapazhash...morash imet kak poseben dar

OM
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#148 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 5. avgust 2005, 21:19

Mogoč bi blo fajn, k bi v postih bolj izražali resnično sebe kot pa poskusili impresionirat......... x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#149 enaeva

enaeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 5. avgust 2005, 23:07

<{POST_SNAPBACK}>Mogoč bi blo fajn, k bi v postih bolj izražali resnično sebe kot pa poskusili impresionirat......... x;)x


xyesx xyesx xyesx xyesx xyesx xyesx xyesx

#150 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. avgust 2005, 11:50

<{POST_SNAPBACK}>Mogoč bi blo fajn, k bi v postih bolj izražali resnično sebe kot pa poskusili impresionirat......... x;)x


:vragec:

in ...o chem bosh potem ti sploh she lahko govoril x:Dx x:Dx x:Dx

....OM.... x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0