Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Indigo otroci


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 2 x ocenjeno
1916 komentarjev na to temo

#126 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 9. oktober 2005, 00:19

<{POST_SNAPBACK}>
Danes družba sili otroke v to. že zgodaj se delijo na "in" ter "out". Osebno ne verjamem v posebne otroke, kajti otrok se izoblikuje v najrosnejših letih.  Noben "indigo" ne more biti, če ima starše, ki svoje ambicije izživljajo preko svojega otroka. Siljenje v prezgodnje učenje in potem otroku dajati občutek, kako je nadpovprečen, je bolno početje. "Mali geniji" so nesrečneži. Nekje sem o tem bral. Danes žal prihaja v ospredje brutalna borba za status, ki je največkrat povezan s finančno močjo staršev. A v družbenih krizah, kakršna nastopa, se vedno pojavljajo špekulacije o takšnih ali drugačnih super-ljudeh. 

:palec: :palec: :palec:
Ja sam ka mali pao s lipe

#127 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 9. oktober 2005, 07:05

Kabalist, to je samo tvoje mnenje ane, ne znanstvena študija, dolgoletna opazovanja?

#128 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 9. oktober 2005, 23:50

To mnenje je posledica pozornega opazovanja ljudi okoli sebe, branja in poslušanja različnih izkušenj. Že lepo število let precej pozornosti posvečam opazovanju družbe okoli sebe.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#129 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 10. oktober 2005, 08:28

<{POST_SNAPBACK}>To mnenje je posledica pozornega opazovanja ljudi okoli sebe, branja in poslušanja različnih izkušenj. Že lepo število let precej pozornosti posvečam opazovanju družbe okoli sebe.


in za druzbo cist pravilno, sam tuki (sm dobu obcutek) je bl govora o posameznikih..

#130 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. oktober 2005, 09:20

Še en mali prispevek za frocke indigo:

Oni dan telefonira ženina kolegica, ki jo za tole priložnost imenujmo "Stana", pa se oglasi mala Urška, ker naju ravno ni bilo zraven.

Pa pravi: "Dober dan, Urška Jurečič pri telefonu, koga pa želite, prosim?" (osem in pol ima)
Pa pravi kolegica (ki jo Urška zelo dobro pozna, ker smo dostikrat skupaj):
"Dober dan, Stanka Hribar tukaj, ali bi lahko dobila mamico?"
Pa pravi Urška: "Ah, ti si! No ja, saj se lahko drugač pogovarjava ... Mami pa ati sta nekje zunaj, ju grem poiskat ..."
(in ni rekla morda "JIH grem poiskat", ampak "JU" ...)

x:Dx

#131 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 10. oktober 2005, 09:30

Še nekej vam povem na to temo.Indogo (al kar kol že-tut men je glupa oznaka) boste začutili.Če ga boste iskali glede na to kar piše za njegove karakteristike ga ne boste n ikoli, ker te otroci več ali manj delujejo na čutni zaznavi(komunikaciji) za katero ne rabijo besede. x;)x

#132 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 10. oktober 2005, 16:32

in za druzbo cist pravilno, sam tuki (sm dobu obcutek) je bl govora o posameznikih..

Saj družba je skupnost posameznikov.

(in ni rekla morda "JIH grem poiskat", ampak "JU" ...)

Moj 7-letni sin prav tako ne meša množine in dvojine, pa niti ne pomislim, da je kaj posebnega. Zgornji citat je samo iztočnica mojega mnenja. Izražanja otrok je močno odvisno od načina, kako z njimi komuniciramo. Ako z njimi komuniciraš kot z odraslim (se izogibaš pootročenih besed, kot so papanje, pupanje ipd), tudi on komunicira odraslo (beri: nima težave z izražanjem). Pomembno je pri pogovoru uporabljati lepo slovenščino brez idiotskega pačenja.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#133 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 10. oktober 2005, 17:28

sam ne mors zdej tok poenostavlat.. ni cist tko. pol ne bi rabl sociologije-bi bla psihologija cist zadost x;)x

#134 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 10. oktober 2005, 20:01

<{POST_SNAPBACK}>Še nekej vam povem na to temo.Indigo (al kar kol že-tut men je glupa oznaka) boste začutili.Če ga boste iskali glede na to kar piše za njegove karakteristike ga ne boste n ikoli, ker te otroci več ali manj delujejo na čutni zaznavi(komunikaciji) za katero ne rabijo besede. x;)x

zelo res :palec: ... meni je Dasa pred ene tremi leti rekla, da ce bodo zdaj vsi navalili 's temi indigo', ne bo nikjer vec nobenga, ker niso 'opice v zivalskem vrtu'(se bodo nekako 'umaknili vase')... skratka, ker ne gre za to, da zdaj pa 'vau, ejjj, pejte gledat ene posebne otroke'... drugace dozivljajo svet, drugace se odzivajo, ampak ne zato, ker smo starsi ne vem kaj poceli z njimi, pac pa taksni so...



*Urska :2src: xsrcx :palec:

#135 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 10. oktober 2005, 23:10

<{POST_SNAPBACK}>zelo res  :palec: ... meni je Dasa pred ene tremi leti rekla, da ce bodo zdaj vsi navalili 's temi indigo', ne bo nikjer vec nobenga, ker niso 'opice v zivalskem vrtu'(se bodo nekako 'umaknili vase')... skratka, ker ne gre za to, da zdaj pa 'vau, ejjj, pejte gledat ene posebne otroke'... drugace dozivljajo svet, drugace se odzivajo, ampak ne zato, ker smo starsi ne vem kaj poceli z njimi, pac pa taksni so...
*Urska  :2src:  xsrcx  :palec:



Ja Mateja res je.Bolj drezajo vanje bolj se bojo umikali.Bolj jih bojo pustili na miru bol bo.Navečji hedikep je ko te začnejo ljudje:vauuuuuuu ti si pa res nekej posebnega.
Te otroci hočejo biti čisto normalni brez pretirane pozornosti, ker tega ne rabijo in niti ne želijo.Sam hočjo odfurat svoje in iti.

Men osebno gre najbolj na živce ko en začne vrtat po men(me ocenjevat, opazovat vsako mojo kretnjo-dobim tak občutek kokr da skenira).Doskrat takim ljudem spustim narobne signale samo zato da ispadem povprečnež in nič drugega.

To poletje sem naletel na Indigo(spet ta glupa oznaka ampak kaj morš).Začutila sva se takoj, in en čas samo gledala.Nato je začela z vprašanji na katere nisem bil pripravljen tisti trenutek nakar ja to začutila jaz pa tut njo potem.Tako da je samo vstala in šla.Bilo je na koncu poletja in nisva se več videla.Verjamem da ne zadnjič.Neverjetna iskušnja ki ti da vedeti da nisi sam.

#136 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 11. oktober 2005, 00:42

Helow People ! :palec:
Slučajno sem mal prelistal strani in mi je kr zanimiva tema...kljub temu mal skeptičen...sam nima veze ! x;)x


<{POST_SNAPBACK}>Hm, zanimiva iztočnica. Beseda "preveč" mi deluje podobno kot beseda "neravnovesje".  Ravno neravnovesje žene človeka v razvoj. Ako si zaprt v svoji zlati kletki vsakdanje banalnosti v stilu : služba - kosilo - telenovele - večerja - pogovorne odaje - resničnostni šovi - parjenje - spanje in zatem vsak dan ponavljaš vajo, še veš ne, da si suženj egiptovskega lonca. Ves čas te vodijo okoliščine, a ti jim slediš, si torej suženj. Danes je žal suženjstva vedno več. Vsa marketinška mašinerija dela iz nas sužnje.

Temu Jaz pravim Babilon ! x:Dx
Žalostno, sam to je realnost ! :V:

<{POST_SNAPBACK}>Ne kabalist, drugače sem mislila. Npr. Buda je imel vsega preveč, da ni vedel več kaj s tem počet. To ni bilo to, kar bi ga zadovoljilo. Takrat je lahko začel gledati še kaj drugega. Enako je z nami. V sebi se lahko pomiriš šele tisti hip, ko spoznaš, da ves ego tega sveta ne prinese duševnega miru in napredka. Gledanje telenovel in ostalo v krog začarano življenje ni ego, je samo nevednost in strah. Trenutno neznajdenje v življenju, ki ga nekateri pač živijo celo življenje, drugi se pa ven izkopljejo. Ego ali jaz pa mora biti zadovoljen prvi. Ko vidi, da se mu nič ne zgodi, ko ga strah mine, takrat lahko gre preko sebe, prej ne.


xrolleyesx

<{POST_SNAPBACK}>Ni bilo ravno tako. Buda se je rodil v bogati družini. In imel je praktično vse materialne stvari, ki si jih je zaželel. Preden se je rodil, so staršem prerokovali, da če bo kdaj videl: smrt, starost, duhovnika in reveža, da se bo odpovedal bogastvu - v nasprotnem primeru bo lahko vladal.

Bistvo tega je da se je odpovedal vladanju in je rajši služil.

xrolleyesx

<{POST_SNAPBACK}>Vem. Pravzaprav jih je vedno več. Tudi podmaldka imajo veliko. Večina mladih danes gleda na zunanji izgled in blagovne znamke in s temi očmi gledajo svet okoli sebe - pisati itak ne znajo drugače, kot v nepovezanih okornih stavkih. MTV in ostali kanali za poneumljanje pač naredijo svoje.

Samo sebe negiraš Trdim, da je preveč tudi neravnovesje, a ti praviš ne, ampka imel je vsega preveč. Vsako neravnovesje prinese prelom, ko doseže kritično mejo tolerance. Tudi preoblije dobrega!
Kaj je v življenju Bude res in kaj kasnejša legenda, nihče ne ve.

Tako tud jaz pravim (Čutim) !

<{POST_SNAPBACK}>To mnenje je posledica pozornega opazovanja ljudi okoli sebe, branja in poslušanja različnih izkušenj. Že lepo število let precej pozornosti posvečam opazovanju družbe okoli sebe.

Nisi edini ! :palec:

x:)x
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#137 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. oktober 2005, 05:38

<{POST_SNAPBACK}>Doskrat takim ljudem spustim narobne signale samo zato da ispadem povprečnež in nič drugega.

hvala, ker pises :palec: ... ker ravn to sem opazovala, ko sem pred 4 leti zacela pisat o indigcih... to je bil moj obcutek (no, saj je se) in je fajn, ko tkole dobim povratno informacijo 'iz prve roke' x;)x ...

#138 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 11. oktober 2005, 09:10

<{POST_SNAPBACK}>hvala, ker pises  :palec: ... ker ravn to sem opazovala, ko sem pred 4 leti zacela pisat o indigcih... to je bil moj obcutek (no, saj je se) in je fajn, ko tkole dobim povratno informacijo 'iz prve roke'  x;)x ...


Ni problema Mateja xsrcx

#139 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 11. oktober 2005, 09:47

Pri odkrivanju teh otrok imaš probleme ker ravno to počenš kar oni nočejo-vrtaš v njih.Vendar vedi da to ni nič narobe, sploh pa zato ker si (kokr jest tle vidim in čutim) dobra duša kar pa te otroci najbolj cenjo izmed vseeeeeeeeeh stvari na svetu, pa naj bo človek astronavt al pa klošar.

Vedi da je za njih čas zelo relativen pojem-včasih tut en teden ne bojo hoteli govorit s teboj, nato pa dva tedna za poredoma.To je zato ker se jim nikamor ne mudi-sestavljanka bo padla na svoje mesto ko bo pravi čas.In kot sama veš pri njih rabiš veliko časa in potrpežlivosti da jim prideš blizu, kar pa ti zaradi dobre dušu tudi na koncu uspe.Zato ne obupaj.Samo počasi, z občutkom, potrpežljivostjo in ljubeznijo in ti bo uspelo.

Ljudem ki niso dobri po srcu ali ki so "zbegani" to nikoli ne uspe zato imaš ti privilegije-sploh zato ker jih čutiš kar je ključ.

Tudi mene moja mama nima za tko posebnega kokr se tle piše-me ima rada ampak nisva na isti "valovni" in tudi ne ve kakšen sem jast v resnici-sicer sluti vendar ne ve ker nima take čutne zaznave kot jaz, zato ji je tudi brez veze razlagat ker nebo razumela.Hvaležen sem ji že da me je rodila in da me ima radaxsrcx .

#140 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 11. oktober 2005, 11:22

<{POST_SNAPBACK}>...Za primer naj vam opišem da sem pri 5 letih sam vstal se oblekel in šel v vrtec (mama me ni nikoli pospremla). Nakar mi je vrtec "dojadil" in enostavno nisem hotel hoditi vanj (en dan sem,ko smo se igrali pred vrcem, uprizoril pravcati pobeg brez da bi kdo vedel in  se hodil igrati pred blok, dokler niso zvedeli in me potem na silo zopet vlačili vanj...

Indigo ljudje služijo človeštvu. Dobro si to zapomnite. Ne glede na to v kaki situaciji so.

xDDx
Ta primer mi je zelo poznan, čeprav nisem indigo. Tisto na koncu pa - dejansko nimam občutka, da bi indigo bil sam sebi namen oz. da bi služil svojemu egu. Bi rekel, da je indigo človek s pomanjkanjem ega. Vsaj v tem ste v izraziti prednosti.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#141 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 11. oktober 2005, 11:39

a veš, Indigo (oooo, kar na lepem mi spet ščž delajo x8Dx ), da če česa res ne počnem, je pa to 'vrtanje v njih'... tega že sama kot otrok nisem prenesla in zato tem otrokom, ki so še toliko bolj senzitvni tega res ne bi privoščila, kaj šele počela... jaz jih predvsem OPAZUJEM in želim DOŽIVLJATI odnos z njimi... večinoma samo to počnem

x;)x x:)x

#142 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 11. oktober 2005, 12:40

[quote name='Mateja' date='11. Oct 2005 ob 12:40']<{POST_SNAPBACK}>a veš, Indigo (oooo, kar na lepem mi spet ščž delajo  x8Dx ), da če česa res ne počnem, je pa to 'vrtanje v njih'...

x;)x  x:)x[/quote]

če to počneš s poštenimi nameni in ljubeznijo ti ne bo noben zameru, veš Mateja, nasprotno prepustili se ti bodo in pustili še bliže. x;)x


[quote name='Mateja' date='11. Oct 2005 ob 12:40']
jaz jih predvsem OPAZUJEM in želim DOŽIVLJATI odnos z njimi... večinoma samo to počnem

neverjetno a ne..... xsrcx

#143 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 11. oktober 2005, 12:52

<{POST_SNAPBACK}>xDDx
Ta primer mi je zelo poznan, čeprav nisem indigo. Tisto na koncu pa - dejansko nimam občutka, da bi indigo bil sam sebi namen oz. da bi služil svojemu egu. Bi rekel, da je indigo človek s pomanjkanjem ega. Vsaj v tem ste v izraziti prednosti.


Oprosti ampak take stvari je teško povedati z besedami.Gre za občutke.

Teško to izrazim na besedni ravni-kako lahko brez ega, z egom a veš....res teško.

Te ljudje so neverjetno močni pa kljub temu brez ega-to je besedna oznaka vendar ima čutna veliko širši pomen in razlago.Sploh pa te otroci raj "komunicirajo" brez besed samo s čuti.
x:)x xsrcx x:)x

#144 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 11. oktober 2005, 13:15

<{POST_SNAPBACK}>Oprosti ampak take stvari je teško povedati z besedami.Gre za občutke.

Teško to izrazim na besedni ravni-kako lahko brez ega, z egom a veš....res teško.

Te ljudje so neverjetno močni pa kljub temu brez ega-to je besedna oznaka vendar ima čutna veliko širši  pomen in razlago.Sploh pa te otroci raj "komunicirajo" brez besed samo s čuti.
x:)x  xsrcx  x:)x


pa smo spet tam...pri egu.....
ega se ne da izklopit, to ima vsak in prav je tako da ima, mora imeti, tako smo narejeni, tako to funkcionira...to je samo vratar naše poti v nezavedno, ki spušča vse v nezavedni del, vrača pa samo tisto kar moramo ozavestiti.....vse to je dokazano, izmerjeno, skratka tako to fizikalno-tehnično-električno funkcionira.

Če bi vse vzorce, ki jih nosimo v podzavesti, ne glede na to ali so že v fazi predelave v kvantne informacije ali ne, imeli v zavestnem delu, bi ne živeli, nebi imeli ničesar za dodelati in nadgraditi, tudi naše duše bi ne bilo več, ker bi bilo že vse samo informacija, ki jo nebi več pretvarjali v našo materialno časovno dimenzijo. Skratka ena velika zmešnjava. Koliko pa nekdo doživlja vzpone in padce bolj, drugi pa manj boleče, je pa stvar njegovega praga bolečine in rasti svojega jaza. Definicije tega nivoja ni, lahko je za nekoga nekdo indigo v primerjavi z drugim, za drugega ne, to je relativno na subjektivno merilo posameznega nivoja zavesti.

Ego samo razmeljuje razmerje kapacitete med zavednim in nezavednim delom možganov, torej določa ali bo IQ malo večkji, ali manjši, nekdo bo imel 8% zavednega , drugi pa 9%. On določa (seveda z pomočjo naše misli, in posledično kemijsko reakcijo telesa na to misel, nadalje zaradi kemične reakcije sprememba elektrolita, nadalje zaradi spremembe elektrolita tudi sprememba napetosti našega galvanskega člena..itd, itd), kateri vzorec se nam bo tudi vrnil va zavedni del v dodatno obdelavo.

Torej govoriti da nekdo ega nima, ali da se to ne da opisati ni možno, je pa res, da nekateri v svoji nalogi bolj začutimo te aktivnosti, nekateri manj, predvsem v odvisnosti, kako prisiliti našo zavestno misel, da aktivno sodeluje.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#145 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 11. oktober 2005, 17:45

sam ne mors zdej tok poenostavlat.. ni cist tko. pol ne bi rabl sociologije-bi bla psihologija cist zadost

Včasih je bolje malce poenostaviti, zgolj taradi ilustracije. na tem forumu sem srečal že kar veliko resnično banalnih poenostavitev in moja poenostavitev je zgolj ilustrativna. Psihologija in sociologija si na določeni točki hodita z roko v roki.

tomazslo, o egu si lepo dopolnil že iznesene misli. Venomer se vračamo na ta vroči krompir in ga premetavamo v rokah, ne vedoč, kaj z njim.
Ego je problematičen za problematične ljudi. Za lasten drek vsakdo rad najde krivca in ego je najprimernejši - ne more se braniti.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#146 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 12. oktober 2005, 11:01

<{POST_SNAPBACK}>Za lasten drek vsakdo rad najde...

Sprašujem se, zakaj ti gre beseda DREK tako rada z jezika. Bi mogoče ti vedel?
Glede na novo modo na sosednjih straneh, razmisli, če ne bi za vsakič, ko greš na WC in se ti bo rodil nov drek, nekomu dal izračunati pozicije nebesnih teles njegovega rojstva. x:o)x

Aja, tole sem hotel napisati: ljudje stalno in kar naprej proizvajamo drek. Taka so dejstva.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#147 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 12. oktober 2005, 16:29

Aja, tole sem hotel napisati: ljudje stalno in kar naprej proizvajamo drek. Taka so dejstva.

Vsekakor. Ta beseda je lepa in vsakomur doumljiva ilustracija proizvodov razmišljanja na osnovi napačnih informacij.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#148 melody

melody
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 100

Objavljeno: 16. oktober 2005, 15:44

grozno se mi zdi, da ljudje potrebujejo izraz ''indigo'', da razumejo nekoga, ki je drugačen od njih...
Objavljena slika

Tres tres chic.


#149 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 17. oktober 2005, 10:00

Ja. Nekje sem prebral, da naj bi imeli indigo otroci dodatne verige DNK in iz tega "dejstva" naj bi izhajale njihove dodatne sposobnosti. Žal še ni nihče našel teh dodatnih verig. Avra takisto ni čisto verodostojna metoda vpogleda v sposobnosti dotičnega ljudeka. V vsakem obdobju človeške zgodovine, posebno v kriznih trenutkih (kaj ni sedaj kriza hiperpotrošništva?) se vedno pojavijo hrepenenja po odrešitvi izven obstoječih družbenih sil. Takrat se išče odrešenika, danega od Boga (ali dodatne DNK, odvisno od terminologije), ki bo rešil težave s svojo čarobno paličico nadnaravnosti. Zgodovina se pak ponavlja in z njimi hrepenenja.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#150 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 17. oktober 2005, 23:10

In veš v čem je keč Kabalist."indigo" otroka maš lahko ti sam al pa je tvoj sosed pa nikol ne boš dojel da je on to:bodisi ne bo ti tega pokazov, bodisi ne boš ga razumel.

"indigo" otroke lahko najdejo samo uni ki jih znajo začutit.To niso ljudje ki bi pretirano kazali svoje lastnosti na ven, vse prej raje delajo v ozadju in se večini ljudi zdijo mogoče malo drugačni povrečneži.

Jaz sebe v realnmu lajfu nikol nebi takole razkrivov kot tukaj, ker ne potrobujem nobene potrditve niti ne potrebujem tega.Vesel sem da služim, ta potreba pa izhaja iz mene samega:delati prav, delati dobro, pomagati tistim ki to potrebujejo.

Moj namen je samo da vidite kaj pomeni biti to in ne da frajarm tlele gor....konc koncev smo pa vsi isti veš in tut jest nism nč drugačen razen te "dodatne opreme" ki mi je dana z rojstvom.

Nekaj drugačnega ja......nekaj več- daleč NE x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0