Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ta Forum


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1382 komentarjev na to temo

#151 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. avgust 2005, 11:55

<{POST_SNAPBACK}>O velik čem.  x;)x Pa še lagat ne bom rabil kot ti.  :xx!:  x;)x  x:Dx


:vragec:

odlichno x:)x
pomeni, da do sedaj si rabil x:Dx x:Dx x:Dx

om x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#152 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 6. avgust 2005, 12:11

To teb pomen. x;)x Ne rabim lagat. Ti pa kar......je še dovolj smotk in smotkotov, ki ti bodo nasedl.......če pa češ jim že jaz naprej tvojo zgodbo povem, da se neuš mučo......aja, se ne, si jo že tolkrat ponovil, da ji že sam verjameš. x8Dx x:Dx Model x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#153 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. avgust 2005, 12:13

<{POST_SNAPBACK}>To teb pomen.  x;)x Ne rabim lagat. Ti pa kar......je še dovolj smotk in smotkotov, ki ti bodo nasedl.......če pa češ jim že jaz naprej tvojo zgodbo povem, da se neuš mučo......aja, se ne, si jo že tolkrat ponovil, da ji že sam verjameš.  x8Dx  x:Dx Model  x:o)x


:vragec:

za paragrafarja precej slabo izvajash stavchne konstrukte...bo treba malo pazit

(samo za michenega zlomk)..ostalim OM x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#154 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. avgust 2005, 12:24

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx ......pinochio, mej se  :palec:



:vragec:

klitorisek....mej se x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk sam zate...sotalim OM x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#155 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 6. avgust 2005, 12:32

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

klitorisek....mej se x:Dx  x:Dx  x:Dx

zlomk sam zate...sotalim OM x:)x


Njen se bo mel, brez skrbi. x;)x x:px Zravn tebe se majo baje bl švoh..... :vragec: xcivx x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#156 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. avgust 2005, 12:34

<{POST_SNAPBACK}>sta spet osebna...
madonca nekateri so res "neozdravljivi"  x:Dx  x:Dx  x:Dx
.


:vragec:

eh...sej se ga bo kera s foruma spet usmilila pa mu dala...potrplenje...spet bo dobre volje

OM
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#157 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 6. avgust 2005, 12:36

x:Dx ....neosebn aakhut xcivx x:Dx . Ah, mucek, usmilijo se tebe.....sam ne za dolg. :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#158 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. avgust 2005, 12:38

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx ....neosebn aakhut xcivx  x:Dx . Ah, mucek, usmilijo se tebe.....sam ne za dolg.  :vragec:  x:Dx


:vragec:

pomeni...da sploh ne dobish....bogi x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#159 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 6. avgust 2005, 12:41

Ne, nbene kajle x;)x . Ti si pa aboniran nanje, zgleda. :vragec: x;)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#160 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. avgust 2005, 12:43

<{POST_SNAPBACK}>Ne, nbene kajle x;)x . Ti si pa aboniran nanje, zgleda.  :vragec:  x;)x  x:Dx


:vragec:

che bi mi jo ti dal...vprashanje che jo sploh zachutim kajlico

zlomk x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#161 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 6. avgust 2005, 12:48

Ni nbene potrebe, da bi te še jaz muču...... x;)x Viš, zato pa jih dobivaš k sam na mickenega misliš x:px , namest bi svojga kdaj uporabu...... x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#162 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. avgust 2005, 12:49

<{POST_SNAPBACK}>Ni nbene potrebe, da bi te še jaz muču...... x;)x Viš, zato pa jih dobivaš k sam na mickenega misliš x:px , namest bi svojga kdaj uporabu...... x;)x


:vragec:

moj je vseskozi v uporabi x:)x
kar se pa za tvojo krmezhljavo zhvarouno med nogami ne more rechi x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#163 Melodie

Melodie
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 823

Objavljeno: 6. avgust 2005, 12:51

Otroka, poberita vsak svoje igračke in se poberita domov! xrolleyesx

#164 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. avgust 2005, 12:53

<{POST_SNAPBACK}>Otroka, poberita vsak svoje igračke in se poberita domov!  xrolleyesx


:vragec:

ma ja...sej men se tko ne ljubi vech ukvarjat z njim
nej si obes shnicl okol vratu pa na dvorishche...de se bo vsaj pes z njim igral x:Dx x:Dx x:Dx

OM x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#165 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 6. avgust 2005, 12:56

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

moj je vseskozi v uporabi x:)x

zlomk x:Dx


Paz da ti ne bo roka odpadla. x;)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#166 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 9. avgust 2005, 08:39

Ta kafič

Zadnje čase spet rad pogosto zahajam v informacijski center, kjer imajo vsakovrstne brošure pa tudi kakšno reč si lahko ogledaš ali kupiš. Kaj češ, a vedno zavijem naravnost v kafič, kjer se ljudje pomenjkujejo o vremenu, dogodkih dneva in tudi o kakšni bolj resni temi. To pot je tekla resna razprava natanko o tem kafiču. Najlepše misli so govorili dolgoletni obiskovalci. Vstop in prva pijača sta zastonj in zato v kafič rado pride veliko ljudi. Res pa je, da si takoj v igri, samo da odpreš usta. Scenarij igre se piše sproti, vendar ti včasih dajo vedeti, da se ne držiš scenarija.

Med obiskovalci kafiča je tudi eno drevo. Ne samo, da njene občutljive veje zamaje vsaka sapica, celo vsaka beseda! Zato ni čudno, da je na globoko brundanje simpatičnega medota Alfija takoj zamajala svoje veje. Ena od vejic je zanihala natanko pred njegovim noskom. Pred medvedi ne smeš z ničemer mahati, ker… Kjer se kaj dogaja, takoj pride Pikasta ovca. Sploh ne ve, da si lahko misli karkoli, ven bo prišlo le bee beeeee and beeeeee. Ali se tega zaveda? Meni meketanje sploh ni preveč všeč in sam bi ji kar kakšno napel, a potem bo meketala še glasneje, zato nima smisla.

Tale medo je res simpatičen, njegovi zamahi s šapami so hitri a k sreči ne dovolj natančni. Ena njegovih lastnosti je tudi kratek spomin. To bi pikasta ovčka morala izkoristiti, ne pa meketati o tem. Vmes občinstvo preleti zvezda repatica. Zasveti se rahlo manj svetlo kot običajno. Začudi me, ker nisem navajen, da bi pri zvezdah tudi zagrmelo. A vse kaže, da gre naprej proti morju, kjer bo gotovo obnovila svoj nekdanji sijaj. Saj si ga tudi zasluži. Tista pikasta ovčka bi res lahko manj mislila nase in na njeno zeleno travico, tako da je treba dobri zvezdici zaželeti vse najboljše.

Naenkrat se začne ovca zaletavat v medota, medo pa hop za njo. Ali je mislil, da se bo ovca pred njim rešila na drevo? Niti do prvih vrbovih vej ne sežeš, zasliši ovca prvega medota z drugega boka. Pa saj po vrbah nikoli ni plezala, samo po bukvah in celo enemu boru. Na sceno prinesejo tudi po naravi bodeče grmovje. Zdi se, da bodo njegove bodičke medotu v pomoč, ampak robidnica ni v škodo s svojimi dišečimi plodovi.

V spominu mi je ostal tudi en krasen ciganski ples, pa Principe je pritresla pozitivno energijo, pa šofer tovornjakov tipa »OM« je zavozil sem notri in se predstavil ZLOM-k. Nič ni bilo polomljeno, on je že inventar tega kafiča. Ko je že kazalo, da bo pogovor zamrl, uleti mišek Mik, ker se z zagovornikom OM-ov prav v tem kafiču najraje zgovarjata. Vprašanje pa, če bi se pogledala tudi na cesti. Taki dvoboji so vseeno dobri, ker potem šofer OM-a postane rahlo mehkejši.

Vmes je prišla mimo še lastnica lokala Alfa (da ne bi kdo ponesreči zamenjal z Alef) in potrdila to, kar je vseskozi veselo v zraku. Če ji kdo zakuha v kuhinji, je to brez njene vednosti. Vprašanje pa je, če tudi ve, da ji tisti kuharski eksperti v resnici ne delajo najbolj dobrega. V hrano včasih nasujejo kakšen virusek, čeprav obstaja teoretična možnost dobiti v kafiču tudi aids.

Ali sem od nekod zaslišal »Vsaka sola nekaj Stane«?

Takole je minil vikend na deželi, Vsaka podobnost s tem forumom bi bila zgolj slučajna. Ma ja, ta kafič, v resnici so nekaj zanj naredili tudi modri ljubitelj Vilincev, napovedovalka prihodnosti in kuharskih receptov, pa prijetni a skromni prerokovalec iz kart, ki zadnje čase sedi bolj s poveznjenim klobukom in čaka, da bodo prišli boljši časi, pa zbiratelj kamenčkov je gotovo dodal kaj zraven, pa ena od punc kar naprej riše z indigo barvo in ne nazadnje je tu veliko ljudi, ki radi trosijo dobro voljo.

Saj bodo mize spet počasi pospravljene in prti zamenjani pa bo tudi lepše.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#167 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 9. avgust 2005, 08:58

:palec: x:)x
Res si umetnik besede :palec:


Se opravičavam :sori:
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#168 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 9. avgust 2005, 09:06

<{POST_SNAPBACK}>Ta kafič

Zadnje čase spet rad pogosto zahajam v informacijski center, kjer imajo vsakovrstne brošure pa tudi kakšno reč si lahko ogledaš ali kupiš. Kaj češ, a vedno zavijem naravnost v kafič, kjer se ljudje pomenjkujejo o vremenu, dogodkih dneva in tudi o kakšni bolj resni temi. To pot je tekla resna razprava natanko o tem kafiču. Najlepše misli so govorili dolgoletni obiskovalci. Vstop in prva pijača sta zastonj in zato v kafič rado pride veliko ljudi. Res pa je, da si takoj v igri, samo da odpreš usta. Scenarij igre se piše sproti, vendar ti včasih dajo vedeti, da se ne držiš scenarija.

Med obiskovalci kafiča je tudi eno drevo. Ne samo, da njene občutljive veje zamaje vsaka sapica, celo vsaka beseda! Zato ni čudno, da je na globoko brundanje simpatičnega medota Alfija takoj zamajala svoje veje. Ena od vejic je zanihala natanko pred njegovim noskom. Pred medvedi ne smeš z ničemer mahati, ker… Kjer se kaj dogaja, takoj pride Pikasta ovca. Sploh ne ve, da si lahko misli karkoli, ven bo prišlo le bee beeeee and beeeeee. Ali se tega zaveda? Meni meketanje sploh ni preveč všeč in sam bi ji kar kakšno napel, a potem bo meketala še glasneje, zato nima smisla.

Tale medo je res simpatičen, njegovi zamahi s šapami so hitri a k sreči ne dovolj natančni. Ena njegovih lastnosti je tudi kratek spomin. To bi pikasta ovčka morala izkoristiti, ne pa meketati o tem. Vmes občinstvo preleti zvezda repatica. Zasveti se rahlo manj svetlo kot običajno. Začudi me, ker nisem navajen, da bi pri zvezdah tudi zagrmelo. A vse kaže, da gre naprej proti morju, kjer bo gotovo obnovila svoj nekdanji sijaj. Saj si ga tudi zasluži. Tista pikasta ovčka bi res lahko manj mislila nase in na njeno zeleno travico, tako da je treba dobri zvezdici zaželeti vse najboljše.

Naenkrat se začne ovca zaletavat v medota, medo pa hop za njo. Ali je mislil, da se bo ovca pred njim rešila na drevo? Niti do prvih vrbovih vej ne sežeš, zasliši ovca prvega medota z drugega boka. Pa saj po vrbah nikoli ni plezala, samo po bukvah in celo enemu boru. Na sceno prinesejo tudi po naravi bodeče grmovje. Zdi se, da bodo njegove bodičke medotu v pomoč, ampak robidnica ni v škodo s svojimi dišečimi plodovi.

V spominu mi je ostal tudi en krasen ciganski ples, pa Principe je pritresla pozitivno energijo, pa šofer tovornjakov tipa »OM« je zavozil sem notri in se predstavil ZLOM-k. Nič ni bilo polomljeno, on je že inventar tega kafiča. Ko je že kazalo, da bo pogovor zamrl, uleti mišek Mik, ker se z zagovornikom OM-ov prav v tem kafiču najraje zgovarjata. Vprašanje pa, če bi se pogledala tudi na cesti. Taki dvoboji so vseeno dobri, ker potem šofer OM-a postane rahlo mehkejši.

Vmes je prišla mimo še lastnica lokala Alfa (da ne bi kdo ponesreči zamenjal z Alef) in potrdila to, kar je vseskozi veselo v zraku. Če ji kdo zakuha v kuhinji, je to brez njene vednosti. Vprašanje pa je, če tudi ve, da ji tisti kuharski eksperti v resnici ne delajo najbolj dobrega. V hrano včasih nasujejo kakšen virusek, čeprav obstaja teoretična možnost dobiti v kafiču tudi aids.

Ali sem od nekod zaslišal »Vsaka sola nekaj Stane«?

Takole je minil vikend na deželi, Vsaka podobnost s tem forumom bi bila zgolj slučajna.  Ma ja, ta kafič, v resnici so nekaj zanj naredili tudi modri ljubitelj Vilincev, napovedovalka prihodnosti in kuharskih receptov, pa prijetni a skromni prerokovalec iz kart, ki zadnje čase sedi bolj s poveznjenim klobukom in čaka, da bodo prišli boljši časi, pa zbiratelj kamenčkov je gotovo dodal kaj zraven, pa ena od punc kar naprej riše z indigo barvo in ne nazadnje je tu veliko ljudi, ki radi trosijo dobro voljo.

Saj bodo mize spet počasi pospravljene in prti zamenjani pa bo tudi lepše.

:eek: :2src: :2src: :2src: piko :palec: temu se pravi umetnost pogovarjanja svaka cast,res si dobro tole napisal x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#169 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 9. avgust 2005, 11:29

<{POST_SNAPBACK}>Ta kafič

Zadnje čase spet rad pogosto zahajam v informacijski center, kjer imajo vsakovrstne brošure pa tudi kakšno reč si lahko ogledaš ali kupiš. Kaj češ, a vedno zavijem naravnost v kafič, kjer se ljudje pomenjkujejo o vremenu, dogodkih dneva in tudi o kakšni bolj resni temi. To pot je tekla resna razprava natanko o tem kafiču. Najlepše misli so govorili dolgoletni obiskovalci. Vstop in prva pijača sta zastonj in zato v kafič rado pride veliko ljudi. Res pa je, da si takoj v igri, samo da odpreš usta. Scenarij igre se piše sproti, vendar ti včasih dajo vedeti, da se ne držiš scenarija.

Med obiskovalci kafiča je tudi eno drevo. Ne samo, da njene občutljive veje zamaje vsaka sapica, celo vsaka beseda! Zato ni čudno, da je na globoko brundanje simpatičnega medota Alfija takoj zamajala svoje veje. Ena od vejic je zanihala natanko pred njegovim noskom. Pred medvedi ne smeš z ničemer mahati, ker… Kjer se kaj dogaja, takoj pride Pikasta ovca. Sploh ne ve, da si lahko misli karkoli, ven bo prišlo le bee beeeee and beeeeee. Ali se tega zaveda? Meni meketanje sploh ni preveč všeč in sam bi ji kar kakšno napel, a potem bo meketala še glasneje, zato nima smisla.

Tale medo je res simpatičen, njegovi zamahi s šapami so hitri a k sreči ne dovolj natančni. Ena njegovih lastnosti je tudi kratek spomin. To bi pikasta ovčka morala izkoristiti, ne pa meketati o tem. Vmes občinstvo preleti zvezda repatica. Zasveti se rahlo manj svetlo kot običajno. Začudi me, ker nisem navajen, da bi pri zvezdah tudi zagrmelo. A vse kaže, da gre naprej proti morju, kjer bo gotovo obnovila svoj nekdanji sijaj. Saj si ga tudi zasluži. Tista pikasta ovčka bi res lahko manj mislila nase in na njeno zeleno travico, tako da je treba dobri zvezdici zaželeti vse najboljše.

Naenkrat se začne ovca zaletavat v medota, medo pa hop za njo. Ali je mislil, da se bo ovca pred njim rešila na drevo? Niti do prvih vrbovih vej ne sežeš, zasliši ovca prvega medota z drugega boka. Pa saj po vrbah nikoli ni plezala, samo po bukvah in celo enemu boru. Na sceno prinesejo tudi po naravi bodeče grmovje. Zdi se, da bodo njegove bodičke medotu v pomoč, ampak robidnica ni v škodo s svojimi dišečimi plodovi.

V spominu mi je ostal tudi en krasen ciganski ples, pa Principe je pritresla pozitivno energijo, pa šofer tovornjakov tipa »OM« je zavozil sem notri in se predstavil ZLOM-k. Nič ni bilo polomljeno, on je že inventar tega kafiča. Ko je že kazalo, da bo pogovor zamrl, uleti mišek Mik, ker se z zagovornikom OM-ov prav v tem kafiču najraje zgovarjata. Vprašanje pa, če bi se pogledala tudi na cesti. Taki dvoboji so vseeno dobri, ker potem šofer OM-a postane rahlo mehkejši.

Vmes je prišla mimo še lastnica lokala Alfa (da ne bi kdo ponesreči zamenjal z Alef) in potrdila to, kar je vseskozi veselo v zraku. Če ji kdo zakuha v kuhinji, je to brez njene vednosti. Vprašanje pa je, če tudi ve, da ji tisti kuharski eksperti v resnici ne delajo najbolj dobrega. V hrano včasih nasujejo kakšen virusek, čeprav obstaja teoretična možnost dobiti v kafiču tudi aids.

Ali sem od nekod zaslišal »Vsaka sola nekaj Stane«?

Takole je minil vikend na deželi, Vsaka podobnost s tem forumom bi bila zgolj slučajna.  Ma ja, ta kafič, v resnici so nekaj zanj naredili tudi modri ljubitelj Vilincev, napovedovalka prihodnosti in kuharskih receptov, pa prijetni a skromni prerokovalec iz kart, ki zadnje čase sedi bolj s poveznjenim klobukom in čaka, da bodo prišli boljši časi, pa zbiratelj kamenčkov je gotovo dodal kaj zraven, pa ena od punc kar naprej riše z indigo barvo in ne nazadnje je tu veliko ljudi, ki radi trosijo dobro voljo.

Saj bodo mize spet počasi pospravljene in prti zamenjani pa bo tudi lepše.


:palec: Bravo. Vsaka čast x:Dx x:Dx :palec:
Super. Čisto zares, brez bodic x!x xDDx :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#170 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 9. avgust 2005, 11:46

<{POST_SNAPBACK}>Ta kafič



V spominu mi je ostal tudi en krasen ciganski ples,

.[/color]

xrolleyesx sam piko..kako s pa vedu ,da sama sebi vcasih recem ciganski ples,clo poezijo o sebi, s tem nazivom sem enkrat napisala x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#171 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 9. avgust 2005, 15:01

:palec: ja piko lepo si tole napisal x:)x prav zabavno te je brati... se vidi da hodiš v gore, kjer grehov ni, kjer vse lebdi... kjer duša najde stik s srcem in nebom...xsrcx :2src:

#172 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. avgust 2005, 15:11

<{POST_SNAPBACK}>zakaj pa morate na isti strani 3x citirat isti post?  xrolleyesx  :vragec:

:o|o: ja.

100x smo ze rekli, da ce citiras post tik pred svojim, da ni nobene potrebe po citiranju, pravzaprav je celo nesmiselno, sploh ce citiras kar celotno besedilo.
tud pa ce ni pred tvojim, ni potrebe, preprosto napises ime avtorja in pol svoj komentar.
nekaj druzga pa je, ce citiras post 3 strani pred svojim, ko nihce vec ne ve, kaj je ta napisal...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#173 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 10. avgust 2005, 11:32

Ta forum so tudi ljudje, ki danes na njem niso več aktivni, pa so svoj čas bili.
Ta forum brez njih ne bi bil tak, kot je danes.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#174 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 10. avgust 2005, 11:40

<{POST_SNAPBACK}>Ta forum so tudi ljudje, ki danes na njem niso več aktivni, pa so svoj čas bili.
Ta forum brez njih ne bi bil tak, kot je danes.

:palec: "puzzle" smo vsi x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#175 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 10. avgust 2005, 11:49

<{POST_SNAPBACK}>"puzzle" smo vsi x:)x

Yessss! :palec: :palec: :palec:
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0