Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zasvojenost s seksom


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
277 komentarjev na to temo

#176 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 19. februar 2006, 18:58

Popoln sem mislila v tem smislu, da na njem ne najdem niti ene napake v tistem času, ko se poznava (kakšna ura ali dve). To me zelo navdušuje :)
Seksam pa ne ravno malo ;)
Objavljena slika

Tres tres chic.


#177 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 19. februar 2006, 19:15

Pa pozabila sem povedati, da popoln zame ne pomeni brez ''napak''. Ker določena napake mene čist zrajcajo... Ampak pač ne sme met niti ene stvari, ki me odvrne od njega.
Objavljena slika

Tres tres chic.


#178 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. februar 2006, 20:50

jaz se lahko odkrito in sproščeno pogovarjam o seksu x^x ..


Jaz tud x:px Sam, da se pa bi zdravu od zasvojenosti z njim pa mi na kraj pameti ne pade...... :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#179 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. februar 2006, 21:00

No, to bo......do bridkega konca x;)x x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#180 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 19. februar 2006, 21:47

js sm pa bivši zasvojenec.. xrolleyesx zej pa sm ozdravljen, sm se preveč prefukou... zej pa paše samo še tu pa tam :lol: x:)x
honor and respect

#181 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 19. februar 2006, 23:13

jst. razen terapevtskega ali takega da bi se kej naucu iz tega spoznal..
------------

...Malo prelahko se jemlje ta odvisnost, kot da je to danes ful trendi. Me pa zanima kdo od vas/ nas bi želel imeti odnos z osebo, ki te vara na vsakem kvadratu, ker si ne more pomagat.



ja... zoprn ne! x;)x x:Dx
torej ce najes v urici ali dve vsaj eno, pa ceprav recimo majceno napakico... je konc veselja. xcivx
mamo pa tudi razlicna pricakovanja, zelje, zahetve, pogoje, ... si jih nevede tudi ustvarjamo.. na podlagi izjusenj in vzorcev ter vzgoje... norm ipd...
in cetudi najes nekaj kar ti ni povsem povseci, se kaj vprasas zakaj? oz. ali je tako razmislanje primerno? A je primerno? kaj menis?
----------

Popoln sem mislila v tem smislu, da na njem ne najdem niti ene napake v tistem času, ko se poznava (kakšna ura ali dve). To me zelo navdušuje :)
Seksam pa ne ravno malo ;)



kaj to pomeni? da si odrastel, ali si pozabil tisto kar si nekoc imel? ali ti je bilo odvzeto? ali si prevec v umu, pa premalo v srcu? kaj pravzaprav? zakaj sploh tako razmisljas?
---------

Naj dodam da verjetno še nisem srečal popolne osebe ker globoko v sebi še vedno iščem pozabljeno "vedenje" o tem, da je vse popolno. Prepričan pa sem da je vse točno tako kot mora biti, torej še vedno iščem z razlogom..

Vse dobro..



kako premagas odvisnost-i?
-----

.... gledaš, da se vse odvisnosti dajo prevladat z močjo volje



kej najaraj sexas? kera poza? kaj ti najbolj pase? kaj te najbolj vzbuRja ? kaksni tipi? kaj pri tipu? kolkrat dnevno bi? kolk ti je pratner in kolk ti je sex prioriteta u lajfu?
a je sexualna zadovoljitev pogoj za dobro partnerstvo zate? kaj v exu pricakujes? kaj od tipa? kaj od sebe? kaj si zelis, pa se nisi probala? kaksne zvelje imas, morda nenavadne? koliko ti je pomebno da je tip tudi zadovoljen? kaj ti je bolj pomebno da je zadovolejn tip al ti? a si zelis vec spolnih partnerjev hkrati? ali morda partneric?
zakaj raa govoris o sexu? in zakaj odkrito?

tudi mene zanima kako? :inocent:
----------

jaz se lahko odkrito in sproščeno pogovarjam o seksu x^x ..
leeon, in kako to spolno energijo preusmerjaš drugam? x?x xsrcx



#182 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. februar 2006, 00:59

:inocent: ja kako pa drgac k direkt? xrolleyesx

sej ni treba ce ti ni... sej nben ne prau da mors. jst tut nebi x:Dx x;)x

zakaj pogoj... mislm, a jo mors nekam usmert sploh? :eek: mislim, a jo sploh treba?

pricakujes da je lepo in prijetno vse... :vio: no, saj tako verjetno vsi... ceprou so tudi taki, ki majo radi 'drgac' recimo...

da cutic samo to kar res cutis... pomeni torej da (sploh) cutis! ... :inocent: al cutis, al pa itak um govori... torej al prevladuje eno al pa se prepustimo drugemu al kako? ne stekam zdej tega... da cutis samo to kar res cutis..? xrolleyesx

veliko zelis x:)x

kako mislis, ce to ni to? xrolleyesx ce v vezi nisi spolno potesena, zadovoljna, potem bi jih blo lahk vec...al kako?

kaj 'najbolj pomembno'? a sex v partnerstu ti je najbolj pomemben?


jsz pa luno in venero v ovnu

nism zadovoljen. lahk mi drgam poves, ce rada o tem govoris! x;)x :vio:

----------

ups, joj ..a kar tako direkt ti napadeš? ..uf, se bom potrudila, da ti kvalitetno in izčrpno odgovorim na vsa vprašanja... x:Dx
hm...
.no...
eee ....
faaak, freee.... ne morem na forumu o tem... :8): x:Dx

ja, sex je pomemben in pogoj trenutno, ker ne znam to spolno energijo preusmerjat kajpavemkam..

pričakujem,da je lepo in prijetno in vse. x:o)x

od sebe... jaz pa imam eno "srčno napako" da hočem ugajati in pozabim nase... od sebe pričakujem iskrenost (da čutim samo to, kar res čutim x;)x )

kaj si želim... :vio: moram premislit...veliko tega.

najbolj pomembno.

več hkrati?? niti ne...lahko pa, če to ni to.

saj ni tako odkrito??? vidiš da si ne upam..

ker imam mars in venero v levu v konj v 3bajti fjuuu...

upam da si zadovoljen. x:Dx





ja seveda... konc koncev pa sej, a je kdo to trdil sploh... duhovni smo pa itak vsi ane... xrolleyesx
verjetno je najbolj duhoven tisti, ki svoje zivljenje preda bogu, ociscuje svoje vzorce, izponljuje karmo, darmo, sprejema svoje starse.. no, sej, ce vse to.. potem pa je ze kar veliko naredil-la... :vio:
---------

Ful ste resna in predvsem duhovna bitja s tem seksom x:Dx x:Dx


lih tolk kt bi govorili o vegetarijanstvu... sam tm je celo se vec odziva... x:Dx x;)x
----------

kakšna slastna vprašanja. x:px



#183 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 20. februar 2006, 01:26

Leeon, upam, da tudi tebi kandidatk ne primanjkuje ;)

Free - ne gre se za take majhne napakice, ki so simpatične. Jaz sem zaljubljena v majhne napakice in posebnosti! Govorim o takih stvareh, ki me odbijejo - in teh ponavadi ne spregledam na začetku (se pa seveda zna zgoditi). So tudi izjeme - sem že narobe ocenila ljudi, ampak redko.
Objavljena slika

Tres tres chic.


#184 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. februar 2006, 02:11

aja? :inocent: ... no.. jst mam VELIK malih napakc x:Dx x:o)x pa nubene velike x:o)x sej mi verjames ane!? :vio:

kaj te odbija? in kaj privlaci?
---------

...Free - ne gre se za take majhne napakice, ki so simpatične. Jaz sem zaljubljena v majhne napakice in posebnosti! Govorim o takih stvareh, ki me odbijejo - in teh ponavadi ne spregledam na začetku (se pa seveda zna zgoditi). So tudi izjeme - sem že narobe ocenila ljudi, ampak redko.



#185 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 20. februar 2006, 02:19

Privlači me karizma, samozavest, tudi narcisoidnost. Odbija me negotovost, energetsko ''mrtev'' človek brez pravega sija. Danes mi je tisti, s katerim sem se dobila, rekel, da od mene kar seva energija. In to je tisto, kar me privlači na drugih.
Pa seveda urejena zunanjost. Napakice obožujem, čisto sem zmešana na napakice - dokler jih ima tudi njihov lastnik rad!! :) Če je človek urejen in skrbi zase, je takoj veliko bolj privlačen od nekoga, ki sicer ima potencial, ampak je zanemarjen.

Seveda, da ti verjamem free :D Te ustavim, če te kje srečam v mestu :D :D :D
Objavljena slika

Tres tres chic.


#186 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. februar 2006, 02:30

kaj :eek: a ves kaksen zgledam al kaj? :inocent:

#187 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 20. februar 2006, 02:32

Ne. A je to problem, se ti zdi? :D :D
Objavljena slika

Tres tres chic.


#188 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. februar 2006, 02:33

ja, kako me bos pa pol ustavla ce me kje srecas sploh x:o)x
a misls, ce je problem ce me poznas, al ce se srecava :inocent:

#189 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 20. februar 2006, 02:35

I'll find a way. Intuicija pa to :D
A maš ti kakšno boljšo idejo mogoče? :D
Objavljena slika

Tres tres chic.


#190 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. februar 2006, 02:36

jst mam velik idej! :vio:
u vezi scem? a kako bi se srecala drgac kokr z intuicijo misls? :inocent:
ja... nacinov je vec... am.. pa naum zdej nastevu no... xrolleyesx

#191 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 20. februar 2006, 02:48

Zakaj ne? Lenoba :D
Js sm pa že listek pripravla, da bom zapiske delala :D
Objavljena slika

Tres tres chic.


#192 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. februar 2006, 02:54

:inocent: pozn je za narekovanje... x:o)x

#193 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 20. februar 2006, 02:55

Se ti zdi?
Objavljena slika

Tres tres chic.


#194 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. februar 2006, 02:57

prouzaporu ne x:o)x

#195 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 20. februar 2006, 10:54

x:Dx če ljubiš in če si ljubljen je pa res najboljša zasvojenost ,vseh zasvojenosti,k so itak slabe, ampak dobra je pa sex... x:Dx x;)x x:px xsrcx

#196 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 20. februar 2006, 10:56

je rekel Rocco Siffredi

x:o)x ne jest sm to rekla lih prej... x:Dx x^x, ker je VSE RES.. x;)x

#197 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 20. februar 2006, 10:56

jst nism 0 mislu.. x:o)x tos ti rekla, a sm jst neki milsu... kr :P

a je res, da ma vecina ljudi partnerja predvsem zaradi sexa in porteb? :inocent:
---------

misliš, da si ne upam nič povedati prav nič o seksu? x:Dx upam, sam se mi zdi prebedasto (včasih se mi ni), zakaj govort nekomu o svojih pričakovanjih, potrebah itd., ker itak ne boš seksal z njim in navsezadnje kaj ga to sploh zanima.

zasvojenost s seksom? :eek: to mora biti hudo - 5X na dan - saj ti ni treba telovadit čisto nič več. ne bi zdržala - najbrž - z nekim manijakom, pa tudi s kakim frigidnežem ne. seks je vseeno ena izmed prioritet v partnerstvu. skoraj na prvem mestu no, vsaj zaenkrat, kaj pa če bit drugega. x:Dx smo poduhovljeni, a? x:Dx



#198 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 20. februar 2006, 11:06

Ne verjamem, to je rekel prvi the John the Long Dong Silver preden je umrl od aidsa po 35750 poseksani ženski
Vsako je po svoje ljubil x:px

SUPER x:px pol je bil pa pravi umetnik ljubezni :onfire: :vtz: xsrcbumx xsmx x:o)x,če je poleg sexa , tudi vedel kaj je Ljubiti x8Dx

#199 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 20. februar 2006, 11:25

Ne grem pa ne grem pa ne grem se zdravit......pa pika. Klicaj. x!x

x:px :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#200 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 20. februar 2006, 11:45

To pa sploh ni tema zame x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0