Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj najraje jemo?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
452 komentarjev na to temo

#51 Orhideja

Orhideja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 185

Objavljeno: 12. maj 2003, 18:27

Jaz nisem izbirčna, kar se tiče hrane. Rada imam zeleno solato, predvsem če je sveža, pa tudi kakšne "porkade" kot bi jaz rekla, to so npr. pica, drugače pa sem bolj usmerjena na zelenjavo. Ne jem fižola, gorčice in majoneze in kar me bi lahko ubilo....česen. Blek....lahko mi govori kolikor hočete, da je zdrav, ampak če bi bila alergična na česen, bi bila gotovo že mrtva. Surovega ne jem, drugače z zrezkom, pečen oa je njam njam. Obožujem pa tudi kitajsko hrano....aha, ne maram pa mehiške, ker je preveč pikantna. x:px

#52 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 23. maj 2003, 12:55

Ne maram polente, med-a, kislega mleka.

Obožujem pekoč, ampak res pekoč brodet (ribji golaž). x:px

Lačna sem že, se vidi, kar iščem kje bi bilo kaj za v usta ! x:Dx

#53 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 10. junij 2003, 11:31

jaz osebno bi bila najbolj srečna, če mi sploh ne bi bilo potrebno jesti. včasih se moram prav prisiliti, da grem jest.
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#54 Vally

Vally
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 27. avgust 2003, 15:44

Jst jem skoraj vse kar zraste iz zemle (vegi) :palec:
Ne maram pa čokolade, ker je presladka (fuj, bljak!), čipsa in podobnih slanih prigrizkov.
Rada mam vso zelenjavo razen špinače in melancan.
Ja pa sadje mam fuul rada - ananas, melono, banane, kivi, kokos... x:px
Lubenice pa ne tak.
Aja pa stročnice mam tut rada - čičerika, fižol... Od mlečnih izdelkov pa mozzarelo in jogurte vseh vrst.
Najljubša jed so mi pa polnozrnate testenine s paradižnikovo omako (njami)

#55 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 27. avgust 2003, 21:12

.aa ni edn˝ povedu, da vsebuje čokolada tut nek del˝ živalskega izvora?

#56 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 27. avgust 2003, 21:54

Špinača, pire krompir in kuhana govedina.
Zelje v vseh oblikah in količinah.
Krompiiiir, seweda pražen.

#57 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 28. avgust 2003, 12:32

.aa ni edn˝ povedu, da vsebuje čokolada tut nek del˝ živalskega izvora?

Jaz sem slišal, da goveji loj, ja ... :o|o:

#58 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 28. avgust 2003, 12:43

Jst jem skoraj vse kar zraste iz zemle (vegi) :palec:

He,he,.sej vse zraste iz zemlje,če že ne IZ,pa na zemlji,....tudi pršut,...uh samo, da pridem domov,... x:px
Glej naprej, če se le da,...

#59 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 28. avgust 2003, 13:23

Jst pa full ne maram kuhane ribe.. da ni postrv fullllll zapečena, pa je še tak pocasta noter, men kr na kozlanje... tko da kake čorbe, al pa ribji brodet - Vanja kaj je to, a neke vrste juha? To se mi zdi da bi mi prej gor šlo kot dol..
Ostalo nekako vse jem, kekse, pa slaščice pa še zdaj ponekod pečejo baje, da dajo notri svinjsko mast, in je pol testo bolj rahlo. Bljak.. Ampak nikjer pa še nisem to si gor prišla, da je blo kej tko pečeno..
Krompir v pečici to je ok, sam recimo krofi, ha? Mi gre kr gor...
A ja letos sem pa ful na bučke navalila, štrudelj iz bučk, polnjene, ocvte, omaka iz bučk in kislo smetano, zrezki iz buč pa polnjene.. Njammm... vse nuoro dobro!
Mushi

#60 Avdotja

Avdotja
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 29. avgust 2003, 21:42

Jst mam pa zelo rada kitajsko hrano. Sicer se pa tut jaz ne bi mogla odpovedat mesu. Ful ga mam rada na pečenega na žaru, naprimer. Pa kakšne ribe...
Seveda v veliki meri konzumiram tut sadje: gozdne jagode so moje najljubše, kivi, breskev, banana,... Od zelenjave mam pa najraje bučke, melancane, ...
Uživam tudi pri kuhi (kar se zgodi malokrat, pa vendar Objavljena slika ), ful rada eksperimentiram.

Ne maram pa npr. polžev, rukole, škampov, ...

#61 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 29. avgust 2003, 21:50

ojej... ne zdele škampov omenjat... njami, kolk se mi sline cedijo zdej... grem rajši v Tižule, ker me že drži, da bi začela štefnat po hladilniku... itak pa ni škampov tam... :inocent: x:Ix

#62 Avdotja

Avdotja
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 29. avgust 2003, 22:24

ojej... ne zdele škampov omenjat... njami, kolk se mi sline cedijo zdej... grem rajši v Tižule, ker me že drži, da bi začela štefnat po hladilniku... itak pa ni škampov tam...  :inocent:  x:Ix

Ojej, ti packa ti, da se ti sline po kuščarjih cedijo... Objavljena slika

#63 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 30. avgust 2003, 07:06

x?x :eek: ... a to kakšna nova odkritja o živalskih vrstah... x:Dx x;)x

#64 Avdotja

Avdotja
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 30. avgust 2003, 12:51

x?x  :eek: ... a to kakšna nova odkritja o živalskih vrstah...  x:Dx  x;)x

Sm hotla napisati bauci... pa nism bla zihr, če boš razumela...
Zato sem ga kar med kuščarje uvrstila. Sej majo kr nekaj stvari sorodnih: se nemarno potikajo, so srd zbujajoči in nagravžni.

Brez skrbi, mam kr dobro širino obzorja glede biologije. Ti pa glede sarkazma ne ravno najbolj.

Objavljena slika

#65 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 30. avgust 2003, 16:58

:eek: ... x?x .... :eek:


no ja

zakaj pa ne bi tud tko bral mojih postov

prouzaprou


kokr kermu paše


x;)x x:)x

#66 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 4. september 2003, 09:56

Mushi, ja moj ribji brodet bi ti šel bolj gor kot dol, jaz ga naredim brez olivnega olja, ker je drugače preveč masten, pa čisto drugače kot v receptih pišejo.
Sem ga skuhala za piknik pri kolegih in smo ga pogreli v kaminu v pravem loncu in so rekli, da ga dol do Črne gore niso jedli tako dobrega.
Ta teden ga morem spet skuhat in jih povabit, kar sanjajo o njem, pa pekoče feferone notri, da umreš, tako je dober.
A, ja to je skuhano kot običajna juha samo notri pa daš namesto zakuhe kuhano ribo seveda ji moreš vse koščice ven pobrat, dela celi dve uri plus kuhanja in imaš notri koščke ribe zraven pa če je komu všeč še zlate kroglice, seveda v krožnik posebaj. V loncu z ribo kuhaš veliko zelenjave, vse vrste.
Marsa ti to pznaš ?

LP!

#67 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 13. november 2003, 14:46

Mmmmmmmm, so se mi kar sline zacedile. Obožujem
jogurte,sadje (grozdje, lubenice, jabolka, hruške, suhe hruške, češnje, jagode, borovnice), pa zeleno solato s krompirjem in jajci, pa zelenjavo v vseh možnih oblikah - še posebej Notranjsko kavro in špinačo, pa testenine z mogočimi in nemogočimi prelivi, pa zelenjavne juhe njammmmmmmmmm. Instant zadeve ne maram kaj preveč.

Od sladic so pa pomembni - kremšnite, sadne kupe, banana Split, pa vanilijev sladoled. x:px

Jem praktično vse, najneraje pa jem pražena jetrca in fast food.

#68 Šeherezada

Šeherezada
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 155

Objavljeno: 13. november 2003, 20:06

Ljubim čokolado LINDT na tisoč in en način. Za razvajanje jem Lindt s pomarančnim polnilom (njami, njami, njami), za lakoto pa mlečno Lindt, ki jo prej stopim na radiatorju. I cant help it!!! Drgač pa jem tudi pašto na 1000 in en način, pa salamo POLI, ki je itak zakon, pa v Mc Donaldsu sem redni gost. Rada imam mandarine, solato s fižolom, radič, sendvič z mozarello in rukolo pa Kraševe bonbone (riž oblit s čokolado). xg:Dx xcheersx xsmx Pa da ne pozabim sadne tortice iz Mignona....
Love is hello and goodbye...until we meet again....

#69 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. november 2003, 20:35

Za razvajanje jem Lindt s pomarančnim polnilom (njami, njami, njami

Mmmm....sem veeeeelik ljubitelj čokolade x:px .......in tole sem pa zadnjič probal......in je res za razvajanjee x:px :palec: :palec: :onfire:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#70 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 13. november 2003, 20:37

Ljubim čokolado LINDT

Še ena v klubu

Ljubim Lindt... pa tako majhna je...pa tako črna...in tako slastna... mnjamsiiiii.... sem že bajsika.... x;)x



(to pa BorisMu ne bo všeč :sori: )

#71 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 13. november 2003, 20:42

Pred turo se imaš čas še malce čokoladicam dpovedat x;)x

#72 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 13. november 2003, 20:45

Otožna - kdor me pozna - bi nikoli ne rekel zame "dobra dušica" x;)x
To bi za BorisM-a naredila kaka "dobra dušica" jaz pa bom ... pospešeno skočila na čokoladke...

x:Dx x:Dx x;)x Ko bo...če bo...da me bo začutil... x;)x x:Dx


#73 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. november 2003, 20:47

No zdaj pa vem, kja moram prinesti v temo internetnih poznanstev, ti kar uživaj Sanjalica, da ne boš kdaj rekla, da si morala zaradi mene trpeti, ker prazna vreča pač ne stoji pokonci.....kaj najraje jem sem že opisal v temi zelenjavna psihologija..... :palec:

Lep večer in dober tek, sicer pa kam je skrila Marsa ključ od teh prehranjevalnih tem ob tej uri x?x


#74 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 14. november 2003, 08:16

Ahhha..... zdej vas pa mam!!!!!!!! Čokoholiki so tule!!!!!!!!!????? :unsure: :unsure: :unsure:
No pa še en čokoholik! x:Dx :hepko: :hepko:
Kar se pa kil tiče... to pa nč ne smemo razmišljat... ko drgač jo bi blo treba vedno sem pogledat pa nč več - čokolado.. xrolleyesx x:px :yumy:
Mushi

#75 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 14. november 2003, 14:11

Kje čokoholiki ... čokolada ... ? :wOOt: x:px

:vio: xsrcx
Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0