Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

hujšanje z afirmacijami


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
58 komentarjev na to temo

#26 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 17. avgust 2005, 10:09

Drugače je tud ena vaja za razstapljanje maščobe, ki sm jo že opisal in je na tem forumu


Ne obstajajo vaje, s katerimi bi se znebili mascobe le na dolocenem delu telesa. Mascobo vedno porabljamo celovito in ne lokalno. Zato je odvecno mascobo najbolj enostavno porabljati z eno od aerobnih aktivnosti ( tek, kolo, steper, aerobika) v kombinaciji z zmerno kolicino zdrave prehrane!
Najboljsi trening je zgodaj zjutraj na tesce, ki naj traja vsaj 30-45 minut pri 60-70%MSU. Med spanjem smo porabili veliko kolicino ogljikovih hidratov. Ko se zbudimo in zacnemo trening so zato nas vir energije odvecne mascobe.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. avgust 2005, 10:10

<{POST_SNAPBACK}>
Vsako telo oz. posameznik mora pri sebi razčistiti, katera je tista hrana, ki mu najbolj škoduje oz. ve, da se po njej najbolj zredi in se je naj izogiba ..

po eni strani mas prav, sam se vseen ne strinjam (ker mam pac osebne izkusnje, ki govorijo drugace).
Menim da se moras na vseh nivojih tolk prepucat, da ti telo preprosto samo 'pove', kaj mu pase in ustreza. in ce je tako, ni potrebe po kakrsnemkoli odrekanju ali izogibanju, ker ti tisto preprosto ne (za)disi.

jaz jem kruh, vse skupaj kar ne pase (ce jem ribo, jem zraven se krompir in blitvo - in ne, ribo in blitvo in solato), jem zvecer, sam sedim, namest s kolesom se vozim z avtom in vse.
pa mam manj kot 55 kg pri cca 170 cm.
In ni to, da bi preprosto bila taka suhica v lajfu, ker sem bila ze presneto debela.

tko da se vedno mislim da je vse v glavi - potem je pa itak vse z vsem povezano.

Menim, da predvsem VELIKO PREVEC (kolicinsko) jemo.
sicer sem pa ze 100x govorila; cesa vsega folk ne prekonzumira (hkrati!!!!!!!! v enem obroku, enem dnevu!!! :eek: :sick:); predjed, jed, medjed, objed, pojed, in tako dalje... x:o)x xrolleyesx
blazota, kolk se je.

zadnjic sva sla na pico in narocila malo!!! margeritkicko!!! ej komaj sem jo pojedla.
folk pa si zraven vzame se solate z brsticnimi ohrovti pa tak, no, pa si mislijo, saj je itak solatka! x:Dx x:Dx x:px

Mal vec filinga do hrane, do vsega... pa je prec cist drugac, pa tud debelost zgine.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 17. avgust 2005, 10:25

<{POST_SNAPBACK}>

jaz jem kruh, vse skupaj kar ne pase (ce jem ribo, jem zraven se krompir in blitvo - in ne, ribo in blitvo in solato), jem zvecer, sam sedim, namest s kolesom se vozim z avtom in vse.
pa mam manj kot 55 kg pri cca 170 cm.
In ni to, da bi preprosto bila taka suhica v lajfu, ker sem bila ze presneto debela.

Ne vem no  :o|o: Jaz pa pri vsem tem mislim, da imaš le srečo, da si človek z dobro presnovo.....Tako kot tudi moj mož in hčerkica (oba sta ribice)......Imata namreč takšno presnovo, da lahko vase zmečeta še tako nemogočo kombinacijo hrane, pa še vedno nobenih problemov z kilažo....., ja pa veliko gibanja oba (šport, malička plesne....).
Sama moram pa celo življenje paziti, kaj pojem oz., kako kombiniram hrano, pa če ne migam hitro kilce gor :sori: ....Torej moja presnova je počasna  :o|o:  in pač moram gledati na to, kaj dam vase.....Nima vsak človek iste presnove in pač, eni ste srečni, da vam ni potrebno tako paziti na zaužito hrano, drugi pa se moramo v tej smeri tako ali drugače bolj potruditi xDDx .....Pa se nič ne pritožujem, mi kar odgovraja, ker vem, da svoje telo poznam in vem s čim si lahko pomagam, da se bolje počutim (kombiniranje hrane in šport)....če to zanemarim potem so tudi posledice......



tko da se vedno mislim da je vse v glavi - potem je pa itak vse z vsem povezano.

Pa vendarle, vse je v glavi x;)x ....., če me razumeš v tem, kaj sem zgoraj napisala....


Menim, da predvsem VELIKO PREVEC (kolicinsko) jemo.

zadnjic sva sla na pico in narocila malo!!! margeritkicko!!! ej komaj sem jo pojedla.
folk pa si zraven vzame se solate z brsticnimi ohrovti pa tak, no, pa si mislijo, saj je itak solatka! x:Dx x:Dx x:px

:palec:  :palec:  x^x
To je pa tudi res.....nekateri pojejo vola in pol......

Mal vec filinga do hrane, do vsega... pa je prec cist drugac, pa tud debelost zgine.

Ja, pri meni mora biti poleg filinga za količino (pa ne pojem količinsko veliko) tudi filing za kombinacijo hrane (pa tudi grešim, veš, saj je včasih treba uživat..... x;)x:Dx)


Smisel življenja je največja sreča

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. avgust 2005, 10:28

ne saj sem gledala, sem brezveze napisala, 'ne strinjam se', v bistvu pa sem sam se mal dodala oz. pripomnila, saj si napisala, da mora telo samo postekat, no jaz sem pa sam hotla rect, da ce bi se precistili pa 'bli v skladu z', da ne bi rabil nic gruntat in to...

sem bila kar debeljuckasta kot mlajsa, a nikoli prav debela. razen po porodu, ko sem imela 1/3 teze vec, torej namesto 55 73. :||
tko da tud jaz nisem tolk zlo vitek tip cloveka..
mam pa res dobro prebavo in presnovo in neverjetno hitro in dobro se obnavljam (hvalabogu), dbest se cistim in tko...

sam te mam na sumu, da shizis na sladko... x?x :inocent: x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 17. avgust 2005, 10:37

<{POST_SNAPBACK}>

sam te mam na sumu, da shizis na sladko... x?x :inocent: x;)x


x:Dx x:Dx x:Dx

Prej nikoli tako na sladko, zadnje čase pa x:px ......hm, sladoled......čokoladni sploh....... :o|o: x:px x:px x:px x:px Če je pa tako doooober :palec: .......Z mojo hčerkico prav uživava, ko si privoščiva veliko porcijo......
Ampak pride pa tudi teden, mesec, ko mi sladko ne diši in niti koščka ne guznem....Pač obdobja in tko.....:inocent: x:px

Eto, jaz sem pa celo življenje bolj "sočna", kot si sama enkrat rekla , a ko sem bila noseča sem se pa zredila samo za 8 kg (iz 55na 63), pa nisem nič merkala pri hrani, celo vsak dan sem dva krofa pojedla x:Dx x:Dx x:Dx (zdaj jih pa videt več ne morem.... :xx!: :xx!: :xx!: )

Smisel življenja je največja sreča

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. avgust 2005, 10:41

socna! xDDx :palec: x;)x

sam 8?? :eek:
ehh, jaz pa ful, aja spet ne tolk, kakih 12 al kolk, mislim da sem po porodu tehtala okol 66 al kolk... pol je slo pa kar gor, ker tud jaz - ponoc vstala, dojila, cele jafa kekse pa nazaj spat (za eno urco, dokler ni bla spet budnica, ker sem ga imela vsake dve uri na joskih po eno uro x:o)x :sori: blazota!!!)

a tko, da nisi tolk za sladko... jaz tud nisem, sem si pa letos popravila povprecje, ker sem kakih 5 - (morda celo) 10 sladotov pojedla na morju, kar je zame schtraufenpacht. :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 17. avgust 2005, 10:45

Jaz se pa strinjam s kokico.
Sem mnenja, da je teorija glede "poslusanja telesa" dobra, ampaka da tega ljudje preprosto ne znajo. Jaz zase lahko trdim, da vcasih se vedno ne znam, pa sem v tem letu na mojem telesu zelo vidno napredovala. Bolj v smislu oblikovanja, ker mi za to namrec gre.

Pa berem sportne forume, pa strani pa se pogovarjam s trenerji, kjer ugotavljam, da ljudje delajo podobne napake. Kar se tice samega hujsanja, se te dve neprestano ponavljata:

- hitre diete, ki jih najdes v razlicnih 199sit revijah, pri katerih izgubljas vodo in misicino maso, pa tudi hitro nazaj dobis. Vedno imam v mislih neko dieto, ki je bila blazno popularna in si shujsal kao 9kg v 14dneh. Te stevilke zlasti zenske zelo privlacijo in niti ne pomislijo, zakaj to ni ravno zdravo, glavno da bodo lepe. Pa niso, so izsusene pa vse nazaj dobijo. PRI HITREM HUJSANJU PONAVADI POMENI 2/3 IZGUBLJENE TEZE MISICNA MASA, OSTALO-1/3 PA VODA IN MASCOBE.

- izpuscanje obrokov
Kadar obroke izpuscamo, zacne telo varcevati z enegijo, ker ne ve, kdaj pride naslednji obrok. to zelo upocasni metabolizem, poraba mascob se skoraj ustavi in se zacne razgradnja se ostale misicne mase, misice so pa glavni porabnik kalorij.

Poleg tega, ja, folk kolicnisko prevec poje. Ce se gremo neko strogo hujsanje, tudi prevec sadja ni v redu (15% je dost ), ker ima velik OH in veliko cukra. Pa tudi pri vecini folka je bolj problem sladkor, kot pa mascobe same, ki same po sebi niso tako skodljive ( nekatere!).

Pa folk ne sporta. Ne vem, ampak jaz opazim razliko med suhico, ki sporta in suhico, ki tega ne dela. Je opazna in druga zgleda posusena, prva pa cvrsta. Mal sem posplosila, ampak tako nekako je.
+ babe se bojijo, da ce bodo delale z utezmi med hujsanjem, bodo kot bodibildarke, kar je mit. Tak trening je za oblikovanje telesa po mojih izkusnjah najboljsi.

Kaj je glavno? Pri meni disciplina in nek cilj - zelja. Ne pa da te prvi druzinski piknik iz tira spravi. Je nekaj pravil pri hrani, s katerimi kvalitetnejse shujsas. In to je to. Kvalitetnejse pa ne pomeni, vec kg v manjsem casu.

In potem beres po forumih, kako ljudje nimajo casa za telovadbo. A na forumu pa mas cas bit in jamrat? in gledat nadaljevanke spanske? bi jih kr prek ekrana pocila x:o)x
pa da delajo od osmih do stirih in v sluzbi jejo junk, ker je to pac najhitreje. tud bedarije. Ce hoces res shujsat, si bos ze pripravila obrok doma, ali zamenjala spohan zrezek za tistega na zaru, jedla piscanca namesto svinje, polnozrnat kruh, namesto belega...

Jaz se koncno lahko pohvalim, da meni zares uspeva, pa nic ne trpim zraven in stradam. Zame je pac najvecja resitev sport.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#33 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 17. avgust 2005, 10:51

<{POST_SNAPBACK}>

sam 8?? :eek:
ehh, jaz pa ful, aja spet ne tolk, kakih 12 al kolk, mislim da sem po porodu tehtala okol 66 al kolk... pol je slo pa kar gor, ker tud jaz - ponoc vstala, dojila, cele jafa kekse pa nazaj spat (za eno urco, dokler ni bla spet budnica, ker sem ga imela vsake dve uri na joskih po eno uro x:o)x :sori: blazota!!!)


Ja, samo 8, zgleda, da je mala vse ponucala......je bila tak mali velikanček in bajsek, ko je privekala na ta svet.... x:Dx x:Dx No, saj je še vedno velika za svoja leta, ampak kilažo ima pa ravno prav :palec: No, ribica kot ribica, veliko poje, veliko govori, pa kar naprej miga-ni 5 min pri mirux:Dx :vragec: ..... recept za vitko linijo x:Dx x:Dx x:Dx

Ne me spominjat na nočno vstajanje.....Midva z možem sva se menjavala na vsako uro....., pa ne za dojenje x:Dx x:Dx ....Bila je namreč taka cmera jera, da sva jo lepo razvadila in sva jo morala nositi in ji peti cele noči.....dokler nisva en dan pop....... in jo dala zraven sebe v posteljo, kjer je malčica ugotovila, da je tak fajn in ostala še vrsto let med nama x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Drugače pa, kilce po porodu so pa meni zaradi dojenja in zbujanja ponoči šle kar veselo dol :palec: ........, kje se bi pa dalo ponoči meni jesti :xx!: .....

Eto, že maževa temo......basta
x!x
Smisel življenja je največja sreča

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. avgust 2005, 10:51

absolutno, Michelle, popolnoma prav imas, imata obe, sam hocem rect, kaj je se PRED tem oz. kaj je najbolj bistveno.
Jasno, sport, hrana, itak!!
sam.... recimo jaz se gibam, ker se moram (zdaj ko bom sla na fitnes, ne bo zato, ker moram, pa ker hocem shujsat oz. ker sem se mal zredila, pac pa, ker pogresam, ker hocem, moje telo klice po tem, kot klice poleti pri + 40 po paradajzu x;)x)..
In res je tud to, da nima vsakdo tega oblikovanega, sam sem prepricana, da imamo VSI to, sam da so se eni prevec zapackali.
recimo ti, Michelle... eno leto furas tole - ocitno premal...
ce si se leta packal s sladkarijami, mokami, vsem mogocim, tud ena sezona zdravega furanja morda ne bo prec pomagala oz. ze ne bodo takoj totalni rezultati.

Ipak je vse v glavi... tud ko se odlocis za dieto, se ODLOCIS. torej odlocitev je bila najprej sprejeta v glavi...

saj veste, kako sem shujsala, ko mi je mama rekla, da ne bom nikol vec tko suha, jaz pa sem rekla:
se bolj bom!
in to je to. program.

celo sem ga prepozno ustavila oz. upocasnila, tako da se je hujsanje brez kake moje volje kar nadaljevalo.
TOLK sem si vcepila v glavo ta program..

ja, ja... xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 17. avgust 2005, 10:59

celo sem ga prepozno ustavila oz. upocasnila, tako da se je hujsanje brez kake moje volje kar nadaljevalo.
TOLK sem si vcepila v glavo ta program..

ja, ja... xyesx


To ti vsa cast! Tezko je do tega priti sicer x;)x

Pri meni je bilo sicer drugace. Do pred 2 letoma nazaj sem veliko smucala, imela razne aktivnosti od tae-boja, do joge, fitnesa...vse sem poskusala. Potem je pa prislo obdobje, ko sem imela velike tezave ( takrat sem tudi prisla na ta forum), kjer se mi je uspelo zredit dobrih 10kg( se mi zdi). In sem delala vse napake, ki sem jih nastevala gor ( zgubila voljo do sporta, hujsala tako, da sem spuscala obroke, potem sem bila pa zvecer ful lacna in se blazno najedla, kar je bila posledica, da sem sla spet gor...in tako dalje). pocas sem opustila se jogo
Neverjetno ja pa ta "debelost" ( ok ful fatty lih nisem bila) vplivala na mojo samozavest, pogum pa tak....

Sploh ne vem, kaj je recept...enkrat ti v glavi klikne: ZDEJ JE PA DOST.
Pa tud doma opazijo, da odkar mam to novo ljubezen do sporta in tako dalje, velike razlike v mojem obnasanju, znacaju, skratka gre na bolje...
In zato se splaca odpovedat cipsu, skladkarijam...

Mal bluzim, sam tko je.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. avgust 2005, 11:03

nc ne bluzis, z vsem svojim pojavljanjem tule si dokaz za to. ;) :palec:
zelo gud.
ja, ovnu je mal tezje, ker prehitro vrze pusko v koruzo (sam ce ma mal bika, ima po eni strani trdnejso voljo, po drugi pa se rajs dobro papckanje x:px x;)x)...

nedejavnost in pridobivanje kg pa lahko vodi v depresijo pol.... kar zhdish v tem svojem... ovojcku. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 17. avgust 2005, 11:08

<{POST_SNAPBACK}>Ne obstajajo vaje, s katerimi bi se znebili mascobe le na dolocenem delu telesa.



O ja pa obstaja. Sej če delaš na enem mestu, potem tud deluje na drugem mestu. Človek ima potencial do popolnega nadzora nad telesom. samo ko reče TO NI MOŽNO, si z tem zapre vsa vrata.

#38 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 17. avgust 2005, 11:21

OK matjazz xrolleyesx Niti se ne bom kregala s tabo, ker vem, da imam prav.
Mislim pa da ti ne razlikujes med zgubljanjem mascobe in pridobivanjem misicne mase.
Ce imas popoln nadzor na telesom, tud zbolel ne bos nikoli, za kar te obcudujem.
Pri nas, navadnih ljudeh, je pa moja trditev dokazana.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#39 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 17. avgust 2005, 11:23

Znanstveno gledano res ni mogoce vplivati na lokalno izgubo mascobe... razen z lokalnimi kremami z efedro, clenom... da ne recem cesa hujsega... z dieto in sportom ne, ker so receptorji tam kjer pac so in jih ni tam kjer jih ni... znanstveno gledano... Zdaj pa paraznanstveno: body-mind komunikacija lahko spreminja biokemijo telesa na subatomski ravni... tko, da mind lahko vpliva na izgubo mascobe na lokalni ravni... kokr je reku matjazz... ce pa je tvoja body-mind komunikacija sprejela "znanstveno" idejo o teem, da to ni mogoce... potem do biokemijske spremembe ne pride in receptorji so tam kjer so in jih manjka kjer jih manjka... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#40 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 17. avgust 2005, 11:27

Michelle, v tem se popolnoma strinjam s teboj....... :palec: :palec: :palec:

Vse je v glavi, ampak, da izgubiš maščobo moraš za to krepko delati - s telesom in glavo, pri tem maščobo nadomestiti z utrjenimi mišicami oz. mišično maso.....Če izgubiš še mišično maso, izgledaš po hujšanju kot posušena goba...... :xx!: Maščoba pa se je tako in tako samo potuhnila in ob prvi priliki, ki jo bo dobila se bo samo še razbohotila in v povečala za 2x ali še več.....Maščobo je potrebno pokuriti, pokuriš pa jo s trdim treningom, premišljenim prehranjevanjem......pa smo zopet tam, ko je vse v glavi..... :palec:

Hujšanje je v glavi, ampak na žalost samo misliti na to, da boš shujšal je samo pravljica x^x .....sploh za nas, ki imamo počasno presnovo :o|o: ......

No, tolaži se pa lahko vsak
:palec: x;)x .......
Smisel življenja je največja sreča

#41 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 17. avgust 2005, 11:28

Ja se strinjam.

Sej jaz nimam zdej popolnega nadzora nad močjo, umom in en vem še čem. Še kr daleč od tega. Samo podam svoje mnenje in razmišlajnja. Da ne bo kdo napačn sklepal.

Drugače je blo po tv, ko je mela ena ženska nekakšne seanse za rast tistega predela, ki je nad popkom i pod rameni. In je pokazal, ko so meril obseg da je bila razlika za nekaj cm.

tko

#42 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 17. avgust 2005, 11:30

Kakorkoli ze, veliko manj casa sem potrebovala, da sem zgubila mascobe s tistim, ki sem rekla, kot bi jo z prepricevanjem sama sebe, da lahko zgubim mascobo z eno vajo na enem delu telesa. + zraven pridobila na kondiciji.

Sicer pa o tem, kaj lahko cloveski um doseze...to je obsezna debata...

Tukaj so pa pac gola "znanstveno dokazana" dejstva, s katerimi prides v dolocenem casu do uspeha.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#43 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. avgust 2005, 11:31

<{POST_SNAPBACK}>... Zdaj pa paraznanstveno: body-mind komunikacija lahko spreminja biokemijo telesa na subatomski ravni...

dbest si povedal! xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#44 KAJA_Z

KAJA_Z
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 17. avgust 2005, 12:01

Vsi imate prav, vsi prav govorite, tudi sama enako razmišljam in pazim....Toda ko pride pa PMS, takrat pa naenkrat pozabim na vsa pravila prehranjevanja in se cele dneve samo bašem x:px :xx!: . Nič ne pomaga prepričevanje, da to ni dobro.... :inocent:

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. avgust 2005, 12:05

<{POST_SNAPBACK}>Vsi imate prav, vsi prav govorite, tudi sama enako razmišljam in pazim....Toda ko pride pa PMS

x:Dx

ej zadnjic sem naenkrat postekala *pozresneze*.. mislim kar ustavit se nisem mogla, da sem se ze kar mal 'ustrasla', da cak mal!!! x!x x?x
tko da, zna bit res kar hudo, ce mas blazen apetit...
sam ne... pol se tolk zanic pocutim, vec izlocam in tko, zabasano se pocutim in vse, da mi ne sede in hitro grem 'nazaj' na svoje stanje obicajno. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 17. avgust 2005, 12:22

No tle imam en link od Manter, pa saj je neako kot afirmacija ;)

Mantre
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#47 KAJA_Z

KAJA_Z
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 169

Objavljeno: 17. avgust 2005, 12:38

Kaj je to AFIRMACIJA? x:Ix Se bojim da ne bom preveč mimo usekala če bom kej pisala po moji logiki, ki najbrž ni pravilna..... :inocent:

#48 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 17. avgust 2005, 12:39

"Jaz sem ki sem" odredbe - prevod iz "I am that i am"

Drugače je tudi nekaj v slovenščini: http://users.volja.net/jaz-sem/

Kjer je bolje razložena beseda jaz sem oziroma i am. Ko nekdo reče jaz sem srečen, je v resnici srečen če pa to obrne pa je ravno obratno.

#49 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 17. avgust 2005, 12:45

<{POST_SNAPBACK}>Kaj je to AFIRMACIJA?  x:Ix Se bojim da ne bom preveč mimo usekala če bom kej pisala po moji logiki, ki najbrž ni pravilna..... :inocent:


Afirmacija je odredba oz del odredb. Odredba je praktično vsaka beseda, ki se začne z JAZ SEM ... in se nadaljuje. Ker ko nedko reče JAZ SEM takoj aktivira božjo enerijo ki je nad vsakim človekom. Zato tudi vse odredbe takoj delujejo če popolnoma zaupamo v svetlobo in smo brez dvomov.

na kratko

#50 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 17. avgust 2005, 13:19

se nikomur ne zdi, da je mogoče debelost posledica strahu pred svetom, da se je nekdo, ki je razočaran nad ljudmi in dogodki, z nabiranjem maščobnih oblog ogradil in zaščitil, da ga ne bi kdo še kdaj ranil?
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0