Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako čutimo tranzite?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 3 x ocenjeno
3430 komentarjev na to temo

#3376 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 17. avgust 2015, 07:55

Res, kdo bi vedu. wink.png Sploh še, če ma mlaj kvadrat na tvojo natalno Luno in Urana iz konca sedme, ne iz osme. 

 

Ne gledaš lih prou. Ni bistvo peta, temveč tretja, na vrhu katere je direktirani Pluton. Peta pa bo ja vmešana, kot tut enajsta, kjer je natalni. In res bodo spremembe, reforme, nekaj bo moralo umret, da bo kaj druzga lahko zaživelo. Feniks.com. 

 

Ja fajn mellow.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#3377 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 18. avgust 2015, 08:37

Omar sem včeraj še enkrat pogledala kje se je izvršil mlaj. In je bil na 21 stopinji Leva v moji 8. hiši. Se je pa res dotaknil natalnega Sonca, Urana in Lune ohmy.png. Res ni bil sam dotik, je bilo bol potresu podobno ohmy.png mellow.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#3378 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 18. avgust 2015, 09:39

Omar sem včeraj še enkrat pogledala kje se je izvršil mlaj. In je bil na 21 stopinji Leva v moji 8. hiši. Se je pa res dotaknil natalnega Sonca, Urana in Lune ohmy.png. Res ni bil sam dotik, je bilo bol potresu podobno ohmy.png mellow.png

Žal mi je za karkoli žalostnega se je zgodilo.

 

Po mojih podatkih je bil mlaj ob 14:54 UTC, kar bi po našem času nekako ustrezalo tm okoli petih zjutri. Na 15°- 16° leva. Vsaj to sm jst gledu, zato mi je tvoja Luna prišla na konc sedme. A sm zej še enkrat pogledu na Lunaf.com in tm pravjo, da je bil mlaj na manj kot 20°leva. To pa je pol že v tvoji osmi, ja. Kakorkoli, Luna itak ful šiba in se že v parih urah marsikaj spremeni, tk da je zlo odvisno ob kaki uri gledaš njen položaj. 



#3379 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 19. avgust 2015, 11:07

Če ne druzga men pa zdej ful intuicija na polno dela (verjetn Plutko dela svoje)...pa kr neki paketi presenečenja me čakajo doma (Uranček verjetno)...


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#3380 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 19. avgust 2015, 15:36

huh.png jst mam počas dost ata saturna in njegovih lekcij (sade-sati) ... pa bo trajalo še nekaj časa ... pluton verjetno tudi kaj pripomore pevc.jpg  ... vse ostale vijavaje planetov mi tako niso nič jasne ... se borim s seboj in svetom, kot vem in znam ... bi pasalo malo miru in počitka, ne samo akcija, takšna ali drugačna, dan na dan ... Omar, Ceres ... če sta pripravljena, lahko javno ... hv flowers.gif



#3381 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 19. avgust 2015, 16:11

huh.png jst mam počas dost ata saturna in njegovih lekcij (sade-sati) ... pa bo trajalo še nekaj časa ... pluton verjetno tudi kaj pripomore pevc.jpg  ... vse ostale vijavaje planetov mi tako niso nič jasne ... se borim s seboj in svetom, kot vem in znam ... bi pasalo malo miru in počitka, ne samo akcija, takšna ali drugačna, dan na dan ... Omar, Ceres ... če sta pripravljena, lahko javno ... hv flowers.gif

Ma ne vem kaj naj ti rećem. Niti ni tolk T Satko, T Pluton je tu bl mal, ....v bistvu se gre za T Kirona, T Marsa.... V bistvu, veš, vidiš da so nujne spremembe, najbrž čutiš in se zavedaš da je potrebno spremenit življenski stil, da je potrebno spremenit marsikaj, a vidim da ni dovolj energije, zato tvoji poskusi nekako spodletijo, se ne realizirajo, Čeprav vidim da bi blo nujno.......ker te pač vznemirja ena zoprna bolezen. 

 

Nočem se delat pametnega, sam, evo, nič bolj pametnega ti ne znam povedat kot da je treba mal potrpet to obdobje, a vsekakor vztrajat naprej, ne obupat, na dolgi rok se bo izboljšalo. ylflower.gif



#3382 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 19. avgust 2015, 16:53

Omar hvala za razlago ... in vzpodbudo, dobro dene ;)



#3383 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 4. september 2015, 12:09

Sestrca mi je povedala točen datum kdaj je spočela otroka, ki ga nosi pod srcem. love3.gif Gledam malo tranzite kako so bili postavljeni, ko je zanosila. Hmmm, T Uran je čičal na Luni, T Pluton je v 5, kje je Jupi? Evo ga ... se šeta po 11.hiši in je bil v trigonu z natalno Luno, T Luna je bila padajoča v zemeljskem znamenju v 3. Peto hišo ima prazno in njen vladar je Kozorog. Idealni pogoji za zanositev. 

 

Moja nečakinja bo Strelec kot najina mami. Jooooooj ..... biggrin.png  

 

Ko gledam chart od moje sestre, sem ji prav fouš. Jaz ji večkrat rečem, da je rojena pod srečno zvezdo. Ima lep chart. Saturn je sicer postavljen v 12, sam tvori lepe aspekte z ostalimi planeti. Lahko bi mi ga dala, meni povroča sam težave v 8. Naporen je in me zavira ....

 

    



#3384 megi

megi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 12. november 2015, 10:00

smile.png Ko pogledam nazaj, sem hvaležna vsem tem aspektom. Sploh ne vem zakaj sem se jih bala, prinesli so mi nekaj, kar sem iskala, upala veliko časa. Dobila sem delo, ki ga z veseljem opravljam, nekaj, kar mi je pisano na kožo, Redno službo, nič več ne bo iskanja, tavanja v temi smile.png Končno je prišel moj čas. Hvala vsem planetkom, končno sme dočakala tudi nekaj zame smile.png

Tako, ko pogledam nazaj ugotovim, da včasih tudi na videz slabi aspekti naredijo nekaj lepega smile.png

Nič ni umrlo...samo nekaj novega je nastalo smile.png

 

Mi ne prime citata, mislila sem citirat zgornje sporočilo iz dne 14.avgust 2015


To temo je popravil/a megi: 12. november 2015, 10:02


#3385 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 2. december 2015, 04:51

Pri meni se šeta po drugi, zdaj jo bo končno zapustil, ko se je vrnil nazaj, mi je vse pobral na računu, kar sem imela - nepredvideni stroški.

Pa napadenega Merkurčka mam (ki ma v mojem chartu veliko dela, 5 planetov v devici, eden v dvojčkih), nanj dela opozicijo Neptun, kvadrira ga Saturn, tale kvadrat Neptuna in Saturna torej v T kvadratu napada prav mojega Merkurja. Upam, da se ne bo zlomil.

 

 

Uf in ko pogledam, kje imam n Saturna, vidim, da ne gre samo za T, ampak veliki križ. sad.png

 

 

Meni pa Sonce naskukuje.
Zdaj bo že dihat, ker tSonce gre tudi iz 12. hiše. Sam tSaturn mal hebe in se bliža Asc.

 

Ljubim astro sleng ... flirt.gif



#3386 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 15. december 2015, 10:20

Povem nekaj - če in ko Saturn skače po soncu in Neptunu v 1. hiši...lahko komot  zapiše člowek, da se mu osnovni temelji zdravja krepko zamajejo.


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#3387 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 14. januar 2016, 13:35

Gledam v zvezde za dan 20. december, ko bo v Sloveniji referendum, pa ni lahko rečt, za kakšen izzid navijajo zvezde. Merkur v kozorogu s Plutonom bo PROTI, on hoče tradicionalno, konzervativno (kozorog). Luna v ovnu v konjunkciji z Uranom pa bo ZA spremembe in bo hotela nekaj novega. Dispozitor Lune Mars je v tehnici....hmhm. Težko rečt, ampak zaenkrat bi stavila na to, da referendum ne bo uspel oz bo zakon ostal.

Pa še prav si imela huh.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#3388 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 14. januar 2016, 13:52

Hehe, že pozabila na tole. smile.png

Jaz pa ne :( 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#3389 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 16. januar 2016, 11:28

Vauuu, privoščim in zavidam :-)!
Meni pa tisti, ki ga ti imenuješ un star prasec-pride počasi v goste, na ASC.
Ampak, ker sem že tolk brihtna, in ker nimam Jupija na Soncu- mu rečem: " Dobrodošel, častitljivi gospod ;-)!' Ah, klinc, prvi vtis je tudi nekaj :-P!

P.s.: Ceres napiše sadist, jaz jo pa "citiram" prasec ;-)

#3390 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 22. januar 2016, 13:14

Ne vem, ali je bil danes vpliv Merkurja s Plutonom, ali teme o duhcih, ampak sanjala sem, da sem na grobu imela eno krsto, gruntala kako jo moram zakopat, potem so še eni prišli, smo lačni ratali, in smo tam na grobu vklopili gorilnik in si delali nekaj za jest v voku. huh.png

To ste bili pol pravoslavci :D



#3391 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 26. januar 2016, 13:07

Vase izkusnje s tranzitom severnega vozla na natalnega severnega? Tranzitnega plutona na natalni mars in natalni uran?

#3392 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 26. januar 2016, 15:56

 
 
O tranzitih vozlov ne vem veliko povedati. O tranzitu Plutona čez Mars: zelo odvisno, kaj ti ta dva planeta predstavljata v natalki in v kateri hiši so to dogaja. Zna bit nevarno. Brala sem o zgodbah ljudi, ki so šli v nevarne predele ob tem aspektu (vojne itd) in se jim je kaj zgodilo. Poznam nekoga, ki se mu je to zgodilo v osmi hiši, in mu je usekalo na seksualni apetit. V igri je neka nevarnost, nek power play... Poznam tudi charte, ko se ni dogajalo nič posebnega, ker tudi sicer niso koti charta v škorpijonu. Odvisno tudi, ali je zraven aktiviran še kak drug aspekt. Isto velja za natalni Uran - čeprav je to precej generacijski aspekt. 

Hvala Ceres!
Za vozle sem nekje pobrala da naj bi pomenilo izpolnjevanje usode na nek nacin?
Dvema kolegicama bo v naslednih letih sel tranzit plutona na natalni mars, tretja in cetrta hisa. Sem ze dozivela to rec pri sebi, ravno zato sem postala paranoicna. Nevarnost, power play je blo ja, z veliko zlico. Vseeno upam da bo pri njima lazje. Itak je niansa odvisna od aspektov sam osnova nekak ostane. Pa ce v naprej vesta in ne izzivata tud najbrz ne skodi?
Za primer urana, ga ima ta osebek v zacetku sedme. Bo sel pluto cez par let le dol. Lahk pa sam recem da je vaski zigolo, se resne veze kao nebi branu sam ni sanse da prezivi en mesec z isto zensko..

#3393 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 27. januar 2016, 10:44

Da sta pokrita S vozla povezana s karmo, izpolnjevanju usode, je nekak logicno, kaj drugega ze tezko.

Izzivanje usode pri tranzitu Plutona čez natalni mars nikakor ni priporočljivo. Kar nekaj teh nesrečnikov, ki so kot humanitarci padli v roke Isis-u in so jim sekali glave, je imelo ta aspekt. Potem ga zasledijo pri žrtvah kakšnih množičnih morilcev ali posiljevalcev. Najboljša simbolika je, da ti pač useka na seks.

V osmi ti useka na seks? pr men je blo ravno obratno takrat ;)
Sam zdaj me je pa se bolj strah zanju, sploh ker vem da nikakor ne dojemata kaj dogaja s temi 'begunci' ne glede kaj jima razlagas :(

Aja, bil zadnjič pri meni en gospod, prvič ga vidim, aspekt konjunkcije Venere in Plutona, Mars na IC, škorpijonska Luna, še neke druge zadeve, mu začnem lapat, da nej pazi, da ne bo zašel v kakšne kriminalne posle, ali padel v družbo kriminalcev in mi mirno ustreli, da par punc dela za njega, je un zvodnik. Mi pade faca dol kje je ta mene najdu in mi pol reče, da po priporočilih in da ga zanima ljubezen, ker je v eno bejbo že par let nesrečno zaljubljen. No, kaj takmu rečt?

Ohmy tud tako hodjo k astrologom? Sem vedela da ne bom nikol profi astrologinja..
Se strinjam z Lili Mai.

#3394 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 27. januar 2016, 13:25

Ljubim astro sleng ... flirt.gif

 jst morm reč, da mi je tut blizu, čeprav ga verjetno po svoje razumem..


prenos.jpg


#3395 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 27. januar 2016, 14:18

A veš, da res! smile.png Pa nadpovprečno ljudi z Venero v škorpu obdelujem. smile.png

zato sva ti oba s Picotom lajkala :)


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#3396 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 27. januar 2016, 20:28

*
POPULARNO

 jst morm reč, da mi je tut blizu, čeprav ga verjetno po svoje razumem..

 

Ja, tud jest po svoje  ...  in sicer ... razumem približno tolk, kot razumem francoske filme brez podnapisov.

Eno besedo poznam , o drugi se mi sanja, tretja je pa že interpolacija prvih dveh. Več pa niti ne poskušam

… sem zase ugotovil, da mi še najbolj ustreza , če me lastno življenje preseneti iz zasede . Prebiram

astro nasvete bolj zato, ker so mi všeč čudne besede v čudnih stavčnih zvezah . Sem mal mahnjen na

zanimive besede in pomene. Pa reakcije … kako se nekdo razneži , ko mu en drug reče … trigon . Al pa

kako se razvnamejo, ko se zaukaže … retro . In pol rečejo, da bodo šli v kevdr za tri tedne. Mi smo v JNA

imel ″atomski sa leve″ , ampak nismo šli v kevdr, temveč v prvi jark ob cesti. Zato sem skor prepričan, da

retro pomeni … atomski sa obe strane . icon_smesko.gif

 



#3397 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 27. januar 2016, 22:19

 
Ja, tud jest po svoje  ...  in sicer ... razumem približno tolk, kot razumem francoske filme brez podnapisov.
Eno besedo poznam , o drugi se mi sanja, tretja je pa že interpolacija prvih dveh. Več pa niti ne poskušam
… sem zase ugotovil, da mi še najbolj ustreza , če me lastno življenje preseneti iz zasede . Prebiram
astro nasvete bolj zato, ker so mi všeč čudne besede v čudnih stavčnih zvezah . Sem mal mahnjen na
zanimive besede in pomene. Pa reakcije … kako se nekdo razneži , ko mu en drug reče … trigon . Al pa
kako se razvnamejo, ko se zaukaže … retro . In pol rečejo, da bodo šli v kevdr za tri tedne. Mi smo v JNA
imel ″atomski sa leve″ , ampak nismo šli v kevdr, temveč v prvi jark ob cesti. Zato sem skor prepričan, da
retro pomeni … atomski sa obe strane . icon_smesko.gif
 

:-D :-D :-D

Pazi, atomska Omar in Ceres gresta :-P!

#3398 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 28. januar 2016, 00:22

Ja, tud jest po svoje  ...  in sicer ... razumem približno tolk, kot razumem francoske filme brez podnapisov.

Eno besedo poznam , o drugi se mi sanja, tretja je pa že interpolacija prvih dveh. Več pa niti ne poskušam

… sem zase ugotovil, da mi še najbolj ustreza , če me lastno življenje preseneti iz zasede . Prebiram

astro nasvete bolj zato, ker so mi všeč čudne besede v čudnih stavčnih zvezah . Sem mal mahnjen na

zanimive besede in pomene. Pa reakcije … kako se nekdo razneži , ko mu en drug reče … trigon . Al pa

kako se razvnamejo, ko se zaukaže … retro . In pol rečejo, da bodo šli v kevdr za tri tedne. Mi smo v JNA

imel ″atomski sa leve″ , ampak nismo šli v kevdr, temveč v prvi jark ob cesti. Zato sem skor prepričan, da

retro pomeni … atomski sa obe strane . icon_smesko.gif

Silver, trigon tut tebi.flirt.gif



#3399 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 28. januar 2016, 05:07

Naj bodo aspekti prijazni do nas , dragi moji    icon25.gif



#3400 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 28. januar 2016, 07:16

K sm bil v puberteti sem skoz bil v trigonu..zdej ku za nazaj pogledam..


prenos.jpg





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0