Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Numerologija, indijska astrologija, točke polovice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
241 komentarjev na to temo

#226 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 6. november 2007, 13:59

[quote name='mantis' date='6. Nov 2007, 13:48' post='910775']
Lahko si ponosna na svoje znanje, brez da si nadenes drugo ime. Ker imas za kaj biti, sploh za vse nesebicno delo tukaj xokx :2src:

Hvala Mantis, resnično bistvo astrologije naj bi bilo samo ozaveščanje energij, od naše svobodne volje pa je odvisno kaj bomo nardilli.
Včasih nekoga slab kvadrat samo vzpodbudi, da se zadeva premakne, prej reši. Nekateri pripisujejo tranzitom saturna vse najslabše. Jaz opažam, da tja kamor pride, res naloži več dela, več bremen, ampak ko se pripelje do konca, se stvari razrešijo nam v prid, podobno kot pri znanju, ko ga osvojimo, nam ga nihče ne vzame.
Večkrat napovedovanje prihodnosti nekoga lahko precej obremeni, če mu ne razložimo bistva, zakaj se nam to dogaja.
Včasih pa je tudi tak način interpretacije pomagalo, da človek ne obupa, kajti ve, kdaj bo slab tranzit minil. Nikoli pa ni na delu samo slab aspket, vedno se najde tudi kaj pozitivnega, ki precej omili situacijo.

#227 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. november 2007, 15:25

bta sem dala nalasc kot neprimeren primer. x:o)x

da bo ja ocitno, da je cist mim. x:Dx

hotla poudart ZVEN besede, ki ima gotovo kak point.
eni pa mantrajo om, pol si dajo pa ime btdu, ker da ima boljse numerovibre. x:o)x
kaj pa zvocne vibre?

no, morda pa gre samo za stvar okusa: al mas rajs speven ali zvocno neartikuliran free jazz. x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#228 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 7. november 2007, 22:51

Zasledila v Vivi, da ima vsaka črka tudi svojo barvo, oz. določena skupina črk ima svojo barvo. Hmmm??? :inocent: :inocent:

#229 Apolonija

Apolonija
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 106

Objavljeno: 14. november 2007, 10:58

Imam vprašanje...

kolegici se v zadnjih tednih konstantno pojavlja črka X - vidi jo povsod,kjer jo prej niti opazila ni, torej na registracijah, plakatih, imenih, povsod in kar naprej...pravi, da je že strašljivo,kolikokrat se ji pojavi....kaj naj bi to pomenilo in kaj dejansko pomeni črka X???

Zasledila sem nekaj odgovorov na netu:
-> Črka X pomeni odgovornost na najvišjem duhovnemm nivoju.
-> For hundreds of years X has been used as an abbreviation for Christ,  as in Xmas for Christmas but I can find no etymological source that associates it with Satan or other dark forces.

Hvala za čimhitrejši odgovor!!!

LP Apolonija
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.

#230 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. november 2007, 12:18

Imam vprašanje...

kolegici se v zadnjih tednih konstantno pojavlja črka X - vidi jo povsod,kjer jo prej niti opazila ni, torej na registracijah, plakatih, imenih, povsod in kar naprej...pravi, da je že strašljivo,kolikokrat se ji pojavi....kaj naj bi to pomenilo in kaj dejansko pomeni črka X???

Zasledila sem nekaj odgovorov na netu:
-> Črka X pomeni odgovornost na najvišjem duhovnemm nivoju.
-> For hundreds of years X has been used as an abbreviation for Christ, as in Xmas for Christmas but I can find no etymological source that associates it with Satan or other dark forces.

Hvala za čimhitrejši odgovor!!!

LP Apolonija

O zivjo, long time no see! x8Dx :palec:

ne bi vedla okol chrke, lohk pa povzamem iz runske simbolike, kjer je to mislim da runa 'gyfu' in je v bistvu zelo dober simbol, ki obljublja prijateljstvo, veselje, blagostanje itd.
(v bistvu je najbrz povezano s pojmom darilo: gift)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#231 Apolonija

Apolonija
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 106

Objavljeno: 14. november 2007, 12:35

O zivjo, long time no see! x8Dx :palec:

ne bi vedla okol chrke, lohk pa povzamem iz runske simbolike, kjer je to mislim da runa 'gyfu' in je v bistvu zelo dober simbol, ki obljublja prijateljstvo, veselje, blagostanje itd.
(v bistvu je najbrz povezano s pojmom darilo: gift)



OOO Marsa....ja, dolgo me že ni blo....ampak vsake tolko vas pa res pogrešam :2src:

Hvala za razlago...povedala naprej.... :palec:

LP Apolonija
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.

#232 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. november 2007, 12:43

ja pol pa veckrat ulet! xDDx

ves kaj sem se pomislila (to je pac moja domisljija, si mal zmisljujem, tega noben ne prav):
da bi lohk pomenil, da mora ohranjat budnost, pozornost.
ker recimo: kdaj nekaj oznacimo z X?
v bistvu ko hocmo na nekaj opozorit (npr. kot kaksni kazipoti, al pa na zemljevidih z zakladi oznaceni x;)x itd.), po 2. strani pa je lohk tud del enacbe, kjer je prav tako treba pac nekaj razvozlat oz. bit buden, pozoren, zbran itd.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#233 Apolonija

Apolonija
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 106

Objavljeno: 14. november 2007, 13:14

ja pol pa veckrat ulet! xDDx

ves kaj sem se pomislila (to je pac moja domisljija, si mal zmisljujem, tega noben ne prav):
da bi lohk pomenil, da mora ohranjat budnost, pozornost.
ker recimo: kdaj nekaj oznacimo z X?
v bistvu ko hocmo na nekaj opozorit (npr. kot kaksni kazipoti, al pa na zemljevidih z zakladi oznaceni x;)x itd.), po 2. strani pa je lohk tud del enacbe, kjer je prav tako treba pac nekaj razvozlat oz. bit buden, pozoren, zbran itd.



Hm, mogoče res...dekle je na enem takem razpotju - tako se mi zdi - že kar nekaj časa je samska, mogoče označuje ta del poti....nov avto, nova služba....ja, definitivno budnost, pozornost....da ji ne uide kaka priložnost...piskr Marsa, ti si brihtna, ni kej!!!! :palec: :palec:

Jest morm pa tut večrat uletet...zdej mam spet mal več časa....druga pozicija v službi, kjer je tudi kaj lufra vmes :vragec:
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.

#234 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. november 2007, 13:19

xokx super! kr ulet! :palec:

aha no fino da sem bla lohk sploh v kaksno pomoc x8Dx (glede na to, da nimam pojma, kaj naj bi predstavljala crka x x:o)x x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#235 Apolonija

Apolonija
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 106

Objavljeno: 14. november 2007, 13:59

xokx super! kr ulet! :palec:

aha no fino da sem bla lohk sploh v kaksno pomoc x8Dx (glede na to, da nimam pojma, kaj naj bi predstavljala crka x x:o)x x;)x)



Ma full dobr povezala tole z runam....sm najdla potem članek na tematiko run in je blazno zanimiv....a misliš, da če ni si runo oblikovala sama - torej po fotografijah run - da bi imele moč? Recimo Feoh in Ur - prvi kot simbol duhovne in materialne blaginje ter drugi kot simbol divje neukročene energije...
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.

#236 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. november 2007, 14:48

absolutno!
karkoli pac posljes v vesolje...
saj v tem je finta najboljsa run glih!! da je tok preprosta simbolika.
valjdka! :palec:

Rune
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#237 Apolonija

Apolonija
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 106

Objavljeno: 14. november 2007, 14:55

absolutno!
karkoli pac posljes v vesolje...
saj v tem je finta najboljsa run glih!! da je tok preprosta simbolika.
valjdka! :palec:

Rune



Marsa, full hvala...
Čutim, da je to nekaj, čemur bom namenila nekaj več časa in energije....kar nekaj me je povleklo...sprehodila se bom čez mesto in bom našla kako knjigo....uh Marsa....fajn vpliv imaš!

Hvala!
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.

#238 Anqet

Anqet
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 1. junij 2009, 22:51

Hej!

Zakaj nihče ne piše več sem? A je še kakšna tema tej podobna pa tam pišete?
No jaz berem eno knjigo, kjer je na kratko numerologija predstavljena. Sem pa tudi naredila izrač na internetu in mi je čist nekaj drugega prišlo ven. Prebrala sem kar ste pisali v tej temi.
11 - to glih imam iz datuma rojstva
4 - to imam iz imena in priimka

Ful dobra kombinacija. Kaj pol mi je že ob rojstvu določeno da bom nesrečna in pol še ime, mislim.... nevem kaj naj mislim xrolleyesx

Ne jokaj za soncem, ki je zašlo; zaradi solza ne boš videl zvezd.

PARRA


#239 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 2. junij 2009, 09:13

Po mojem dojemanju tega, nobeno število ni po defaultu slabo. Na vsako število se lahko gleda kot na neko specifično energijo.
Večina novodobnih razlag pa je itak bolj tko... kr neki.

#240 Anqet

Anqet
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 3. junij 2009, 13:01

Ja, sem si rekla, da ne bom tega sprejela. Zakaj bi zaradi ene številke, ki jo dobim po izračunu po postopku, ki si ga je en človek zmislil, imela začrtano usodo? Ja pa kaj še! Od mnogih še drugih dejavnikov je odvisno po mojem mnenju, pa tudi nenazadnje kako si sam narediš.

Knjiga je drugače kar stara iz leta 1990 je.

Ne jokaj za soncem, ki je zašlo; zaradi solza ne boš videl zvezd.

PARRA


#241 Benko

Benko
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 25. julij 2009, 15:20

Numerološka znamenja , ki sem jih do zdaj našel:
1 ograja/pokončen mož.
2 človek na kolenih
3?
4zmaj/ križ
5?
6yin
7?
8peščena ura
9uho/yang
Poskušajte najti še kakšno znamenje!! Pa veliko domišljije!

#242 Benko

Benko
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 25. julij 2009, 15:33

Zakaj so nekatere družine tako povezane,se sprašujete a ?
Poglejte malo numerološke vibracije al imena priimka al pa tut roj. datuma.V moji družini je primer!
Vsi smo rojeni na devetega!
jaz 27=2+7=9
brat 9.
mami 9.
oči 9.
Jaz sem sicer 27., ampak 2+7= 9!!Vsi smo zelo povezani!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 2 - Skriti člani: 0