Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Indigo otroci


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 2 x ocenjeno
1916 komentarjev na to temo

#1801 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 8. november 2008, 12:43

Daj, Desire, kdo pa ni drugačen?!

Jaz se tudi počutim "drugačen" že celo življenje in se z marsikom razumem celo brez besed, pa nisem noben indigo ali kar je teh podobnih oznak. In take izkušnje ima še marsikdo drug, ki ne pada na ta cenena pogojevanja in ločevanja ljudi.

alef... :palec:
Possible—but highly unlikely.

#1802 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 8. november 2008, 13:00

vsak otrok je indigo individualen poseben ko se rodi, družba pa jih potem vse po vrsti spremeni v robote.

#1803 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 8. november 2008, 17:53

Ja, res je smešno.
Sploh to, da je tu noter toliko vaših besed o tem kaj ste.
Več kot naših o tem kaj niste.
Če ste kar mislite da ste, zakaj potem rabite toliko besed?
Brez da bi zares kdo znal to razložit... :inocent: x?x
Aja, sory, mi ostali tega ne bi niti razumeli... :sori: :vio:

Da se točno razumete med sabo... :eek:
Naivnost, ego, napuh?
Mar res mislite da ste v tem edinstveni?
Da med nami, neopredeljenimi, neofarbanimi tega ni?
Je, dete, je... x:Xx
Pa še marsikaj drugega, tudi kaj takega kar ste vi na svoji poti drugačnosti izgubili.
Samo da tega ne oznajamo celemu svetu.
Ker za to res ni potrebe.
Ker VEMO.


Ja sorč, ki je ravno tema Indigo in je tolk o tem napisanega :vio: , zakaj rabimo toliko besed? Nekak je blo mišljeno na začetku mogoče izmenjava mnenj isto čutečih, zdej pa je prišlo do dokazovanja kaj kdo je in kj kdo ni, kar je meni osebno totalen noncence.
Brez, da bi znal kdo razložit... Če bi se vrnili v začetek teme in use kr je napisano bi vidli, da smo o tem ogromno napisali, res pa je, da se je enkrat vmes sesul forum in je velik izbrisanega.
Aja ja mislim, da sem edinstvena in neponovljiva x:Xx xsrcx .
Da bi kej na svoji potiizgubili ne vem za to :8): .
Kam se drugač vi uvrščate, ki živite tukej na področju slo, med Indijance? Seveda zakaj pa ne lahk med Mongolce, če te kdo vpraša iz kje si, ker to je že ena etiketa, če rečeš, da si Slovenec, zakaj sploh bi, tko kot meni ni treba rečt, da sm al pa nisem indigo.
Sicer pa mi ta beseda niti ni bila znana do kr pred nekej let nazaj, s strani določnih ljudi, dokler se nisem sama srečala še z več, ki so nivo "razširjene zavesti" dojemali na isti način ....

Mi tud nič ne oznanjamo, vi nas kr naprej oznanjate :8): xsrcx ampak hvala useen




One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#1804 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 8. november 2008, 18:00

Daj, Desire, kdo pa ni drugačen?!

Jaz se tudi počutim "drugačen" že celo življenje in se z marsikom razumem celo brez besed, pa nisem noben indigo ali kar je teh podobnih oznak. In take izkušnje ima še marsikdo drug, ki ne pada na ta cenena pogojevanja in ločevanja ljudi.

alef... :palec:


Me veseli, da se počutiš drugačen in da se z marsikom razumeš celo brez besed, telepatija deluje, pa še indigo nisi zraven, to je pa sploh super x;)x .
Sem prepričana, da vsi zbežite že na daljavo ko zagledate kakega indiga, k vas obkroži kakšna taka aura, aja pa sj ni razlik, ker tko al tko predalčkanje ne prihaja s te strani, ampak je volja ljudstva, da dokaže nasprotno :vio: .
pa ja sj mo vsi enaki.
Love you all x:Xx xsrcx
indigo and non indigo species


One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#1805 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 8. november 2008, 18:52

Dragi indigo! Čestitam ti na tem! A pojdimo na realna tla.
Indigo otrok se ne potrebuje predstavljati, saj ga ljudje sami prepoznajo po modrosti, ne samohvali. Imel sem že opravka z nekaj božjimi otroci, preroki ipd, zato poznam psihološki profil, ki do takšne samopodobe pripelje. Vsekakor bom tvoje bistrosti spremljal, če jo ne boš prej ucvrl. Težak je sijaj božje slave.



Ja sorč, ki je ravno tema Indigo in je tolk o tem napisanega :vio: , zakaj rabimo toliko besed? Nekak je blo mišljeno na začetku mogoče izmenjava mnenj isto čutečih, zdej pa je prišlo do dokazovanja kaj kdo je in kj kdo ni, kar je meni osebno totalen noncence.
Brez, da bi znal kdo razložit... Če bi se vrnili v začetek teme in use kr je napisano bi vidli, da smo o tem ogromno napisali, res pa je, da se je enkrat vmes sesul forum in je velik izbrisanega.
Aja ja mislim, da sem edinstvena in neponovljiva x:Xx xsrcx .
Da bi kej na svoji potiizgubili ne vem za to :8): .
Kam se drugač vi uvrščate, ki živite tukej na področju slo, med Indijance? Seveda zakaj pa ne lahk med Mongolce, če te kdo vpraša iz kje si, ker to je že ena etiketa, če rečeš, da si Slovenec, zakaj sploh bi, tko kot meni ni treba rečt, da sm al pa nisem indigo.
Sicer pa mi ta beseda niti ni bila znana do kr pred nekej let nazaj, s strani določnih ljudi, dokler se nisem sama srečala še z več, ki so nivo "razširjene zavesti" dojemali na isti način ....

Mi tud nič ne oznanjamo, vi nas kr naprej oznanjate :8): xsrcx ampak hvala useen




Sem šel malo na začetek teme.
In našel zgornji post.
V njem je povedano vse kar me moti, čeprav moram dodat da se ne strinjam s celotnim Kabalistovim tekstom.

Na začetku teme je bilo o indigo otrocih povedanega precej, drži.
Zakaj se je potem to sprevrglo v dokazovanje za, proti, kdo kaj je in kaj ni?
Mogoče tudi zato ker tudi od vas ki se imate za indige ni bil pripravljen debatirati s tistimi ki se nimajo za indige, ki ne verjamejo vanje, s tistimi ki jih samo zanima kako to je, kako se to čuti.
Nisem dobil vtisa da je bila tema namenjena le izmenjavi mnenj enako čutečih.
Dobil sem pa vtis da so vam "indigom" odveč vsa vprašanja o tem.
Je bilo preveč odgovorov v stilu - če nisi indigo ne boš razumel.
Razmisli malo tudi o tem.

Kam se uvrščam?
Po uradni klasifikaciji sem Slovenec ker so ob mojem rojstvu v matično knjigo pač tako zapisali in ker sta oba moja starša bila opredeljena kot Slovenca.
To je vse, pa še to ni moja lastna izbira.

Edinstveni in neponovljivi smo pa tako vsi. x^x :vio:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1806 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 8. november 2008, 19:40

Ja sorč, ki je ravno tema Indigo in je tolk o tem napisanega :vio: , zakaj rabimo toliko besed? Nekak je blo mišljeno na začetku mogoče izmenjava mnenj isto čutečih, zdej pa je prišlo do dokazovanja kaj kdo je in kj kdo ni, kar je meni osebno totalen noncence.
Brez, da bi znal kdo razložit... Če bi se vrnili v začetek teme in use kr je napisano bi vidli, da smo o tem ogromno napisali, res pa je, da se je enkrat vmes sesul forum in je velik izbrisanega.
Aja ja mislim, da sem edinstvena in neponovljiva x:Xx xsrcx .
Da bi kej na svoji potiizgubili ne vem za to :8): .
Kam se drugač vi uvrščate, ki živite tukej na področju slo, med Indijance? Seveda zakaj pa ne lahk med Mongolce, če te kdo vpraša iz kje si, ker to je že ena etiketa, če rečeš, da si Slovenec, zakaj sploh bi, tko kot meni ni treba rečt, da sm al pa nisem indigo.
Sicer pa mi ta beseda niti ni bila znana do kr pred nekej let nazaj, s strani določnih ljudi, dokler se nisem sama srečala še z več, ki so nivo "razširjene zavesti" dojemali na isti način ....

Mi tud nič ne oznanjamo, vi nas kr naprej oznanjate :8): xsrcx ampak hvala useen




Točn tko.Sam poj se kuj najde en pa začne: mi-vi-oni ....brez veze xrolleyesx pa smo tm k smo.

Sem šel malo na začetek teme.
In našel zgornji post.
V njem je povedano vse kar me moti, čeprav moram dodat da se ne strinjam s celotnim Kabalistovim tekstom.

Na začetku teme je bilo o indigo otrocih povedanega precej, drži.
Zakaj se je potem to sprevrglo v dokazovanje za, proti, kdo kaj je in kaj ni?
Mogoče tudi zato ker tudi od vas ki se imate za indige ni bil pripravljen debatirati s tistimi ki se nimajo za indige, ki ne verjamejo vanje, s tistimi ki jih samo zanima kako to je, kako se to čuti.
Nisem dobil vtisa da je bila tema namenjena le izmenjavi mnenj enako čutečih.
Dobil sem pa vtis da so vam "indigom" odveč vsa vprašanja o tem.
Je bilo preveč odgovorov v stilu - če nisi indigo ne boš razumel.
Razmisli malo tudi o tem.

Kam se uvrščam?
Po uradni klasifikaciji sem Slovenec ker so ob mojem rojstvu v matično knjigo pač tako zapisali in ker sta oba moja starša bila opredeljena kot Slovenca.
To je vse, pa še to ni moja lastna izbira.

Edinstveni in neponovljivi smo pa tako vsi. x^x :vio:


Še zmer ne štekaš, čeprov je blo že vse povedano.
Če še nis porajtov ne boš v nobenem mojem postu najdu besedi mi-vi ker je brez pomena.
A zej kej več ŽARNCA SVET TM NAD GLAVO
Je pa tema bla namenjena kot vir informacij istomislečih in nemislečih in ne kot jebanje v glavo/draženje itd.Vidiš tut ena stran ne pride skos, da se en ne najde in začne mi-vi....bla, bla

Me veseli, da se počutiš drugačen in da se z marsikom razumeš celo brez besed, telepatija deluje, pa še indigo nisi zraven, to je pa sploh super x;)x .
Sem prepričana, da vsi zbežite že na daljavo ko zagledate kakega indiga, k vas obkroži kakšna taka aura, aja pa sj ni razlik, ker tko al tko predalčkanje ne prihaja s te strani, ampak je volja ljudstva, da dokaže nasprotno :vio: .
pa ja sj mo vsi enaki.
Love you all x:Xx xsrcx
indigo and non indigo species


Desire pust x;)x k nima smisla xrainbowx x:)x

#1807 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 8. november 2008, 23:58

Točn tko.Sam poj se kuj najde en pa začne: mi-vi-oni ....brez veze xrolleyesx pa smo tm k smo.

Še zmer ne štekaš, čeprov je blo že vse povedano.
Če še nis porajtov ne boš v nobenem mojem postu najdu besedi mi-vi ker je brez pomena.
A zej kej več ŽARNCA SVET TM NAD GLAVO
Je pa tema bla namenjena kot vir informacij istomislečih in nemislečih in ne kot jebanje v glavo/draženje itd.Vidiš tut ena stran ne pride skos, da se en ne najde in začne mi-vi....bla, bla

Desire pust x;)x k nima smisla xrainbowx x:)x


Pa... x:Dx ...preberi si jih še sam enkrat, pa potem še enkrat napiši tole.
Pa za svojo žarnico poskrbi, je tudi pregorela, zgleda :vio:
In Kabalistov post tudi.
Saj si menda indigo, čudno da ti še ne potegne... x;)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1808 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 9. november 2008, 02:37

Kr zajebavej x:o)x x:Xx

#1809 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 9. november 2008, 09:20

Nekatere ljudi so religijski vodje prepričali, da so kristjani, muslimani, hindujci, itd.; nekateri so se sami odločili, da bodo to postali. Ker se morajo pač z nečim identificirati namesto, da bi našli svoje lastno bistvo. Tako je s t. i. indigi. Mit je bil vržen in ker nekomu paše biti indigo se takoj s tem identificira, ker spet noče poiskati svojega bistva, se oprime nekih namišljenih razlag in se identificira s tem mitom. Nekdo drugi nam govori, kdo smo. Ja, res višje razvite duše, če še vedno tripajo na iste finte... xrolleyesx


Vedno se je rojeval nek procent otrok, ki je nadpovprečen, tako v razvitosti duše kot v razvitosti intelekta, ki bolj je dojemljiv ipd. V tem se mi ne zdi nič posebnega, extra, uau in kaj vem še. To je po moje normalen proces na Zemlji. In tudi nič posebnega se mi ne zdi v tem, da morajo ti otroci in kasneje odrasli ljudje, ker nimajo druge možnosti, izražati svoje ideje, poglede, skozi jezo, upor, saj to vodi razvoj naprej (razen tega, da je škoda, da lahko to izražajo samo na tak način). Izredno pa me moti etiketiranje otrok s strani zblojenih newagerskih staršev, da so njihovi otroci indigo, mavrični, zlati, srebrni, brezmadežno spočeti in podobne neumnosti -- in še huje: da si sam človek nadene tako etiketo. Ker ne vemo, kdo smo, si moramo izmisliti, kdo smo. Pa niti tega nam ni treba. Saj nam na vsakem koraku govorijo, kdo smo. Samo izbrati moramo -- pridružiti se religiji, politični stranki, temu prepričanju, onemu prepričanju, postati homoseksualec, indigo, mavrični ali kar nam pač paše.


Vsi smo pravi in v bistvu nenormalni. Zakaj pa je treba etiketirat otroke, ki so hiperaktivni, z močno domišljijo, ki zbolevajo zaradi napačnega načina življenja, da so "indigo", da so nekaj posebnega, bolj občutljivi, da so bolj razviti, da nam s tem zbolevanjem kažejo pot (ampak samo oni -- indigo)?


Z vsem napisanim se strinjam.
Želel sem le izpostaviti del človeške arogance, ki zatira vse drugačno, novo ....
Izpostavil bi le, da je prepadna jeza v odnosu s svetom med človekom, ki se hitro indetificira s tem svetom in človekom, ki se ne, večja. Zatorej lahko izpade bolj abnormalna. A veš ?., večji manjko pripadnosti ustvarja večjo razdaljo in pritisk .
Brez podpisa

#1810 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 9. november 2008, 09:53

Me veseli, da se počutiš drugačen in da se z marsikom razumeš celo brez besed, telepatija deluje, pa še indigo nisi zraven, to je pa sploh super x;)x .
Sem prepričana, da vsi zbežite že na daljavo ko zagledate kakega indiga, k vas obkroži kakšna taka aura, aja pa sj ni razlik, ker tko al tko predalčkanje ne prihaja s te strani, ampak je volja ljudstva, da dokaže nasprotno :vio: .
pa ja sj mo vsi enaki.
Love you all x:Xx xsrcx
indigo and non indigo species



Ojoj xrolleyesx

Res takšnih stvari kot si jih ti zej tle pisala res ne maram. Desire vse je stvar identifikacije. Tudi aura.
Oklepanje indigo identitete je stvar notranjih strahov in nesigurnosti v delovanju proti okolju.
Da lahko rečeš jaz sem ! in se ne razgubiš v morju kaotičnih misli obstoječega sveta.


Vprašanje je le, si upaš od tu naprej ? in koliko časa boš še tu ...
indigo juhej v vsem, kar predstavljajo se najdem vendar me notranja resnice opozarja na lažno naravo te identitete
edina prava spreminjajoča identiteta izvira iz poznavanja sveta in ciljev, ki so možni

Dobro vem kaj govorim in zato tudi vem, da je indigo samo del spreminjajoče identitete kot vse druge identitete
in vse identitete bolijo ko padajo - tudi indigo
Več dobrega boš naredila, če boš enostavno spoznala, da so vsi ljudje del indigo identitete
Brez podpisa

#1811 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 9. november 2008, 10:09

Ojoj xrolleyesx

Res takšnih stvari kot si jih ti zej tle pisala res ne maram. Desire vse je stvar identifikacije. Tudi aura.
Oklepanje indigo identitete je stvar notranjih strahov in nesigurnosti v delovanju proti okolju.
Da lahko rečeš jaz sem ! in se ne razgubiš v morju kaotičnih misli obstoječega sveta.


Vprašanje je le, si upaš od tu naprej ? in koliko časa boš še tu ...
indigo juhej v vsem, kar predstavljajo se najdem vendar me notranja resnice opozarja na lažno naravo te identitete
edina prava spreminjajoča identiteta izvira iz poznavanja sveta in ciljev, ki so možni

Dobro vem kaj govorim in zato tudi vem, da je indigo samo del spreminjajoče identitete kot vse druge identitete
in vse identitete bolijo ko padajo - tudi indigo
Več dobrega boš naredila, če boš enostavno spoznala, da so vsi ljudje del indigo identitete


:palec: :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1812 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 9. november 2008, 10:38

Me veseli, da se počutiš drugačen in da se z marsikom razumeš celo brez besed, telepatija deluje, pa še indigo nisi zraven, to je pa sploh super x;)x .
Sem prepričana, da vsi zbežite že na daljavo ko zagledate kakega indiga, k vas obkroži kakšna taka aura, aja pa sj ni razlik, ker tko al tko predalčkanje ne prihaja s te strani, ampak je volja ljudstva, da dokaže nasprotno :vio: .
pa ja sj mo vsi enaki.
Love you all x:Xx xsrcx
indigo and non indigo species

Je tako, da ne morem zbežat, ko "že na daljavo zagledam kakega indiga", ker zame je indigo le mentalni konstrukt, torej jih ne morem zagledat -- ker ne morem vedeti, kdo se v glavi identificira s tem konstruktom in kdo ne. Lahko zagledam in začutim le človeka z določeno energijo. In to je vse.

Ojoj xrolleyesx

Res takšnih stvari kot si jih ti zej tle pisala res ne maram. Desire vse je stvar identifikacije. Tudi aura.
Oklepanje indigo identitete je stvar notranjih strahov in nesigurnosti v delovanju proti okolju.
Da lahko rečeš jaz sem ! in se ne razgubiš v morju kaotičnih misli obstoječega sveta.


Vprašanje je le, si upaš od tu naprej ? in koliko časa boš še tu ...
indigo juhej v vsem, kar predstavljajo se najdem vendar me notranja resnice opozarja na lažno naravo te identitete
edina prava spreminjajoča identiteta izvira iz poznavanja sveta in ciljev, ki so možni

Dobro vem kaj govorim in zato tudi vem, da je indigo samo del spreminjajoče identitete kot vse druge identitete
in vse identitete bolijo ko padajo - tudi indigo
Več dobrega boš naredila, če boš enostavno spoznala, da so vsi ljudje del indigo identitete

Super si to napisal. :palec:

Opisi indigov pa so itak tako splošni, da se lahko marsikdo prepozna v njih, sploh tisti, ki si želijo biti "drugačni".
Possible—but highly unlikely.

#1813 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 9. november 2008, 13:46

... zame je indigo le mentalni konstrukt ... Lahko zagledam in začutim le človeka z določeno energijo. In to je vse.

Enako. -)

#1814 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 9. november 2008, 14:12

"Indigo" kot termin, ... je mentalna blodnja. -)

#1815 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 9. november 2008, 14:13

"Indigo" ljudje so ljudje intuicije, širšega videnja/pogleda ...
Opozarjajo na nepravičnosti, ...

#1816 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 9. november 2008, 17:00

Opisi indigov pa so itak tako splošni, da se lahko marsikdo prepozna v njih, sploh tisti, ki si želijo biti "drugačni".


xrolleyesx x:Dx :palec:
Še nekaj o tem

Forer Effect

The Indigo Children

Vir

The Sceptic´s Dictionary

Psychologist Bertram R. Forer found that people tend to accept vague and general personality descriptions as uniquely applicable to themselves without realizing that the same description could be applied to just about anyone. Consider the following as if it were given to you as an evaluation of your personality.

Je pač povsem nekaj drugega biti pripadnik neke "elitne" grupe kot pa del brezimene množice... :vio:
Iskanje identitete... x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#1817 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 9. november 2008, 17:03

V kolker kdo želi/se ima za "Indigo" tud ok.
Če mu je tko cool. -)

#1818 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 9. november 2008, 20:21

Indigo ni del spreminjajoče identitete, sploh pa ne mentalni konstrukt, mentalna blodnja.Gre za vrsto zaznavanja, senzibilnosti. Sicer pa od leta 86 je večina otrok že indigo oz kristalnih in mavričnih.
Pač pridevnik pred samostalnikom, ki samo ponazarja novo zavest in duhovno prebujenje na Zemlji, pot k novim dimenzijam obstoja in pomikanje iz 3d realnosti naprej v 4 d, kjer čas ne obstaja več in naprej...
sicer pa le ime, just name pred besedo otrok, ki oznanja novo dobo, duhovno ozaveščenost in prebujanje ljudi na vseh nivojih, opuščanje starega, starih principov, energije, nadvlade, moči, vse kar predstavlja trenutno moč v tej 3 d realnosti, ki počasi počasi odhajajo, od finančnega sistema, če že rabite neka oprijemljiva dejstva itd itd naprej...
Prihaja nova luč, ljubezen in svetloba, svet ljubezni, ki prihaja in staro, ki odhaja.
Gaia se metamorfozira, spremembe so še in bodo še večje, do končnega očiščenja, dokler ljubezen in svetloba ne doseže vseh živih bitij, kakor domine...
Otroci? Najhitrejši prikaz spremembe, ko nič več ni in ne bo, kot je bilo. Večje zavedanje duhovnih dimenzij in povezava z angeli, vodniki, ko vedenje o multidimezionalnosti že obstaja.
Tolk zaenkrat, teksti so pa še spodej, če še koga kej zanima.










Otroci, ki prinašajo novo dobo...

Veliko otrok inkarniranih v zadnjih letih, pripadajo eni izmed generacij - indigo, kristalni ali mavrični generaciji otrok. Inkarnirali so se z namenom, da pomagajo Zemlji na prehodu v novo dobo. Ti otroci imajo drugačen DNK, ko prejšnje generacije. To jim omogoča dostop do veliko širšega obsega kozmičnega znanja, obenem pa zelo naravno in z lahkoto komunicirajo s svojimi duhovnimi vodniki in angeli.

To so otroci, ki prinašajo novo dobo. Rojeni so z novo zavestjo. Natanko se zavedajo kdo resnično so. Preko tega zavedanja posegajo v svoje resnične potenciale. Ti otroci ustvarjajo poplavo nove zavesti, ki zaobjema cel svet. Iz njihovih src se bo rodil nov svet - svet miru, harmonije in ljubezni.



Nove generacije otrok so izjemno intuitivne

Ti otroci imajo svoje posebne značilnosti znanj in modrosti ter popolno zavedanje o njihovem življenjskem poslanstvu in poti. Indigo, kristalni in mavrični otroci s svojim zavedanjem posegajo v 4., 5., 6. in 7. dimenzijo (dimenzije angelov, duhovnih vodnikov, mojstrov, dušnih skupin, polja manifestacije...). Nekateri kristalni in mavrični pa celo v višje dimenzije stvarnosti.

Indigo, kristalni in mavrični otroci

Obstaja več oblik kategorizacije teh otrok. Na naših spletnih straneh objavljamo razlago, ki v veliki meri sledi odkrijtem znane metafizične zdravilke in poznavalke angelov, Doreen Virtue PhD. Namen vsake izmed kategorij je, da bi starši lažje razumeli tako talente kot tudi potrebe svojih otrok. Vsi otroci so posebni, so nekaj čudovitega. Različne kategorije so tu za nas odrasle, da bi svoje malčke lažje razumeli in sem jim znali približati na način, ki je njim najbližje!

Indigo otroci



Skupen izraz za otroke nove dobe, katerih kolektiven namen je porušiti vse stare sisteme in načine razmišljanja. S svojo revolucionarno energijo (ki jo nemalokrat obarvajo toni jeze in frustracije) porušijo obstoječe zastarele sisteme in s tem postavljajo temelje novim. To so otroci (in odrasli), ki so tu z močnim poslanstvom. Ta občutek močnega poslanstva jih žene včasih tudi do skrajnosti. Če starši indigo otroka svojega otroka ne razumejo, je obdobje vzgoje lahko zelo naporno. Namreč, ti otroci ne tolerirajo avtoritete in ustrahovanja. Počutijo se enakovredne odraslim in če ne dobijo takšnega spoštovanja ga zahtevajo. Porast indigo generacije zaznamo v 70ih letih prejšnjega stoletja, vendar pa so indigi prihajali preko celotne zgodovine. Predhodniki današnjih indigov so bili indigi 60ih let.

Značilnosti
  • izjemno zanimanje za učenje o življenju in svetu na splošno a hkrati očiten odpor do predmetov v šoli, ki jih ne zanimajo (indigi intuitivno vedo, katera znanja bodo resnično rabili v življenju in se velikokrat uprejo nepotrebnemu kopičenju informacij)
  • Probleme z avtoriteto, ko jim ni razloženo zakaj je temu tako
  • Velikokrat občutki frustracije do politike, religije in ostalih rigidnih sistemov
  • Če ne najdejo sebi podobnih, so lahko precej izolirani od družbe
  • Govorijo iz srca
  • Izjemna intuicija (jasnovidnost, jasnovednost, jasnočutnost, jasnoslušnost)
  • Ne reagirajo na ustrahovanje in občutja krivde
  • Včasih težko življenje, saj se znajdejo v disfukncionalnih družinah, kjer je njihova primarna vloga ustvariti transformacijo in nov val zavesti
  • Zaradi izjemne senzitivnosti in hkrati zahtevne naloge (težke življenjske situacije) se lahko zatekajo k odvisnostim ipd.

Kristalni otroci



Prosti koncu 90ih let prejšnjega stoletja so se začeli pojavljati otroci s skupnimi lastnostmi. Podobno kot indigi, ti otroci prinašajo našemu planetu dar nove zavesti. Otroci kristalne energije uporabljajo telepatske sposobnosti kot svoje glavno orodje (ravno zaradi te sposobnosti včasih spregovorijo kasneje, ker komunicirajo na svoj način). Starši teh otrok naj bi se naučili te oblike komunikacije, saj bi s tem omogočili svojim otrokom lažje privajanje na novo okolje. V komunikaciji sta kristalnim otrokom zelo pomembna glasba in petje. Tako kot pri indigih, je njihova komunikacija iskrena, direktna, intuitivna. Ti otroci v sebi ne nosijo nakopičene jeze tako kot indigi. So zelo ljubeči, nežni, občutljivi. Zelo dobro se počutijo v naravi, včasih nezaupljivi do ljudi. Zelo so občutljivi na toksine - tako v hrani kot v produktih za osebno nego.

Mavrični otroci

Generacija mavričnih otrok predstavlja najnovejšo generacijo novodobnih otrok. To so otroci, ki se rojevajo kristalnim staršem. So popolnoma duhovno prebujeni, polni ljubezni. Ker nimajo strahu, so popolnoma zaupljivi. V svojem duhovnem zavedanju so na višku, zato so tu, da dajejo svetu. Zavedajo se duhovnih dimenzij, ki jih z lahkoto zaznavajo. Mavrični otroci imajo mavrično avro in so na našem planetu prvič.

Otroci nove dobe prihajajo kot odgovor na naše molitve, da bi bilo med nami več angelov. So duhovno prebujeni otroci, ki nas bodo popeljali v nov svet!
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#1819 kala*

kala*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 9. november 2008, 20:32

zato jih je tako težko prepoznati in v njih vidimo čisto druge, nami bližje vzorce - razvajenost,nezrelost,uporništvo,nezainteresiranost,preveč energije, itd-seveda pa ne smemo zanemarit, da je tudi to možno zaradi nekih drugih vzrokov in da otrok ni "indigo".
Le ljudje ,ki so na podobnem skoraj že malo ezoteričnem pogledu/misli/nivoju to razliko prepoznajo in z takimi ljudmi so tudi edine možne globejše/trajnejše debate.


No, se mi je zdelo. Vsak razvajenec že ni indigo otrok. :o|o:

#1820 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 9. november 2008, 22:40

Prihodnje leto bo katastrofalno

'Zemljo bo nekaj doletelo! Prva velika katastrofa, ki bo prizadela eno od celin, se bo zgodila prihodnje leto,' napoveduje čudežni deček – indigo otrok Boris.
Leta 1996 se je v ruskem mestu Žirinovsk rodil deček z imenom Boris Kiprijanovič. Fantek je že pri dveh letih začel govoriti o vesolju, Lemuriji, oddaljenih civilizacijah, planetarnih sistemih … Trdi, da je nekoč živel na Marsu in podrobno govori o tamkajšnjem življenju. Takrat, pravi, je kot pilot večkrat obiskal Zemljo. Prepričan je, da bodo njegove informacije odigrale pomembno vlogo v prihodnosti našega planeta. Deček je svojo mati Nedeždo ob rojstvu gledal s pogledom odraslega človeka, že po petnajstih dneh je sam držal glavico pokonci, prvo besedo je spregovoril pri štirih mesecih, prvi stavek pa pri sedmih.

Ni še dopolnil dveh let, ko je že znal brati in risati z barvnimi odtenki. Psihologi so v njegovih risbah z mešanico modre in vijolične barve ugotovili, da je verjetno risal človeško avro, ki jo je videl okrog ljudi. Boriska, tako ga kličejo ljubkovalno, je pri dveh letih prvič sedel v lotosov položaj in začel govoriti podrobnosti o vesolju in neznanih civilizacijah. Našteval je imena planetov v osončju in njihovih satelitov ter galaksij, pristopal je k neznancem ter jim govoril o njihovih pregrehah, nekatere je svaril pred težavami, ki prihajajo … Vse se je izkazalo za resnično.

Boriska pravi, da je končno nastopil čas, da se na Zemlji rodijo posebni ljudje, kot so indigo otroci. "Zemljo bo nekaj doletelo," trdi, "zato so ti otroci tako pomembni, saj bodo lahko pomagali ljudem. Zemeljska pola se bosta zamenjala in prva velika katastrofa, ki bo prizadela eno od celin, se bo zgodila leta 2009. Naslednja, še bolj uničujoča, pa nas bo doletela leta 2013." Obe katastrofi naj bi bili povezani z vodo.

Boriska so preučevali najrazličnejši znanstveniki in vsi menijo, da si fantič vseh teh zgodb ni mogel izmisliti, poleg tega jih čudi, od kod otroku toliko strokovnega znanja. "Z Marsa," jim vztrajno odgovarja deček. "Keilis! To pomeni pozdravljeni – v jeziku mojega planeta."

Priponke (datoteke)


Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#1821 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 10. november 2008, 00:41

"Čudežno" dete s svojo apokaliptično napovedjo. -)
Eno od "n - napovedi":
Ruska sekta skrita v luknji čakala na konec sveta
http://www.zurnal24....vice/svet/40725
http://www.sta.si/ve...?s=s&id=1209699
Dve članici ruske sekte umrli v jami
http://www.dnevnik.s...erjetno/311104/

#1822 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 10. november 2008, 00:53

"Čudežno" dete s svojo napovedjo. -)

Ruska sekta skrita v luknji čaka na konec sveta
http://www.sta.si/ve...?s=s&id=1209699
Dve članici ruske sekte umrli v jami
http://www.dnevnik.s...erjetno/311104/

Tema je o indigo otrocih in ne o koncu sveta in ruskih pravoslavcih... xrolleyesx

Zanima me, če Indy pozna Boriska ? x:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#1823 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 10. november 2008, 01:03

Boriska ["Indigo Boy" from Mars] -)
Video [length: 1:42:05]

Boriska : "Indigo Boy" from Mars [Make a donation for Boriska's future -)]
http://www.projectca...rg/boriska.html
Debata na slo-tech com
https://slo-tech.com/forum/t317819
Mali je "naučen" -)
'Leta 2009 bo katastrofa!'
http://24ur.com/eksk...katastrofa.html
Svet bo po 2009, ... še vedno "stal".
Voda ga poplaula ne bo še. -)

#1824 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 10. november 2008, 08:31

Indigo ni del spreminjajoče identitete, sploh pa ne mentalni konstrukt, mentalna blodnja.

Če indigo ni spreminjajoča identiteta, kaj je? Stalna identiteta? Se torej ne spreminja, ne razvija, je vedno zapečaten kot indigo/mavrični/kristalni? Pokaži mi, kje na Zemlji je kje stalna identiteta. Vse identitete so spreminjajoče se, ker je to proces razvoja bitja, ko zapušča eno identiteto in se premika naprej v drugo in tako naprej, dokler ne odpadejo vse identitete in identifikacije in ostane čisto bitje. Vse identitete, s katerimi se identificiramo, so zgolj mentalni konstrukt, ne nujno blodnja, in nujno je, da jih zapuščamo.

***
Nekaj v zvezi s čudežnim Borisom:

It has also been hypothesized that rather than being a new step in human evolution, the Indigo phenomena may be the reaction of children watching television shows with an emphasis on magic and New Age-compatible language. An example of this was illustrated in a Dallas Observer article discussing indigo children, a reporter recorded the following interaction between a man who worked with indigo children, and a purported indigo child:

Are you an indigo? he asked Dusk. The boy looked at him shyly and nodded. "I'm an avatar," Dusk said. "I can recognize the four elements of earth, wind, water and fire. The next avatar won't come for 100 years." The man seemed impressed.

Readers of the Dallas Observer later wrote in to inform the newspaper that the child's response appeared to be taken from the storyline of Avatar: The Last Airbender; a children's cartoon showing on Nickelodeon at the time of the interview. The editor of the Dallas Observer later admitted they were not aware of the possible connection until readers brought it to their attention.

Vir
Possible—but highly unlikely.

#1825 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 10. november 2008, 08:51

Tema je o indigo otrocih in ne o koncu sveta in ruskih pravoslavcih... xrolleyesx

Zanima me, če Indy pozna Boriska ? x:Dx


Končno ena normalna debata x:)x .

Z Boriskom sem se prvič srečov nekaj mesecev nazaj v reviji MIsterij.Po tem kar sem videl ni dvoma on njegovih besedah/poslanstvu.Slike povejo vse x:)x
Je to kar pravi da je.Sicer so napovedi res mal too much, vendar jest bi dečku kar verjel.Edino za datume mam en tak filing, da je napoved za 2009 malo preuranjena(ali pa ne), se bo pa vsekakor zgodilo, kot je rekel.

Kot vemo zemeljski pol menja pozicijo (nikoli v zgodovini sveta ni bil daljše obdobje na istem mestu in od tu tudi menjava ledenih dob) in gre proti Norveški in na to so vezane tudi naravne spremembe (mi jim pravimo katastrofe). Vir: National geographic




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0