Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako se danes počutiš?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
11633 komentarjev na to temo

#11626 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 3. november 2015, 12:43

počutje na podnu. slabo spim, razdražena, sitna ko muha, agresivna, razpizdena ... bolje, da se mi noben ne približa ...



#11627 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 4. november 2015, 13:36

A ni lep dan...mislm...enkraten no...v vsakem pomenu.

 

/lep je daaan, vse diši že po pomladi..sing.gif ./

 

icon_smile_kisses.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#11628 A65

A65
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 19. november 2015, 13:46

Če bo šlo vse po napovedih, v soboto preklopim na zimsko ozadje računalnika. Trenutno pa še vidim listje na drevju, tako da... smile.png

 

A vendarle sem z letošnjo koledarsko pomladjo naredila premik v odločitvi, da ne potrebujem družbe ljudi, ki mi tako radi povedo, da "ni vsak dan v življenju maj". Ko ga živiš, bi ga bilo škoda zasenčiti z razmišljanjem, kako je kratkotrajen in minljiv.  


 



#11629 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 19. november 2015, 20:19

Jaz imam pa poleti hladno ozadje, pozimi pa bolj toplo. Da je malo kontra učinek smile.png

 

Vedno znova me preseneti, kako so ljudje razumevajoči.

In zraven spoznavam, kako jaz nisem. 'Razvijati moraš mehkobo, toleranco in strpnost' sleepy.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#11630 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 24. november 2015, 21:50

Pazi! Tle grizem jst!

 

icon_smile_kisses.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#11631 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 24. november 2015, 23:08

povoženoukid.gifph34r.pngblink.png

 

tak ti je to, če si pleh špičkadry.png


Obečanje ludom radovanje...


 


#11632 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 25. november 2015, 15:24

To je dan, ko mi vse narobe gre sing.gif

 

 

steaming-turd-smiley-emoticon.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#11633 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 571

Objavljeno: 7. december 2015, 11:54

 (Pozor, vsebina ni primerna za mladoletne ...vsebuje neprimerne izraze in šundralaj )

 

... Bemti žolto mast ...in to pofuk. administrativno neusklajeno državo... zakone, predpise in folk, ki se množično podreja posameznikom in se pusti jeb. njihovi izmišljeni, nepraktični in neuporabni papirologiji...

V vsakem mandatu se najdejo novi fukiči, ki si izmišljajo nelogične povezave, ki služijo samo trenutni oblasti in nima blage veze z vsakdanjim lajfom državljanov..

 

partyy.gif  sorry.gificon22.gifmad.gif icon1_sneaky1.gif 

  

Pa bemti-  kva bomo?

A se bomo z vsem drekom strinjali in puščali to razrast korupcije in lažnega prava ?

     Eeee dost mam, pa če sem edina v tem puču !!!

 

Kva , kva  ?

 

 Dans bo nekomu žal, da mi je že 10-tič zblefiral .. čičajoč na debeli ritki in skomigval pod "nč kriv" zdirigirani taktriki ;

... Pišuka mene je najdu, ku se komi brzdam teh zadnjih 432.000 sekund...icon1_rolleyes1.gif

 

Zdele bo te papirje na bučo kasiral..majke mi, da bo razmislu, če mi bo še naprej glumil gljivo....  d020.gifa043.gif

 

In ni res, da se dan po jutru pozna ....Bolše kot mam jutro- slabši je zaključek....   icon1_cry.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#11634 Zan1978

Zan1978
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 25. januar 2016, 16:49

chat.gif






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0